Кернел запустив партнерську програму для автоперевізників

Сьогодні ситуацію на ринку автоперевезень складно назвати стабільною. Робота з'являється сезонно, вартість перевезень зростає сплесками, і перевізники не можуть бути впевнені в тому, який буде прибуток у наступному році або навіть в наступному кварталі. Крім того, розрахунки за транспортування часто виконуються в готівковій формі, без належного оформлення документів. А ті перевізники, які офіційно співпрацюють з великими компаніями, змушені підлаштовуватися під прийняту систему оплати і чекати виплат по кілька тижнів, а то і місяців. На ринку є компанії-перевізники, які ще не отримали оплату за минулий сезон! Тому водії, яких не влаштовує нестабільна ситуація, мігрують з компанії в компанію або зовсім залишають свої сім'ї і виїжджають працювати за кордон, що також не завжди є успішним варіантом.

Довгострокове співробітництво, яке пропонує перевізникам Кернел, будується на іншій системі. В основі партнерської програми компанії лежить три принципи, які є і основними перевагами проекту:

- Гарантований річний обсяг перевезення соняшнику
- Стабільна та своєчасна оплата
- Стабільні розцінки на перевезення.

«З вересня по червень Кернел перевозить автотранспортом від 10 000 до 15 000 тонн соняшнику на добу. Це близько 400-600 авто, які щодня розвантажуються на активи компанії. Є постачання, які здійснюються на умовах СРТ, коли наш партнер-агровиробник орендує авто самостійно і привозить нам насіння соняшнику на заводи. Але навіть враховуючи ці поставки, обсяг машин до найму нашою компанією залишається дуже значним. З урахуванням постійної потреби в автомобілях ми зацікавлені в тривалій співпраці з постачальниками послуг. Програма довгострокових контрактів дає перевізнику впевненість у майбутньому – як фінансову, так і в обсягах завантаження і окупності автотранспорту, а також можливість інвестувати в покупку нових авто, – коментує Микола Мірошниченко, директор з логістики Кернел. – Ми беремо на себе зобов'язання надавати перевізнику щоденні навантаження протягом усього року з зрозумілими і гарантованими обсягами до перевезення. На відміну від прийнятої на ринку системи оплати з затримками, наша компанія гарантує щотижневі виплати. Кожен перевізник – наш партнер, ми зацікавлені розвивати взаємовигідні відносини, тим самим розвиваючи економіку України і зберігаючи робочі місця».

Переваги партнерської програми Кернел відзначають і самі перевізники, які вже приєдналися до проекту. За їх словами, таке партнерство дає їм можливість планувати свої доходи і розвивати бізнес.

«Можливість продовжити період співпраці на весь рік – це чудова перспектива. У моєму парку 28 автомобілів для перевезення шроту та насіння соняшнику. З Програмою довгострокового співробітництва Кернел стало спокійніше – я впевнений в обсягах для завантаження цих машини. Мої водії не залишаться без роботи і я зможу забезпечити їм стабільну зарплату», – зазначає автоперевізник Анатолій Довгенко.

Серед додаткових бонусів, які приносить співпраця з Кернел – використання електронного документообігу та створення особистого кабінету перевізника в онлайн-системі для оперативного обміну заявками на перевезення, списками авто на відвантаження, рахунками на оплату та актами виконаних робіт. Також до послуг перевізників – TrackCheckBot. За допомогою смартфона можна отримати актуальні наряди і зареєструвати свій рейс, зв'язатися з диспетчером в чаті, отримати інформацію про черги в пунктах завантаження і розвантаження.

Реєстрація на участь в партнерській програмі Кернел для автоперевізників відкрита за посиланням і триватиме до кінця вересня.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Подобається'.

Трансбалктермінал Кернел дотримується міжнародних стандартів GAFTA

Про це повідомляє прес-служба Кернел.

Для підприємства це дебютна зовнішня експертиза знезараження зернової продукції за правилами GAFTA. Пілотний аудит підтвердив вищий пілотаж фумігаційного процесу на терміналі.

Аудитор провів всебічну оцінку діяльності ТБТ шляхом ознайомлення з процесом фумігації (знезараження вантажу), документального оформлення та аналізу ризиків, супутніх обробці. За результатами перевірки, знезараження на терміналі здійснюється згідно зі стандартами GAFTA. Всі препарати, які використовуються в процесі, – ліцензійні, відповідають міжнародним вимогам і мають необхідну реєстрацію. Фумігацію на терміналі здійснюють висококваліфіковані співробітники, дотримуючись усіх необхідних технологічних вимог. Тому продукція Кернел потрапляє до імпортерів абсолютно безпечною.

Читайте також: Кернел очолила рейтинг найбільших агроекспортерів

«У рамках запровадження нашою компанією ефективної системи безпечності та якості харчових продуктів до нашого загального пакету сертифікатів визнання відповідності силами команди ТБТ додано ще одне міжнародне визнання безпечності виконання вимог щодо фумігації. Для компанії-експортера знезараження зерна за стандартами GAFTA, якими керуються практично всі учасники міжнародного ринку, є обов’язковою умовою при підписанні контрактів на поставку зернових культур», - зазначає Олена Богушева, провідний менеджер з управління системами якості Кернел.

«Кернел – єдина в Україні аграрна компанія, яка забезпечує цілий ряд експертиз та лабораторних досліджень продукції власними силами. На Трансбалктерміналі ми проводимо такі складні з технологічної точки зору операції, як фумігація. Це дозволяє виключити з ланцюга «поле – елеватор – фумігація – порт» зовнішні компанії, котрі надають послуги зі знезараження. Зважаючи на те, що Трансбалктермінал вкотре встановив історичний рекорд перевалки зерна – 4 млн 524 тис. тонн – ми конкуруємо зі світовими агрокомпаніями. Тому розширюючи базу сертифікатів ми тільки зміцнюємо свої лідерські позиції», - підкреслив Юрій Кізлевич, директор Трансбалктермінала.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«UKRAVIT Fіnance» оновила умови і розширила список фінансових партнерів

UKRAVIT знову дивує відсутністю витрат на фінансування на перші півроку. Фінансових партнерів більше, а ставка залишається фіксованою – 0,01%. Крім того, «UKRAVIT Fіnance» разом із Приват Банком оформлюють Гарантований платіж під 2% річних – замість стандартних 4% для інших партнерів Приват Банку.

Компанія «UKRAVIT» оновила умови програми «UKRAVIT Fіnance» та розширила список фінансових партнерів. Відтепер оформити агрокредит для придбання ЗЗР, МКД і насіння «UKRAVIT», а також послуг «Інституту здоров’я рослин» можна не лише в OTP Bank, а й у MTB Bank та Альфа Банку. 

Незмінною лишається лише процедура прийняття рішення та оформлення кредиту: 1 день на отримання попереднього рішення та 6-9 днів для видачі коштів.

Крім того, в рамках програми клієнт за один день може отримати до 500 тис. грн на придбання ЗЗР, МКД та насіння «UKRAVIT» і послуг «Інституту здоров’я рослин» під 2 % річних, оформивши Гарантований платіж від Приват Банку.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Кернел очолила рейтинг найбільших агроекспортерів

Історичний максимум дозволив Кернел посісти перше місце у ТОП-10 агроекспортерів країни, згідно з аналітичними даними інвестиційної компанії Dragon Capital, які опублікувала редакція тижневика «Новое время». Про це повідомила прес-служба Кернел.

«Ми експортували 6,1 млн тонн зернових і вперше стали національним рекордсменом. Основна частина обсягу продукції – 4,2 млн тонн – перевалювалася через власний термінал, решта – через термінали третіх осіб, – зазначає Євген Осипов, Генеральний директор Кернел. – Враховуючи збільшення обсягів виробництва та перевалки зернових, плануємо впродовж року наростити наші портові потужності вдвічі. Зараз фокусуємося на своєчасній реалізації етапів будівництва Трансгрейнтермінала, потім сконцентруємося на його ефективному завантаженні. Наша стратегічна ціль – до 2020 року розширити портові потужності Кернел до 8,8 млн тонн».

Читайте також: «Кернел»: еко-проекти у всіх напрямках

Втілення усіх намічених стратегічних цілей дозволить Кернел у недалекому майбутньому стати не просто лідером з експорту, а й компанією-найбільшим логістичним центром українського агробізнесу.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Найбільший вітчизняний виробник яєць збільшив збиток втричі

Про це йдеться в звіті компанії, оприлюдненому на сайті Лондонської біржі, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно зі звітом, консолідована виручка зросла на 24,6% - до 84,78 млн доларів, валовий збиток - в 14 разів, до 65,1 млн доларів.

Експортна виручка за звітний період збільшилася в 1,6 рази - до 44,8 млн доларів, а її частка становила 53% від консолідованої виручки компанії.

Виробництво яєць в першому півріччі становило 1,78 млрд штук, що на 44% більше, ніж за аналогічний період 2018 року, їх продажі зросли в 1,9 рази - до 1,59 млрд штук, експорт - у 2,6 рази, до 785 млн штук.

Станом на 30 червня загальне поголів'я птиці становило 16,0 млн, що на 15% більше в порівнянні з аналогічною датою минулого року. Кількість курей-несучок становила 11,2 млн (на 35% більше).

Агрохолдингу належить 19 птахофабрик, 10 ферм з вирощування курей-несучок, 3 інкубатора, шість комбікормових заводів, три елеватори, завод з виробництва яєчних продуктів "Імперово Фудз".

Компанія експортує свою продукцію на ринки Близького Сходу, Африки, Азії, СНД та ЄС. Акції "Авангарду" у формі глобальних депозитарних розписок торгуються на Лондонській фондовій біржі з травня 2010 року.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY в Канаді – відкриття сезону на Canada's Outdoor Farm Show

Український бренд представлять офіційні канадські партнери – дистриб'юторські компанії «Higginson Farm Equipment» і «Dujin Tooling Inc».

Техніка ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН сподобалась канадським аграріям, вони відмічають чудову якість обробки ґрунту, високу продуктивність і здатність працювати в будь-яких польових умовах. Дебютна участь компанії у виставці 2018 року викликала активний інтерес місцевих сільгоспвиробників і в цьому році марка розширить асортимент техніки, підготувавши до демонстрації короткі дискові борони ДУКАТ з шириною захвату 3 і 6 метрів. Також аграрії зможуть ознайомитися і з іншими агрегатами LOZOVA MACHINERY.

Крім того, відвідувачі побачать оригінальні підшипники, спеціально розроблені Харківським підшипниковий заводом для сільгосптехніки – HARP AGRO з надійними системами ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD і ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT.

Експозиція ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН на Canada's Outdoor Farm Show - стенд №659.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview