Херсонщина збільшує площі під зрошенням

Про це повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Олександр Паливода,  пише AgroPortal.ua.

«Як ви знаєте, в 2000-х роках після розпаювання земель був період економічного занепаду, і частина зрошувальних систем була втрачена. Але, починаючи з 2016 року, поновлення зрошення було визначено керівництвом області, як один з пріоритетів розвитку. Була розпочата робота по відродженню зрошення, яка триває і донині», — розповідає Олександр Паливода.

За його словами, в минулому році, завдяки залученню інвестиційних коштів та державній підтримці, херсонським аграріям вдалося збільшити зрошення до 310 тис. га. Зараз в області використовується вже 72% від потенційної кількості поливних земель, і по використанню зрошуваних систем Херсонщина є найефективнішою серед південних регіонів.

«У 2018 року ми плануємо додати ще 13 тис. га зрошуваних земель. Для цього будуть залучатися як власні кошти аграріїв, іноземний інвестиційний капітал, так і бюджетні кошти. Крім того, на відновлення зрошення, вперше за багато років, з обласного бюджету було виділено 20 млн грн», — уточнює Олександр Паливода.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На півдні Україні науковці пропонують вирощувати нетрадиційні культури

До традиційних черешні, вишні, яблуні, суниці садової, малини додадуться хурма, зизифус, гранат, фізаліс, азиміна, пепіно та багато інших культур. Такий прогноз зробив доктор сільськогосподарських наук професор кафедри рослинництва і садово-паркового господарства Миколаївського національного аграрного університету Михайло Федорчук під час конференції «Малопоширені плодово-ягідні та горіхоплідні культури», пише kurkul.com.

За останні 20 років середньорічна температура повітря зросла на 0,8°С, а кліматичні зони змістилися на 250 км з півдня на північ.

«Якщо вирощуєте томати, вам буде неважко культивувати фізаліс, який належить до родини пасльонових, тому що агротехнологія для цих культур однакова. Фізаліс культура невибаглива й не потребує рясного поливу. Урожайність його — 13 т/га, що більше, ніж у томатів. Фізаліс придатний для виготовлення желеподібних кондитерських виробів. Плоди використовують для одержання лимонної кислоти. У сушеному вигляді фізаліс за смаком нагадує родзинки», — зазначила на форумі кандидат біологічних наук доцент кафедри рослинництва та садово-паркового господарства Миколаївського національного аграрного університету Віра Миколайчук.

Південь України стане сприятливим і для вирощування зизифусу, або китайського фініка, унабі. Зизифус цвіте пізно і не боїться травневих заморозків.

Також можна розглянути вирощування пепіно, або динної груші, яка не відрізняється від технології обробітку однорічних культур родини пасльонових: помідорів, перцю, баклажанів. Культивування можна провести в теплицях, створивши необхідний мікроклімат, або в зимовий період у домашніх умовах зберігати вкорінені живці, в лютому-березні отримувати посадковий матеріал і пізніше переносити у відкритий ґрунт.

Однозначний висновок полягає у тому, що сільському господарству потрібно пристосовуватися до мінливих кліматичних умов. Один із кроків збереження життєздатності підприємств і забезпечення рентабельності виробництва плодоовочівництва — це перехід на нові види культур.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Скільки повинен коштувати в магазині натуральний сир

Про це повідомив співвласник групи «Малочний альянс» Олександр Деркач, пише milkua.info.

Так, фінансовий директор компанії «Молочний альянс» Віталій Савелій прорахував мінімальну ціну натурального сиру в роздробі, на яку може орієнтуватися покупець.

«При вартості молочної сировини 7,50 грн за літр, рентабельності виробництва 10% надбавку торгових мереж від 18% до 25% (вище, ніж по маслу), вона повинна складати близько 160 грн за кг», — пише Олександр Деркач.

За його словами, відсотків 80 сирів, які виробляються сьогодні в Україні, це варіації напівтвердого сичужного «російського» сиру. Дозрівають ці сири від місяця до двох і мають жирність 35−50%. Іноді в них додають щось для смаку: пряжене молоко, зелень, горіхи і тд.

«Всі вони повинні вироблятися з натурального молока і містити виключно натуральний молочний жир. Але деякі виробники заміняють молочні жири рослинними. Це не забороняється нашим законодавством, але в такому випадку продукт повинен називатися „сирним продуктом“ і це повинно бути чітко і однозначно вказано на упаковці. Дуже окремі і не зовсім добросовісні наші конкуренти іноді забувають про це писати. Напевно тому що собівартість такого „сиру“ рази в півтора нижче ціни реального сиру», — пише Деркач.

Також він розповів, як по зовнішньому вигляду можна визначити ступінь зрілості сиру.

«За білою, добре помітною смужкою сантиметра півтора шириною по краю головки. Зазвичай на ній ще й немає дірочок. Сировари називають її „телевізором“. Якщо ви її бачите, це не є добре. Це означає, що сир не встиг дозріти на заводі і збирається це зробити у вас в шлунку. З'ївши такий сир ви не отруїтися, але смак буде не той», — розповів співвласник «Молочного Альянсу».

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

За купівлю сільгосптехніки аграріям вже компенсовано майже 145 млн грн

Так, за грудень 2017–червень 2018 урядовою програмою часткової компенсації техніки скористалося 1322 сільгоспвиробника, які придбали 2008 одиниць на 595 млн грн (без ПДВ).

Зокрема, за техніку, придбану у грудні 2017 р., було компенсовано 12,7 млн грн, у січні-травні 2018р. – 100,6 млн грн.

За червень аграріям буде перераховано 31,6 млн грн за 436 придбаних одиниць техніки загальною вартістю 129 млн грн (без ПДВ).

Серед лідерів за отриманням часткової компенсації - аграрії Вінницької (11,9 млн грн за 153 од.), Запорізької (11,1 млн грн за 157 од.), Луганської (9,7 млн грн за 153 од.) та Миколаївської (8,8 млн грн за 122 од.) областей. 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Вітчизняні вчені підняли урожайність олійних культур

Про це йшлося на виїзному засіданні Президії Академії аграрних наук, що відбулося в Харкові, пише landlord.ua.

Відтак наразі в країні висівається близько 6 млн га соняшнику, частка сої наближається до 2 млн га, а ріпаку — до 800 тис. га. За останні роки вдалося збільшити урожайність ріпаку, вона вже перевищила 2,8 тонни з гектару. Врожайність сої та соняшнику становить, відповідно, 2 та 2,5 тонни з гектару.

«Пріоритет – збільшувати врожайність за рахунок впровадження нових сортів і гібридів, вдосконалення системи насінництва, застосування новітніх технологій вирощування. Над цим доволі успішно працюють кілька установ академії. Інститутом олійних культур готується до реєстрації перший український високоврожайний гібрид ріпаку», — заявив Президент НААН Ярослав Гадзало.

Крім того, є позитивні результати у виробництві високоолеїнового соняшнику, сої та ріпаку. Наприклад, вміст олеїнової та лінолевої кислот у таких сортах ріпаку, як Родолад, Антарія, Тисменицький та інші перевищує 80%.

Водночас перед аграрною наукою поставлено завдання підвищити стійкість олійних культур до хвороб. Наразі до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, вже занесені стійкі гібриди соняшнику – Златсон, Чародій, Добродій, Елітсон, Форсаж тощо.

«На прикладі соняшнику заходи із захисту рослин від уражень гарантують понад 10 тисяч гривень прибутку на кожному гектарі товарного посіву», — додав Ярослав Гадзало.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Урожай овочів і фруктів «зсунувся» на 3 тижні вперед

Про це ГолосUA повідомив директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

«У цьому році урожай овочів і фруктів зсунувся на 3 тижні вперед. Причина такого зсуву полягає в погодних умовах. В минулому році ми спостерігали пізні заморозки, а також була довга температурна весна. А в цьому році після зими температура різко піднялася, можна сказати, що практично відразу настало хай холодне, але літо. Також у цьому році спостерігається помірна погода: немає звичної нам тривалої літньої спеки. Ми бачимо, що середня температура повітря періодично змінюється дощовою погодою – це дуже добре для врожаю буквально всіх культур», – повідомляє експерт.

За словами О. Дорошенко, хороший урожай не позначиться на зниженні ціни, але і не буде причиною для її підвищення.

«У цьому році очікується дуже хороший урожай практично всіх культур: як овочів, фруктів. Також очікуємо кількісні рекорди з експорту. Це не позначиться на зниженні ціни, але можна припускати, що вартість ягід, овочів і фруктів буде не нижча, але не вище, ніж у минулому році», – зазначає експерт.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview