Кернел експортує олійну новинку до Китаю

Коли партнери з Китаю Sinopharm говорять «Хочемо рафіновану дезодоровану виморожену олію з пресової соняшникової олії», у Кернел їм відповідають «Hǎo de», що означає «Добре».

«Сьогодні Китай є найбільшим імпортером продуктів харчування у світі, тож вийти на такий перспективний ринок мріють усі експортери. Кернел постачає соняшникову олію до Китаю вже кілька років і ми щодня готові до нових вимог ринку. Одна з них – попит на екологічно чисту й натуральну продукцію. Китайський споживач готовий відмовитися від звичайної олії, віддавши перевагу якісній українській, – зазначив Сергій Кириченко, Директор Приколотнянського ОЕЗ у Facebook-спільноті «Ми – це Кернел!». – Ми це зробили! Мрії вкотре здійснюються завдяки високопрофесійній команді! Головною особливістю олії «Чудовий смак» є те, що вона виготовляється з пресової, а саме виробництво потребує налаштування особливих технологічних режимів роботи обладнання».

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY виходять на ринок обприскувачів

LOZOVA MACHINERY спільно з передовим європейським виробником Land Quip (Великобританія) розробили унікальний причіпний обприскувач CROP SPRAYERS.  Машини Land Quip користуються популярністю у аграріїв Великобританії, Ірландії, інших країн ЄС, а також Ізраїлю, Китаю, Австралії та Нової Зеландії.

Спільна розробка повністю адаптована до наших грунтово-кліматичних умов.

На українському ринку агрегат дебютує вже в цьому місяці - 18 липня.  На ювілейному Дні поля ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН усі бажаючі зможуть ознайомитися з його функціоналом і технічними можливостями.  Презентувати англо-українську новинку буде директор Land Quip - Річард Ебботт.  Він же відповість аграріям на всі запитання.

Обприскувач відрізняється високою якістю і точною системою внесення добрив, яка зменшує кількість бур'янів і підвищує врожайність культур. Обсяг бака - 3000 літрів, ширина штанги - 24 метри.  Модель максимально проста, доступна і надійна у використанні.

Нагадаємо, що обсяг ринку причіпних обприскувачів України в 2018 р. склав понад 1,5 тис. Шт.  (730,5 млн. Грн. Без ПДВ).  До 2021 р Лозівського МАШИНИ планують зайняти 15 цього ринку.

Дізнатися більше ви можете 18 липня на Дні поля LOZOVA MACHINERY.
 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«НІБУЛОН» придбав власні залізничні вагони для перевезення зерна

Про це повідомила прес-служба компанії "Нібулон".

20 вагонів уже надійшли під навантаження на один з комплексів компанії – філію «Смотрич» (Кам’янець-Подільський район, Хмельницька обл.). Оснащене  високопродуктивним обладнанням  підприємство в максимально короткі терміни здійснило навантаження. І продукція вже відправлена до перевантажувального термінала в місті Миколаїв.

Вагони-хопери бункерного  типу  для перевезення зерна моделі 19-6869 виробництва ТОВ «Дослідний-механічний завод  „КАРПАТИ”» мають сучасні характеристики: вантажопідйомність – 70,5  тонн, об’єм кузова – 120 куб. м. Для порівняння: вагони моделі 19-752, які сьогодні надаються АТ «Укрзалізниця»,  мають об’єм кузова 94 куб. м.

Як зазначає генеральний директор компанії "Нібулон" Олексій Вадатурський, донедавна компанія не планувала придбання вагонів, адже, на його думку, насправді вагонного парку в Україні достатньо для того, щоб навіть перевозити в два рази більше збіжжя:

«Тільки оборот вагонів має бути з центра України до порту 3-4 дні (туди і у зворотному напрямку), а не 10-12, як сьогодні. Отож скільки вагонів не додавай, якщо ефективність їх використання не буде покращена, то ситуація не зміниться, а обіг вагонів навіть погіршиться: їх постійно не вистачатиме, і вони перетворяться у склади на колесах», – зазначив він.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Кернел – у ТОП-20 найбільш соціально відповідальних компаній України

До списку компаній «Яким не все одно» увійшли ті, які впроваджують проекти покращення життя українського суспільства та підтримку регіональних громад.  

Лідерів галузі КСВ визначило ділове видання «Власть денег». При його формуванні враховувалися як успішно реалізовані проекти КСВ, так і плани компаній на майбутнє. 

«Соціальна відповідальність – вже давно не модний тренд, а невід'ємна частина корпоративної культури великого бізнесу. Це єдино правильна форма взаємодії між компанією, суспільством і державою, – Оксана Коваль, Керівник департаменту комунікацій, PR і GR Кернел. – Ми повністю усвідомлюємо свою відповідальність і добровільно беремо на себе зобов'язання перед населенням регіонів, у яких присутня компанія. Більшість великих програм, розроблених і запущених у 2010 – 2013 роках, успішно виконуються досі і вже демонструють довгострокові результати. Систематична підтримка сфер освіти, медицини, благоустрою, культури і спорту, створення комфортних умов проживання й покращення сільської інфраструктури дозволяють нам говорити про кардинальні зміни на краще у більшості підопічних сіл. Окрім постійно діючих програм, ми модернізуємо наші підходи у КСВ і реалізуємо проекти у нових сферах. Наприклад, у 2017 році стартувала програма підтримки соціального підприємництва, в рамках якої ми допомагаємо місцевим мешканцям створити власний бізнес у своєму селі. Наша мета – досягти абсолютного балансу між стратегічними інтересами компанії та потребами місцевих громад».

Сьогодні Кернел надає систематичну допомогу 905 селам у 12 областях України. З моменту заснування фонду у 2013 році на підтримку місцевих громад вже спрямовано 200 млн гривень.

Нагадаємо, нещодавно Кернел здобув перемогу в Національному конкурсі «Благодійна Україна».

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY запрошує на ювілейний V День поля

Захід відбудеться 18 липня 2019 року в смт. Краснопавлівка Лозівського району Харківської області на базі ПКП «ГАРАНТ». Крім партнерів, офіційних дилерів і аграріїв з України День поля відвідають закордонні гості з Румунії, Великобританії, Болгарії, Молдавії, Угорщини, країн Балтії.

ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ продемонструють повну лінійку ґрунтообробної техніки, а також техніку для логістики і перевезень. Оригінальний формат заходу передбачає масштабну презентацію кожного агрегату і демонстраційний показ всього модельного ряду. ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ покажуть фермерам, що інвестиції в українську техніку можуть бути ефективними.

Вперше будуть представлені унікальні новинки, серед яких польовий культиватор ФЛОРІН з шириною захвату 8 метрів з додатковими опціями під конкретні потреби будь-якого господарства, тракторний напівпричіп-перевантажувач KELT XXL, оснащений стрічковим конвеєром, що розвантажує трейлер всього за 2 хвилини.

Прем'єрою заходу стане дебютний показ обприскувача від англійської марки Land Quip, що працює на ринку сільгосптехніки більше 35 років. Агрегат виготовлений на замовлення LOZOVA MACHINERY спеціально до Дня поля. Обприскувач максимально адаптований до українські ґрунтово-кліматичні умови. Модель відрізняє висока якість, легкість в управлінні, точна система внесення добрив зменшує кількість бур'янів і підвищує врожайність культур.

Аграрії також побачать лідера сезону – дискову борону ДУКАТ з шириною захвату 9 метрів, оновлену зубопружинну борону ЛІРА, двовісний самоскидний напівпричіп ALBION XL, обладнаний шнековим перевантажувачем особливої конструкції, дискові і зубові борони, глибокорозпушувачі, культиватори та інші серійні зразки машин.

Взяти участь у Дні поля і презентувати тракторну, комбайнову і причіпну техніку висловили бажання зарубіжні та українські компанії – партнери ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН. Для них буде організовано окрему експозицію.

Всіх запрошених чекає святкова атмосфера, розважальна програма та святковий обід, організатори також передбачили дитячу зону з веселими іграми і частуваннями. Кульмінацією свята буде розіграш призів і подарунків.

Нагадаємо, для LOZOVA MACHINERY 2019 рік проходить в світлі ряду пам'ятних дат: 20-річчя українського бренду, 20-річчя з дня випуску першого агрегату компанії - зубопружинної борони ЛІРА і 10-річчя дискової борони ДУКАТ. День поля LOZOVA MACHINERY-2019 також стане ювілейним.

Реєструйтеся тут

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Roshen запустила нову фабрику

Теґи: 

Кондитерська корпорація Roshen, що належить п’ятому президенту України Петру Порошенку, запустила виробництво на бісквітному комплексі в Борисполі. Про це повідомляє LIGA.net.

Про запуск нової фабрики свідчить інформація на упаковці продукціі Roshen, яка продається у фірмовій мережі. На упаковці вказано, що продукція вироблена бісквітним комплексом Рошен, розташованим по вул. Привокзальній міста Борисполя, уточнює видання.

Офіційно про запуск фабрики в Roshen не повідомили. Раніше повідомлялося, що запуск підприємства був запланований на осінь 2018 року. Однак цього не сталося.

У Roshen проінформували, що підприємство зараз знаходиться на етапі запуску виробництва, перша партія товару з нових потужностей надійшла в продаж кілька місяців тому.

«Зараз на фабриці працює понад 100 осіб. Протягом двох років планується збільшення штату до 500 співробітників. При виході комплексу на повну потужність загальна чисельність співробітників повинна досягти 1100 осіб», — повідомили в Roshen.

На бісквітному комплексі в Борисполі працює дві лінії: лінія по виробництву крекеру Hi Day потужністю близько 1 т печива на годину і лінія, на якій виробляють печиво Есмеральда з новим смаком і печиво Karolina. Вихід фабрики на повну потужність запланований до кінця 2020 року.

Продукція з Бориспільського бісквітного комплексу буде поставлятися в усі країни присутності Roshen, додали в корпорації.

Вперше про бісквітну фабрику в Борисполі топ-менеджмент корпорації заговорив у 2013 році. Тоді плани відклали через російське ембарго на українську кондитерську продукцію. У 2016 році до ідеї знову повернулися. Для будівництва компанія взяла в довгострокову оренду п’ять земельних ділянок у Бориспільському районі.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview