Компанія «Версатайл Україна» повністю готова до сезону! 

Вже зараз для придбання доступна техніка VERSATILE 2020 року випуску. Крім того, для безперебійної роботи техніки склад «Версатайл Україна» укомплектований необхідним запасом оригінальних запасних частин.

При купівлі техніки діють фінансові програми – кредити з пільговими відсотковими ставками, оренда з правом викупу, трейдинг.

VERSATILE не скорочує своє виробництво та працює в штатному режимі.

З усіх питань придбання техніки VERSATILE звертайтесь за телефонами +38 098 675 47 11, +38 044 596 55 29 або до офіційних дилерів, зазначених на сайті.

 

"Кернел" спрямовує 55 млн грн на закупівлю експрес-тестів для діагностики коронавірусу

Згідно з повідомленням компанії у соцмережі Facebook, тести між регіонами і лікарнями розподілить Міністерство охорони здоров'я України.

У компанії зазначили, що з початку пандемії коронавірусу в Україні "Кернел" впроваджує комплексну програму заходів у координації з Офісом президента і місцевими органами влади в Полтавській і Кіровоградській областях. Зокрема, створює штаб з боротьби з коронавірусом і координує ситуацію в цих двох областях.

"Такі домовленості і регіональний розподіл було досягнуто на зустрічі президента України Володимира Зеленського з найбільшими українськими компаніями. Спільно з обласними адміністраціями "Кернел" розробляє комплексну програму заходів щодо мінімізації поширення коронавірусу і підтримки медичних установ", - наголошується в повідомленні компанії.

Програма передбачає облаштування додаткових лікарняних палат, закупівлю необхідного медичного обладнання, індивідуальних засобів захисту та інших невідкладних матеріалів для потреб медиків.

"Компанія не тільки профінансує певні заходи, але і повністю візьме на себе координацію закупівель", - уточнили в "Кернел".

Зокрема, "Кернел" купує монітори пацієнта, дефібрилятори, дезінфікуючі та антисептичні засоби для Полтавської обласної лікарні, Кобеляцької районної лікарні, Чутівської райлікарні та Решетилівської районної лікарні.

"Кернел" - найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально інтегрована структура компанії будується на тісно пов'язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт і внутрішній продаж соняшникової олії; рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання і перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах.

"Кернел" завершив 2019 ФР (липень-2018 - червень-2019) із чистим прибутком $ 179 млн, що в 3,2 рази більше, ніж у 2018 ФР. Його виручка за цей період зросла на 66% - до $ 3,992 млрд, EBITDA - на 55%, до $ 346 млн.

Ваш вибір 'Подобається'.

Кернел за 61 млн євро продав зерновий термінал російському ВТБ

Таким чином, “Кернел” продав всю свою частку в глибоководному терміналі з експорту зерна в російському порту Тамань.

Судячи з повідомлень на біржі, український агрохолдинг не бере участі в операціях з маркетингу зерна в Росії з 2017 р, передаючи свою квоту на перевалку зерна в Таманському терміналі третій стороні.

Інша частка в розмірі 50% терміналу в Тамані належить компанії lencore Agriculture (через компанію Renaisco B.V.).

Також повідомляється, що подальший розвиток терміналу в Тамані передбачає будівництво залізничної гілки, що дозволить значно збільшити пропускну здатність комплексу.

“У рамках стратегії« ВТБ »на зерновому ринку угода дозволить досягнути значної синергії з наявними активами групи« ВТБ »в області інфраструктури, логістики та експорту зернових за рахунок оптимізації технологічних і бізнес процесів. З урахуванням поточної кон’юнктури створення сучасної інфраструктури та оптимізація процесів є важливим фактором у формуванні експортного потенціалу країни та розвитку сільського господарства в Росії. В умовах волатильності ринків і світової економічної нестабільності, створення вертикально інтегрованого холдингу дозволить збільшити ефективність логістики російського зерна, зробить прозорим ціноутворення, забезпечить приплив капіталу, а також дозволить модернізувати інфраструктуру ринку в цілому “, – прокоментував перший заступник голови правління банку “ВТБ” Юрій Соловйов.

Джерело: landlord.ua

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

45 млн грн компенсації: суд зобов’язав Сварог Вест Груп сплатити частину боргу Агротеку

Теґи: 

Цього разу Центральний апеляційний господарський суд залишив у силі рішення господарського суду Дніпропетровської області про стягнення на користь «Агротека» з компаній «Сварога» близько 45 млн гривень. 

Судовий спір між ТОВ «Агротек» та корпорацією «Сварог Вест Груп», предметом якого стало недобросовісне виконання контрактних зобов’язань зі сторони агрохолдинга, продовжує набирати обертів. Так, услід за Верховним Судом, який у трьох справах визнав цілковиту правоту «Агротека», на сторону дилера пристав і Центральний апеляційний господарський суд. Судді залишили в силі рішення господарського суду Дніпропетровської області про стягнення на користь «Агротека» з компаній, що входять у структуру «Сварог Вест Груп» близько 45 мільйонів гривень. Зокрема, підприємство ТОВ «Сварог-Дністер» має виплатити трохи більше 34 млн грн, а ТОВ «СК Бужок» - майже 10 млн грн. Утім, на швидке отримання компенсації представники «Агротека» не розраховують, адже адвокати агрохолдингу вже звернулися з відповідними клопотанням до суду про відстрочення виконання даного рішення.
«У день винесення рішення щодо виплати компенсації адвокати компаній-боржників подали заяви з проханням про відстрочку виконання цього судового рішення. Тобто навіть у цій ситуації, коли Верховний Суд поставив всі крапки над «і» й довів цілковиту законність наших вимог, «Сварог-Дністер» та «СК Бужок» все одно намагаються максимально затягнути процес», - коментує ситуацію керівник юридичного відділу ТОВ «Агротек» Кирило Талоконов.

Читайте: «Агротек»: негативний досвід співпраці зі «Сварог»

Крім того, представники «Сварогу» в ряді справ, які знаходилися в провадженні Північно-західного апеляційного господарського суду, відмовилися від своїх позовів. Натомість звернулися із 16-ма новими позовами до господарського суду Хмельницької області. При чому нові позови стосуються навіть тих справ, у яких Верховний Суд поставив остаточну крапку. За словами Кирила Талоконова, такі абсурдні дії адвокатів агрохолдингу пов'язані з банальним затягуванням часу, адже крім, як апелювати договорами поруки, які, на їх думку, не мають сили, у «Сварога» більше нічого не залишилося. Однак і тут корпорація вперто не хоче визнавати факту своєї поразки, зважаючи на рішення Феміди вищої інстанції, яка ці самі договори визнала діючими.

Читайте також: Безцінна перемога: як Агротек відстояв право вимоги до поручителів Сварога у Верховному Суді

«Таким чином, дані аргументи зі сторони адвокатів «Сварога» - це такі чисто технічні маніпуляції для затягування часу. Інших аргументів у них просто не залишилося. Нічого нового до справ вони не підшивають – не контррозрахунків, ні будь-яких інших аргументів, тільки припинення дії поруки. Але ж ми всі чудово розуміємо, на що саме наразі розраховує «Сварог»! А це робота із суддями. І дуже не хотілося, щоби наша справа, яка пройшла практично всі щаблі суддівської вертикалі і де була доведена правота «Агротека», стала предметом суддівського свавілля. Сподіваємося побачити об'єктивний розгляд справи у рамках законодавчого поля», - резюмує Кирило Талоконов.

 

"Київхліб" під час карантину випускатиме всю продукцію в упаковці

Найбільший столичний виробник хліба і хлібобулочних виробів компанія "Київхліб" заявила про готовність задовольнити підвищений попит на хліб і хлібобулочні вироби під час карантину і перейшла на випуск всієї продукції в упаковці.

Про це повідомила прес-служба компанії, пише УНІАН.

"Компанія "Київхліб" перейшла на випуск всієї продукції, в першу чергу хлібобулочних виробів, в упаковці. Це дозволить виключити зайвий контакт з хлібом в період посилених заходів епідеміологічного контролю", - наводяться в повідомленні слова виконавчого директора цеху №1 Юлії Дученко.

За її словами, компанія "готова забезпечити підвищений попит киян та мешканців області всім асортиментом хлібобулочних виробів у разі різкого підвищення попиту на період карантинних заходів як через власну мережу магазинів, так і через найбільші торгові мережі, де продається продукція "Київхлібу".

Зазначається, що з моменту введення в Києві карантину компанія посилила контроль за виробництвом, зокрема, збільшила кількість станцій для дезінфекції рук безпосередньо на виробництві, обсяг дезінфікуючих засобів у лабораторіях, офісах і інших виробничих приміщеннях.

Згідно з повідомленням, всі працівники перед початком зміни проходять обов'язковий медогляд, працівники з мінімальними симптомами зараження залишаються вдома. Крім того, на постійній основі на території виробництва працює медперсонал. "Ми робимо все можливе, щоб наші працівники та споживачі були в безпеці. Уважно стежимо за тим, що відбувається за межами підприємства, щоб адекватно й своєчасно реагувати для захисту своїх працівників і споживачів відповідно до вимог МОЗ", - цитує прес-служба Дученко.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Салтівський м'ясокомбінат призупиняє поставки посередникам

У повідомленні підприємства вказується, що через дефіцит має місце значний стрибок цін на м'ясо в торгових точках. У зв'язку з ситуацією, підприємство тимчасово призупиняє поставки свіжого м'яса посередникам, щоб забезпечити безперебійну роботу фірмових магазинів.

"Почастішали випадки неадекватного, злочинного зростання цін на нашу продукцію на ринках і в торгових точках", - заявив директор Салтівського м'ясокомбінату Михайло Бондаренко. Крім тимчасового призупинення поставок посередникам, м'ясокомбінат починаючи з 20 березня 2020 роки збільшить обсяг виробництва в 1,5 рази. Весь обсяг виробництва буде спрямований на 600 магазинів фірмової мережі.

"Ми не вводимо ліміти на продаж в одні руки. З сьогоднішнього дня наші виробничі потужності працюють в повну силу, а логістика готова до збільшення частоти поставок"- підкреслив Михайло Бондаренко.

Довідка:

Салтівський м'ясокомбінат - одне з найбільших підприємств в області м'ясопереробки, виробництва ковбас та м'ясних делікатесів України. Фірмова мережа формату "біля будинку" налічує понад 600 магазинів в Києві, Харкові, Дніпрі, Кривому розі, Запоріжжі, Полтаві, Кам'янському, Нікополі, Миргороді, Чернігові, Бердянську.

Джерело: УНН

Ваш вибір 'Нічого сказати'.