178171
182818

Лідери харчпрому за сплатою податків

Про це повідомляє AgroPolit.com.

В розрахунок взято компанії, що здійснюють діяльність у сфері виробництва харчових продуктів. Компанії включено разом із їх відокремленими підрозділами, що не мають статусу юридичної особи. До платежів включено всі сплачені податки і збори до державного та місцевих бюджетів.

Так, харчова промисловість сплатила усього податків 7 086 594, 51 тис. грн.

Лідерами у харчпромі за сплатою податків стали:

Молоко (22%) ‒ 1 531 274, 94 тис. грн
Хліб (17%) ‒ 1 206 097, 84 тис. грн.
М’ясо (12%) ‒ 870 622, 10 тис. грн.
Олія (8%) ‒ 582 894, 17 тис. грн.
Борошно-круп’яна промисловість (7%) ‒ 479 755, 339 тис. грн
Інші категорії сплатили в сумі 34%.

Ваш вибір 'Подобається'.


Іноземці захопили український агроринок

Таку думку ГолосUA висловив економіст Всеволод Степанюк.

«Є фірми, які виробляють насіння, це фірми-світові гіганти, європейські та американські. Вони лобіюють свої інтереси в Україні, в тому числі, поширюючи ГМО. З одного боку, ГМО в Україні заборонено, з іншого боку – багато овочів з ГМО вирощується. І на це держава повністю закриває очі. Знову ж, бюджети деяких фірм – таких як «Монсанто», - вони перевищують розмір держбюджету України. Тому чинити опір їх натиску не можна», - сказав експерт.

Таке комерційне співробітництво стає основою для поневолення покупців насіння в Україні, каже В. Степанюк.

«Таким чином, фірми, що купують насіння, постійно «сидять на голці» цього насіння. Тобто якщо ви повністю перейдете на ГМО, а американці, припустимо, потім не захочуть продавати вам насіння, то ви просто помрете з голоду. Це ще одна з форм поневолення, оскільки в Україні хоч є  вирощування власного насіння, але американці мають і фінансові, і лобістські можливості з просування свого товару, то наших поступово витісняють з ринку», - сказав економіст.

Він уточнив, що з плодів, насіння які містили ГМО, повторно одержати врожай не вийде. Але і безкінечно експлуатувати насіння з плодів, вирощених в Україні, теж неможливо.

«По-перше, насіння можна сіяти довго від овочів, які сам вирощуєш, потрібна селекційна робота. Україна в часи СРСР як би була на передових світових рубежах по виведенню власних сортів, тепер цього немає. По-друге, якщо сіяти насіння з плодів з ГМО, то насіння з нових плодів не можна буде використовувати для посіву. ГМО не дає «потомства». Їх насіння не проростає. Взагалі насіння-гібриди теж дають нормальний урожай тільки у другому поколінні. У третьому поколінні гібридних вже не дає нормальний урожай. Тому бізнес насіннєвий це окремий аграрний бізнес. Так що чисто з суб'єктивних причин українські насіневі господарства програють великому американському бізнесу», - підсумував експерт.

Ваш вибір 'Цікаво'.


«Молочний Дар» представив нову лінійку сметанних десертів

Популярність крему сметанного пояснюється ще й тим, що даний продукт, напевно, найдоступніший з усіх кондитерських начинок. А якщо взяти до уваги корисність і склад, то ще й найбезпечніший. Десерти кисломолочні славляться своїми корисними властивостями. Серед тих, хто піклується про свій щоденний раціон і здорове харчування, даний продукт постійно числиться в меню.

Асортимент сметанних десертів
На українському ринку молочної та кисломолочної продукції зустрінеш будь-які товари. Вони різні за якістю і часом можна наштовхнутися на не зовсім хороший сметанний десерт, що зіпсує вам враження про продукт. Щоб цього не сталося, ексеперти пропонують асортимент сметанних десертів від ТМ «Молочний Дар».

Фішка компанії - сметанний десерт фруктовий. В асортименті ТМ "Молочний Дар" - цілий перелік сметанних десертів з ягодами, зокрема:

  • вишнею;
  • ківі;
  • полуницею;
  • лісовими ягодами;
  • персиком;
  • манго.

Такий великий вибір дозволить практично щодня насолоджуватися новим смаком, або вибрати той єдиний, який вам подобається більше за інших. Варто очікувати, що асортимент буде збільшуватися і незабаром ми зможемо спробувати нові смаки сметанних десертів від відомого виробника. Більш детально ознайомитись з продукцією ТМ «Молочний Дар» ви зможете на сайті компанії (www.moldar.com.ua).

Особливості рецептури і користь сметанних десертів
Виробництво сметани і сметанним продуктам - це головна спеціалізація компанії «Молочний Дар». Смачний сметанний десерт створюється в кілька етапів, кожен з них в ТМ "Молочний Дар" контролюється окремою людиною. Сметанні десерти виготовляють зі сметани, цукру і ваніліну. До них додають ягоди. Ванілін є ароматизатором, що надає суміші властивостей справжнього крему.

Переваги сметанного крему полягають в його смакових якостях та консистенції. Він трохи має нотки кислинки, при цьому дуже легкий і ніжний. Консистенція ллється, дуже м'яка і соковита. Вона відмінно підходить для прослаіванія гігроскопічних коржів.

Є сюрприз і для тих, хто з особливою скрупульозністю стежить за своїм раціоном: сметанний крем володіє низьким рівнем калорій. Обсяг продажу сметанним кремом свідчить про зростаючу популярність даного продукту. Для складання найрізноманітніших дієтичних режимів сметанні фруктові десерти будуть справжньою знахідкою.

Десерти сметанні від ТМ "Молочний Дар" вже давно оцінили ті, хто займається випічкою кондитерських виробів на замовлення. У компанії особливо піклуються про всіх клієнтів, але про кондитер - особливо. Так, виробник пропонує відмінні умови з продажу сметанним кремом оптом. Настільки вигідних пропозицій на нашому ринку ви не зустрінете більше ніде. В цілому сметанні десерти від ТМ «Молочний Дар» - це чудове поєднання високої якості продукту і цілком привабливої ​​ціни.Україна та Німеччина поглиблять співпрацю в рамках аграрних проектів

Зокрема, йшлося про проекти, які впроваджуються Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини.

Зустріч відбулася за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети, Державного секретаря Мінагрополітики Владислава Андронова, радника Посольства ФРН в Україні з питань сільського господарства Германна Інтеманна, керівника проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» Фолькера Зассе.

«У фокусі Мінагрополітики на 2018 рік - підтримка фермерства і кооперації. В цьому питанні для нас важливим є успішний досвід інших країн, зокрема, Німеччини. Реалізація спільних проектів буде сприяти розвитку сільських територій, доступності новітніх технологій для малих та середніх фермерів, збільшенню виробництва органічної продукції», - зазначив Віктор Шеремета.

З 2016 року в Україні реалізується проект «Німецько-український агрополітичний діалог» (АПД). Серед його ключових тем – сільський розвиток, покращення аграрної освіти та науки, підвищення стандартів якості та безпечності продукції. Ще 4 проекти знаходяться на різних стадіях державної реєстрації.

На переконання учасників зустрічі, успішне реформування аграрного сектору неможливе без реформування управлінських органів.

«Наше завдання – перетворити Мінагрополітики на ефективний орган управління, який ініціює якісні та своєчасні рішення для реалізації обраних реформ. Сьогодні ми вже маємо два нових директорати – безпечності та якості харчової продукції, стратегічного планування та євроінтеграції. Цього року плануємо створити ще три – сільського розвитку, регулювання аграрних ринків, аграрної промисловості», - відмітив Владислав Андронов.

Сторони дійшли висновку, що аграрний сектор наразі є перспективним напрямом співпраці та погодились на продовженні активного діалогу і сприянні реалізації проектів.

Довідка:

Уряд Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини впроваджує в Україні проекти в аграрній галузі на суму близько 10 млн євро.

Ваш вибір 'Подобається'.


Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин

В умовах інтенсивного вирощування, постійно мінливого клімату, появи нових популяцій шкідників, значної забур’яненості та мутації збудників хвороб аграріям не обійтися без засобв захисту рослин. 

Щоб серед різноманіття препаратів обрати найкращі, фермеру варто дотримуватися чотирьох головних принципів: продукт має якісно виконувати свої основні функції, він має бути максимально безпечним для оточуючого середовища, відповідати ціновим сподіванням та економічній доцільності та бути універсальним (вирішувати декілька проблем одночасно).

Агрономи, які вже багато років займаються вирощуванням сільгоспкультур, знають, що засоби захисту рослин (ЗЗР) і мікродобрива є найбільш дорогими складовими, необхідними для розвитку рослинництва. 

Подорожчання вартості імпортних ЗЗР разом з девальвацією гривні підсилює інтерес українських фермерів до вітчизняних виробників агрохімії. Саме тому лідер українського ринку ЗЗР, Група компаній UKRAVIT, виводить на ринок до аграрного сезону-2018  одразу 6 новітніх засобів для захисту рослин і підвищення їх урожайності .

Впроваджуючи постійно технологічні інновації для вирішення актуальних проблем аграріїв,  цьогоріч провідні науковці ГК UKRAVIT розробили та дослідили до нового сезону ряд препаратів, спрямованих на знищення широкого спектру бур’янів у стратегічно важливих культурах, а також препарати для підвищення їх урожайності. 

«Щорічні зміни гідро-термічних умов, зокрема підвищених температур повітря і ґрунту, повітряні посухи, різкі коливання денних та нічних температур, а в окремі роки у певні періоди значне зволоження – створюють справжні «виклики» для усіх аграріїв нашої держави. Зменшення пестицидного навантаження на навколишнє природне середовище, не знижуючи технічної ефективності пестицидів на шкідливі організми – це одні із ключових факторів, які враховують та якими керуються наші спеціалісти при створенні препаратів», - підкреслив власник ГК UKRAVIT Віталій Ільченко. 

Загальною  особливістю групи нових препаратів ГК UKRAVIT є як їх іноваційність, так і спрямованість на зниження витрат агровиробників для захисту і підживлення різних сільськогосподарських культур. 

Зокрема, це новий гербіцид системної дії ІМІ-ВІТ®, розрахований на повноцінний контроль забур’яненості посівів сої, гороху та соняшнику (стійкі гібриди). Його переваги полягають у високоефективній дії проти широкого спектру бур’янів, забезпеченні дії як через листя так і через кореневу систему небажаної рослинності, можливості стримувати появу наступних хвиль сходів бур’янів, за наявності ґрунтової вологи.

Цілий ряд новинок ГК UKRAVIT спрямовано на підвищення врожайності різноманітних культур. Передовсім, це добрива з мікроелементами  «Авангард® Кремній бобові, олійні» та «Авангард® Кремній зернові», які незамінні для передпосівної обробки насіння культур після обробки їх протруйниками та для обробки кореневої системи культур перед їх посадкою. 

Добривом «Авангард® Кремній бобові, олійні»  рекомендується обробляти перед посадкою кореневу систему саджанців плодових дерев, ягідних культур, чебуків винограду, садженців грецького горіху, флянців суниці садової, садженців декоративних кущів. Саме кремній підвищує морозостійкість і посухостійкість, активує процеси фотосинтезу, сприяє активному росту коренів та листя рослини.

«Це добриво підвищує польову схожість насіння на 10% та енергію їх проростання на 2-5%, сприяє появі дружніх сходів на 3-5 днів раніше, підвищує стійкість культур до хвороб, ґрунтової посухи, приморозків та до інших стресів, знижує пригнічуючий вплив на молоді проростки культур протруйників та на 10-15% підвищує їх ефективність, підвищує врожайність культур на 10-30%», - зазначає керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР групи компаний UKRAVIT Олександр Мигловець.

Авангард® Р Кремній Біо (марки А та Б) дозволяють забезпечити високі врожаї  десятків видів культур - як зернових, так і зернобобових, як овочів, так і фруктів. Це концентровані рідкі кремнієво-калійні добрива, збагачені гуміновими кислотами, фульвокислотами та водоростями, що легко засвоюються культурами. Авангард® Р Кремній Біо  підвищує імунітет культур, активує процеси фотосинтезу та ріст і розвиток кореневої системи, запобігає  непродуктивному випаровуванню води з рослин та  прониканню патогенних спор грибків у клітини культур і пошкодженню їх шкідниками, підвищує посухо- і солестійкість культур, зрештою - підвищує врожайність культур на 10-20%,  поліпшує смак і товарність врожаю, подовжує термін зберігання яблук, груш, бульб картоплі, головок капусти, коренеплодів моркви, коренеплодів буряка столового, цибулі ріпчастої та часнику.

«Комплексне добриво, що застосовується для позакореневого підживлення культур та для передпосівної обробки їх посівного матеріалу АВАНГАРД® Гроу - іще одна новинка від ГК UKRAVIT. Синергія біологічно активних речовин добрива забезпечує відразу цілий комплекс його властивостей, які оцінить кожен практичний аграрій. Це водночас стимулюючий, кріопротекторний,  антистресовий, імунокорегуючий впливи на культури. АВАНГАРД® Гроу призначений не лише стимулювати ріст рослин, але і захищати їх від перемерзання та інших несприятливих умов, сприяти кращому засвоєнню елементів живлення,  посилювати їх опір хворобам, незрівнянно збільшуючи продуктивність сільськогосподарських культур», - зауважує Олександр Мигловець. 

«Аграрії на власних полях засвідчують і переконуються, що вітчизняні продукти нічим не гірші, а інколи й кращі за препарати транснаціональних компаній, і до того ж мають більш економічно привабливу вартість.  При цьому ми завжди надаємо повну безкоштовну консультаційну допомогу від наших фахівців щодо використання препаратів на посівах тих чи інших сільгоспкультур», - зауважує Віталій Ільченко.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42. Гаряча лінія: 0 800 301 401
 
 

 

Ваш вибір 'Подобається'.


Де користується попитом українська цибуля

З початку 2017/2018 МР (з липня по січень) Україна відправила на зовнішні ринки 4 тис. тонн цибулі, що на третину менше аналогічного періоду попереднього сезону. При цьому в 2,7 рази скоротилися поставки до Іраку, який кілька сезонів поспіль був одним з головних покупців української цибулі.

Згідно з даними АПК-Інформ: овочі і фрукти, за липень-січень нинішнього сезону Україна відправила на ринок Іраку лише 978 тонн цибулі проти 2,6 тис. тонн за аналогічний період минулого сезону. Зате частка Великобританії в загальному обсязі експорту за останні три роки зростає, і в цьому сезоні країна вийшла на перше місце серед покупців української цибулі.

Відзначимо, що до країн ЄС Україна відправляє переважно очищену цибулю для підприємств харчової промисловості. Попит на неї на ринку ЄС стабільно високий.

На думку експертів плодоовочевого ринку, традиційна цибуля на європейському ринку не популярна, але зараз ситуацію змінив неврожай в ЄС і дешевша пропозиція з України.

Також в цьому сезоні вітчизняні виробники вийшли на ринок Туреччини, куди відвантажили 1 тис. тонн цибулі. Раніше ця країна не була покупцем українського овоча.

Джерело: agroday.com.ua