Кернел будує найсучасніший олійноекстракційний завод в Україні

«Перші великі кроки вже зроблено – демонтовано фундаменти та будівлі колишнього підприємства. Зараз на території проводиться реконструкція адміністративно-побутового комплексу, а складські майданчики готові для приймання виробничого обладнання. До речі, перше велике обладнання, а саме – екстрактор та апарат для відгонки розчинника Десольвентайзер, вже прийнято», – повідомив Юрій Пугач, директор з управління виробничими активами.
 
Новий завод стане найсучаснішим в Україні у своєму сегменті. Високотехнологічне обладнання та європейські стандарти управління якістю, охорони праці й екології забезпечать відповідність виробництва найвищим світовим стандартам. У проект буде інвестовано $130 млн.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

У "Кернел" прокоментували позаштатну ситуацію на "Трансбалктерміналі"

Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

"Вогнище було оперативно ліквідовано, співробітник, що проводив неподалік слюсарні роботи, не постраждав, оскільки знаходився поза зоною спалаху. Представлена раніше в ЗМІ інформація про опіки особи не відповідає дійсності. Співробітник пройшов оперативну медичну діагностику, що підтверджує відсутність будь-яких пошкоджень. Співробітник не потребує госпіталізації та подальшого лікування", - заявили в "Кернел".

Позаштатна ситуація сталася з вини підрядної організації, яка незважаючи на суворі вимоги підприємства до техніки безпеки і техніки виконання робіт, в ході будівельних операцій грубо їх порушила, піддавши ризику життя і здоров'я працівників підприємства.

З боку менеджменту Трансбалктерміналу зроблені всі необхідні дії для оперативного вирішення позаштатної ситуації. За фактом події на підприємстві створена спеціальна комісія для встановлення обставин інциденту.

В даний час підприємство працює в штатному режимі.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Турбота розпочинається до сходів: гербіцидне рішення для кукурудзи, соняшника і сорго

Адже в період проростання культурних рослин поле має бути чистим від бур’янів. А нестача вологи, світла та елементів живлення, які бур'яни споживають на ранніх етапах росту і розвитку культур, може стати реальною причиною недобору врожаю у майбутньому.

Щоб цього не сталося, фахівці «UKRAVIT» рекомендують неодмінно включити в технологію вирощування ґрунтові та післясходові гербіциди. Вони забезпечать культурам безконкурентне середовище й створять оптимальні умови для формування високої врожайності з високими якісними показниками.

«Обираючи ґрунтовий гербіцидний захист, раджу звернути увагу на препарати, до складу яких входить дві або три діючі речовини, – рекомендує керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець. – Адже такі гербіциди контролюють широкий спектр злакових та дводольних бур’янів й забезпечують пролонгований період захисної дії. Цим характеристикам відповідає гербіцид Варяг (метолахлор, 315 г/л + тербутилазин,190 г/л). Він має досить широке «технологічне вікно» застосування – однаково добре підходить як для ґрунтового, так і ранньопіслясходового внесення у посівах сорго та кукурудзи; у посівах же соняшника Варяг застосовується до появи сходів культури і ефективно захищає їх від однорічних злакових та дводольних бур’янів».

Читайте також: Ґрунтові гербіциди як невід’ємний елемент технології вирощування сої

Вдале поєднання діючих речовин із різних хімічних класів дозволяє контролювати надзвичайно широкий спектр бур’янів, від яких зазвичай потерпають сільськогосподарські культури, – амброзію полинолисту, щирицю, підмаренник чіпкий, гібіск трійчастий, гірчицю польову, паслін чорний, лободу, талабан польовий, мишій (види), пальчатку (види) та інші види. При цьому препарат не є фітотоксичним до культурних рослин і повністю розкладається в ґрунті, внаслідок чого відсутні будь-які обмеження щодо організації сівозміни.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Vitago Partner посилює агрономічний десант

У планах компанії закупівля ще однієї партії автомобілів та забезпечення  менеджерів і агрономів комфортним  транспортом для оперативного вирішення проблем клієнта.

«Ми розуміємо, що для господарств,  особливо під  час посівної,  вирішальним  фактором є час. Оперативність дій та злагоджена робота  неможлива без якісного транспортного забезпечення. Тому компанія створює  всі умови для комфортної роботи наших працівників, підвищуючи тим самим стандарти обслуговування  клієнтів.  Ми знаємо ціну кожній хвилині, тому допомагаємо нашим клієнтам максимально заощаджувати час», – прокоментував директор компанії Vitagro  Partner Роман  Рибак.

З кожним роком компанія Vitagro  Partner   нарощує оберти  та розширює  клієнтську базу, підвищуючи  стандарти українського агробізнесу. Спеціалісти компанії щодня працюють над тим, щоб життя аграріїв було простішим, насичене подіями, новими знаннями і досвідом.

Нагадаємо, нещодавно компанія Vitagro Partner презентувала програму підтримки аграріїв «Програму спільного вирощування». В рамках програми компанія надає під ключ усі необхідні фермеру ресурси  для вирощування врожаю: насіння, засоби захисту рослин, мікроелементи, а також  повний агрономічний супровід. Розрахунок відбувається сумісно вирощеним врожаєм.

Довідка: Агрохімічна компанія Vitagro Partner – сучасна національна  аграрна компанія, що використовує у роботі передові канадські технології та інтегрує їх в український досвід. Компанія має новітню наукову базу, а передові агрономічні технології тестуються та вдосконалюються на власних полях  агрохолдингу.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«UKRAVIT» модернізує своє виробництво

«Сьогодні виробничі потужності «UKRAVIT» дуже високого рівня. А ті рішення, які ми плануємо запропонувати, оглянувши виробництво, дадуть можливість випускати ще більше нової продукції, гарантувати якість та екологічність усіх процесів, забезпечувати оптимізацію, стабільність й енергоефективність виробництва, – відзначив директор представництва NETZSCH Роман Гордєєв. – Компанія «UKRAVIT» отримає можливість виробляти новітні препарати для ринку, що не мають аналогів. І ці можливості нададуть потужності для реалізації інноваційних ідей у виробництві».

«В історії компанії було декілька етапів модернізації. За понад 20 років свого існування «UKRAVIT» пройшла шлях від родинної компанії, що мала в асортименті 15 найменувань продукції, до національного лідера з найбільшим продуктовим портефелем в Україні – понад 150 препаратів, – розповідає директор Департаменту досліджень, розробки та інновацій «UKRAVIT» Сергій Проценко. – Постійний процес вдосконалення виробництва – запорука нашого розвитку і задоволеності наших клієнтів. Завдячуючи співпраці з найкращими світовими виробниками обладнання, такими, як NETZSCH, ми можемо не тільки виробляти більші об’єми продукції та покращувати її якість, а й гідно представляти національну торгову марку на міжнародному ринку».

Спеціалісти компанії постійно переймають та адаптують сучасний світовий досвід виробництва ЗЗР і мікродобрив; а з 2018 року в структурі компанії працює унікальний R&D центр для досліджень та впроваджень інновацій – «Інститут здоров’я рослин». Це дозволяє «UKRAVIT» власними силами досліджувати актуальні наукові питання й забезпечувати аграріям комплексний технологічний сервіс на усіх етапах виробництва сільгосппродукції. Це дає партнерам впевненість, що 2019 бізнес-рік буде роком модернізації та впровадження новітніх технологій в роботу компанії.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ХАРП провів вебінар про переваги підшипників і технології виробництва

На вебінарі учасники дізналися про особливості конструкції та переваги кулькових радіальних підшипників закритих і відкритих типів, а також роликових радіальних підшипників, ознайомилися з удосконаленою системою захисту і контролем якості підшипникової продукції HARP.

Конструкція кулькових радіальних підшипників включає в себе: кільця, кульки, сепаратор. Кільця, твердість яких становить 61...65 HRC, зроблені з високоміцної підшипникової сталі. Деталі піддаються зміцнюючій обробці – це кування заготовки і холодна розкочування, за рахунок чого забезпечується зносостійкість і термостійкість – 60...+150 °С. Кульки підшипника володіють високою точністю – шорсткість не більше 0, 025 мкм, різнорозмірність не більше 0,8 мкм. Високоміцний, стійкий до ударів сепаратор підшипника ХАРП може бути зі сталі або з армаміда.

Кільця підшипників залізничного типу для зміцнення піддаються гарячому розкочуванню і поверхневому загартуванню. Різнорозмірність роликів становить по діаметру не більше 3 мкм. Крім цього, в роликах підшипників ХАРП є кишені мастила для зменшення тертя на торцях, чого немає в аналоговій продукції інших виробників. Сепаратор виготовляється з латуні або армаміда.

Харківський підшипниковий завод розробив стандартні та індивідуальні рішення для захисту підшипників специфіки різних галузей. Робоча порожнина підшипника захищена від впливу води, пилу, абразивних частинок механічних ушкоджень завдяки системі багатокромкових ущільнень X-Shield. При цьому зберігається підвищена кількість мастила – 50-70 % об'єму порожнини. Наприклад, підшипники HARP AGRO з ущільненням підвищеної герметичності X-Shield вирішують проблему аграріїв у зниженому ресурсі роботи сільгосптехніки в дуже жорстких умовах експлуатації. Так, підшипники HARP щорічно беруть участь у зборі понад 50 млн т зерна в складі зернозбиральних комбайнів. Середній термін служби підшипників 5-10 років.

На підприємстві функціонує сувора система контролю якості, починаючи від контролю сировини і матеріалів і закінчуючи готовим продуктом. Продукція ХАРП, що відповідає міжнародним стандартам, перш ніж відправитися до замовника проходить стендові та експлуатаційні випробування на знос, твердість і рівень захисту.

Більш докладно дізнатися про підшипники HARP можна подивившись запис вебінару, яка доступна на Youtube каналі ХАРП. Тут же ви зможете подивитися попередній вебінар, який був присвячений ознайомленню з номенклатурою ХАРП.

Просимо учасників заповнити форму зворотного зв'язку (посилання в описі), а також нагадуємо, що скоро стартує екскурсійний тур на виробництво ХАРП – заповнюйте заявку і дізнайтеся про всі етапи виробництва підшипників.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview