ХАРП продовжує демонстраційний тур участю в найбільших світових виставках галузі

Теґи: 

Одночасно з презентацією харківських інноваційних підшипників і вузлів 19-22 вересня у Східній Азії на найпрестижнішій галузевій виставці Китаю «China International Bearing Industry Exhibition 2018», 18-21 вересня ХАРП представить унікальні розробки в Німеччині на найбільшій у світі залізничній виставці транспортних технологій InnoTrans-2018.

«ХАРП вже 4-й раз поспіль бере участь у світовому транспортному форумі і демонструє світовій спільноті досягнення України в підшипниковій промисловості, – інформує директор з маркетингу залізничного дивізіону Олександр Твердохліб. – Інноваційні розробки ХАРП у 2012 і 2014 роках удостоєні статусу «Світової прем'єри». Слідуючи тенденціям світових ринків, ХАРП продовжує динамічно розвиватися, впроваджувати інновації й розробляти нові продукти».

В цьому році прем'єрою від харківського виробника комплектуючих для залізничній індустрії на InnoTrans-2018 стане презентація підшипників європейського типу, розрахованих на вантажні та пасажирські вагони «простору 1435».

«Інноваційна продукція підприємства відповідає всім сучасним вимогам надійності, зносостійкості і енергоефективності, прийнятої у світовій залізничній індустрії», – зазначає директор з маркетингу.

Крім того, експозицію ХАРП на виставці доповнить лінійка касетних вузлів закритого типу для колії 1520» із збільшеним міжремонтними пробігом 800 000 км або 8 років.
«ХАРП пропонує комплексні рішення найбільш актуальних проблем в області залізничної інфраструктури, зробивши акцент на зниженні вартості життєвого циклу комплектуючих для залізничного сполучення, їх доступності та ефективності. Особлива увага при розробці продукції була приділена технологіям зниження шуму і вібрацій», – розповідає технічний директор залізничного дивізіону Максим Красніков.

Інноваційні розробки підприємства будуть представлені і на найбільшій міжнародній спеціалізованій виставці Rail EXPO, яка відбудеться 16-18 жовтня у м. Київ (Україна).

«Продукція ХАРП орієнтована на всі ринки. Ми готові запропонувати готові перевірені часом рішення як для простору колії 1520, так і для європейського і світового залізничного сполучення», – резюмує Олександр Твердохліб.

Довідка:

Харківський підшипниковий завод " (ХАРП) – одне з провідних підприємств з виробництва підшипників і підшипникових вузлів для залізничної галузі, сільськогосподарського машинобудування, автомобільної промисловості, гірничо-металургійного комплексу і загального машинобудування. Завод володіє найбільшим парком сучасного обладнання з ЧПУ і потужним R&D-центром. Продукція заводу поставляється більш ніж в 30 країн світу через офіційного дистриб'ютора ХАРП – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» та мереж дилерів СНД, Близького Сходу та Східної Європи.

InnoTrans – найбільша в світі міжнародна виставка транспортної техніки та транспортних технологій. Проходить раз на два роки і збирає фахівців галузі з усього світу. У 2016 році в транспортному форумі взяли участь 2950 експонентів з 60 країн світу, відвідувачі виставку понад 145 тис. чоловік.

Rail EXPO – найбільша міжнародна та єдина в Україні спеціалізована виставка, орієнтована на залізничну промисловість, яка об'єднує державний і приватний сектор з різних країн світу.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Якість техніки «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» підтверджена польовими випробуваннями

Університет задіяв ротаційну борону «ДИНАР-6,4» ще під час посівної кампанії.

«Ми відчували ротаційну борону «ДИНАР» на посіві соняшнику, – розповідає Микола Карпенко, завідувач науково-дослідного відділу Наукового інституту інноваційних технологій МНАУ. – У нашому регіоні пройшли сильні дощі, після чого на полях утворилася кірка товщиною в 1 см. Агрегат успішно впорався зі своїм завданням і зруйнував важку ґрунтову кірку, тим самим наситив ґрунт киснем».

Микола Карпенко додає, що агрегат також випробували в міжряддя по посіву насіннєвої кукурудзи на 60 см: «І тут борона показала хорошу якість роботи. Дане дослідження ми провели на нашому Дні Поля МНАУ, де з роботою техніки ознайомилися близько півтисячі відвідувачів».

В цілому, «ДИНАР-6,4» призначений для суцільної та міжрядної обробки різних зернових і просапних культур, а також овочів на всіх типах ґрунтів. Агрегат володіє підвищеною міцністю завдяки особливій конструкції рами, виготовленої із спеціального профілю, роторним зірочкам, виготовленим способом лиття і пружинному кріплення стійок. Велика висота рами дозволяє здійснювати обробку по високих сходах, не травмуючи їх.

В кінці липня важка дискова борона «Дукат GOLD – 6» успішно пройшла перший етап випробувань на полях МНАУ. Агрегат працював по стерні після збирання зернових і, як відзначають фахівці університету, показав хороші результати.

«Міцні робочі органи «ДУКАТ GOLD – 6» витримують велике навантаження, агрегат демонструє рівномірне перемішування ґрунту і рослинних залишків як на мінімальну глибину (5 см), так і максимальну (20см). Незважаючи на велику кількість органічної маси, робочі органи не забиваються», – розповідає Микола Карпенко.

Він також уточнює, що другий етап випробувань «ДУКАТ GOLD – 6» запланований на середину серпня після збирання кукурудзи.

Після випробувань, коригування документації та підготовки виробництва важка дискова борона «ДУКАТ GOLD» з шириною захвату 6 м надійде в серійний випуск. Придбати новинку аграрії зможуть восени.


Довідка:
«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – один з провідних українських виробників ґрунтообробної та посівної техніки, техніки для логістики і перевезень. Продукція компанії постачається більш ніж у 20 країн світу через офіційного дистриб'ютора – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» та мережу дилерів СНД, Близького Сходу та Європи.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» завершила збір ранніх зернових

Озиму пшеницю зібрано на площі 6,7 тис. га (2017: 7,7 тис. га). Загальний валовий збір становить 40,9 тис. тонн (2017: 51,1 тис. тонн). Урожайність склала 6,1 тонн з гектара (2017: 6,7 тонн/га). На окремих полях урожайність сягнула 8,7 тонн/га.

Валовий збір ярового ячменю збільшено майже в 1,5 рази до 25,1 тис. тонн (2017: 17,5 тис. тонн) з площі 5,1 тис. га (2017: 3,3 тис. га). Середня врожайність склала 4,9 тонн/га (2017: 5,3 тонн/га). На окремих полях урожайність сягнула 6,7 тонн/га.

Горох зібрано на площі 1,1 тис. га (2017: 1,0 тис. га). За результатами збору одержано 3,4 тис. тонн (2017: 2,5 тис. тонн). Середня врожайність становить 3,0 тонн/га (2017: 2,6 тонн/га).

«Погодні  умови  нинішнього  року  з самого початку були далеко нелояльними до аграріїв.  Довелося  немало  докласти  сил  і  ресурсів,  щоб  виростити озимі зернові. Та і пора жнив виявилася не менш складною. Активному просуванню збиральних робіт заважали дощі, які не оминули нікого цього року. Майже щодня протягом другої і третьої декади липня були опади.

Тим не менш, наші показники середньої врожайності озимих, ранніх зернових та зернобобових культур є майже вдвічі вищими за середні показники по Україні», — говорить головний агроном групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Юрій Лєбєдєв.

Нагадаємо, у 2018 році частка озимої пшениці в структурі посівних площ групи становить 12%, ярового ячменю — 9%, гороху — близько 2%.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажу молока. Під контролем групи близько 60 тис. га. До групи також належать 5 тваринницьких ферм, 3 елеваторні комплекси та ряд торгових компаній.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Українська горілка поїде до Великобританії

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Наша мета — популяризиція українського продукту на внутрішньому ринку та за межами країни. Планується вихід на британський ринок», — заявив в.о. директора «Укрспирт» Юрій Лучечко під час відкриття першого магазину фірмової мережі «Національний продукт» у Києві.

Також він повідомив, що підприємство готує для експорту до Німеччину третю партію горілки.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Перший українсько-американський агрохолдинг продав свої активи

Kyiv Atlantic Group складалася з «Київ Атлантік Україна» (КАУ), Atlantic Farms та Atlantic Farms II. Група розглядала продаж протягом останніх трьох років, пише mind.ua.

«Ми показали підприємства близько 30 різним компаніям ... Для нас було важливо їх одночасно», – зазначив Даніель Свейер.

Компанія була продана німецькому постачальнику олійних, зернових та кормових добавок Agrolife, а два виробничих фермерських господарства – Atlantic Farms Київської області та Atlantic Farms II Черкаської області – були продані «Ерідону», агропромисловій компанії, що належить мультимільйонеру Сергію Кроловцеву.
«Ерідон» та Kyiv Atlantic Group співпрацюють протягом останніх 15 років.

Власниками Kyiv Atlantic Group була сім'я Свейерів (Sweere)  – і датської компанії DUI Holding. Данці приєдналися ще в 2006 році, коли вклали у бізнес близько $10 млн.
Основна причина продажу трьох підприємств була пов'язана з «різними діловими інтересами з нашими датськими партнерами», а також тому, що Тамара та Девід Свейери бажали повернутися у США. Крім того, бізнес-середовище в Україні не було привабливим для міннесотців.

Девід і Тамара Свейери розпочали свою діяльність в Україні в 1990 році з $1 млн, коли вони продали сільськогосподарський бізнес у Міннесоті. Син Даніель офіційно приєднався до компанії в 1994 році. Свейери отримали $2,5 млн  у вигляді грантів уряду США, а також фінансування Європейського банку реконструкції та розвитку у 1995 році. В цілому, будівнитцво об'єкта з переробки сільськогосподарської продукції коштувало їм $20 млн.

Тим не менш, вже екс-власники Kyiv Atlantic Group продовжать свою діяльність в Україні під брендом Multigain, виробничою та дистриб'юторською компанією. Права на володіння Multigain належать компанії Atlantic Brands Ukraine, компанії, яку Свейери створили в цьому році.

Транзакція злиття та поглинання трьох компаній контролюється юридичною фірмою Integrites, яка протягом останніх 8 років співпрацювала з  Kyiv Atlantic Group.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Вітчизняний агрохолдинг планує встановити системи зрошення на Миколаївщині

Про це розповів генеральний директор компанії Олексій Вадатурський, пише agravery.com.

Також він повідомив, що наразі у них відсутні землі під зрошенням.

«Річ у тім, що ми хотіли у Снігурівському районі зробити обладнати зрошення, але, на жаль, ми не змогли загітувати власників землі, щоб вони нам дозволили виконати зрошення на цих полях. Кожен з них думає, що ми зробимо полив на полях, землі будуть дорожчі і вони не зможуть ці землі продати. В них своя внутрішня математика», – зауважив Вадатурський.

В свою чергу, гендиректор підприємства запевнив, що станом на сьогоднішній день представниками компанії ведуться переговори із землекористувачами Снігурівського району, і вже в наступному році вони зможуть запустити полив.

«Я думаю, що у наступному році ми зробимо декілька тисяч поливу на полях у Снігурівському районі», – резюмував він.

Довідка:

«Нібулон» є одним з найбільших українських сільгосптоваровиробників, інвестором і експортером. Підприємство має 44 виробничих підрозділи в 12 областях України, власний суднобудівний-судноремонтний завод і сучасний вантажний флот.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Подобається'.