Контрабандна російська ікра заполонила вітчизняний ринок

Про це розповів  директор Асоціації «Українських імпортерів риби і морепродуктів» Дмитро Загуменний, в інтерв’ю для Agravery.com.

Він зауважив, що ця продукція потрапила сюди лише контрабандним шляхом. «Прогнозую, що найближчими місяцями кількість пропозицій червоної ікри з РФ суттєво зростатиме, якщо правоохоронні органи — СБУ, Державна прикордонна служба України, ДФС, МВС, не посилять заходи для потрапляння на територію України рибної продукції російського походження», — відзначив Дмитро Загуменний.

Він також наголосив на тому, що якщо ж держава не в змозі виконати рішення уряду та зупинити ввезення червоної ікри з Росії, тоді краще зняти цю заборону на її імпорт і нехай компанії її імпортують легально, сплачуючи всі податки та мита, наповнюючи бюджет.

Нагадаємо, у зв’язку з введенням урядом Російської Федерації в дію рішення щодо заборони ввезення на митну територію Російської Федерації товарів сільськогосподарського призначення, продукції та сировини, що походять з України, як контрзахід Кабінет Міністрів України прийняв 30 грудня 2015 року постанову № 1147 «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації». До цих товарів віднесена риба (код 03 УКТЗЕД) та ікра (код 1604 УКТЗЕД - готова або консервована риба; ікра осетрових (чорна ікра) та ікра інших риб).

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Ваш вибір 'Подобається'.

Українцям радять не купувати “масло” по 11 гривень та “білу воду” під метро

Такі поради пролунали від експертів під час круглого столу на тему безпеки харчових продуктів, повідомляє Укрінформ.

"Коли ми говоримо про загальні рекомендації для споживача, перша і основна - споживачеві слід бути пильним. Треба уважно перечитати інформацію, яка нанесена (на пакування - ред.). Якщо візуально здається, що це масло, але при прочитанні виявиться, що там основні - жири, то це, в кращому випадку, спред. Треба стежити за ціною, і якщо зустрічаєте в супермаркеті масло по 11 грн, подумайте, чи варто вірити, що це масло", - сказав Микола Мороз, генеральний директор директорату з безпечності та якості харчових продуктів Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Читайте також: Тіньові надої: в Україні фальсифікують до 25% молочної продукції

Він додав, що якщо хтось біля станції метро о 17-ій годині бачить домашнє молоко, яке простояло цілий день і не скисло, то теж варто задуматися.

"І останнє - це не боятися відстоювати свої права, звертатися зі скаргою в Держпродспоживслужбу. На даний час мораторію (на перевірку - ред.) немає, окремих дозволів не потрібно, досить швидко буде проведено перевірку. Таким чином ви захищаєте не лише себе, а й інших споживачів. Тому що вони (служби - ред.) оперативно реагують на цю інформацію", - підкреслив Мороз.

За словами голови Громадської ради при Держпродспоживслужбі України Віталія Башинського, більшість країн світу вже зрозуміли, що боротися з фальсифікатом краще за все, навчаючи споживача, оскільки якщо він не хоче голосувати за якогось виробника своїми грошима, то той просто зникне.

"Тому потрібно читати інформацію на пакуванні для того, щоб зрозуміти вміст продукту. Ви перш за все повинні знати, що держава здатна перевірити те, що там написано. По-друге, якщо ви бачите, що люди беруть цей продукт, вони за нього вже проголосували. Отже, вибирайте те, що люди вибирають, навіть якщо ви не в своїй країні, бо там, де їдять місцеві, завжди готують краще, ніж там, де їдять туристи", - порадив Башинський.

Читайте також: Українці втрачають довіру до молочних продуктів промислового виробництва

Він також вважає, що орієнтуватися треба на ті торговельні мережі, де система контролю вища, ніж в інших продавців.

"На сьогодні репутаційна відповідальність у деяких торговельних мережах ще збережена, і вони роблять свої внутрішні перевірки", - поінформував експерт.

Щодо стихійної торгівлі, то Башинський називає її катастрофою.

"Я - ветеринарний лікар. І скажу, що в трьох випадках з 10 я бачу, що біля зупинок метро продають м'ясо тварин, які загинули своєю смертю. Також не купуйте "білу воду" біля метро, бо її не можна назвати молоком. Не купуйте сир, бо він може містити значний відсоток соди - аби не прокис. Ні в якому разі не купуйте продуктів у стихійних місцях торгівлі", - закликав фахівець.

За його словами, для цього є спеціальні місця, зокрема агропродовольчі ринки, де принаймні є лабораторія ветсанекспертизи.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Україна йде на рекорд з експорту курятини

Такими прогнозами поділився Сергій Карпенко, генеральний директор Спілки птахівників України, пише Інфоіндустрія.

В 2017 році спостерігається зростання промислового виробництво м’яса бройлерів на 3,3% або на 30 000 тонн., а за 7 місяців 2018 року виробництво в с/г підприємствах зросло на 5,6%.

Було експортовано рекордну кількість м’яса птиці в 2017 році: 270 000 тонн. В 2018 році цей показник сягне позначки в 290 000 тонн. Поряд із збільшенням експорту спостерігається тенденція до збільшення імпорту в Україну м’яса птиці. В минулому році імпортовано 116 000 тонн, а в поточному очікується на рівня 130 000 тонн.

Протягом 2017 року в ЄС було експортовано 66,7 тис. тонн м’яса птиці і м’ясних продуктів. Україна займає 3-є місце серед всіх країн, які експортують в країни Європейського Союзу.

Споживання яєць у 2017 році складало 247 штук на людину. У 2018 році прогнозується збільшення споживання яєць до 254 штук на людину».

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

McDonald's відмовиться від використання штучних інгредієнтів

Ці та інші штучні добавки, виявлені в булочках, сирі і соусах для окремих найвідоміших бургерів McDonald's, більш не використовуватимуться в складі продуктів ресторанів мережі, пише Інтерфакс-Україна.

У складі "Біг Мака", "Роял чізбургера", а також бургери дитячого меню відтепер не міститимуть штучних консервантів, ароматизаторів і барвників, заявила компанія.

McDonald's прагне стати більш орієнтованою на здорове харчування, очікуючи, що це допоможе компанії повернутися до зростання продажу на американському ринку, що є для неї основним, пише газета The Wall Street Journal.

Навесні цього року McDonald's стала використовувати свіже, а не заморожене м'ясо для виробництва "Роял чізбургера". Крім того, компанія відмовилася від штучних добавок у наггетсах і перейшла на використання вершкового масла замість маргарину при приготуванні "Макмаффіна" з яйцем.

Вже після цих змін продаж наггетсів і бургерів виріс, зазначають у McDonald's.

Відмова від штучних інгредієнтів та їх заміна натуральними скоротить термін зберігання продуктів або потребуватиме їх додаткового заморожування, попередила компанія.

Тоді як у сирі та інших продуктів замінити штучні добавки натуральними виявилося нескладно, проблема виникає із маринованими огірками, що використовують у бургерах McDonald's.

У компанії зазначають, що їй може знадобитися більше двох років, щоб позбутися від штучних добавок при приготуванні огірків, домігшись збереження колишнього смаку.

Відповідно до звітності компанії за другий квартал поточного року, зіставний продаж McDonald's в США виріс на 2,6%. Темпи його підвищення, однак, виявилися гіршими за консенсус-прогноз ринку, що передбачав зростання на 3%.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Вчені створили смачну ковбасу з штучних клітин

У США вчені створили смачну ковбасу з штучних клітин свині. Метод був розроблений учасниками стартапу New Age Meats, які взявши тканини у свині Джессі, лабораторним шляхом виростили з них тканину, придатну для вживання в їжу. Запрошені на церемонію дегустації представники веганського руху, якийсь час вагалися і обговорювали між собою етичні проблеми, пов'язані з поїданням м'яса. Проте було вирішено, що раз тварина не постраждала, то її тканини цілком придатні для їжі.

На думку більшості дегустаторів, запропонована ним ковбаса нічим не відрізнялася від натуральної, а значить, учасники стартапу змогли відкрити нову еру в харчовій промисловості. Вона не потребуватиме від виробників витрат на утримання та забій свійських тварин. Вчені говорять, що експеримент з Джессі став першим кроком. Далі дослідники мають намір працювати з коровами, вівцями і навіть рибами, де будуть розроблені нові, вдосконалені методи.

Джерело: aspekty.net

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Експорт ріпаку поб’є рекорди

Про це повідомляють аналітики УкрАгроКонсалт.

У результаті перші два місяці сезону оновили липневий і серпневий максимум, на зовнішні ринки поставлено 329,4 тис. тонн і 585,2 тис. тонн ріпаку, відповідно. В цілому за два місяці нового сезону експорт також досяг рекордної позначки 914,7 тис. тонн.

Очікується, що така тенденція збережеться протягом усього сезону. За оцінками УкрАгроКонсалт, експортний потенціал 2018/19 МР оцінюється на новому рекордному рівні.

Основним напрямком експорту українського ріпаку залишаються країни ЄС, частка яких зросла до 86%. Пакистан, відновивши закупівлі ріпаку з України в минулому 2017/18 сезоні, залишається в числі лідерів, займаючи 7% всього експорту. Така ж частка ринку належить ОАЕ.

Нагадаємо, згідно з оперативними даними Державної служби статистики України, станом на 1 вересня поточного року ріпак зібрано з площі 1020,4 тис. га, урожай олієнасіння склав 2746,8 тис. тонн (+24,4% до минулого року) при врожайності 2,69 т/га.

Збиральна площа озимого ріпаку – 960,6 тис. га, урожай – 2637,9 тис. тонн (+25% до минулого року) при врожайності 2,75 т/га. Збиральна площа ярого ріпаку – 59,8 тис. га, урожай – 108,8 тис. тонн (+11,1% до минулого року) при врожайності 1,82 т/га.

Нагадаємо, детально про ринок олійних розкажуть експерти на II Щорічній аграрно-практичній Олійно-жировій конференції від ПроАгро.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview