174499

HARP представив підшипники світового рівня на Дні Поля LOZOVA MACHINERY

ХАРП презентував підшипники HARP AGRO з ущільненням підвищеної герметичності X-SHIELD, серію підшипників UC (аналогів YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійку корпусних вузлів на базі даних підшипників.

Особливу увагу аграріїв привернули підшипники для сільгосптехніки серії HARP AGRO UNIT – оновленої лінійки маточинних сайтів, оптимізованих для застосування, як у вітчизняній, так і в імпортній сільгосптехніці.

Аграрії, які відвідали День Поля і не раз випробували підшипники HARP AGRO, відзначили надійність і зносостійкість підшипників і підшипникових вузлів, які безвідмовно працюють протягом п'яти і більше сезонів.

Зауважимо, що вся лінійка дискових борін ДУКАТ виробництва LOZOVA MACHINERY оснащена підшипниками HARP AGRO UNIT з трирівневим захистом X-SHIELD в стійках і ковзанках. Так як дискові борони призначені для стерньових обробки грунту, підшипниковий вузлів, на яких закріплені диски, потрібно наднадійний захист від агресивних впливів зовнішнього середовища.

Як розповіли фахівці компанії, захист маточинних підшипників забезпечується на трьох рівнях:
- «лабіринтовий відсікач» запобігає утворенню високого тиску грунту на ущільнення і забезпечує захист сайту від механічних пошкоджень;
- «касетне ущільнення» захищає сайт від механічних забруднень і вологи;
- «манжетне ущільнення» вбудоване вже в самому підшипнику і особливо посилено захищає при грунтообробці від дрібного пилу, абразивних частинок, а також від хімічно агресивних включень.

«Завдяки такому комплексу ущільнень підшипники HARP вбережуть власників сільгосптехніки від позапланових ремонтів, а також заощадить ресурси на обслуговування обладнання», – додала начальник відділу продажів Олена Славкова.

Надійність і міцність підшипників HARP досягається завдяки використанню якісних матеріалів. Необслуговувані підшипники закритого типу заправлені мастилом Сhevron і не вимагають додаткового змащування протягом усього життєвого циклу. Надчиста сталь сприяє забезпеченню максимальної стійкості і стабільної роботи при будь-яких умовах експлуатації.

«HARP – єдиний в Україні виробник підшипників для аграрної і залізничної галузі. За майже 70 років роботи на ринку продукція ХАРП довела світові свою надійність і довговічність, стала вибором все більшої кількості аграріїв і підприємств-виробників сучасної сільгосптехніки в СНД, Європі і у нас в Україні», – підсумувала Олена Славіна.

На Дні поля LOZOVA MACHINERY ХАРП гідно представив вітчизняного виробника в сегменті надійних комплектуючих високого світового рівня.

Ювілейний ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY – 5 років відкритого спілкування

Виставку відвідали партнери та аграрії з України, гості з Румунії, Великобританії, Болгарії, Молдавії, Угорщини, країн Балтії. 

В рамках заходу відбувся масштабний демо-показ сільгосптехніки. Були представлені новинки 2019 року, включаючи унікальні для вітчизняного ринку агрегати. ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ показали аграріям, що інвестиції в українську техніку вигідні та ефективні. 

З вітальною промовою до гостей звернувся народний депутат України, почесний президент УПЕК, Гіршфельд Анатолій Мусійович.

«Третій рік поспіль працює програма компенсації – аграрій може повернути 25 за покупку вітчизняної техніки. Вперше за історію України запрацював прозорий і некорупційний механізм, він дав позитивний результат. 160 компаній беруть участь у програмі, 930 млн. грн компенсації видано аграріям за минулий рік. Ось це – справжні реформи!»

Відкриваючи захід, президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд звернувся до аграріїв і партнерів компанії: «Завдяки вам і разом з вами ми розвиваємося і вдосконалюємо свої технічні розробки. У 2019 році ми прийшли до того, що техніка ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН повинна бути не тільки вигідним вкладенням коштів, якісно обробляють ґрунт. Вона повинна бути естетично приємною і зручною. Ми виробили глобальний редизайн агрегатів - потужний, прогресивний інноваційний - у відповідності з духом LOZOVA MACHINERY». 

Президент LOZOVA MACHINERY зазначив, що День поля – важлива і відповідальна подія для компанії, адже п'ятий рік поспіль ми можемо відстежити результати своєї роботи і зрозуміти, як ми виросли за цей період. 

Відвідувачі виставки ознайомилися з унікальними новинками, серед яких польовий культиватор ФЛОРИН з шириною захвату 8 метрів з додатковими опціями під конкретні потреби кожного господарства, напівпричіп тракторний-перевантажувач KELT XXL, що не має аналогів в Україні. Агрегат обладнаний стрічковим конвеєром, який розвантажує трейлер всього за 2 хвилини. Також на експозиції вперше був представлений шестиметровий просапний культиватор САНТИМ. 

Особливою прем'єрою заходу став причіпний обприскувач, розроблений в межах спільного виробництва LOZOVA MACHINERY і LandQuip – лідера виробництва обприскувачів на ринку Великобританії.

Нагадаємо, що напередодні Дня поля 2019 LOZOVA MACHINERY представили англо-українську новинку, яка повністю адаптована до наших ґрунтово-кліматичних умов. 

Власник LandQuip Річард Ебботт зазначив, що обприскувач відрізняється стійкістю на полях і полегшеною алюмінієвою штангою. Легка вага машини (2280 кг) дозволяє їй агрегатуватися з трактором від 80 к. с. Ще одна унікальна риса машини - спеціальна форма основного бака. У нього немає гострих кутів, гідроудару, різкої зупинки або повороту, тому вода швидко зливається і бак легко миється. В кабіні знаходиться електроніка топової лінійки з вбудованою системою GPS.

Також на виставці був представлений лідер сезону – коротка дискова борона ДУКАТ з шириною захвату 9 метрів, оновлена зубова борона ЛІРА-24М з транспортної шириною 3м, напівпричіп ALBION XL, обладнаний шнековим перегружувачем особливої конструкції, дискові та зубові борони, глибокорозрихлювачі, культиватори та інші серійні зразки машин.

«Машина повинна ефективно працювати в полі, а не людина повинна працювати над обслуговуванням машини! Наша концепція полягає в тому, щоб мінімізувати втрати аграрія, виключивши роботу, яка не приносить додаткової цінності. Починаючи з цього року ми даємо подвійну гарантію на фірмові необслуговувані підшипникові вузли коротких дискових борін – лущильників ДУКАТ. Більш того, на нових боронах, зокрема, на представленому ДУКАТ-9, не обслуговуються не тільки підшипникові вузли дисків і ковзанок, а й все шарніри рами, які тепер не вимагають регулярного змащення та інших маніпуляцій з боку фермера» – зазначає головний конструктор УКБТШ, Олексій Гриненко.
 Взяти участь у Дні поля та презентувати тракторну, комбайнову і причіпну техніку висловили бажання зарубіжні та українські компанії – партнери ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН. Для них була організована окрема експозиція.

Всіх запрошених супроводжувала святкова атмосфера, розважальна програма та святковий обід, організатори також передбачили дитячу зону з веселими іграми і частуваннями.  Кульмінацією свята став розіграш призів та цінного подарунка.

Нагадаємо, для LOZOVA MACHINERY 2019 рік проходить в світлі пам'ятних дат: 20-річчя українського бренду, 20-річчя з дня випуску першого агрегату компанії – зубопружінної борони ЛІРА і 10-річчя дискової борони ДУКАТ.

Ґрунтовий гербіцидний контроль для високої врожайності ріпака озимого

Осіння забур’яненість призводить до надмірного винесення точки росту над поверхнею ґрунту й слабкого розвитку кореневої системи, що підвищує ризик вимерзання ріпака та спричинює формування низької врожайності. Крім того, сильна забур’яненість сприяє поширенню хвороб і шкідників, призводить до підвищення вологості та засміченості врожаю, спричиняє складнощі при його збиранні та переробці.

«Потенціал продуктивності ріпака найкраще реалізується на чистих від бур'янів полях: за високої засміченості знижується густота стояння культури і значною мірою затримується її ріст і розвиток, – відзначає керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець. – Тому ґрунтовий гербіцидний контроль є неодмінною складовою вирощування цієї культури. А оскільки посіви ріпака засмічує велика кількість найрізноманітніших видів бур’янів, найкраще застосовувати бакові суміші гербіцидів: завдяки різним механізмам дії діючих речовин та різним спектрам контрольованих видів бур’янів вони ефективно знищуватимуть широкий спектр сегетальної рослинності й захищатимуть ваш майбутній врожай». 

Читайте також: Загрози спекотного літа: контролюємо павутинного кліща

Для високоефективного контролю однорічних злакових і дводольних бур’янів у посівах ріпака він рекомендує застосовувати бакову суміш препаратів Тізер (пропізохлор, 720 г/л) у нормі 2,0-2,5 л/га та Командир (кломазон, 480 г/л) у нормі 0,15-0,2 л/га, залежно від типів ґрунтів і вмісту гумусу. Тізер знімає проблему забур’яненості на ранніх етапах росту культури і забезпечує тривалий період захисної дії, до 12 тижнів, залежно від погодних умов. При цьому він не є фітотоксичним до рослин ріпака навіть при випаданні надмірної кількості опадів чи зниженні температури і швидко розпадається у ґрунті на нетоксичні сполуки. Висока ж гербіцидна активність Командира ефективно контролює однорічні злакові та дводольні бур’яни, що доповнює і розширює спектр контрольованих видів бур’янів у суміші. При цьому застосування цієї бакової суміші паралельно із високою ефективністю демонструє високу рентабельність, що дозволяє раціоналізувати виробничі витрати аграрія.

Читайте також: Для зменшення втрат при обмолоті та рівномірного дозрівання: проводимо десикацію ріпака

 

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

 

Кернел експортує олійну новинку до Китаю

Коли партнери з Китаю Sinopharm говорять «Хочемо рафіновану дезодоровану виморожену олію з пресової соняшникової олії», у Кернел їм відповідають «Hǎo de», що означає «Добре».

«Сьогодні Китай є найбільшим імпортером продуктів харчування у світі, тож вийти на такий перспективний ринок мріють усі експортери. Кернел постачає соняшникову олію до Китаю вже кілька років і ми щодня готові до нових вимог ринку. Одна з них – попит на екологічно чисту й натуральну продукцію. Китайський споживач готовий відмовитися від звичайної олії, віддавши перевагу якісній українській, – зазначив Сергій Кириченко, Директор Приколотнянського ОЕЗ у Facebook-спільноті «Ми – це Кернел!». – Ми це зробили! Мрії вкотре здійснюються завдяки високопрофесійній команді! Головною особливістю олії «Чудовий смак» є те, що вона виготовляється з пресової, а саме виробництво потребує налаштування особливих технологічних режимів роботи обладнання».

LOZOVA MACHINERY збільшує свою присутність в Канаді

Це дебютний показ техніки українського бренду в західній Канаді.

ДУКАТ з шириною захвату 6 метрів буде оснащений універсальним прутково-клітьовим катком. Каток створює оптимальне прикочування і подрібнення, формуючи рівне посівне ложе і ідеальне середовище для хороших урожаїв. Комплектація різними катками дозволяє фермерам підібрати необхідний варіант для будь-якого ґрунту і способу його обробітку.

LOZOVA MACHINERY успішно інтегруються в канадський ринок, компанія планує розширювати дилерську мережу. В ході виставки заплановано низку зустрічей з потенційними партнерами і представниками дистриб'юторських компаній.

Читайте також: LOZOVA MACHINERY виходять на ринок обприскувачів

Всього за кілька сезонів ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ встигли підкорити східну частину Канади, українська техніка користується попитом у місцевих фермерів з Онтаріо і Квебека. Крім дискових борін канадським аграріям цікаві також зубові і шлейф-борони, лінійки глибокорозпушувачів і культиваторів. Надалі LOZOVA MACHINERY планує розширювати асортимент техніки на північноамериканському континенті.

Стенд LOZOVA MACHINERY на Ag in Motion - №443.

LOZOVA MACHINERY виходять на ринок обприскувачів

LOZOVA MACHINERY спільно з передовим європейським виробником Land Quip (Великобританія) розробили унікальний причіпний обприскувач CROP SPRAYERS.  Машини Land Quip користуються популярністю у аграріїв Великобританії, Ірландії, інших країн ЄС, а також Ізраїлю, Китаю, Австралії та Нової Зеландії.

Спільна розробка повністю адаптована до наших грунтово-кліматичних умов.

На українському ринку агрегат дебютує вже в цьому місяці - 18 липня.  На ювілейному Дні поля ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН усі бажаючі зможуть ознайомитися з його функціоналом і технічними можливостями.  Презентувати англо-українську новинку буде директор Land Quip - Річард Ебботт.  Він же відповість аграріям на всі запитання.

Обприскувач відрізняється високою якістю і точною системою внесення добрив, яка зменшує кількість бур'янів і підвищує врожайність культур. Обсяг бака - 3000 літрів, ширина штанги - 24 метри.  Модель максимально проста, доступна і надійна у використанні.

Нагадаємо, що обсяг ринку причіпних обприскувачів України в 2018 р. склав понад 1,5 тис. Шт.  (730,5 млн. Грн. Без ПДВ).  До 2021 р Лозівського МАШИНИ планують зайняти 15 цього ринку.

Дізнатися більше ви можете 18 липня на Дні поля LOZOVA MACHINERY.