Криза та коронавірус: виграють агрохолдинги з правильною стратегією розвитку

Таку думку agroportal.ua висловив голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

На думку Сергія Касьянова, основними ризиками для українських агровиробників виступають зростання курсу іноземної валюти (ціни на насіння, добрива та ЗЗР в основному прив'язані до долара), а також зниження експорту агропродукції внаслідок кризових явищ на міжнародних ринках, яке може виражатися, як в падінні цін на agro commodities, так і в загальному зниженні обсягів світової торгівлі.

«У цих умовах можливості стабільного й стійкого розвитку збережуться у тих агрокомпаній і холдингів, які протягом останніх 3-4 років реалізовували оптимальну для сьогоднішньої ситуації стратегію розвитку. Серед основних ознак такої стратегії — відсутність серйозних кредитних зобов'язань, прив'язаних до зростаючого курсу іноземної валюти, сильні позиції на внутрішньому ринку та високий попит на продукцію всередині країни», — зазначив Сергій Касьянов.

Наводячи як приклад агрохолдинг KSG Agro, Сергій Касьянов наголосив, що компанія входить в кризу «в гарній формі». Лише за три квартали 2019 р., станом на 30.09.2019 р. холдинг істотно, на 26,5%, або майже на $12 млн, скоротив кредитну заборгованість, знизивши її з $44,34 млн до $32,6 млн. 

Важливим фактором стійкості KSG Agro виступає і принцип вертикальної інтеграції його діяльності.

«Така побудова холдингу дозволяє нам планомірно знижувати видатки та оптимізувати витрати. Наприклад, використовуючи власні сільгоспкультури (скажімо, сорго та кукурудзу), ми можемо економити на комбікормах для свиней, оскільки у нас є власний комбікормовий завод. А зниження собівартості продукції в кризу для аграріїв — це найголовніше», — пояснив Сергій Касьянов.

KSG Agro, останнім часом, здійснював підготовку до виходу на ринки країн Африки та Близького Сходу, що особливо актуально в умовах турбулентності на європейських ринках.

«Ми близькі до підписання масштабних контрактів з Анголою й близькосхідними країнами і вже в найближчій перспективі маємо намір їх реалізувати», — зазначив аграрій.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Ринки рослинних олій миттєво відреагували на біржовий обвал

Закриття кордонів між країнами знижує попит на нафту, а запровадження карантину та заборона роботи закладів громадського харчування скорочує попит на продукти, пише graintrade.com.ua.

Вчора ціни на нафту марки Brent впали на 14% до 30 $/барель, за місяць знизившись вдвічі та сягнувши найнижчого з 2016 р. рівня. На це одразу відреагували ринки пальмової та ріпакової олії, яку активно використовують у виробництві біодизеля.

Ціни на ріпакову олію в Голландії продемонстрували найбільше денне падіння останніх 2 років, знизившись на 45 €/т до 670 €/т FOB DM, слідом за чим ціни на ріпак на Euronext в Парижі впали на 5% або 17 €/т до найнижчого з квітня 2018 р. рівня 335,5 €/т або 375,05 $/т.

Травневі ф’ючерси на пальмову олію в Малайзії вчора знизилися на 2,9% до 2220 рінггитів/т або 516,1 $/т, але їх підтримало зниження прогнозів виробництва.

Ф’ючерси на сою в Чикаго перетнули чергові рівні підтримки, знизившись з четверга на 4,8% до 304,4 $/т, тоді як травневі контракти на соєву олію за три дні опустилися на 6,2% до 562,4 $/т.

Ринок не підтримав звіт Національної асоціації переробників олійних культур (NOPA), за даними якого переробка сої в США виросла в порівнянні з лютим 2019 р. на 7,7% до 4,52 млн т, тоді як запаси соєвої олії скоротилися з 908 тис т у січні до 872,5 тис т у лютому.

Ціни на українську соняшникову олію залишаються під тиском сусідніх ринків рослинних олій. Покупці знижують попит в очікуванні подальшого зниження котирувань, через що ціни попиту знизилися до 630-650 $/т FOB, тоді як ціни пропозицій залишаються високими на рівні 655-685 $/т FOB в залежності від термінів поставки.

Внаслідок падіння ринків рослинних олій премія за соняшникову олію виросла до 100 $/т в порівнянні з соєвою та до 130 $/т в порівнянні з пальмовою. Це свідчить про те, що ціни на соняшникову олію почнуть опускатися, якщо котирування пальмової та соєвої олії не відновляться найближчим часом.

Новина про скасування карантину Китаєм та відновлення роботи підприємств, а також відсутність короновірусу в Індії дозволяє трейдерам сподіватися на відновлення попиту на рослинні олії в найближчій перспективі.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Як вплине зупинка експорту зернових на українські компанії

Зупинка поставок зернових та інших основних експортних позицій України може призвести до банкрутства підприємств, тому уряд має прийняти зважене рішення, які товари слід заборонити вивозити з України під час карантину, пише УНІАН.

"Хочеться вірити, що уряд прийме зважене рішення і не накладе заборону на основні експортні позиції для українських аграріїв, такі як зернові та олійні культури, рослинна олія та м'ясо птиці, це може повністю зупинити галузь і призвести до банкрутства сотні, якщо не тисячі підприємств, і позбавити тисячі, якщо не сотні тисяч людей робочих місць", - зазначив президент "Українського клубу аграрного бізнесу" Алекс Ліссітса.

 При цьому експерт підкреслив, що якщо в США і Євросоюзі держава компенсує експортерам збитків через припинення поставок, то експортерам агропродукції з України на це не варто сподіватися.

Також він закликав не забувати, що незабаром в Україні стартує посівна кампанія.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Соціологи назвали найпопулярніші бренди коньяку серед українців

Соціологи назвали топ-5 найбільш впізнаваних вітчизняних коньячних брендів, передає УНН із посиланням на дані соціологічного дослідження ММІ Україна.

Так, перше місце у списку належить коньяку ТМ "Шустов" (79,9%).

На другому місці – ТМ "Koktebel" (77,4%), на третьому – "Грінвіч" (71%).

Четверте та п'яте місце у списку належить коньяку ТМ "Шабо" (69,8%) та "Таврія"(68,5%).

Менш впізнаваними брендами українського коньяку є "Жан Жак" (68,3%), "Коблево" (61,4%), "Ужгородський" (65,4%).

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

У ЄС вже почалися проблеми з експортом м’яса через коронавірус

Судноплавство стає головною проблемою для експортерів у Європі, оскільки вони вимушені змінювати маршрути, щоб уникнути транзиту через країни із великою кількістю випадків коронавірусу. Це може серйозно вплинути на ланцюг поставок продовольства у країнах Південної та Східної Європи (Румунія, Болгарія та Польща), які вже постраждали від великих втрат у виробництві тварин через спалахи африканської чуми свиней.

“На даний момент ми все ще можемо доставляти м’ясо в Румунію з наших заводів в Іспанії, але є справжня проблема з транспортерами. Минулого тижня в Іспанії я знайшла 4 вантажівки для перевезення м’яса до Румунії, на цьому тижні шляхів для експорту взагалі немає. Є побоювання, що водіїв переведуть у карантин чи щось подібне, тому логістичні компанії відмовляються від експортних замовлень. Також є проблеми з вибором правильного маршруту для прибуття в пункт призначення. Я знаю, що європейські чиновники говорили про створення спеціальних маршрутів лише для автоперевезень, але ми вже стикалися з проблемами через Словенію та Угорщину. Зараз більшість вантажних автомобілів переїжджають через Австрію.Якщо транспортування через Європу буде заблоковано, Румунія залишиться без м’яса, адже зараз ми імпортуємо 70% свинини, споживаної на внутрішньому ринку”, – говорить Вероніка Моє, торговий представник іспанського виробника Hemosa на ринку Румунії.

Логістика також впливає на виробників м’яса в Бельгії.

“Виробникам м’яса коронавірус не обов’язково принесе збитки, адже люди готують сьогодні більше, ніж будь-коли. Якщо, звісно, продукт потрапить до споживача”, – прокоментував ситуацію Йоріс Коен, менеджер Бельгійського м’ясного офісу.

Джерело: Meat-Inform

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Подальше поширення коронавірусу може спричинити подорожчання логістичних ланцюгів в усьому світі

Про це в коментарі для «АПК-Інформ» заявив Президент Української зернової асоціації (УЗА) Микола Горбачьов .

«Найбільше на експорт вплине паніка в усьому світі, пов’язана з короновірусом, яка сповільнить логістичні шляхи. Країни будуть довше обробляти кораблі, які прибули. Таким чином, якщо в останні кілька років всі боролися за швидкість обробки суден в портах, то на сьогоднішній момент вона у всьому світі суттєво зменшиться. Тобто час, витрачений судном на проходження всіх процедур, збільшується, що призведе до уповільнення торгових операцій, а також подальшого подорожчання логістичних ланцюгів », – розповів Президент УЗА.

Також, за словами експерта, в подальшому ціна на товари сільгоспвиробників буде зменшуватися в зв’язку з подорожчанням логістичних ланцюгів.

«Наприклад, коли судно прибуде в порт вивантаження і його залишать на 10-14 днів на карантин, то продавцю – це буде додатково коштувати від $ 200 до $ 400 тис. Відповідно подорожчання такого роду спровокує зниження закупівельних цін. Це те, що може найближчим часом відбутися в Україні », – додав М. Горбачьов.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview