174499

Комітет повинен завершити розгляд правок до земельної реформи до 10 січня, - Разумков

Комітет з питань аграрної політики повинен завершити розгляд правок до законопроекту земельної реформи до 10 січня 2020 року. Про це заявив голова Верховної ради Дмитро Разумков, передає РБК-Україна.

Так, спікер парламенту дав доручення аграрному комітету завершити розгляд поправок до законопроекту земельної реформи №2178-10 до 10 січня.

"Враховуючи кількість пропозицій до законопроекту №2178-10, даю доручення комітету з питань аграрної політики провести засідання комітету 26, 27 та 28 грудня 2019 року. А також 2, 3, 6, 8, 9 та 10 січня 2020 року", - заявив Разумков.

За його словами, комітет у ці дні повинен опрацювати поправки до закону про обіг землі.

"Ця позиція була обговорена з представниками всіх політичних фракцій та груп", - додав він.

Нагадаємо, "Батьківщина" і ОПЗЖ блокували роботу аграрного комітету, який розглядає поправки до законопроєкту, яких понад 4 тис. 

Сєвєродонецький «Азот» збільшив обсяги виробництва добрив

За 11 місяців тут випустили 319,94 тис. т аміачної селітри, 1,52 тис. т аміаку водного технічного, 9,96 тис. т КАС і 256,16 тис. т неконцентрованої азотної кислоти, пише Голос України.

«Цього року підприємству вдалося частково відновити виробництво міндобрив на давальницькій сировині, - прокоментував ці цифри, голова правління підприємства Леонід Бугаєв. - Ми виконали виробничий план. Обсяги виробництва базового продукту - аміачної селітри - зросли майже втричі. Ще одна дуже важлива для нас подія року - монтаж установки з отримання рідких добрив КАС, а також збільшення обсягів його виробництва. Наша стратегія залишається незмінною - підлаштовувати виробництво під попит. У 2019-му ми виробляли те, що користується найбільшим попитом, виходячи з наших виробничих можливостей, цінової кон'юнктури ринку добрив і цін на основну сировину, необхідну для виробництва».

За 11 місяців підприємство вклало в модернізацію та капітальні ремонти понад 32 млн грн. Більшу частину інвестицій спрямовано на забезпечення надійного функціонування всіх технологічних комплексів.

Швейцарія підтримує розвиток органічного та молочного секторів України

Головна мета – створення можливостей для бізнесу в обох секторах, зокрема, сприяння збільшенню рівня зайнятості та доходів, особливо у сільській місцевості.

Очікується, що в результаті впровадження Програми  приватні малі і середні підприємства (виробники, переробні підприємства, надавачі послуг), а також відповідні органи державної влади, що працюють в органічному і молочному секторах, сприятимуть розвитку сталої торгівлі та створенню робочих місць в цих секторах.

Цілі Програми:

Підвищення якості та безпечності продукції в органічному та молочному секторах,
Підвищення торговельного потенціалу на внутрішньому та зовнішньому ринках продукції з вищою доданою вартістю відповідно в органічному та молочному секторах.
Програмою передбачається підтримка політичного діалогу із залученням широкого кола зацікавлених сторін для вдосконалення нормативно-правової бази та бізнес-середовища, що сприятиме підвищенню якості та безпечності продукції в обох секторах.

Органічний світовий ринок оцінюється у 90 млрд доларів США, що відкриває потенційні можливості для експорту української органічної продукції. В рамках Програми буде підтримано створення Органічної платформи із залученням багатьох зацікавлених сторін задля зростання торгівлі органічною продукцією з вищою доданою вартістю на внутрішньому і зовнішньому ринках.

У молочному секторі Програма працюватиме над підвищенням рівня довіри до вітчизняної молочної продукції через підтримку інформаційної кампанії для споживачів. З цією метою спільно з бенефіціарами Програми планується впровадження в Україні програми контролю сирого молока, , яка буде еквівалентна підходам у країнах ЄС у забезпеченні прозорості та простежуваності на етапі виробництва молока та введення його в обіг. Дані про якість та безпечність сирого молока мають стати також важливим джерелом інформації для здійснення ризик-орієнтованого інспектування. Мінекономіки та Держпродспоживслужба отримають технічну підтримку в підвищенні компетенцій в проведенні оцінки ризиків та застосування ризик-орієнтованих концепцій в їхнє операційне середовище.

В молочному секторі додаткова цінність досягатиметься, у першу чергу, через дотримання вищих стандартів якості і безпечності молока. Важливим аспектом у розбудові торговельного потенціалу стане доступ до ринку дрібних (крафтових) виробників молочної продукції. Також Програма спільно з партнерськими організаціями державного та приватного секторів розбудовуватиме сервіси доступних знань та технічної інформації для широкого кола користувачів.

Програма впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із консалтинговою компанією SAFOSO AG (Швейцарія) та фінансується Швейцарською Конфедерацією через Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO).

Довідка

Про Швейцарське бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні

Швейцарська програма співробітництва в Україні на 2015 – 2019 рр. спрямована на підтримку чотирьох основних напрямків: сталий економічний розвиток, стале використання енергоресурсів та міський розвиток, врядування та відновлення миру, а також здоров’я. Окрім того, Швейцарська Конфедерація надає гуманітарну допомогу в регіони та цільовим групам, які постраждали від конфлікту на сході України. Річний бюджет Швейцарської програми співробітництва в Україні сягає 25 мільйонів швейцарських франків.

Про FiBL

Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) є одним із провідних інститутів у галузі органічного сільського господарства. Сильні сторони FiBL полягають у його міждисциплінарних дослідженнях, нововведеннях, розроблених спільно з фермерами та представниками харчової промисловості, а також у швидкому обміні знаннями. У FiBL працює близько 280 співробітників у різних країнах.

Про SAFOSO AG

SAFOSO – швейцарська консалтингова компанія з розбудови потенціалу. Компанія працює у напрямку досягнення глобальних цілей у сфері охорони здоров’я тварин, безпечності харчових продуктів, продовольчої безпеки споживачів і сталої торгівлі продуктами тваринного походження, таких як м'ясо і молоко. SAFOSO співпрацює з приватними компаніями, урядами, міжнародними організаціями, групами споживачів, діагностичними компаніями і науковими інституціями SAFOSO акцентує увагу на харчовому ланцюгу ще до етапу збирання врожаю, оскільки управління безпекою харчових продуктів є найбільш ефективним тоді, коли воно починається на початку виробничого процесу. Співробітники SAFOSO володіють сучасними науковими підходами і знаннями, які можуть стати корисними для клієнтів.

Екзотична жминда проситься до українського столу

Ще його називають шпинат-малина через яскраві червоні ягоди, які віддалено нагадують малину. Батьківщиною жминди вважається Африка і територія Середземномор’я, але де саме рослина з’явилася вперше, ніхто не знає, пише seeds.org.ua.

Поступово зелень поширилася по всьому світу, завдяки своїй невибагливості, і тепер жминду можна частенько зустріти на дачах та городах українців. Однак не виключено, що в Україні цій незвичайній, однак невибагливій рослині знайдеться застосування і в промислових масштабах.

Вже зараз у багатьох українських магазинах для садівників з’явилися насіння цієї рослини. Існує близько 20 сортів шпинат-малини, відмінності між ними полягають у величині самого рослини, формі. Звідси і різниця сама ціна.

І салат і десерт!

Особливу цінність має листя жминди. його можна їсти в чистому вигляді, додавати в салати, гарячі страви, соки. Корисні властивості цієї рослини перевершують всі аналогічні види їстівної зелені.
Плодоносить рослина невеликими ягідками, які одним нагадують суницю, іншим – малину. Звідси і різні назви у рослини. От тільки на смак, на жаль, ягоди ані малину, ані суницю зовсім не нагадують. Вони практично позбавлені смаку і лише трішечки нагадують шовковицю.

Однак і вони знаходять своє застосування в кулінарії. З них варять варення і компоти, ягоди сушать, кладуть їх до салатів, прикрашають ними другі і солодкі страви. Під час варіння варення додають до ягід за смаком листочки меліси, м’яти, корицю, лимон.

А ще із жминди готують квас. За словами фахівців, на рослині живуть дріжджові грибки, тому перед закваскою листя та ягоди не потрібно мити. Напій виходить гарного червоного кольору, шипучий, приємний на смак і корисний.

Як вирощувати жминду?

Жминда рослина однорічна, але якщо в землі залишиться насіння, на наступний рік культура виросте знову без стороннього втручання. Висадку роблять навесні, відразу після сходу снігу. Суничний шпинат морозостійкий і може витримувати заморозки до -10ºC.

Виростити жминду можна без особливих труднощів. Предками рослини були бур’яни, тому вона дуже невибаглива і стійка до природних умов. Виростає на будь-яких грунтах, не вимагає особливого догляду.
Якщо не буде своєчасно поливу або розпушування, рослина все одно дасть плоди.

Бонус!

Відвар наземної частини суничного шпинату – потужний імуностимулятор і антиоксидант. В Болгарії жминду визнали лікарською рослиною.

До того ж не варто забувати, що жминда має не тільки цілющі властивості, але і прекрасний естетичний вигляд. А цей  нюанс варто взяти на озброєння вітчизняним флористам.

У ЄС набули чинності нові стандарти щодо забою тварин

У 2019 році закінчується перехідний період для запровадження умов забою, що відповідають вимогам законодавчих змін для забійних підприємств, які існували до 1 січня 2013 року. Усі нові підприємства, які були засновані з 2013 року вже дотримуються цих стандартів, передбачених Регламентом No 1099/2009 on the protection of animals at the time of killing (про захист тварин під час забою).

Регламент встановлює певні умови, яким повинні відповідати проєкт, конструкція та обладнання для бійні. Перехідний період для підприємств, заснованих до 2013 року, закінчився 8 грудня 2019 року, і ці бійні повинні були внести необхідні адаптації, щоб повністю відповідати всім вимогам законодавства

“Вбивство тварин може викликати біль, страждання, страх та інші форми страждань у тварин навіть за найкращих технічних умов. Деякі операції, пов’язані із вбивством, можуть бути стресовими, і будь-яка забійна техніка має певні недоліки. Господарства або будь-яка особа, яка бере участь у вбивстві тварин, повинні вжити необхідних заходів, щоб уникнути болю та мінімізувати страждання тварин під час процесу забою чи вбивства, враховуючи кращі практики в цій галузі та методи, дозволені цим Регламентом”, – йдеться в документі.

Джерело: meat-inform.com

Україна зайняла 76 позицію в рейтингу продовольчої безпеки

Про це повідомляє прес-служба «Corteva Agriscience», пише agravery.com.

«Глобальний індекс продовольчої безпеки (Global Food Security Index, GFSI) опубліковано з метою оцінки стану продовольчих систем у 113 країнах. Цьогорічний звіт, розроблений підрозділом досліджень та аналізу „The Economist Intelligence Unit“ за підтримки глобальної сільськогосподарської компанії „Cortevа Agriscience“, вказує на потенційну загрозу екологічної кризи для продовольчої безпеки та демонструє, як належні інвестиції та прогрес у розвитку продовольчих інновацій можуть допомогти зменшити цей ризик», — йдеться в повідомленні.

Україна дещо покращила загальний бал порівняно з минулим роком, проте темпи зростання багатьох інших країн були значно вищими, в результаті чого Україна зайняла 76 позицію в рейтингу 2019 року. Основні сильні сторони, визначені в індексі для України це:

безпека харчових продуктів,
низька частка населення за глобальною межею бідності,
мінімальні зміни середніх витрат на харчування,
низький рівень втрат продовольства.
Порівняно із середньосвітовим показником, Україна має кращі показники у фінансуванні програм безпеки харчових продуктів, наявності відповідних приміщень для зберігання врожаю та здатності безпечно зберігати продукти. Позитивними показниками також є залізнична інфраструктура, дієтична різноманітність, наявність поживних мікроелементів в продуктах харчування та відсоток населення, що має доступ до питної води. Основними викликами для країни є:

корупція,
державні витрати на наукові дослідження в сільському господарстві,
відсутність харчових стандартів.
«Порівняно із середнім показником у світі, валовий внутрішній продукт на душу населення в Україні дуже низький, а також слабка дорожня та портова інфраструктура. Доступ фермерів до фінансування та дуже малий відсоток земельних ділянок, обладнаних для зрошення, також були факторами зменшення індексу», — зазначають аналітики.

Другий рік поспіль Сінгапур, Ірландія та Сполучені Штати Америки зберегли перші три позиції як лідери продовольчої безпеки, незважаючи на те, що до рейтингу були додані нові показники, включаючи витрати на продовольство, інфраструктуру сільського господарства та харчові стандарти.

«Визнаючи зростаючий вплив глобальної кліматичної кризи та виснаження природних ресурсів, GFSI також включає „Природні ресурси та стійкість“ як окрему додаткову категорію даних до інших трьох встановлених вимірів продовольчої безпеки. Коли цей фактор враховувався в аналізі, у всіх країн впали загальні показники, підкресливши таким чином вразливість глобальних харчових систем до таких загроз, таких, як посуха, повені та підвищення рівня моря. Для України вплив був незначним — позиція знизилась з 76 до 77 місця», — додають експерти.

GFSI 2019 також показав, що для значної кількості країн необхідні вітаміни та мінерали є недоступними. Більше 30% країн повідомили про недостатню кількість вітаміну А, який є ключовим фактором для забезпечення нормального зору, здорової імунної системи та роботи органів. Так само близько чверті оцінюваних країн мають недостатню кількість цинку, який є необхідною поживною речовиною для підтримки здорової імунної системи та функціонування метаболізму.

«Недоїдання — це проблема у всьому світі, незважаючи на велику кількість продуктів харчування. GFSI 2019 показує, що майже всі країни в межах цього індексу (88%) мають достатнє продовольче забезпечення для свого населення. Однак, згідно зі звітом Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН про стан продовольчої безпеки та харчування у світі, понад 820 млн людей голодують. Це проблема широко розповсюджена: показники більше третини країн, які оцінюються GFSI, говорять про те, що понад 10% їх населення недоїдають», — стверджують науковці.

GFSI 2019 також показав зростання цін на продовольство у всьому світі, зокрема, найбільш різке зростання спостерігається у Венесуелі та Сирії. Це підкреслює необхідність докладати більше зусиль, щоб зробити поживну, якісну їжу більш доступною для населення з меншим рівнем доходу.

«Індекс демонструє, що Україні необхідно продовжувати фокусуватись на сільському господарстві для розкриття потенціалу зростання. Ми маємо багато переваг від високоякісного чорнозему, завдяки якому сільськогосподарська продукція сповнена мінералами та поживними речовинами. Населення має легкий доступ до продовольства, однак фермери все ще відчувають проблеми з отриманням доступу до джерел фінансування для розвитку свого бізнесу. У компанії „Corteva Agriscience“ ми продовжуємо підтримувати фермерів високоякісним насінням, засобами захисту рослин та цифровими рішеннями, що дозволяють їм отримувати більш здорові врожаї та ефективно керувати своїми господарствами для задоволення мінливих потреб споживачів. Ще багато необхідно зробити, і ми в „Corteva Agriscience“ прагнемо працювати з зацікавленими сторонами продовольчої системи, щоб виконати наші обіцяння збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», — коментує Сергій Харін, керівник бізнесу «Corteva Agriscience» у Східній Європі.