ХАРП розширює свою присутність на ринку Молдови

Спільно з чинним дилерським партнером «Agropiese-TGR GRUP», підприємство представило підшипники і вузли для сільгосптехніки: підшипники HARP AGRO з унікальними системами ущільнення підвищеної герметичності X-SHIELD, корпусні підшипники UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійки вузлів на базі даних підшипників, а також необслуговувані ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT.

«Ми продовжуємо розвивати експортні програми. За цей рік підприємство посилило свою присутність на ринку Молдови, розширило дилерську мережу на території країни, – говорить директор департаменту продажів Віталій Горбів. – В минулому році в Молдові нас представляли два великих партнера – «Biless» і «Agropiese-TGR GRUP», а з цього року до них приєднався ще й «Carvidon Service». Виставка дозволила нам, як зміцнити партнерство з нашими теперішніми дилерами, так і розширити нові бізнес-контакти».

Також він зазначив, що серед місцевих аграріїв спостерігається активний інтерес на підшипники ХАРП, важлива особливість яких комплектація ущільненням підвищеної герметичності X-SHIELD, що забезпечує надійний захист від потрапляння бруду, пилу і вологи. Міцна конструкція дозволяє використовувати підшипники в особливо складних і тяжких умовах експлуатації сільгосптехніки.

«Ми прагнемо бути ближче до наших споживачів і партнерів. Кожен може записатися на екскурсію по нашому підприємству і переконається в його виробничих потужностях, на власні очі побачити весь процес створення унікальних підшипників. Ми завжди відкриті для спілкування, діалогу і відвідування», – додає Віталій Горбів.

2018 рік ознаменувався для підприємства великим презентаційним світовим турне «Discover HARP», в рамках якого ХАРП демонструє світу свої можливості та компетенції. Наприклад, за підсумками минулих виставок продукція ХАРП привернула увагу численних відвідувачів з Хорватії, Румунії, Греції, Австрії, Канади, Німеччини та інших країн. Попереду у ХАРП відвідування Італії та Румунії.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Roshen завершив битву за Київський торт

Кондитерська корпорація Roshen більше не має претензій до Київського БКК щодо порушення прав інтелектуальної власності.

Про це виданню liga.net повідомило джерело, знайоме з перебігом судових розглядів, пише НВ.

"Ми уклали мирову з БКК щодо Київського торту, і щодо червоної стрічки, і щодо Золотого ключика. Вже з наступного року споживач це зрозуміє, побачивши торти на полицях", - сказало джерело.

Водночас в Держреєстрі судових рішень опубліковано визначення від 18 жовтня, в якому Roshen просить суд скасувати раніше ухвалені рішення щодо забезпечення позовів з інтелектуальної власності. Суд прохання корпорації задовольнив.

Нагадаємо, що в червні Антимонопольний комітет оштрафував компанію Київський БКК на 326,1 тис. грн за використання упаковки, схожої за оформленням на упаковку Roshen.

Судові суперечки за право використання назви Київський торт, а також елементів упаковки продукції у вигляді листя каштанів і червоної стрічки з золотими написами найбільший кондитер країни веде вже понад рік. Крім того, між конкурентами виникла суперечка з приводу схожості тортів Золотий ключик і Казковий ключик, які споживач нібито може сплутати.

До складу корпорації Roshen входять Кременчуцька, дві Вінницькі, Київська кондфабрики, Маріупольська, яка перебуває на стадії ліквідації, а також Клайпедська кондитерська фабрика UAB Roshen (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

Президент Петро Порошенко є кінцевим бенефіціарним власником групи Roshen; у квітні 2016 року інвестиційна компанія ICU заявила про завершення передачі в траст компанії Rothschild Trust частки Порошенка в кондитерській корпорації Roshen.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Найбільший в Україні виробник помідорів завершив сезон збирання

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт компанії.

Фахівці компанії скаржаться на те, що сезон видався важким. Суха і тепла зима спричинила масове поширення совки та захворювання на бактеріоз. Затяжні дощі в липні знизили рівень сухих речовин у помідорів та затягнули строки збирання.

В 2018 році компанія виростила та переробила більш ніж 600 тис. т помідорів за середньої врожайності 92 т/га. Також компанія продовжує вдосконалювати продуктовий портфель ТМ Інагро відповідно до сучасних вимог ринку. Саме тому компанія вдвічі збільшила виробництво пасти SHB та розпочали будівництво заводу з сушіння овочів.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Syngenta анонсує запуск в Україні інноваційного інокулянта для сої

Україна стане першою європейською країною, що матиме доступ до цієї інноваційної технології завдяки ексклюзивному праву дистрибуції, наданому Syngenta компанією Rizobacter — лідером у виробництві інокулянтів у країнах Латинської Америки. Варто зауважити, що продукт уже посів чільне місце на ринку інокулянтів Аргентини.  

Це новітній інокулянт для сої,  що містить суміш штамів бактерій Semia 5079 та Semia 5080 роду Bradyrhizobium japonicum із титром не менш ніж 2 х 1010 КУО/мл, нанесення яких на насіння значно покращує здатність сої засвоювати азот, забезпечуючи збалансований розвиток здорової рослини протягом усієї вегетації і, як наслідок, збільшення врожаїв.

АТУВА™ завдяки  найвищій концентрації бактерій та суміші їх сучасних штамів забезпечує максимально рівномірне, у порівнянні з іншими інокулянтами, розташування бульбочок на кореневій системі рослини, а також кращу адаптивність  бактерій до погодних умов і здатність до симбіозу. Використання цієї технології дає змогу суттєво збільшити врожайність сої у широкому діапазоні умов вирощування — рівня зволоженості, типів ґрунтів, сортів і технологій вирощування.

«Із запуском АТУВА™ Syngenta надає Україні своєчасний доступ до новітньої технології, яка здатна значно підвищити врожаї та  посилити економічні прибутки сільгоспвиробників, які вирощують сою.  Соя стає дедалі важливішою культурою для України, і  ми прагнемо швидко та якісно задовольняти актуальні потреби вітчизняних аграріїв у інноваціях і технологіях. Зокрема, ми розвиваємо новий біологічний сегмент ринку — продукти на основі бактерій, корисних для сільгоспкультур», — повідомляє Крістіан Шлаттер,  керівник підрозділу Захист насіння в Україні та країнах  KAZBEC компанії Syngenta.

Препарат АТУВА™ рекомендований до застосування у комбінації з такими продуктами для обробки насіння, як МАКСИМ® XL, МАКСИМ® АДВАНС та СЕЛЕСТ® TOП, щоб краще розкрити генетичний потенціал сої.
 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» збільшують свою присутність на ринку Німеччини

У стаціонарній експозиції компанія презентувала коротку дискову борону-лущильник ДУКАТ-6 з шириною захвату 6 метрів. У лінійці ДУКАТІВ реалізований цілий комплекс унікальних конструкторських рішень, виконаних з урахуванням потреб європейського ринку.

В залежності від виду грунту і типу грунтообробки машини можуть комплектуватися змінними катками п'яти конфігурацій. За рахунок пружинної 3-D стійки і певних кутів нахилу диска знаряддя забезпечують стійку роботу на задану глибину з чудовим мульчивним ефектом. Крім того, техніка має оптимальну транспортну ширину.

Підводячи підсумки участі в Landwirtschaftliches Hauptfest, директор з продажу Агродивізіона Едуард Чудопалов повідомив, що «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» досягли низки попередніх домовленостей з потенційними партнерами. «Ми домовилися про співпрацю з найбільшим європейським дистриб'ютором Мінського тракторного заводу (МТЗ) компанією «BELARUS», що володіє розгалуженою дилерською мережею. Найближчим часом ми підпишемо дистриб'юторський договір. Передбачається, що в подальшому «BELARUS» буде представляти продукцію «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» на території Німеччини», – каже він. – Ми плануємо розширити географію присутності і продемонструвати нашу техніку на виставкових заходах північних і східних регіонів держави. У лютому з новим дилером ми намітили спільну участь в одній із наймасштабніших німецьких виставок в Лейпцигу».

Едуард Чудопалов також зазначив, що ринок Німеччини дуже перспективний, країна відрізняється за характеристиками ґрунтів і контурності полів і «ЛОЗІВСЬКИМ МАШИН» є, що запропонувати німецький аграріям.

«Ми орієнтовані на всю Німеччину, і маємо намір закріпитися на цьому ринку як надійний виробник сільгосптехніки. З сегменту ДУКАТІВ великий потенціал у борін з шириною захвату від 3 до 6 метрів. Ми також будемо розвивати серію зубопружинних борін ЛІРА, на яку сьогодні у європейських фермерів є попит», – підкреслив він.
 

Довідка:

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – один з провідних українських виробників ґрунтообробної та посівної техніки, техніки для логістики і перевезень. Продукція компанії постачається більш ніж у 20 країн світу через офіційного дистриб'ютора – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» та мережу дилерів СНД, Близького Сходу та Європи.

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«Росток-Холдинг» закликає прокуратуру розблокувати роботу елеваторів

Група компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» закликає Генеральну прокуратуру України вжити заходів для розблокування роботи елеваторів компанії, щоб уникнути самозаймання соняшника, сої, кукурудзи, що зберігаються в  силосах елеваторних комплексів. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Наразі операційна діяльність компанії заблокована (відвантаження продукції заборонено). Дана ситуація може спричинити невиконання контрактів, укладених раніше, і відсутності грошових коштів, що зрештою призведе до припинення постачання газу та відключення електроенергії. Як наслідок, ми не зможемо контролювати температуру у силосах. При виникненні осередків самозігрівання,  не зможемо їх виявити та виконати необхідні операції для запобігання їх розростання», —  коментує директор з розвитку елеваторів групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Ярослав Штика.

Крім небезпеки виникнення пожеж на елеваторах, які наразі не працюють після того як господарська діяльність всіх підприємств групи була заблокована на підставі ухвали суду смт Покотилівка Харківської області, обладнання на елеваторах псується по причині неналежного зберігання збіжжя.

«Нам залишається тільки чекати результатів розростання осередків самозігрівання з повним знищенням  зерна та частини технологічного обладнання та спостерігати як «горить» зерно та перегрівається метал. Вартість соняшника у силосах на поточний момент сягає 86 млн. грн. Орієнтовна вартість обладнання, яке просто доведеться здати на металолом становить до 1,2 млн. доларів», —  коментує директор з розвитку елеваторів групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Ярослав Штика.

Зважаючи на 100% завантаження елеваторних комплексів в Ічні (Чернігівська область) та Глухові (Сумська область) операції з переміщення зерна із силосу в силос з доробкою неможливі.

«Єдиний варіант — висипати збіжжя на вулицю під опади, адже закладати на зберігання у поліетиленові рукава заборонено судом, оскільки у такому випадку товар вивозиться за територію елеватора», —  додає директор з розвитку елеваторів групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Ярослав Штика.

Нагадаємо, 8 жовтня 2018 року робота всіх підприємств групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» була заблокована на підставі ухвали суду  смт Покотилівка Харківського району Харківської області. Активи компанії арештовані, збирання врожаю та його реалізація заборонені.

Наразі юристи групи та адвокати компанії «Ілляшев та партнери» працюють, аби робота компанії була відновлена.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажу молока. Під контролем групи близько 60 тис. га. До групи також належать 5 тваринницьких ферм, 3 елеваторні комплекси та ряд торгових компаній.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview