170513

Купуй заздалегідь – перевіряй зараз, або як впевнитися в якості добрив

Добрива – той ресурс для вирощування сільськогосподарських культур, який можна придбати й завчасно. А от впевнитися в їх якості варто відразу, попереджають в «Інституті здоров’я рослин». Оскільки ринок зараз буквально переповнений фальсифікатом та неякісною продукцією, яка може не просто не спрацювати, а й нашкодити посівам.

«Застосування добрив – доволі затратна частина виробництва сільгосппродукції, тому необхідно бути певним, яку діючу речовину ви вносите, і чи відповідає її кількість зазначеній на етикетці – щоб не вийшло так, що замість повноцінної поживи ви «підживите» свої поля неякісним продуктом або, що гірше, невідомо чим», – радить керівник агробіологічної лабораторії Інституту Володимир Конограй.

Дати 100 % гарантію якості придбаних добрив, на думку вченого, може лише дослідження в лабораторних умовах.

Читайте також: Експертиза насіннєвого матеріалу забезпечить високу врожайність культур

«Ми проводимо дослідження мінеральних та органічних добрив на цілий спектр різноманітних показників – вміст діючої речовини, вологу, густину, лужність, рН, азот тощо, – розповідає Володимир. – Для досліджень використовується сучасне обладнання від світових виробників, застосовуються якісні і кількісні аналітичні, фізико-хімічні методи та атомно-емісійний спектральний аналіз. Крім того, ми надаємо замовникові протокол досліджень, в якому зазначається вміст діючої речовини в добриві, та чи відповідає він вмісту, заявленому у сертифікаті. Таким чином, аграрій може бути певним, що придбав якісні добрива, і без сумніву застосовувати їх на своїх полях».

Читайте також: Досліджуємо основний ресурс господарства

В «Інституті здоров’я рослин» також є можливість отримати рекомендації щодо застосування досліджених добрив із урахуванням особливостей господарства, як от: показники ґрунту, сортові особливості вирощуваних культур, інформація про попередників тощо. Це дає можливість оптимізувати процеси живлення рослин та витрати на них.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Перевірені рішення HARP на ПІВДЕНЬАГРО

Масштабна подія зібрала провідних світових виробників з понад 35 країн.

Сьогодні ринок сільгосптехніки демонструє високу технологічність і стає все більш вимогливим до комплектуючих. Збільшення врожайності без додаткових вкладень, націленість на економію ресурсів, техніка, що працює без обслуговування – тренди сучасного сільського господарства, представлені в ході виставки. ХАРП пропонує ефективні рішення для високопродуктивної техніки. В асортименті підприємства кілька сотень різних типів підшипників для оснащення ґрунтообробної, посівної та кормозаготівельної техніки.

На виставці особливий інтерес аграріїв викликала лінійка спеціальних необслуговуваних підшипникових вузлів HARP AGRO UNIT c системою багатокромочних ущільнень X-SHIELD, що забезпечують високу герметичність і захист від зовнішнього впливу. Завдяки унікальному принципу «нуль обслуговування» підшипники не вимагають мастила і періодичного технічного обслуговування.

Продукція ХАРП давно відома і затребувана в державах СНД, це перспективний ринок, на якому підприємство росте, збільшує дилерську мережу і нарощує портфель замовлень.

Нагадаємо, ХАРП продемонстрував свої досягнення в Ганновері на AGRITECHNICA-2019. 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY підсилюють позиції в Великобританії

Серед експонентів бренду представники лінійки дискових борін ДУКАТ з шириною захвату 3 і 5 метрів.

Уже кілька сезонів техніка ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН радує місцевих аграріїв високою продуктивністю і ефективністю обробки ґрунту. Власники господарств відзначають здатність машин швидко йти по кам'янистих і перезволожених ґрунтах, легко справляючись з великою кількістю органічної маси.

Британські фермери цінують якість і комфорт, а в агрегатах їх незмінно привертає принцип LOZOVA MACHINERY – «нуль обслуговування», оскільки це можливість знизити витрати і мінімізувати втрати часу, уникнувши простоїв. Знаряддя забезпечені підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT, що не вимагають змазування. Саме відсутність точок змащення дозволяє домогтися такого економічного ефекту і працювати по вищим екологічним стандартам.

Новаторський підхід LOZOVA MACHINERY оцінили і провідні світові бренди на виставці AGRITECHNICA-2019, де українська марка презентувала новинки 2019 року.
ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ продовжать розширювати ареал присутності в Англії і вже в січні представлять свої досягнення на провідній британській сільськогосподарській виставці LAMMA`2020.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

HARP на AGRITECHNICA-2019

ХАРП став єдиним українським підприємством, що представив національну підшипникову галузь світовій аграрній спільноті.

У 2019 році ХАРП розширив асортимент продукції. За численними запитами клієнтів, що вже випробували в роботі українські підшипники, завод представив кілька видів ущільнень нового типу. Крім того інтерес викликали вузли, спеціально розроблені для виробників техніки як на Україні, так і в ЄС.

Особливий інтерес представників агропромислової галузі викликали підшипникові вузли HARP AGRO UNIT, що не вимагають обслуговування і змазування та призначені для дискових борін, посівної техніки і культиваторів, а також спеціальний підшипниковий вузол з корпусом з високоміцного чавуну GGG50 і необслуговуваним підшипником з 6-кромочним ущільненням підвищеної герметичності і захистом від механічних ушкоджень X-Shield.

Постійні клієнти та відвідувачі також відзначили серію підшипникових вузлів UCP, UCF, UCFL для зернозбираючого і елеваторного обладнання, комбайнів, ґрунтообробної та кормозаготівельної техніки.

«Нас знають і довіряють нам. Відомі світові бренди віддають перевагу нашим підшипникам, оскільки ХАРП має репутацію надійного виробника зі стабільною якістю», – говорить керівник департаменту продажів Олена Славкова.

На Agritechnica відбувся ряд переговорів з нинішніми та потенційними партнерами та представниками дистриб'юторських компаній, були досягнуті попередні домовленості про співпрацю і підписані нові дилерські угоди. Надійні, сучасні та зносостійкі підшипникові рішення ХАРП залучають все більше замовників. За підсумками заходу ХАРП збільшив портфель замовлень і посилив свою присутність на європейському ринку.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

AGRITECHNICА-2019: тренди LOZOVA MACHINERY

Крім демонстрації досягнень AGRITECHNICА, для LOZOVA MACHINERY, послужила також бізнес-майданчиком. Компанія ще глибше інтегрувалася у світове аграрне співтовариство, розширивши географію поставок і зміцнивши свої позиції в Німеччині, Франції, Великобританії, Канаді. З низкою провідних компаній були досягнуті домовленості про перспективи співпраці, підписані понад 20 дилерських угод.

«Для нас важливо, щоб наші агрегати допомагали повністю реалізувати потенціал будь-якого агрохолдингу або фермерського господарства, незалежно від агрокліматичних умов», – підкреслює президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд.
Інновації, втілені в знаряддях LOZOVA MACHINERY – це ідеальний баланс продуктивності і економічності, оптимальне поєднання якості обробки ґрунту і захисту навколишнього середовища, що сьогодні так актуально для світового АПК.
Високі оцінки фахівців відомих брендів отримав новаторський і унікальний концепт LOZOVA MACHINERY – «нуль обслуговування». Принцип, при якому техніка не вимагає техобслуговування протягом усього життєвого циклу.

Крім якісної обробки ґрунту і раціонального використання ресурсів, важливо домогтися економічного ефекту, а це – висока швидкість роботи, відсутність простоїв техніки, малі витрати на паливо. Саме такі рішення втілені в техніці LOZOVA MACHINERY.
«Наші агрегати максимально орієнтовані на потреби і комфорт фермерів. Машини не мають точок змащення і не вимагають обслуговування, що дає значний економічний ефект. За цим майбутнє сільгоспмашинобудування – автономність, необслуговування і ефективність», - коментує Роман Гіршфельд.

Аграрії гідно оцінили новий формат глибокорозпушувача ФРАНК-3sp, який вперше був представлений на європейському ринку. Система точного внесення гранульованих добрив під час розпушування отримала масу позитивних відгуків. Таке рішення істотно заощаджує добрива, підвищує врожайність і зберігає природний ґрунтовий баланс.
Коротка дискова борона ДУКАТ-9 в оновленому дизайні, привернула масу відвідувачів. Зокрема, своїми враженнями поділився власник агрофірми з Канади: «Дуже цікаве рішення, на мій погляд – унікальна технологія у LOZOVA MACHINERY. Я на практиці переконався в ефективності такого підходу, в цьому сезоні для осінніх робіт використовував ДУКАТИ і отримав відмінний результат».

Продовженням серії прем'єр на AGRITECHNIСA-2019 стала демонстрація важкої дискової борони ДУКАТ GOLD з шириною захвату 6 метрів. Агрегат, створений для роботи по залишках просапних культур, отримав позитивні відгуки аграріїв, пройшовши низку натурних випробувань на європейських полях. Важка дискова борона рівномірно перемішує грунт і рослинні залишки на глибину до 20 см без забивання, легко справляючись з великою кількістю органічної маси кукурудзи і соняшника.
LOZOVA MACHINERY в черговий раз підтвердили свій високий рівень як виробник якісної продукції, яка відповідає світовим стандартам.

«Agritechnicа-2019 для нас дуже продуктивна, оскільки сьогодні наша техніка цікава і досить популярна. Ми посилили свої позиції в Європі, відбувся конструктивний діалог з фермерами та міжнародними експертами аграрної галузі. Це – успіх, це – перемога і результат плідної роботи всієї нашої команди. З ЛОЗВСЬКИМИ МАШИНАМИ ГРОШІ – ДІЙСНО ПАШУТЬ!», – резюмує Роман Гіршфельд.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні пройшов демотур трактора VERSATILE 370

Універсальні в повному розумінні цього слова трактори VERSATILE 370 обладнані двигуном Cummins QSL 9.0 з потужністю 340/370 к.с. та готові  працювати з будь-якими типами агрегатів. Власники експлуатують їх цілий рік — з весни до пізньої осені машини працюють в полях. 

Відкрили демотур покази в Харківській області в Нововодолазькому, Лозівському та Первомайському районах. Трактор 370 показав свою ефективність на полях Харківщини з плугом KUHN MULTI-LEADER 8, дисковою бороною Kverneland Qualidisc  Pro Т, глибокорозпушувачем та плугом ERMO. 

Далі трактор VERSATILE 370 демонструвався з глибокорозпушувачем Gaspardo Artiglio 400/9 в Сумській області та з кільцевою секційною бороною в Дніпропетровській.

«Ми з радістю прийняли запрошення на демопоказ трактора VERSATILE, тому що стараємося відслідковувати новинки техніки. При потужності в 340 к.с. VERSATILE 370 показав гарні результати роботи з дисковою бороною Kverneland Qualidisc  Pro Т. При ширині захвату борони в 7 метрів і глибині обробки 10-15 см трактор працював на 9 передачі зі швидкістю 14 км/год, при цьому навантаження на двигун складало 75-80 %. Також сподобався шикарний огляд з кабіни оператора, та й сама кабіна дуже зручна і комфортна», — поділився своїми враження від демопоказу в Харківській області директор підприємства «Агро-Юа» Овчаренко А.О.

«Ми завжди намагаємося бути ближче до клієнтів, тому в рамках осіннього демотуру ми хотіли показати ефективну роботу трактора VERSATILE 370 в польових умовах — саме тих, в яких аграрії працюють кожного дня. Впевнений, що класичні трактори VERSATILE заслуговують на увагу українських фермерів, тому що вони надійні та здатні адаптуватися до появи більш енерговитратних агрегатів в найближчі 10 років. До того ж ми пропонуємо вигідні програми фінансування на всю техніку VERSATILE: кредитні та лізингові програми, оренда з подальшим викупом, програма трейд-ін», — розповів генеральний директор компанії «Версатайл Україна» Колотурській О.В.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview