ХАРП удосконалив упаковку

Теґи: 

ХАРП активно співпрацює з європейськими партнерами, планує вихід на ринки Америки, Південно-Східної Азії, Африки. Для підвищення впізнаваності бренду на міжнародній арені і з турботою про своїх клієнтів, компанія прийняла рішення оновити упаковку.

Новий дизайн відповідає всім сучасним вимогам, гармонійно поєднуючи в собі екологічність, юзабіліті і комфорт. Групова транспортна упаковка буде представлена у двох варіантах у вигляді ящиків з міцного тришарового гофрованого картону зі знімною кришкою. При укладанні в індивідуальну упаковку підшипник буде фасувати в герметично запаяну поліетиленову плівку.

Основні відмінності та переваги нової тари:
- Застосування екологічного і стійкого до вологи матеріалу, який надійно захистить підшипники при транспортуванні і зберіганні.
- Складна конфігурація розкрою, завдяки чому дно, кришка і бічні сторони ящиків мають підвищену міцність. Для зручного переміщення коробки оснащені ергономічними прорізними ручками.
- Лаконічний і сучасний дизайн упаковки дозволяє легко ідентифікувати продукцію під брендом HARP, завдяки оригінальному фірмовому синього кольору і логотипу, який гармонійно доповнюється слоганом підприємства – «Перевірені рішення для Вас!».

Новий формат упаковки ХАРП гарантує збереження споживчих властивостей і експлуатаційних характеристик підшипникової продукції у відповідності з усіма існуючими державними і міжнародними стандартами.

Директор з маркетингу Наталія Акіменко впевнена, що висока якість підшипників ХАРП в поєднанні з поліпшеною упаковкою будуть сприяти подальшому успішному та довгостроковому співробітництву з споживачами різних країн світу.
«Найближчим часом вся пакувальна тара нашої продукції буде приведена до оновленого стилю. Перша партія підшипників в новій упаковці зійде з конвеєра вже в серпні 2018 року», – анонсує Н. Акіменко.

Нагадаємо, що з квітня 2018 року ХАРП також збільшив до 2 років гарантійний термін зберігання підшипників кулькового і роликового груп.
 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Київщині запускають елеватор японської корпорації

Про це повідомляє прес-служба компанії, пише agravery.com.

«5 вересня відбудеться відкриття нового елеватора ТОВ "Ківшовата Агро" японської корпорації SDGs в с.Ківшовата Таращанського району Київської області», — йдеться в повідомленні.

Довідка:

ТОВ «Ківшовата Агро» заснована у 2009 році, знаходиться у с.Ківшовата, Таращанського району, Київської області. Основний власник підприємства — SDGs Corporation (Японія), яка викупила ТОВ «Ківшовата Агро» у 4 кварталі 2016 року.

Компанія займається вирощуванням зернових, має потужності для зберігання зерна та проводить лабораторні дослідження. Земельний банк компанії складає 2500 га, обсяг потужностей для зберігання зерна становить 14 тис.т (16 тис.м3)

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Вітчизняна птахофабрика переходить на альтернативне джерело енергії

Головний еколог МХП Олександр Семенець назвав це частиною екологічної політики холдингу, який прагне зменшити обсяги енергії, одержуваної з поновлюваних джерел, замінивши їх «зеленої» енергією, передає прес-служба «Миронівської птахофабрики».

У 2017 році на птахофабриці встановили в якості експерименту сонячну панель потужністю 9 кВт, закривши таким чином потребу в електроенергії для побутових потреб.

Заступник директора з інженерно-технічного устаткування «Миронівської птахофабрики» Денис Смірнов розповів, що найближчим часом в компанії планують збільшувати кількість панелей на птахофабриці. Окупність таких панелей складає 5 років.

«Перспективи є, хочемо весь дах обладнати панелями і повністю перейти на енергонезалежність. Розглядаємо в цьому сенсі і інші джерела альтернативної енергії, в тому числі, будівництво біогазової установки», — зазначив він.

Джерело: agroinsider.com.ua

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ЄБРР надав українському агрохолдингу $20 млн кредиту для розвитку точного землеробства

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Астарта» впроваджуватиме сучасні IT-рішення, необхідні для точного землеробства, яке вона розвиває в Україні, – написав на своїй Фейсбук-сторінці старший радник із зовнішніх зв'язків ЄБРР Антон Усов. – Ці сучасні сільськогосподарські технології дозволять підвищити врожайність сільськогосподарських культур і зменшити використання мінеральних добрив на 15%».

За його словами, протягом наступних трьох років «Астарта» також планує збільшити площу земель, на яких вона буде використовувати технології точного землеробства.

«У контексті цього проекту «Астарта» також запропонує високоякісну комплексну програму навчання для випускників шкіл і студентів, що бажають працювати в сільськогосподарському секторі України», – додав Антон Усов.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ХАРП виходить на ринок Канади

Теґи: 

ХАРП стане єдиним українським виробником, який представить підшипники для аграрного сектору на даному заході.

«70-річний виробничий досвід дозволяє нам задовольняти запити аграріїв і найбільших виробників сільськогосподарської техніки по всьому світу», – говорить віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд. Він зазначає, що продукція ХАРП затребувана такими великими виробниками техніки, як Ростсільмаш, Конюшина, МТЗ, Гомсільмаш, Salford, Metalagro.

Основними факторами успіху ХАРП є високотехнологічні методи виробництва, сучасний верстатний парк устаткування з ЧПУ, високий рівень якості, що відповідає світовим стандартам, чітке дотримання процедур жорсткого контролю якості, що проводиться на кожному етапі виробничого процесу. Система якості підприємства відповідає міжнародним стандартам ISO / TS 16949 та ISO 9001.

Відповідаючи світовим тенденціям ринку, за останні кілька років ХАРП розробив інноваційні рішення, включивши в підшипники і підшипникові вузли запатентовані конструкції касетних ущільнень, що підвищило продуктивність сільськогосподарської техніки і збільшило час її безвідмовної роботи, усуваючи необхідність регулярного змащування комплектуючих у важких польових умовах. Серед готових перевірених часом рішень ХАРП – лінійка маточинних підшипникових вузлів HARP AGRO UNIT, серії підшипників UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійки корпусних вузлів на базі даних підшипників, підшипники HARP AGRO з новими системами ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD, які додатково забезпечують захист у найскладніших умовах експлуатації на 100%.

Продукція ХАРП успішно застосовується для ґрунтообробної, посівної та збиральної техніки таких провідних світових виробників як Lemken, Horsch, Agrisem, Mashio Gaspargo, Great Plains, Einböck, Rabe, Quivogne, Vogel&Noot, Köckerling, Hatzenbichler, Sunflower 9000, Salford, John Deere, Class, Case, New Holland та багатьох інших.
Переконатися в надійній роботі продукції заводу на «Сanada's Outdoor Farm Show» фермери зможуть на власні очі. Так, один з провідних українських виробників техніки «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» представлять у роботі на канадській виставці дискову борону «ДУКАТ-6», укомплектовану обслуговуваними підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT. Успішний досвід експлуатації дискових борін «ДУКАТ» по всьому світу доводить, що агрегати не вимагають заміни підшипникових вузлів протягом п'яти і більше років при експлуатації агрегатів на різних видах грунтів і при різних погодних умовах.
«Передові рішення ХАРП дозволяють світовим виробникам сільськогосподарської техніки запропонувати своїм споживачам більш надійні та продуктивні машини при одночасному зниженні вартості володіння обладнанням на протязі всього життєвого циклу. Підшипники HARP – перевірені рішення для Вас!», – резюмує Роман Гіршфельд.

Запрошуємо відвідати стенд ХАРП: N-659

Місце проведення: Сanada's Outdoor Park, Woodstock, Ontario

Довідка:

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) – провідне в СНД підприємство з виробництва підшипників і підшипникових вузлів для підприємств сільськогосподарського машинобудування, залізничної галузі, автомобільної промисловості, гірничо-металургійного комплексу і загального машинобудування. Продукція заводу поставляється більш ніж в 30 країн світу через офіційного дистриб'ютора ХАРП – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» та мережу дилерів СНД, Близького Сходу та Східної Європи.

Canada's Outdoor Farm Show – найбільша національна виставка Канади, що демонструє найбільш інноваційні і технологічно просунуті сільськогосподарські продукти і послуги.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Українська компанія почне поставляти яблука в Об'єднані Арабські Емірати

Українська компанія "Аронія" з міста Снятин Івано-Франківської області в цьому році почне поставляти яблука в Об'єднані Арабські Емірати.

Про це в інтерв'ю delo.ua розповів співзасновник компанії Назар Романів.

"У нас 150 га яблуневих садів, на кожному гектарі 3 тис. дерев. Щороку збираємо 2,7 тис. тонн яблук. З них близько 400 тонн (10-15%) йде на виробництво соку, інші продаємо", — розповідає підприємець.

За його словами, продаж яблук забезпечує 90% доходів компанії, а соку — 10%.

Компанія вже експортує яблука в країни Євросоюзу — в Норвегію та Швецію. "У цьому році, сподіваюся, з українськими яблуками вийдемо також на ринок Об'єднаних Арабських Еміратів.

Нагадаємо, в першому півріччі 2018 року українські компанії продали за кордон 24 тис. тонн яблук. Поставки зросли в чотири рази порівняно з першим півріччям попереднього року. Валютна виручка від експорту яблук склала $8,2 млн, що в п'ять разів більше, ніж у 2017 році.

Головним покупцем українського яблука є Білорусь, країна споживає майже половину українських яблук. Серед лідерів по імпорту яблук з України також Молдова, Австрія, Угорщина та Швеція.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview