"Київхліб" знову судиться з Roshen через торти

Про це повідомляє БизнесЦензор.

У серпні Госпсуд Києва повністю задовольнив позов кондитерської корпорації Roshen по справі № 910/21643/17, визнавши недійсним свідоцтво на знак для товарів і послуг № 228350 від 26.06.2017, яким є червона стрічка.

Не погоджуючись з зазначеним судовим рішенням, "Київхліб" звернувся в Київський апеляційний господарський суд з апеляційною скаргою, в якій просить призначити повторну комісійну експертизу об'єктів інтелектуальної власності, скасувати рішення Господарського суду міста Києва від 06.08.2018, прийняти нове рішення, яким відмовити в задоволенні позову в повному обсязі. Суд відкрив апеляційне провадження.

Раніше обидві компанії провели соціологічні дослідження. "Київхліб" замовив опитування в ТОВ "Перша рейтингова система". Згідно з дослідженням, позивачі переоцінюють значення і популярність червоної стрічки, як способу індивідуалізації позивачів.

Як свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Roshen, червона стрічка з золотистими написами не асоціюється виключно з позивачами.

"Київхліб" не погодився і назвав соціологічне дослідження "неналежним і недопустимим доказом по справі", а також провів власне дослідження.

Соцопитування Центру соціальних технологій Соціополіс, підтвердило, що товарний знак порушує права інтелектуальної власності компанії Roshen як власника добре відомого в Україні знака та виключної ліцензії на право використання цього знака.

На думку Roshen, знак "Київхліба" є схожим на елемент упаковки тортів Roshen настільки, що його можна сплутати зі знаком позивачів, і є таким, що може ввести в оману.

На думку експертів, між знаками Roshen і "Київхліб" існує подібність, яке вводить в оману споживачів щодо особи виробника вказаного товару. Враховуючи всі наведені докази, суд вирішив задовольнити позов компанії Roshen та визнати недійсним свідоцтво України на знак для товарів і послуг № 228350 від 26 червня 2017 року на промисловий зразок, який належить Київхлібу.

Суди з питань інтелектуальної власності між кондитерами тривають з початку минулого року.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Інновації від ХАРП на AGROEXPO-2018

Захід відбудеться 26-29 вересня в Кропивницькому.
На стенді ХАРП буде представлена широка номенклатура сучасних підшипників і вузлів, які успішно застосовуються для ґрунтообробної та посівної агротехніки українських і світових брендів.

Завдяки ряду оригінальних конструкторських рішень підшипники ХАРП відрізняються високою міцністю, зносостійкістю, герметичністю і не вимагають обслуговування.

Увазі відвідувачів будуть запропоновані підшипники HARP AGRO з герметичними системами ущільнень X-SHIELD. Новинкою на AGROEXPO-2018 стануть підшипники з новою системою X-SHIELD-6. Ця конструкція відрізняється шестикромочним ущільненням, формує максимальний рівень захисту від механічних пошкоджень, пилу і вологи і забезпечує тривалий термін служби в агресивному середовищі.

Серед експонатів заводу також необслуговувані ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT, що володіють збільшеним експлуатаційним ресурсом і не вимагають мастила протягом всього життєвого циклу.

Моделі агрогрупи також доповнять корпусні підшипники нового покоління UC-типу (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійки вузлів на базі даних підшипників.

Довідка:

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) – лідер з виробництва підшипників в країнах СНД, які широко використовуються в сільгосп і транспортному машинобудуванні, залізничній галузі, автомобільній, добувній та електротехнічній промисловості, гірничо-металургійному комплексі. Маючи найбільший в Україні парк верстатів з ЧПУ, завод щорічно освоює близько 30 нових підшипників, в тому числі нового покоління.

«AGROEXPO-2018» – найбільший в Україні agrohub з виставковою площею 125000 м2. У рамках заходу проходять демонстраційні покази техніки і технологій, бізнес-форуми та семінари.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» візьмуть участь у найбільшій виставці країни – AGROEXPO-2018

Як зазначила директор з маркетингу АГРОдивізіона Ольга Бабкова, захід буде проходити в декількох форматах. «У стаціонарній експозиції і в демо-показах ми презентуємо широку лінійку грунтообробної техніки і техніку для логістики і перевезень. У нас також заплановано ряд зустрічей з нашими нинішніми дилерами і потенційними клієнтами», – підкреслила вона.

На стенді «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» буде представлена дискова борона «ДУКАТ-6» з шириною захвату 6 метрів в класичній комплектації, оснащена універсальним катком з П-образним профілем.

Відвідувачі також зможуть ознайомитися з оновленою версією двовісного самоскидного напівпричепа ALBION-26, забезпеченого вивантажним шнеком і надставними бортами і з удосконаленим інтенсивним стерневым культиватором «ШИЛІНГ» з гумовими колесами.

У числі серійних новинок «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» – комбіновані багатофункціональні агрегати: комплект з важкої зубової борони «ЛІРА XL» і шлейф-борони «ЛАРІ», що володіють високою продуктивністю.

Серед експонатів також ротаційна борона «ДИНАР», призначена для суцільної та міжрядної обробки зернових і просапних культур та овочів на всіх типах ґрунтів, включаючи тверді і кам'янисті.

Оцінити високу якість агротехніки «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» можно буде в польових демонстраціях, де компанія покаже в роботі дисковий лущильник «ДУКАТ-5» з шириною захвату 5 метрів, який укомплектований прутково-клетевою ковзанкою, і глибокорозпушувач «ГУЛЬДЕН» з опорними колесами і надміцними робочими органами HARD-SHELLТМ.

В рамках AGROEXPO-2018 «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» також стануть учасником знижкових акцій, що проводиться організаторами. Компанія запропонує аграріям придбати агрегати з 5%-ою знижкою у випадку підписання договору на купівлю техніки безпосередньо на виставці. Нагадаємо також, що весь модельний ряд техніки «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» підлягає державній компенсації: 25%-ий – для агрохолдингів і 40%-ий – для фермерів.

Довідка:

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – один з провідних українських виробників ґрунтообробної та посівної техніки, техніки для логістики і перевезень.

AGROEXPO-2018 – найбільша міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією сучасної техніки і технологій.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Обговорення долі Липецької фабрики відбувається без відома і без участі корпорації Roshen

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба корпорації Roshen.

"Сьогодні вчергове Басманний суд Москви продовжив термін арешту, накладеного на кондитерську корпорацію Roshen в Липецьку. Термін забезпечувального арешту, накладеного на 12 об'єктів нерухомості, вчергове продовжено - до 13 грудня 2018 року", - сказала вона.

Крім того, раніше російськими ЗМІ була оприлюднена інформація про можливу передачу Липецької фабрики в розпорядження російського кондитерського об'єднання "Слов'янка".

У свою чергу компанія зазначила, що останнім часом корпорація не отримувала жодних пропозицій щодо придбання цієї фабрики, об'єкт ніхто не оглядав.

"Якщо і ведеться будь-яке обговорення долі Липецької фабрики на місцевому рівні, то відбувається це без нашого відома і без всякого нашої участі", - прокоментувала прес-служба.

При цьому зазначається, що теоретично виробництво можна відновити, але це потребує інвестицій та часу, до того ж потрібно мати вже зареєстровані товарні знаки, під якими будуть випускатися цукерки, і має мережу продажів.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ХАРП представить інноваційну продукцію в Китаї

ХАРП продемонструє надійні, необслуговувані і зносостійкі моделі підшипників і вузлів, призначених для різних галузей промисловості та аграрного сектору.

Експозиція буде включати в себе як стандартну продукцію підприємства – кулькові і роликові підшипники для загального машинобудування HARP і автомобільної галузі HARP AUTO з підвищеним терміном служби, так і зразки інноваційних підшипникових вузлів закритого типу для залізничного транспорту з збільшеним міжремонтним пробігом 8 років або 800 000 км – TBU HARP 1520, CRU Duplex, CRB HARP. Прем'єрою на виставці стане підшипник європейського типу WJ/WJP з параметрами 130x240 мм, розрахований на вантажні та пасажирські вагони «простору 1435».

Серед експонентів ХАРП також лінійки корпусних підшипників UC (YAR), ES (YET), EX (YEL) з ущільненнями нового покоління і вузлами на базі даних підшипників, підшипники HARP AGRO з герметичними ущільненнями X-SHIELD і необслуговувані ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT.

Серед учасників заходу – найбільші гравці підшипникового ринку: виробники, дистриб'ютори, міжнародні дилерські мережі. Таким чином, участь ХАРП в найбільшій виставці Азіатсько-Тихоокеанського регіону дозволить харківському підприємству збільшити експортний потенціал і запустити нові інвестиційні проекти, відкривши можливості для розвитку і зміцнення ділових зв'язків з китайськими партнерами.

Запрошуємо відвідати стенд ХАРП на CIBIE 2018: № E236
Підшипники HARP – перевірені рішення для Вас!

Довідка:
Харківський підшипниковий завод  (ХАРП) – провідне в СНД підприємство з виробництва підшипників і підшипникових вузлів для підприємств сільськогосподарського машинобудування, залізничної галузі, транспортного машинобудування і автомобільної промисловості. Продукція заводу поставляється більш ніж в 20 країн світу через офіційного дистриб'ютора ХАРП – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» та мережу дилерів СНД, Близького Сходу та Східної Європи.

China International Bearing Industry Exhibition проходить з 1990 р. з періодичністю один раз у два роки. На території площею в 55000 кв. м. більше 1000 компаній зі всього світу представлять свою продукцію 60000 відвідувачів і покупців з 50 країн. Організатор виставки – Китайська асоціація підшипникової промисловості (CBIA).

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«Лозівські Машини» і ХАРП дебютують у виставці північноамериканського континенту

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» у польовій і стаціонарній експозиції продемонструють зразки енергоефективних інноваційних дискових борін «ДУКАТ». Дана лінійка борін – одна з повномасштабних у світі, представлена агрегатами шириною захвату від 2,5 до 16,75 м.

Запорука успішної експлуатації сучасної агротехніки – якісні комплектуючі. Одними з таких компонентів, які входять в комплектацію «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» є підшипники і вузли ХАРП – необслуговувані перевірені рішення з збільшеним терміном служби.

На виставці ХАРП представить окремий стенд, що включає весь асортимент продукції для ефективного фермерства – підшипники HARP AGRO c супернадійними системами ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD, ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT, корпусні підшипники серій UC (YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійки вузлів на базі даних підшипників.

Стенд «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» і ХАРП: N-659

Місце проведення: Сanada's Outdoor Park, Woodstock, Ontario

Довідка:
«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – один з провідних українських виробників ґрунтообробної та посівної техніки, техніки для логістики і перевезень.

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) – провідне в СНД підприємство з виробництва підшипників і підшипникових вузлів для підприємств сільськогосподарського машинобудування, залізничної галузі, автомобільної промисловості, гірничо-металургійного комплексу і загального машинобудування.

Canada's Outdoor Farm Show – найбільша національна виставка Канади, що демонструє інноваційні і технологічно просунуті сільськогосподарські продукти і послуги.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview