174499

Компанія Vitagro Partner розширює асортимент продукції торгової марки Semelita

В 2019 році компанія Vitagro Partner вивела на ринок 8 нових сортів насіння, серед них 7 сортів пшениці та 1 сорт сої. Кожен з продуктів має свої переваги, та підібраний у відповідності до потреб господарств у нових умовах змін клімату.  Провідні фахівці з насінництва та агрономи компанії впевнені, що обираючи нові високоврожайні сорти фермерські господарства можуть вийти на нові  показники врожайності та прибутковості.  А застосовуючи  засоби захисту нового покоління під торговою маркою Bayton зможуть бездоганно забезпечити надійний  захист від бур’янів та шкідників.

Кожний з представлених сортів насіння має свої особливості.

ЛІГА ОДЕСЬКА (Оригінатор: Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення НААН України, м. Одеса )

Сорт має високий генетичний потенціал урожайності та якості зерна, що найбільш повно реалізується при інтенсивній технології вирощування. Забезпечив урожайність 7,8-11,8 т/га з перевищенням національних стандартів на 12,1-13,0%. Витримує екстремально посушливі умови. За якістю зерна - сильна пшениця, сила борошна 366-388 о.а. Має високу стійкість до осипання та проростання зерна в колосі при перестої. Вирізняється високою продуктивною кущистістю (726-848 стебел на м2), із середнім рівнем продуктивності колосу (1,2-1,6 г зерен з колосу).

ПШЕНИЦЯ ОЗИМА  «МЕСКАЛЬ» 
(Оригінатори: «Лімагрейн Юроп», «Нікерсон Інтернешнл Рісьорч СНС»,  Франція)

Новий топовий сорт компанії Лімагрейн, який прийшов на заміну відомому сорту Колоніа. За інтенсивної технології Мескаль може продукувати до 14 т/га продовольчого зерна групи В (з легкістю долає відмітки у 11-12 т/га у товарних посівах).  Особливість сорту полягає у відмінній  зимостійкості , високий коефіцієнт кущіння, добре переноситься посухостійкість. Сорт компенсаційного типу і здатний формувати продуктивність за рахунок компенсації різних елементів продуктивності. Особливо виражена стійкість до хвороб: борошнистої роси, іржи бурої, фузаріозу.

ПШЕНИЦЯ ОЗИМА «НОТА ОДЕСЬКА»
(Оригінатор: Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення НААН України, м. Одеса)

Забезпечує врожайність 7,6-10,8 т/га, що вище національних стандартів на 8,0-15,1%. Сорт з оригінальною морфоструктурою  універсального типу. Відносно висока витривалість до низьких і середніх агрофонів (тип реакції сорту Писанка). Не осипається, високостійкий до проростання на пні.

ПШЕНИЦЯ ОЗИМА «ПЕРЕПІЛКА»
(Оригінатор: Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення НААН України, м. Одеса)

Сорт нового покоління високоінтенсивного типу, степової та лісостепової екології. За роки випробування в Інституті урожайність склала 8,87-11,4 т/га. Вирізняється доброю морозо-, зимостійкість - на рівні стандарту Альбатрос одеський. Виняткова посухостійкість (значно вища, ніж у сортів-стандартів в степовій зоні). Сорт належить до групи сильних сортів пшениці: «сила» борошна 340-420 о. а., висока загальна оцінка хліба. Придатний для всіх типів грунтів

ПШЕНИЦЯ ОЗИМА «РЕБЕЛЛ»
(Оригінатор: «РАЖТ», Франція)

Унікальність сорту полягає у здатності формувати високий врожай (в межах 75-91 ц/га залежно від зони вирощування) за рахунок стабільного формування від 4 до 6 продуктивних стебел. Крім того, має генетично закріплені ознаки формування зерна високої хлібопекарської якості.Сорт інтенсивного типу з відмінними адаптивними якостями до різних типів ґрунтів України. Завдяки своїй винятковій пластичності – сорт входить в п’ятірку найпопулярніших в Європі. Характеризується високою стійкістю до вилягання та осипання зерна в колосі. Має високу морозостійкість та посухостійкість. Стійкий  до хвороб:  фузаріозу колоса, бурої листкової іржі та борошнистої роси.

ПШЕНИЦЯ ОЗИМА «РЖТ РЕФОРМ»
(Оригінатор: «РАЖТ», Франція)

Високопродуктивний середньопізній сорт хлібопекарської озимої пшениці (клас А) інтенсивного типу. Абсолютний бестселер у Центральній та Західній Європі. Завдяки пластичності, у Чехії за кілька років вийшов на друге місце за посівними площами в озимому клині.
Висока стійкість до хвороб:  стійкість до борошнистої роси, бурої іржі, фузаріозу колосу. Високостійкий до вилягання та осипання зерна в колосі. Характеризується високою здатністю до продуктивного кущення (від 4 до 6 стебел), причому як осіннього, так і весняного. Високоадаптивний, універсальний до строків посіву та типів ґрунтів.  Придатний для всіх типів ґрунтів.

ПШЕНИЦЯ ОЗИМА «РІВЕРО»
(Оригінатор: «Нордзаат Заатцухт ГмбХ & Ко. КГ», «Заатен Юніон», Німеччина)

Новий топовий сорт компанії Заатен Юніон високоінтенсивної групи з потенціалом врожайності 135 ц/га. Має добрі хлібопекарські якості – група В. Наділений генетично закріпленими ознаками посухостійкості, стійкості до осипання, проростання на пні. Має відмінну стійкість до  хвороб: борошнистої роси, жовтої іржі. Середньостійкий до фузаріозу колосу.                                                                                      

СОЯ «ПАНОРАМА»
(Оригінатор: «Севіта Дженетікс», Канада)

Компанія Vitagro Partner має ексклюзивне право на представленні сорту в Україні.

Середньоранній сорт нової генерації (покращений ДХ 618), інтенсивного типу, універсальний до ґрунтів.  Володіє здатністю швидко утворювати сходи і швидкий початковий ріст. Висока здатність до гілкування (як в Кофу), тому ідеально підходить як до звичайного рядкового, так і широкорядного способу сівби. Генетично стійкий до найпоширеніших хвороб, у т.ч. - склеротініозу та фітофторозу. Стійкий до розтріскування.

 

Як захистити зернові ранніх строків сівби

Тож експерти вбачають у цьому передумови для гарного врожаю.

Однак погодні умови сприяли одночасно й розвитку численних хвороб зернових. Вже сьогодні на полях, особливо у посівах ранніх строків сівби, помітні перші ознаки снігової плісняви; а дуже скоро, відмічають агрономи, список небезпек поповнить септоріоз, борошниста роса та інші захворювання. Тож у таких умовах культури потребують посиленого захисту.

«При перших ознаках хвороб зернових колосових, а також профілактично необхідно провести фунгіцидну обробку, – рекомендує керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець. – Якнайкраще для цього підійдуть багатокомпонентні препарати, що надзвичайно ефективно діють при понижених температурах. За рахунок різних механізмів дії діючих речовин вони контролюють збудників широкого спектру хвороб, проявляють лікувальні властивості, а також захищають рослини від нового зараження. Крім того, багатокомпонентні фунгіциди, як правило, не викликають у патогенів резистентності, що дає можливість максимально ефективно захищати посіви від хвороб».

Читайте також: Нове комплексне рішення для захисту зернових колосових від «UKRAVIT»

Цим характеристикам відповідають препарати Акула (прохлораз, 300 г/л + тебуконазол, 140 г/л + ципроконазол, 50 г/л), Ті Рекс (пропіконазол, 150 г/л + тріадимефон, 150 г/л), а також новинка сезону 2019 – Захисник Екстра (тіофанат-метил, 310 г/л +  флутриафол, 190 г/л). Своєчасне застосування забезпечує миттєвий «стоп-ефект» у розвитку широкого спектру захворювань і одночасно – тривалу захисну дію, що розповсюджується на нові прирости. А відносно низька норма внесення в поєднанні з високою ефективністю дії робить фунгіциди Акула, Ті Рекс і Захисник Екстра економічними та рентабельними у застосуванні.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

ХАРП продемонстрував кращі рішення для сільгосптехніки

Стенд ХАРП зібрав понад 150 відвідувачів з усієї України. Високий інтерес українські аграрії виявили до підшипників HARP AGRO з ущільненнями підвищеної герметичності X-SHIELD.

«Наші підшипники з ущільненням відрізняються поліпшеною конструкцією, яка забезпечує підвищену герметичність і захист від механічного впливу, пилу, бруду і абразивних частинок. Зовнішня сторона ущільнення металева, завдяки цьому рослинна маса при роботі сільгосптехніки не може пошкодити ущільнення або потрапити всередину підшипника, тим самим перешкодити його нормальній роботі і вивести з ладу всю техніку. Унікальна система багатокромочних ущільнень робить підшипник необслуговуваним, що зараз дуже популярне серед сільгоспвиробників», – розповідає директор департаменту продажів Віталій Горбів.

Стенд підприємства також відвідали аграрії, які добре знайомі з продукцією ХАРП і встигли випробувати комплектуючі в непростих умовах експлуатації техніки, зокрема під час посухи у пильному і кам'янистому середовищі, а також у зоні надмірного зволоження. Так, за відгуками землеробів, підшипникові вузли ХАРП відрізняються високою надійністю. Техніка, яка комплектується підшипниковими вузлами підприємства, успішно відпрацювала не один сезон, при цьому деталі не потребували обслуговування і додаткового змазування.

«Ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT зарекомендували себе не тільки як необслуговувані рішення, що не потребують додаткової змазки, а і зручною установкою. Монтаж дуже простий. Аграрії виконують його і в польових умовах», – додає директор департаменту продажів.

Також економічно ефективним рішенням для сільгосптехніки є серія підшипників UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійка корпусних вузлів на базі даних підшипників. Для забезпечення більш тривалого терміну служби вузлів і максимальної ефективності всі підшипникові вузли з чавунними корпусами мають прес-маслянки. Крім цього, підвищена якість виготовлення підшипника і корпусу дозволяє забезпечити їх повну взаємозамінність у будь-який потрібний час експлуатації.

З планів на 2019 рік Віталій Горбів виділив підготовку до випуску нової продукції та вихід на нові ринки: «На сьогодні підприємство працює над освоєнням близько 20 типів підшипників агронапрямку».

Численні відвідувачі стенду ХАРП висловили бажання відвідати підприємство і ознайомитися з технологією виробництва продукції. Як анонсують представники компанії, з приходом весни на Харківському підшипниковому заводі стартує новий екскурсійний сезон, в рамках якого всі охочі зможуть переконатися в сучасному рівні виробництва. Нагадаємо, що в минулому році, ХАРП прийняв понад 100 гостей.

«Перед виробниками сільгосптехніки стоїть головне завдання – випуск продукції, яка буде відповідати наступним вимогам: по-перше, висока продуктивність, надійність і безвідмовність, по-друге, технологічність роботи і універсальність застосування, по-третє, високий ресурс роботи та економія паливно-мастильних матеріалів. Перераховані вище фактори досягаються за рахунок використання якісних комплектуючих, у тому числі підшипників і вузлів. ХАРП розробив унікальну лінійку підшипникової продукції агронапрямку, яка задовольняє як виробників сільгосптехніки, так і кінцевих споживачів в надійності застосування», – резюмує Віталій Горбів.

Багаторічний досвід підприємства дозволяє задовольняти запити клієнтів по всьому світу. Продукція ХАРП затребувана такими великими виробниками техніки, як, наприклад, Ростсільмаш і Salford, Конюшина і МТЗ. Крім цього, ХАРП продовжує плідну співпрацю з найбільшим болгарським виробником сільгосптехніки «MetalAgro», провідною світовою металургійною компанією «Арселорміттал», продовжує контракт ексклюзивної дистрибуції з компанією «IGNERA» (Латвія).

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» презентували новинки ґрунтообробної техніки

«Ми представляємо ефективну і якісну техніку вигідного землеробства. Універсальні агрегати «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» дбайливо обробляють грунт для високого врожаю», – зазначає віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд.

На виставці відбулася ексклюзивна демонстрація нової короткої дискової борони з шириною захвату-9 метрів. ДУКАТ-9 став трендом сезону і викликав великий інтерес в аграріїв. «Це дійсно довгоочікувана техніка», – розповідає Іван Підгорний, власник фермерського господарства в Київській області. – Виглядає дуже красиво і сучасно. Ось у мене ДУКАТ-5 прекрасно працює, але потрібна машина ширше. Дев'ять метрів те, що потрібно. І проходів менше і на пальному економія».

Зацікавила борона і керівника фермерського господарства в Харківській області Ігоря Немашкало. «Хороша ширина захвату і привабливий зовнішній вигляд. Я кілька років успішно користуюся технікою «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ». У мене важка борона ЛІРА, мені дуже подобається. Це наша харківська техніка, треба підтримувати свого виробника. Ось хочу придбати шлейф-борону і думаю над іншими покупками», – ділиться аграрій.

ДУКАТ-9 доповнив лінійку коротких дискових борін. Тепер «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» пропонують агрегати з будь-якою шириною захвату від 2,5 до 16 метрів.

«Ми переглянули і поліпшили не тільки технічні характеристики, оснастивши ДУКАТ-9 принципово новою системою складання і вдосконаленим механізмом гідравліки, ми переосмислили дизайн, втіливши нову ідеологію «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» – каже Роман Гіршфельд. – Це абсолютно нова інтерпретація нашої техніки, реалізована і в кольорі, і в нових лініях: ефективна техніка для ефективного землеробства».

За словами Романа Гіршфельда, рестайлінг торкнеться всього модельного ряду «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН». У відповідності з цією концепцією з 2019 року компанія планує оновити весь парк техніки.

Удосконалена ротаційна борона ДИНАР 6,4 також викликала великий інтерес у фермерів. Машина стала легше на 400 кг, це дозволить агрегатувати її з легкими тракторами і зменшить витрати на ПММ.

Великим попитом у аграріїв користуються комбіновані багатопрофільні агрегати: важка зубова борона ЛІРА XL і шлейф-борона ЛАРІ. Це нове покоління знарядь, запущені в серійне виробництво. За словами Петра Бруненко, головного інженера фермерства на Полтавщині, ЛАРІ економний і універсальний агрегат. «Ми брали машину в тому році ранньою весною, дуже задоволені результатом. З нею ми перші в районі вийшли працювати в полі, ще по мокрому грунту!», – коментує він.

У максимальній комплектації представлений передпосівний культиватор ЧЕРВОНЕЦЬ, оснащений робочими органами шириною захвату від 35 до 150 мм. Знаряддя незамінне в передпосівній обробці. За рахунок змінних наконечників і S-подібної пружинної стійки машина забезпечує ідеальне посівне ложе – рівне і правильно розпушене.

«Займаючи лідерські позиції у виробництві грунтообробної техніки України, «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» в першу чергу, створені, щоб приносити максимальний економічний ефект аграріям: якісніша робота, менше простою і ремонту, швидка обробка і меншы витрати на паливо», – наголошує Роман Гіршфельд.

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» націлені на розвиток і впровадження інновацій. 2018 рік для компанії проходив під знаком «Green Tour» і був відзначений участю в більш ніж 100 агроподыях в більш ніж 20 країнах світу. «Ми успішно дебютували на виставках Канади, Німеччини, Великобританії, Хорватії, а також запропонували широку лінійку універсальних знарядь для традиційного і органічного землеробства аграріям Чехії, Казахстану, Грузії, Вірменії та країн Балтії», – відзначає віце-президент з маркетингу та продажу.

У 2019 році «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» запровадили нову систему сервісного обслуговування техніки з скороченням термінів виконання гарантійних робіт. «Ми пропонуємо хороший і доступний сервіс. Вибираючи «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – будьте впевнені – ВАШІ ГРОШІ ДІЙСНО ОРЮТЬ!» – резюмує Роман Гіршфельд.

"Кернел" купив найбільшого після “Укрзалізниці” власника зерновозів

Про це повідомляється на сайті Варшавської фондової біржі, пише Економічна правда.

З урахуванням оборотного капіталу і чистого боргу, "Кернел" виплатив 49 млн доларів за покупку залізничного оператора, решта буде погашена при досягненні певних умов.

Очікується, що придбання дасть приріст EBITDA на 20 млн доларів на рік і зменшить витрати "Кернел" на логістику, а також забезпечить безперебійну та ефективну доставку зерна з внутрішніх сховищ у порти. Відзначається, що обсяги експорту збільшаться після введення компанією в експлуатацію терміналу TransGrainTerminal в Чорноморському порту.

Епіцентр К купив підприємство в Хмельницькій області

Цю інформацію підтвердив керівник аграрного напрямку групи компаній «Епіцентр К» Василь Мороз, пише Latifundist.com.

«Робота підприємств аграрного спрямування «Епіцентр К» із земельним банком триває. Інформація про придбання корпоративних прав «Робімакс-Агро» (Волочиський район Хмельницької області) цілком відповідає дійсності», — відповіли в компанії.

Також вказується, що після придбання цього активу площа земельних ділянок, що перебувають у користуванні підприємств аграрного спрямування «Епіцентр К», збільшилася на 1 364 га.

Суму угоди з придбання «Робімакс-Агро» в компанії не розкривають.