186395

Корпорацію Roshen звинуватили у "війні" із вдовою

Теґи: 

У вдови дистриб’ютора компанії Roshen Ігоря Кісліцина вже два роки триває конфлікт із кондитерською компанією президента Порошенка.

Про це під час прес-конференції в інформаційному агенстві УНІАН повідомив адвокат Андрій Кінаш, передає UA1.

За словами адвоката, через представників Roshen Валентина Кісліцина два роки не може успадкувати бізнес свого чоловіка.

"Представники корпорації Roshen звинуватили Валентину у вбивстві свого чоловіка. Перед смертю в нього був конфлікт з керівництвом Roshen, йому пропонували віддати його бізнес. Корпорація Roshen оголосила війну вдові менеджера, який пропрацював більше 20 років. Нотаріус, проти якої відкрито 5 кримінальних справ, відмовляється видати Валентині свідоцтво на право власності спадкового майна", – заявив Кінаш.

Адвокат заявив, що доступ вдови Кісліцина до її підприємства блокується шляхом підробки документів. Крім того, з підприємства виведено всі активи та техніку. Сама Кісліцина сумнівається, що смерть її чоловіка випадкова.

"Вищі керівники корпорації Roshen, зокрема Костянтин Май, вдаються до свавілля, що не вкладається в голові", – наголосила Валентина.

Натомість топ-менеджер корпорації "Рошен" Костянтин Май заявив, що Roshen у цій ситуації не винен, а мова йде про сімейні конфлікти вдови Кісліцина та його мами.

"Дійсно, Ігор Кісліцин довго працював у корпорації. Дистрибуція була передана йому у власність. Коли він помер, співпраця з цим підприємством, власник якого помер, неможлива. На рахунку компанії зараз є 8 млн грн, техніка передана в оренду", – сказав Костянтин Май.

Народний депутат Віталій Купрій, до якого звернулась вдова загиблого, ініціюватиме депутатське звернення до президента Петра Порошенка та Генерального прокурора Юрія Луценка з проханням втрутитись у ситуацію.На Чернігівщині запустять потужний мультикультурний завод

Про це AgroPortal розповів член наглядової ради Ніжинського жиркомбінату Олег Волощук.

За його словами, новий завод перероблятиме 1,2 тис. тонн насіння соняшнику на добу.

Крім соняшнику, підприємство зможе також переробляти насіння сої, ріпаку та льону.

Джерело: AgroTimes

Ваш вибір 'Подобається'.


Як ефективно управляти земельними ресурсами в умовах глобальних кліматичних змін

Як це загрожує аграрному виробництву  України та які перспективи відкриває  правильний менеджмент ґрунтів?

В рамках міжнародної виставки «Зернові технології 2018» 21 лютого  2018 р. з  13:30 по 17:00  світові експерти поділяться унікальним для України досвідом та розкажуть про ключові аспекти змін.

м. Київ,  Броварський  проспект, 15

Міжнародний виставковий  центр, конф.-зал №11, вхід 2А, 3 пов

ПРОГРАМА Міжнародної конференції “Менеджмент ґрунтів та земельних ресурсів в умовах глобальних кліматичних змін”, м. Київ, 21 лютого 2018р

 Максимальну ціну платять лише за молоко екстраґатунку

Про це повідомляє прес-служба Асоціації виробників молока.

Ще рік назад переробники платили вищу ціну тому господарству, яке здасть більшу кількість молока, не зважаючи на його якість.

На сьогоднішній день ситуація змінилася і максимальну ціну можна отримати лише за молоко екстраґатунку. За підсумками 2017 року господарства АВМ забезпечують 19% промислового молока та 50% екстра. Це дає свої переваги — закупівельні ціни на молоко для учасників АВМ вищі на 20 копійок, ніж в середньому по ринку.

Час коли ціну за молоко формував лише обсяг зданої партії минув, і зараз для того, щоб отримувати європейську ціну — потрібно представити європейську якість. Вимоги до господарств ростуть і тільки кращі зможуть тримати цю планку.ТОП-3 області з виробництва цукру

Зростання виробництва пов’язано із збільшенням посівних площ під цукровими буряками та запуском ще 4-х цукрових заводів до минулорічних 42.

«Виробничий сезон завершено. 46 цукрових заводів наварили 2,14 млн т цукру, що на 6,5% більше порівняно з минулим роком. Варто відмітити, що збільшення виробництва цукру могло б бути ще більшим, проте, погодні умови під час вегетації не сприяли збільшенню урожайності цукрового буряку. В результаті, маємо нижчі показники цукристості та виходу цукру», - прокоментувала Руслана Бутило, керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор».

Лідером з виробництва залишилась Вінницька обл. – 445,6 тис. т цукру. Другу позицію зайняла Хмельницька обл. – 290,2 тис. т. Замикає трійку найбільших виробників Тернопільська обл. – 283,5 тис. т цукру.

Окрім того, за рахунок планових модернізацій цукрових заводів вдалось збільшити виробництво цукру І-ої категорії: «В 2017/2018 МР виробництво цукру І-ої категорії займає 50%, порівняно з минулорічними 30% в загальній структурі виробництва», - пояснила Бутило.

Ваш вибір 'Подобається'.


Аграрії вимагають розблокувати реєстрацію пестицидів та агрохімікатів

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» звернулася до Остапа Семерака, Міністра екології та природних ресурсів України, з проханням вирішити питання реєстрації пестицидів та агрохімікатів в Україні, що впливає на доступ українських фермерів та виробників до світових інноваційних розробок та високоякісних засобів захисту рослин.

Про це повідомляє прес-служба УКАБ.

Виробники засобів захисту рослин з грудня минулого року стикнулися з фактичним зупиненням реєстрації пестицидів та агрохімікатів на етапі екологічної експертизи, що мала бути замінена відповідно до чинного законодавства екологічної експертною оцінкою. Згідно з Законом України «Про пестициди та агрохімікати» для того, щоб пройти державну реєстрацію, обов’язковою умовою є наявність відповідної документації щодо їх безпечного застосування, включаючи позитивну екологічної експертну оцінку матеріалів, поданих для реєстрації пестицидів та агрохімікатів.

Оскільки порядок отримання даної оцінки поки не затверджений, ситуація з реєстрацією нових препаратів на нинішній сезон залишається невідомою та може стати критичною, під загрозою можуть опинитися передові позиції української сільськогосподарської продукції та урожайності українського збіжжя.

«З ухваленням Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» від 25 травня 2017 року відбулися зміни у сфері регулювання питань охорони довкілля, в тому числі було скасовано Закон України «Про екологічну експертизу», внесено правки до низки нормативних актів. У шестимісячний строк з дня набрання чинності закону, тобто 18 червня 2017 року, мали бути ухвалені нормативно-правові акти, передбачені законодавством про оцінку впливу на довкілля, проте станом на сьогодні ні проекту, ні жодної інформації щодо розроблення Порядку отримання екологоекспертної оцінки немає», – йдеться у листі УКАБ.

«Необхідно в найкоротші терміни затвердити порядок отримання екологічної експертної оцінки, попередньо погодивши з профільними асоціаціями та бізнес спільнотою, щоб якнайшвидше відновити реєстрацію засобів захисту рослин і не дозволити ускладнити доступу аграріїв до нових препаратів», - зазначила Ольга Кухар, координатор агрохімічного комітету УКАБ.

Ваш вибір 'Подобається'.