ХАРП продемонстрував кращі рішення для сільгосптехніки

Стенд ХАРП зібрав понад 150 відвідувачів з усієї України. Високий інтерес українські аграрії виявили до підшипників HARP AGRO з ущільненнями підвищеної герметичності X-SHIELD.

«Наші підшипники з ущільненням відрізняються поліпшеною конструкцією, яка забезпечує підвищену герметичність і захист від механічного впливу, пилу, бруду і абразивних частинок. Зовнішня сторона ущільнення металева, завдяки цьому рослинна маса при роботі сільгосптехніки не може пошкодити ущільнення або потрапити всередину підшипника, тим самим перешкодити його нормальній роботі і вивести з ладу всю техніку. Унікальна система багатокромочних ущільнень робить підшипник необслуговуваним, що зараз дуже популярне серед сільгоспвиробників», – розповідає директор департаменту продажів Віталій Горбів.

Стенд підприємства також відвідали аграрії, які добре знайомі з продукцією ХАРП і встигли випробувати комплектуючі в непростих умовах експлуатації техніки, зокрема під час посухи у пильному і кам'янистому середовищі, а також у зоні надмірного зволоження. Так, за відгуками землеробів, підшипникові вузли ХАРП відрізняються високою надійністю. Техніка, яка комплектується підшипниковими вузлами підприємства, успішно відпрацювала не один сезон, при цьому деталі не потребували обслуговування і додаткового змазування.

«Ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT зарекомендували себе не тільки як необслуговувані рішення, що не потребують додаткової змазки, а і зручною установкою. Монтаж дуже простий. Аграрії виконують його і в польових умовах», – додає директор департаменту продажів.

Також економічно ефективним рішенням для сільгосптехніки є серія підшипників UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійка корпусних вузлів на базі даних підшипників. Для забезпечення більш тривалого терміну служби вузлів і максимальної ефективності всі підшипникові вузли з чавунними корпусами мають прес-маслянки. Крім цього, підвищена якість виготовлення підшипника і корпусу дозволяє забезпечити їх повну взаємозамінність у будь-який потрібний час експлуатації.

З планів на 2019 рік Віталій Горбів виділив підготовку до випуску нової продукції та вихід на нові ринки: «На сьогодні підприємство працює над освоєнням близько 20 типів підшипників агронапрямку».

Численні відвідувачі стенду ХАРП висловили бажання відвідати підприємство і ознайомитися з технологією виробництва продукції. Як анонсують представники компанії, з приходом весни на Харківському підшипниковому заводі стартує новий екскурсійний сезон, в рамках якого всі охочі зможуть переконатися в сучасному рівні виробництва. Нагадаємо, що в минулому році, ХАРП прийняв понад 100 гостей.

«Перед виробниками сільгосптехніки стоїть головне завдання – випуск продукції, яка буде відповідати наступним вимогам: по-перше, висока продуктивність, надійність і безвідмовність, по-друге, технологічність роботи і універсальність застосування, по-третє, високий ресурс роботи та економія паливно-мастильних матеріалів. Перераховані вище фактори досягаються за рахунок використання якісних комплектуючих, у тому числі підшипників і вузлів. ХАРП розробив унікальну лінійку підшипникової продукції агронапрямку, яка задовольняє як виробників сільгосптехніки, так і кінцевих споживачів в надійності застосування», – резюмує Віталій Горбів.

Багаторічний досвід підприємства дозволяє задовольняти запити клієнтів по всьому світу. Продукція ХАРП затребувана такими великими виробниками техніки, як, наприклад, Ростсільмаш і Salford, Конюшина і МТЗ. Крім цього, ХАРП продовжує плідну співпрацю з найбільшим болгарським виробником сільгосптехніки «MetalAgro», провідною світовою металургійною компанією «Арселорміттал», продовжує контракт ексклюзивної дистрибуції з компанією «IGNERA» (Латвія).

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

"Кернел" купив найбільшого після “Укрзалізниці” власника зерновозів

Про це повідомляється на сайті Варшавської фондової біржі, пише Економічна правда.

З урахуванням оборотного капіталу і чистого боргу, "Кернел" виплатив 49 млн доларів за покупку залізничного оператора, решта буде погашена при досягненні певних умов.

Очікується, що придбання дасть приріст EBITDA на 20 млн доларів на рік і зменшить витрати "Кернел" на логістику, а також забезпечить безперебійну та ефективну доставку зерна з внутрішніх сховищ у порти. Відзначається, що обсяги експорту збільшаться після введення компанією в експлуатацію терміналу TransGrainTerminal в Чорноморському порту.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Епіцентр К купив підприємство в Хмельницькій області

Цю інформацію підтвердив керівник аграрного напрямку групи компаній «Епіцентр К» Василь Мороз, пише Latifundist.com.

«Робота підприємств аграрного спрямування «Епіцентр К» із земельним банком триває. Інформація про придбання корпоративних прав «Робімакс-Агро» (Волочиський район Хмельницької області) цілком відповідає дійсності», — відповіли в компанії.

Також вказується, що після придбання цього активу площа земельних ділянок, що перебувають у користуванні підприємств аграрного спрямування «Епіцентр К», збільшилася на 1 364 га.

Суму угоди з придбання «Робімакс-Агро» в компанії не розкривають.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

VITAGRO PARTNER розширює лінійку засобів захисту рослин

Компанія VITAGRO PARTNER розширює портфель новими високоефективними препаратами BAYTON®, які, за очікуваннями агроекспертів, можуть стати лідерами у своїх сегментах: ґрунтовий гербіцид широкого спектру КЛІНЕР®, КСЕОН®- комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії, ОДІН® - двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії, ТОР®- інсектицид контактної дії.

Препарати будуть презентовані 19- 21 лютого на виставці «Зернові  технології» та представлені у каталозі VITAGRO PARTNER на 2019 рік, говориться у повідомленні компанії.

Що спільного у цих препаратах? Це засоби захисту рослин на основі ефективних формуляцій нового покоління посиленої ефективності.

Більшість препаратів мають розширений спектр дії  і гарантують дійсно тривалий захист культур. «Нові препарати BAYTON розроблені під авторські системи захисту  компанії VITAGRO PARTNER та орієнтовані на ті господарства, що прагнуть досягати максимальних врожаїв», — говорить директор R&D департаменту Микола Сучек.

КЛІНЕР® (прометрин) — ґрунтовий гербіцид вибіркової дії, який поглинається як проростками, так і корінням бур’янів при застосуванні препарату до сходів. На бур’яни, які вже зійшли, препарат діє через листя, блокуючи при цьому процеси фотосинтезу.

ОДІН ® (бентазон + ацифлуорфен) — двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії для знищення однорічних та деяких багаторічних дводольних видів бур’янів в т.ч. лободи білої у посівах сої. Загибель бур’янів відбувається внаслідок руйнування їх клітинної мембрани.

ТОР® (лямбда-цигалотрин) — інсектицид контактної дії для захисту широкого спектру культур від комплексу шкідників. Механізм дії полягає в ураженні центральної нервової системи шкідника, що спричиняє швидку його загибель. Препарат проявляє акарицидні та репелентні властивості.

КСЕОН®  (металаксил +цимоксаніл) — комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту соняшнику, овочевих культур  від комплексу хвороб: сіра та біла гнилі, фітофтороз, плямості, фітофтороз, альтернаріоз, макроспоріоз, мілдь, несправжня борошниста роса, борошниста роса, фомоз, фомопсис. Унікальність цього препарату полягає у тому, що він складається з двох діючих речовин, які у вдалому поєднанні доповнюють одна одну та збільшують довготривалість захисної та лікувальної дії препарату.

Довідка: Агрохімічна компанія VITAGRO PARTNER– сучасна національна  аграрна компанія, що використовує у роботі передові канадські технології та інтегрує їх в український досвід. Компанія має новітню наукову базу, а передові агрономічні технології тестуються та вдосконалюються на власних полях  агрохолдингу.

Насіннєвий завод з сучасним обладнанням "Cimbria" виробляє насіння під ТМ «Semelita».

У портфель брендів компанії входить:  лінійка засобів захисту рослин - ТМ «Bayton», мікродобрива «Energeen», інокулянти «Legume Technology».

Команда Vitagro  Partner щоденно працює над вдосконаленням якості продукції і стандартами сервісного обслуговування, разом з партнерами покращує стандарти агрономії та впроваджує нові системи захисту, невпинно збільшує асортимент згідно з найвищими стандартами агробізнесу.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Нове комплексне рішення для захисту зернових колосових від «UKRAVIT»

А зважаючи на те, що після 2018 року, який відзначився рекордним врожаєм, експерти прогнозують подальше збільшення виробництва зернових, посіви в новому сезоні потребуватимуть посиленого захисту.

За різними даними, недобір врожаю через ураженість хворобами може становити в середньому 12 – 18%, а в роки епіфітотій – до 25 % і більше. Тому, піклуючись про стан зернових колосових культур, у 2019 році компанія «UKRAVIT» виводить на ринок двокомпонентний фунгіцид Захисник Екстра (тіофанат-метил, 310 г/л + флутриафол, 190 г/л).

«Діючі речовини, використані при створенні Захисника Екстра, ефективно контролюють широкий спектр хвороб зернових колосових культур, соняшника, ріпака, сої, гороху та багатьох інших культур. І раніше аграріям частенько доводилося робити бакові суміші з препаратів із цими діючими речовинами, аби підвищити ефективність обробок, – розповідає керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. – Фахівці «UKRAVIT» поєднали їх в одній формуляції та зареєстрували для використання у посівах зернових колосових і соняшника. Згідно результатів польових випробувань, новинка демонструє значно вищу ефективність, ніж поєднання бакових «партнерів», і забезпечує надійний захист посівів від хвороб».

Читайте також: Захист зернобобових культур: «UKRAVIT» виводить на ринок новий фунгіцидний протруйник

Окрім контролю надзвичайно широкого спектру захворювань, препарат забезпечує одночасно швидкий «стоп-ефект» і пролонговану захисну дію й захищає нові прирости рослин. А поєднання профілактичних, лікувальних і викорінюючих властивостей робить його незамінним помічником у догляді за зерновими колосовими культурами та соняшником.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

МХП отримав остаточний дозвіл на придбання словенського виробника курятини

Про це повідомляє БизнесЦензор.

"МХП вітає рішення словенського агентства із захисту конкуренції про дозвіл придбати компанію Perutnina Ptuj, найбільшого виробника м'яса птиці та продуктів із м'яса птиці в Південно-Східній Європі. Придбання вже дозволено регулюючими органами Австрії, Македонії, Сербії і Румунії. Операція буде завершена на зборах акціонерів Perutnina Ptuj в ці дні", - зазначено в повідомленні компанії на Лондонській фондовій біржі.

За даними на сайті словенського антимонопольного органу, відповідне рішення прийнято 14 лютого.

Як повідомлялося, в листопаді 2018 року МХП заявив про плани інвестувати 200 млн євро в виробничу базу Perutnina Ptuj протягом чотирьох-п'яти років.

Про намір придбати акції Perutnina Ptuj агрохолдинг повідомив 26 вересня минулого року на Лондонській фондовій біржі після повідомлення від Federal Competition Authority of Austriа про реєстрацію заявки на купівлю.

"Миронівський хлібопродукт" є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. На європейський ринок МХП поставляє напівтуші охолоджені курей, які переробляються в тому числі на його підприємствах в Нідерландах і Словаччині. Земельний банк агрохолдингу станом на кінець 2017 року становив близько 370 тис. га.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк.

Perutnina Ptuj - вертикально інтегрована компанія в Південно-Східній Європі. Володіє потужностями по вирощуванню бройлерів у Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії і Герцеговині. Веде діяльність в 22 країнах. Налічує 3,5 тис. співробітників у восьми країнах. У Словенії компанія обробляє 4 тис. сільськогосподарських угідь.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview