Інноваційний захист саду від шкідників: «UKRAVIT» виводить на ринок новий інсектицид

З підвищенням температури повітря у весняний період в багаторічних плодових насадженнях спостерігається заселення ряду шкідників. Тож існує висока ймовірність того, що за подальшого потепління й недостатнього контролю вони можуть суттєво вплинути на потенційну врожайність плодових культур.

Для надійного контролю шкідників плодових насаджень, в тому числі й яблуні, компанія «UKRAVIT» у 2019 році виводить на ринок інноваційний інсектицид контактно-системної дії Колібріс (тіаклоприд, 280 г/л + новалурон, 120 г/л). Унікальна формуляція препарату, яка не має аналогів в Україні, забезпечує максимально широкий контроль шкідників плодових та інших культур.

Читайте також: Антистресовий захист для озимих культур

«Тіаклоприд – одна з найсучасніших діючих речовин із класу неонікотиноїдів, що впливає на нікотин-ацетилхолінові рецептори шкідників і забезпечує швидкий «нокаут-ефект» для широкого спектру шкідників, – розповідає про новинку керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. – А новалурон – це регулятор росту хітину; він блокує ростові процеси шкідників, не дозволяючи їм переходити з однієї стадії розвитку до іншої. Таким чином, ми отримуємо максимально пролонгований захист саду, який, згідно результатів досліджень, може тривати до 3 тижнів».

Саме завдяки поєднанню діючих речовин із різних хімічних груп препарат контролює шкідників із рядів лускокрилих, твердокрилих, рівнокрилих та двокрилих на усіх стадіях розвитку й попереджує появу у них резистентності. А завдяки системності його дія розповсюджується навіть на необроблені частини рослини. При цьому тіаклоприд є найменш токсичною діючою речовиною для бджіл та інших комах-запилювачів, тож обприскування можна проводити під час цвітіння плодових насаджень в ранкові чи вечірні години.

Читайте також: Турбота розпочинається до сходів: гербіцидне рішення для кукурудзи, соняшника і сорго

Плодові дерева рекомендується обробляти двічі на сезон: перший раз – від початку до кінця цвітіння у нормі 0,3-0,4 л/га проти квіткоїдів, оленки волохатої та інших шкідників, вдруге – після цвітіння у нормі 0,4-0, 5 л/га для захисту від яблуневої плодожерки, молей, попелиць та інших небезпечних шкідників. При цьому фахівці із захисту рослин наголошують на необхідності проведення другої обробки, оскільки нехтування таким обприскуванням призводить до високого ризику отримати нетоварні плоди.

Окрім захисту плодових насаджень, Колібріс також рекомендовано застосовувати на ріпаку, соняшнику, сої, кукурудзі, картоплі, капусті, томатах, вишні, черешні та винограді.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY на ринку Латвії

На виставку Ka Pasesi-2019 (4-6 квітня, р. Каунас) українська компанія привезла короткі дискові борони ДУКАТ з шириною захвату 3 метри.

За кілька років на ринку Латвії техніка українського бренду заслужила гарну репутацію і закріпила свої позиції.
«Ми успішні на прибалтійському ринку. Агрегати ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН впізнавані і затребувані у місцевих аграріїв. Великим попитом користуються дискові борони. Фермери відзначають надійність і високу продуктивність наших машин», – розповідає начальник відділу продажів Агродивізіону Марина Каменєва.

За її словами, масу позитивних відгуків отримала ресорна 3D-стійка, якою оснащена лінійка ДУКАТ. Принцип роботи і амплітуда коливань стійки дозволяє збільшити глибину і якість обробки грунту, а також знизити витрату палива на 20%.

Серед переваг дискових машин також оригінальний підшипниковий вузол HARP AGRO UNIT, який не вимагає мастила та обслуговування протягом усього періоду експлуатації.

«У Прибалтиці у нас достатньо покупців, переконавшись в економічності і великої продуктивності нашої техніки, вони прагнуть придбати агрегати ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН», – зазначає М. Каменєва.

Для більш широкого кола прибалтійських аграріїв LOZOVA MACHINERY продемонструють техніку в роботі на червневому великомасштабному Дні поля Agrovizija. Крім того, в Латвії українська компанія візьме участь у міжнародній виставці, яка відбудеться восени.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Шлейф-борони LOZOVA MACHINERY на полях агроконцерна «Миронівський хлібопродукт»

У Сумській області на полях підприємства «УРОЖАЙНА КРАЇНА» (МХП) важка зубова шлейф-борона ЛАРІ з шириною захвату 21 м виконувала передпосівну підготовку ґрунту. Знаряддя показало відмінний результат.

Представники компанії змогли оцінити ефективність роботи агрегату і переконатися в його перевагах. ЛАРІ успішно виконала закриття вологи по зораному фону, створивши ідеально рівне поле

Машину під’єднали до трактора потужністю 420 к. с. Борона також дозволяє використовувати легшу тягову техніку від 300 к. с. і розширити функціонал знарядь, визволивши їх для інших сільгоспробіт. Це підтвердив пробний вихід машини з трактором меншої потужності 295 к. с.

У числі плюсів агрегату низька витрата палива – 2-3 л/га і висока продуктивність до 30,5 га/год. Стійкість до вологого грунту дає можливість ЛАРІ виїхати в поле за будь-якої погоди і набагато раніше інших знарядь, а ромбовидна конструкція зуба виключає налипання і забивання.

За словами головного агронома Олексія Омельченко, ЛАРІ – це оптимальне поєднання ціни та якості. «ЛАРІ прекрасна і надійна машина, відмінно працює, з завданнями по закриттю вологи і підготовки поля під посів соняшнику і кукурудзи впоралася повністю». Олексій Омельченко також відзначив можливість отримати державну компенсацію при купівлі агрегату. «Лінійка шлейф борін сьогодні на ринку розширена, їх представлена величезна кількість, а ось вигідну ціну, та ще й державну компенсація можуть запропонувати не всі виробники».

Нагадаємо, купуючи техніку LOZOVA MACHINERY аграрії отримують 25% держкомпенсацію, а фермерські господарства – 40%. У програмі бере участь весь модельний ряд українського бренду.

Найбільші українські агрокомпанії, які вперше в цьому сезоні використовували ЛАРІ, також дали високі оцінки шлейф-бороні.

«Ми змінили технологію і сьогодні використовуємо вологозберігаючу систему грунтообробки, з осені ми оремо, а навесні ми боронуємо і відразу сіємо. У нас зона недостатнього зволоження, і тому для закриття вологи ми вирішили використовувати борони ЛАРІ «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН». Це виявилося економічно вигідно і практично в 2 рази дешевше, – розповідає Павло Герман, директор агропідприємства «ЗОРЯ», що входить в структуру концерну «Рей Агро» (Красноградський р-н Харківської області). – Машина широкозахватна і у неї якісна продуктивність близько 120 га в зміну, за добу виходить 240, 250 га».

Агрохолдинг «Укрпромінвест-Агро» в цьому сезоні вперше використав ЛАРІ для передпосівних робіт. Шлейф борона обробляла поля у Вінницькій області. «ЛАРІ чудово показала себе у роботі, хороша машина. Абсолютно всі параметри і вимоги, які ми висували до агрегату, були виконані. Із закриттям вологи борона успішно впоралася», – говорить головний агроном Олег Заплетнюк.

Нагадаємо, шлейф-борона ЛАРІ виробляє першу весняну грунтообробку і готує поле до сівби. ЛАРІ оснащена уніфікованою рамною конструкцією, що дозволяє модернізувати знаряддя у важку пружинну борону ЛІРА XL і навпаки. Купуючи один агрегат і спеціальний комплект переобладнання, фермери отримують два знаряддя за ціною практично одного.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ГК «Олком» оснастила лабораторію Київського маргаринового заводу унікальним обладнанням

«Підприємство використовує це обладнання для тестування маргаринів і харчових жирів на відповідність світовим стандартам безпечного вмісту сполук, які утворюються при промисловій переробці жирів і масел, і на відповідність вимогам замовників», - повідомив глава правління Київського маргаринового заводу Юрій Євенко.

Газовий хроматограф визначає вміст трансізомерів жирних кислот. Прилад ядерно-магнітного резонансу (ЯМР) визначає якісні фізико-хімічні властивості жиру: його твердість у діапазоні температур, так звану криву плавлення жиру.

«До недавнього часу ми визначали твердість жиру на приладі Камінського. Але цей метод уже застарів і не визнається на зовнішніх ринках. Перевірити продукцію на вміст трансжирів для нас було можливо тільки в спеціалізованих лабораторіях, наприклад, «Укрметтестстандарту». Тепер же ми відкрили лабораторію такого рівня на своїх потужностях, - зазначив Юрій Євенко. - Цей крок є частиною нашої стратегії щодо переходу від виробництва стандартних маргаринів і харчових жирів до продуктів low-trans. Отримавши можливість контролювати якість за новими параметрами, ми змогли впровадити поліпшені рецептури маргаринів і харчових жирів, які пропонуємо в сегменті b2b. Їх використання в молочній, кондитерській і хлібопекарській галузі покращує якість кінцевого продукту і відкриває нашим виробникам двері на зовнішні ринки».

Інвестиції підприємства в нове обладнання склали близько 3 млн грн.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні запускають міжнародний агротехнологічний стартап

10 квітня 2018 року  у селі Велика Олександрівка Бориспільського району Київської області відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між компаніями MAS Seeds та Innovation Agro Technologies.  Метою меморандуму про співпрацю між компаніями є  впровадження проекту TARANIS – міжнародного агротехнологічного стартапу, який пропонує комплексні  інструменти для  максимально ефективної реалізації управлінських рішень в агробізнесі.

MAS Seeds – міжнародна насіннєва компанія, що є складовою частиною Кооперативної групи MAÏSADOUR, головної сільськогосподарської групи Півдня Франції з торгівельним оборотом  1.4 мільярди євро.  Власниками Кооперативної групи MAÏSADOUR є кілька тисяч французьких фермерів.

TARANIS - це агротехнологічний стартап, заснований ізраїльськими розробниками 4 роки тому, але вже працює в багатьох країнах світу (на український ринок вийшов в 2018 р). Він пропонує повні рішення для високоточних знімків повітряного спостереження.

Як повідомив Офір Шлам, CEO & Co-founder компанії TARANIS, це - платформа, яка аналізує зображення, зроблені на 3 різних рівнях, за допомогою штучного інтелекту - для розпізнавання стану посівів сільгоспкультур. Цифрова платформа TARANIS містить великий обсяг різноманітної інформації, отриманої на основі знімків з дронів чи супутників та, завдяки технології штучного інтелекту, дає змогу аналізувати її, виявляючи проблеми розвитку найпоширеніших сільськогосподарських культур. Сьогодні програма в автоматичному режимі може виявити на полях широкий спектр хвороб, шкідників, бур’янів, нестачу макро- та мікроелементів тощо.

Для компанії MAS Seeds співпраця з агротехнологічним стартапом TARANIS – це відразу декілька інновацій у науковій, виробничій та комерційній діяльності компанії в Україні.

Більш детально за телефоном 067 552 07 10
Е-mail: [email protected]

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY впроваджують ефективні рішення для ефективних господарств

Новим запатентованим винаходом став стрічковий перевантажувач особливої конструкції, який встановлюється безпосередньо в кузов транспортного засобу. Автори проекту – головний конструктор Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) Олексій Гриненко і заступник головного конструктора Вадим Скляров.

Розвантажувальний пристрій призначений для двовісного самоскидного напівпричепа ALBION XL. За допомогою шнека можна перевантажувати всі види насіння зернових і олійних культур, а також інші гранульовані матеріали, включаючи мінеральні добрива.

За словами Олексія Гриненко, шнековий вигрузчик значно розширить функціонал трейлера. «Встановлення шнека дасть можливість фермерам використовувати ALBION XL як самоскидний причіп і як потужний бункер-перевантажувач, здатний за 2,5 хвилини здійснити вивантаження 20 т вантажів. При цьому аграріям не доведеться витрачати додаткові кошти на придбання спеціалізованого бункера перевантажувача».
Олексій Гриненко також зазначив, що застосування ALBION XL з встановленим шнеком дозволяє трьома комбайнами виконувати роботу чотирьох за рахунок скорочення простоїв під розвантаженням.

Крім суттєвої економічної вигоди відзнаками даного рішення є також можливість розвантажувати причіп традиційним способом при встановленому шнеку. А для перевезення широкої номенклатури вантажів аграріям досить прибрати шнек, який легко демонтувати навіть в полі.

Шнековий вигрузчик оснащений мобільним механізмом складання, в транспортному режимі він не виходить за габарити трейлера і дає можливість пересуватися дорогами загального користування.

Нагадаємо, трейлер ALBION XL створено в рамках спільного виробництва «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» і британської компанії Larrington Trailers.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview