Мови

Компанія Syngenta відкрила в Україні науковий центр за $1 млн

27 червня 14:28
Науково-селекційний центр розташований на площі 1,1 тис. кв. м і включає офісну і лабораторну частину

Поділитися

Один з найбільших в світі виробників засобів захисту рослин та насіння Syngenta відкрив науково-селекційний центр вартістю $1 млн у Дніпропетровській області. Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Згідно інформації, метою роботи центру є вивчення селекційного матеріалу кукурудзи і соняшнику та отримання нових ранніх гібридів з високим потенціалом, виведених для кліматичних умов України.

"Відкриття науково-селекційного центру кукурудзи і соняшнику стало логічним продовженням нашої роботи по виведенню на ринок посівного матеріалу з високим потенціалом, районованого відповідно під потреби цього регіону", — цитується в повідомленні керівник відділу селекційних розсадників та виробництва експериментальних насіння в країнах СНД компанії Syngenta в Україні Артем Білий.

Науково-селекційний центр розташований на площі 1,1 тис. кв. м і включає офісну і лабораторну частину.

У компанії зазначають, що об'єкт став четвертим за рахунком селекційним центром компанії по соняшнику, інші три діють у Франції, Аргентині, Індії.

"Syngenta бажає розвивати інновації в дослідницькій діяльності в Україні та інтегрувати їх у глобальну наукову платформу компанії. Висновок нового речовини або нового гібрида на ринок коштує більше $100 млн, на це може піти більше 10 років. Ми оптимістично дивимося в майбутнє і активно інвестуємо в наукові розробки, необхідні для задоволення вимог сталого розвитку сільського господарства", — повідомив голова компанії Syngenta території СНД Гаель Хілі.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Автор матеріалу: 
Agro Review
Загрузка...