186395

Індекс млинця: скільки коштує святкова страва

Теґи: 

Рум'яні, зелені, рожеві, помаранчеві - перед 40-денним постом українці тиждень ласують млинцями. Кореспонденти «Сьогодні» дізналися, скільки коштує святкова страва у різних містах України.

Ваш вибір 'Подобається'.


Як в Україні виробляють еко-курей

Містяни вирішили повернути життя старій фермі під Києвом, але так захопилися, що створили сучасну компанію з еко-виробництвом і переробкою, пише НВ.

Село Лукаші. Всього 60 кілометрів від столиці. Тут функціонує господарство Фермерський двір. Це підприємство постало на руїнах колишньої радянської ферми п'ять років тому. Власники тоді не думали про попит чи заробіток – хотіли вирощувати екологічно чисту птицю.

Однак, щоб реалізувати таку ідею, компаньйонам довелося інвестувати у проект понад $1 млн.

Перебудова і нова компанія

Спочатку відновили один пташник, почали там вирощування, потім другий, а згодом і третій, на якому почали вирощувати качку. Зазвичай люди поділяють курок на два типи: смажена та жива. Однак виявляється, що існує промислова, фермерська та органічна курка. Вони відрізняються одна від одної рівнем екологічності.

На цій фермі живе приблизно 12 тис. фермерських курчат. Усі вони – на спеціальному раціоні. Без антибіотиків та прискорювачів росту.
Щоб виростити екологічно чисту курку, треба докладати неабияких зусиль. Наприклад, не можна брати промислові корми. Потрібно за власною рецептурою замовляти їх у виробника. "Ми самі балансуємо, виводимо ті речовини, які ми не хочемо бачити в них, – якісь прискорювачі, підсилювачі. І цей корм привозять з комбікормового заводу до нас", – каже Валерій Власенко, співвласник господарства Фермерський двір.

На таких кормах фермерські курчата ростуть значно довше, ніж їхні родичі, які виховуються у промислових умовах.

На промисловій фермі птицю забивають на 35-40 день і відправляють до супермаркету. Та на цій фермі курка росте ще декілька тижнів – у цьому і полягає різниця між промисловою та фермерською птицею.

Та виростити курку – половина справи. Її треба правильно забити. "Птицю починають забивати на різних підприємствах на 36-38 день. Ми забиваємо на 60-й. А з вигулом буде десь до 75 днів", – каже Віталій Дзюба,  співвласник господарства Фермерський двір.

Переробний підрозділ

За день забійний цех на фермі переробляє до 2 тис. курок, це приблизно 1 тонна живого м'яса. Важка робота, але все тут робиться як за годинником. Стандарти і стерильність на високому європейському рівні.

Припустимо, якщо знаходять якийсь домішок у курці. Відповідно, зупиняється забій. "Тоді перебирається повністю партія забитої курки. І знову поновлюється процес роботи, а предмет, який міг вплинути на те, що туди потрапляє, вилучають", – розповідає Руслан Дзюба, співвласник господарства Фермерський двір.
Після усіх процедур курка потрапляє до охолоджувальної камери. Потім все це перевантажується у свіжому вигляді та потрапляє на полиці супермаркетів. В основному фермери реалізують продукцію у великих мережах супермаркетів по всій Україні, а також у ресторанах.

Знайти цю курку можна на полиці разом із звичною нам продукцією, хоча коштує вона у півтора раза більше, ніж звичайна. Тому люди купують їх не так часто. Зазвичай на великі свята або для того, щоб себе потішити. Тим не менш, попит на еко-курку стабільно зростає. За рік господарство вже реалізує майже 1 тис тонн курятини.

Та усі зароблені гроші бізнесмени вкладають у розвиток. Щоб українська екологічна птиця змогла вийти на європейські ринки.

Ваш вибір 'Подобається'.


Електростатичне обприскування с/г культур набирає популярність

Електростатичне обприскування сільськогосподарських культур стає все більш популярним. Суть такої обробки культур у тому, щоб індукувати статичний електричний заряд у кожну краплю, що змушує його притягатися до рослини, що має нейтральний заряд. Повітряний потік аерозолю й заряд змушує краплі досягати рослини до того, як вони випаруються, повідомляє kurkul.com.

На практиці це означає більш високу ефективність розпилення, економію на використанні пестицидів і, як наслідок, більшу ефективність в обслуговуванні обладнання, оскільки потреба в дозаправленні бака обприскувача теж стає нижче. Крім того, завдяки скороченню кількості використовуваних пестицидів, технологія не шкодить навколишньому середовищу.
Якщо порівняти два розміри краплі: 220 мікрон і 80 мікрон то з 1 л пестициду ми можемо отримати 180 млн крапель діаметром 220 мікрон або 3,8 млрд крапель із 80 мікрон, що дозволить продукту покрити набагато більшу площу. Якби ми зрошували плоску поверхню, то при використанні 220 мікрон ми змогли б окропити площу лише в 6,8 м кв., а з краплею в 80 мікрон вийде вже 18,7 м кв. У такий спосіб, площа покриття збільшується втричі.

Дрібні краплі випаровуються, легко переносяться вітром і схильні до термічної інверсії. Дослідження стверджують, що до 75 % звичайного розпилення втрачається через вітер або стікаючи на землю. Краплі з електричним зарядом потрапляють у ціль швидше, що зменшує втрати при випаровуванні. Сила тяжіння настільки велика, що вона може подолати навіть сильний вітер.
Одна з компаній, яка займається таким видом запилення, SPE, пропонує електростатичні системи розпилення в Бразилії і працює з цією технологією вже три роки. SPE вже встановила тисячі цих систем у Південній Америці. Вартість такої установки на техніку John Deere становить близько $ 1000 (US $ 330) за сопло. З цією системою потрібно 30 л/га, перш ніж бак спорожніє, тоді коли раніше використовувалося 70 л/га.

Українська компанія Kray Technologies у 2018 р. планує впровадити внесення пестицидів за допомогою електростатичного заряду. Воно може бути двофазним і однофазним. У першому варіанті дрон спочатку летить і розпорошує воду. Ці краплі заряджені електростатично. Потім летить дрон, який розпилює добрива або хімікати, які заряджені протилежним зарядом. Передбачається, що дрони будуть йти з інтервалом у кілька секунд. Завдяки цьому маленькі краплі хімікатів розподіляються дуже рівномірно по всьому листу, навіть знизу.

Ваш вибір 'Цікаво'.


Корова на льоду потрапила на веселе відео

Нещодавно в мережі з’явився відеоролик, на якому зображена корова, що ніяк не може втриматися на льоду і безперервно ковзає на своїх чотирьох ногах, пише new-s.com.ua.

Відомо, що корова на льоду була помічена в східній провінції Китаю Чжецзян, в міському окрузі Веньчжоу. На сході Китаю, після дощів якраз вдарили морози, внаслідок чого дороги перетворилися на справжнісінький каток, інформує Економічні відомості, новини.

Корова потрапила на слизьку ділянку дороги, завдяки чому й невдовзі стала зіркою інтернету. На відео можна спостерігати як корова безуспішно намагається вибратися зі слизької поверхні, однак їй ніяк не вдається цього зробити.

Як закінчилися пригоди тварини – невідомо. Однак відео з коровою, що ковзає по льоду, аж дуже полюбилося користувачам мережі.

Ваш вибір 'Подобається'.


На Запоріжжі ростуть лимони вагою в кілограм

В Запорізькому ботанічному саду збирають плоди лимона вагою один кілограм. На це диво природи, що виросло в теплиці з субтропічним кліматом, може подивитись кожен охочий. Щоправда, тільки через вікно — вхід до теплиці заборонений стороннім через її технічний стан, йдеться у сюжеті tv5.zp.ua.

У теплиці Запорізького ботанічного саду створений м’який субтропічний клімат. Температура повітря сьогодні +10. Вона вважається зимовою для цитрусових дерев, тому нині вони перебувають у стані спокою. Але на багатьох рослинах ще є плоди з минулої осені. Апельсини, мандарини, грейпфрути та лимони. Працівники ботсаду не зривають їх спеціально, щоб відвідувачі милувалися. Втім, тільки через вікно, адже вхід для екскурсій сюди заборонений. Місцеві дендрологи кажуть, на смак ці плоди майже не відрізняються від магазинних. У багатьох випадках навіть смачніші.

Особливу увагу привертає гігантський лимон. Його вага — близько кілограма. Такі лимони можна зустріти тільки в теплицях, адже вони потребують особливого догляду. Серед цитрусових дерев є й такі, що поєднують в собі одразу декілька різновидів. Таке диво-дерево місцеві спеціалісти вивели самі. Робота для працівників теплиці завжди є. Окрім догляду за деревами, вони займаються вирощуванням нових рослин. Вже в середині лютого — на початку березня у теплиці почнеться весна, цитрусові дерева будуть квітнути. Подивитися на це може кожен охочий.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Жодних заборон на закупівлю молока – це принципова позиція Уряду

Водночас у 2018 році починають діяти урядові програми підтримки, спрямовані на поступове підвищення якості молочної сировини. Участь у держпрограмах дозволить завершити цей процес безболісно та поетапно з максимальною вигодою як для виробників, так і споживачів.

Про це йшлося під час брифінгу «Закупівля молока у селян: міфи, страхи та реальна ситуація» сьогодні, 29 січня.

«Жодних заборон на закупівлю молока – це принципова позиція Уряду. Натомість значна фінансова підтримка буде спрямована на заходи із поступового підвищення якості молочної сировини. Окрім соціального фактору, до зваженої політики в цьому питанні спонукає і економічний, оскільки молокопереробна галузь забезпечується на третину молоком від господарств населення», - прокоментував перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

При цьому від констатував, що уже зараз абсолютна більшість українського молока, що виробляється селянськими господарствами, відповідає вимогам та може використовуватись при виробництві харчової продукції.

Перехідний період з поступового підвищення якості молочної сировини може тривати понад 2 роки. Наразі розробляються гігієнічні вимоги до молока і молочних продуктів при виробництві та переробці, які будуть запроваджуватися в залежності від готовності ринку та виробників. Однак навіть після їх імплементації, молоко другого сорту буде дозволено використовувати у виробництві нехарчових продуктів.

«Одним із ефективних способів підвищувати якість молока для невеликих господарств може стати кооперація. Об’єднання у кооперативи дасть можливість отримати значну державну допомогу на відповідне обладнання. Для цього в 2018 році передбачені наступні програми: розвиток тваринництва, розвиток фермерства і кооперації, та компенсація с/г техніки, в перелік якої включено обладнання для молочної галузі», - наголосила заступник Міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова.

Перехід від виробництва молока другого ґатунку до першого не вимагає великих фінансових витрат. Кожен крок із зміни вимог до молока буде супроводжуватися аналізом ринку і його готовності до трансформацій.

«Кінцева мета - поступове, а саме до 2022 року, приведення вимог до так званого стандарту 100/400, який відповідає європейським положенням. У результаті цього процесу у виграші залишаться і виробники, і споживачі. Перші матимуть можливість збільшити прибутки через продаж більш якісного молока і виходу на організований ринок, другі - споживатимуть здорову і корисну продукцію», - зазначив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

Довідка:

За 9 місяців 2017 року на переробні підприємства надійшло 3392,7 тис. тонн молока, що на 3,5% більше ніж у відповідному періоді 2016 року.

У тому числі:

- у сільгосппідприємств закуплено 2053,9 тис. тонн молока (на 5,9% більше ніж у відповідному періоді 2016 року);

- від господарств населення – 1004,5 тис. тонн (на 1,8% більше).

Ваш вибір 'Нічого сказати'.