182818
178171

Конференція «ТЕХНОмаркетинг»: найефективніші засоби просування

«Скільки грошей треба витрачати на маркетинг?» «Які засоби просування найефективніші?» «Що краще: традиційне або онлайн-просування?»

Відповіді на ці та інші запитання можна отримати на конференції «ТЕХНОмаркетинг», що відбудеться 8 червня 2018 року в Kyiv Smart City Hub під час АГРО-2018 на ВДНГ. 

Учасники: 
маркетологи, комерційні директори, керівники компаній-постачальників с/г техніки, запчастин, насіння, добрив, ЗЗР (представництва та регіональні дилери), організатори виставок та днів поля, представники видавничих агенцій та онлайн-платформ, розробники сайтів та мобільних застосунків, SEO-компанії, дослідницькі, консалтингові та піар-агенції, експерти галузі.
 

Формат: 
50% часу - дискусії, обмін досвідом, історіями успіху, "факапами", неформальне спілкування, "мозковий штурм" як початок стратегічної сесії для прийняття важливих рішень компанії.

Програма:
1. Скільки грошей витрачає компанія на маркетинг (Валерій Берлет - "Марком").
2. Ефективність та рейтинг засобів просування (Валерій Берлет - "Марком").
3. Чи витримають маркетингові бюджети таку кількість виставок? Дні поля як альтернатива регіональних виставок (організатор виставки; "Міжнародні дні поля"; загальна дискусія).
4. Традиційні видання проти онлайн-платформ. Одні «вмирають», другі «розквітають»? (Олександр Горда - "Агробізнес сьогодні"; Людмила Лебедь - Agroportal.ua; представник телеканалу)
5. Позиціонування бренду та торгуючої компанії, унікальна торгова пропозиція (представництво іноземної корпорації; Марат Мінц - А3tech; Валерій Берлет - "Марком"; Юлія Слісаренко - Q&Q Research).
6. Тренди онлайну: сайти, SEO, соціальні мережі, мобільні застосунки, big data (Богдана Хляпатура - Factum Group; Олександр Таратунін - Farmer2b; Дмитро Майборода - MobiMill; Денис Полищук - "Техноторг"; Андрій Барсуков - hybrid.ai).
7. Системи CRM (Світлана Приступа - "Бітрікс CRM").
8. Аналіз комунікацій та піар-кампаній (Мартин Ковалько - LOOQME; Олександр Македон - Marker Consulting). 
9. Управління репутацією в інформаційному просторі. Як "вирулити" конфлікт на свою користь (Микола Сирота - "Куркуль", "Латифундист"; Олена Нероба - "Агросфера"; Олексій Ковжун - ABO Communication).

Ціна участі:
- 2 000 грн для постачальників с/х техніки, запчастин, насіння, добрив, ЗЗР.
- 3 000 грн для постачальників послуг.
 

Детальна інформація за посиланням https://www.facebook.com/events/222803015140190/?active_tab=discussion


Реєстрація:
https://goo.gl/forms/FB9TnMPJ1kOUG8eH2

або за телефоном +38 (050) 305-05-60.ТОП-5 найбільших виробників ріпакової олії

Про це повідомляє  Latifundist.com.

У ТОП-5 виробників ріпакової олії увійшли:

  1. «Оліяр» (Ставчанський МЕЗ) — 32,9%;
  2. «АДМ Іллічівськ» (ADM, Archer Daniels Midland Company) — 32,5%;
  3. Вінницький олієжировий комбінат (промислова група ViOil) — 18,6%;
  4. Маслоекстракційний завод «Градоліт» — 6,5%;
  5. «Захід-Агроінвест» — 4%.

За даними Держстату, в 2017 році в Україні вироблено 84,3 тис. т ріпакової, свиріпової і гірчичної нерафінованих олій.Держінспекторам можуть заборонити розглядати справи щодо порушення законодавства про харчові продукти

Міністерство аграрної політики України запропонувало внести зміни до закону "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин", відповідно до якого не державні інспектори, а суди мають розглядати справи про порушення цього закону. Відповідний проект закону оприлюднений на офіційному сайті Мінагрополітики, передає УНН.

Згідно з законопроектом, міністерство запропонувало, зокрема, частину 8 статті 66 цього закону викласти у новій редакції. А саме вказати, що “справа про порушення цього Закону, законодавства про харчові продукти та корми (далі — справа) розглядається судом.”

При цьому у чинному документі зазначається, що відповідна справа “розглядається компетентним органом або його територіальними органами. Від імені зазначених органів розглядати справи мають право головні державні інспектори та головні державні ветеринарні інспектори”.

Нагадаємо, з 4 квітня в Україні запрацювала нова система контролю якості та безпечності харчових продуктів.

Ваш вибір 'Цікаво'.


Смородина стала лідером серед ягід за площами насаджень

Вона займає 50% усіх площ, згідно з даними Державної служби статистики, і 40% – за неофіційною статистикою.

Про це повідомила директор плодорозсадника «Брусвяна» Ліліана Дмітрієва, пише AgroTimes

На другому місці – суниця садова: 24% – офіційно і 20% – приватна статистика.

На третьому – малина: 14% і 13% відповідно.

Четверта позиція, за офіційною статистикою, належить лохині з 13%. Проте приватна статистика нарахувала близько 24% загальних площ під цією ягодою у господарствах, що займаються ягідництвом професійно.

Також, за словами Ліліани Дмітрієвої, в Україні масово збільшуються насадження обліпихи, жимолості та суниці лісової.

 

Ваш вибір 'Цікаво'.


Українські аграрії призупиняють посівну через аномальну посуху

Теґи: 

Внаслідок відсутності ефективних опадів відбувається інтенсивна втрата продуктивної вологи як із верхніх, так і з метрового шарів ґрунту. Про це йдеться на сайті Запорізької ОДА.

За даними маршрутних обстежень, проведених метеостанціями області, у метровому шарі ґрунту під озимою пшеницею на 73% обстежених площ запаси продуктивної вологи знизились до недостатніх значень 7-72 мм при оптимальних 121-175 мм.

«На цей період така кількість доступної для рослин води є вкрай недостатньою для росту та формування повноцінного колоса. На окремих ділянках ситуація вкрай критична — кількість продуктивної вологи у метровому шарі ґрунту на 20 % площ становила всього 21-30 % від норми. Верхній шар ґрунту, за даними обстежень, майже сухий», — йдеться в повідомленні.

У зв’язку з відсутністю вологи в ґрунті запорізькі аграрії припинили посів пізніх культур.В Україні стрімко падає ціна на соняшник

Теґи: 

Про це повідомляє Електронна зернова біржа України «GrainTrade», пише agropolit.com.

Зниження експортного попиту на соняшникову олію призвело до скорочення внутрішнього попиту та зниження закупівельних цін на соняшник в Україні.

За один тиждень вартість соняшника впала на 200-250 грн/т, що становить до 12400-12600 грн/т із доставкою на завод та 12200-12300 грн/т на умовах FCA.

Ціни на пальмову та соєву олію почали стабілізуватися, тому в короткостроковій перспективі ця тенденція знову може змінитися. В Куала-Лумпурі протягом тижня ціна на пальмову олію виросла на 2,8% та сягнула $623,5 за т, а в Чикаго ціна на соєву олію виросла на 3,2% до $696,66 за т.

Станом на 23 травня в Україні засіяли соняшником 5,5 млн га земель, що становить 99% від запланованого. Затяжна весна не дозволила засіяти заплановані площі ячменем та ярою пшеницею, тому вітчизняні виробники будуть суттєво збільшувати площі посівів соняшнику.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.