182818
178171

ЛІРА – шлях легенди

Так, у цьому році виповнилося 20 років з дня випуску першої зубопружинної борони ЛІРА, яка і стала першим проектом української компанії.

Дебютний показ машини відбувся в 2000 році на Міжнародній сільськогосподарській виставці-ярмарку в с. Чубинське Київської області. За 20 років ЛІРА відзначилася успішними прем'єрами та участю в українських та закордонних виставках, удостоїлася безлічі нагород, ставала «Кращим вітчизняним товаром року», була занесена в Технічний регістр на відповідність високим стандартам якості країн СНД.

ЛІРА – це 20 років довіри клієнтів, сотні позитивних і вдячних відгуків аграріїв, присутність на ринках в більш ніж 20 країнах світу.

Вражаюче, але в багатьох господарствах досі збереглися і успішно виходять в поле перші машини, виготовлені 10, 15 і навіть 20 років тому!

У зубопружинній бороні фермери найбільше цінують надійність, легкість у застосуванні, ефективну роботу і зносостійкість робочих органів.

За словами головного конструктора Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) Олексія Гриненко, глобальна перевага ЛІРИ щодо будь-якої такої машини - це простота і унікальна технологія виробництва пружинного зуба з дворівневим загартуванням, завдяки якому борона може працювати по озимим, не пошкоджуючи їх.

Олексій Гриненко також розповів, як еволюціонувала ЛІРА. «Ідеология агрегату залишилася незмінною навіть через 20 років, – каже він. – Серйозно просунулася технологія виготовлення пружинних зубів. Завдяки використанню спеціальної сталі з застосуванням подвійного гарту ресурс зуба ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН в три рази вище, ніж у інших виробників. Крім того, ми модернізували систему гідравліки, вона стала більш надійною, з'явилися деякі елементи, що додають комфорт у використанні борони».

Як зазначив віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд, незабаром ЛІРУ чекає черговий етап розвитку. «Сьогодні LOZOVA MACHINERY роботають над вдосконаленням технічних характеристик борони. Це великий пакет оновлень, ми оснастимо агрегат новою системою складання, відповідної європейським вимогам безпеки, повністю оновимо дизайн, спростимо експлуатаційні властивості машини, додамо інші ширини захвату і будемо далі розширювати лінійку», – анонсував Р. Гіршфельд.

Особливу повагу ЛІРА отримала у прихильників органічного землеробства. Зубова борона ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН дбайливо обробляє ґрунт, міцні зуби вичісують бур'яни у фазі білої нитки, що дозволяє уникнути внесення гербіцидів, дає можливість вирощувати екологічно чисту продукцію. Недарма ЛІРУ неофіційно називають «механічний гербіцид».

Нагадаємо, сьогодні агрегат доступний у двох варіантах з шириною захвату 15 і 24 метри.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


ЄБРР не відмовляв МХП у кредиті

Про це повідомили в прес-службі МХП.

"Це досить стандартна процедура. Нова дата зборів буде призначена найближчим часом. Немає жодного прямого взаємозв'язку між перенесенням зустрічі Ради директорів ЄБРР і торговими відносинами між ЄС і Україною", - заявили в прес-службі.

"Можливо, цю ситуацію намагаються використати депутати в своїх комунікаціях напередодні виборів до Європарламенту", - вважають в компанії.

Як зазначається, спочатку при подачі заявки на кредит від ЄБРР кошти планувалися на покупку птахофабрики Perutnina в Словенії.

"Однак Рада директорів була призначена на травень. МХП в свою чергу придбав компанію і закрив операцію (здійснив оплату) ще в квітні 2019 року. Відповідно, на даний момент кредит ЄБРР буде спрямований на оптимізацію кредитного портфеля МХП і рефінансування", - заявили в МХП.

У свою чергу, у ЄБРР. повідомили, що інформація австрійського видання "Kurier" про відмову в кредитуванні української компанії "Миронівський хлібопродукт" (МХП) з боку Європейського банку реконструкції і розвитку не відповідає дійсності.

Там уточнили, що рішення про виділення чергового кредиту українській компанії ще не ухвалено. Розгляд питання запланований на 19 червня поточного року. Відповідно, про відмову йтися не може.

"Інформація видання Кур'єр (Kurier) не витримує жодної критики, оскільки проект навіть не виносився на розгляд акціонерів ЄБРР", - відзначили в прес-службі банку.

Ваш вибір 'Цікаво'.


«Нібулон» спустив на воду найбільший самохідний перевантажувач в Україні

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Представники «Нібулону» називають цей проект найскладнішим у своїй практиці, а також – найдовшим судном в історії незалежної України. Введення судна в експлуатацію запланований на 20 вересня поточного року.

Також наголошується, що всього ж на воду вже спущено 75-е судно «нібулонівського» флоту.

Ваш вибір 'Цікаво'.


LOZOVA MACHINERY в Південно-Східній Європі

У Болгарії (14-17.05, BATA AGRO-2019) і Румунії (16-19.05, Agriplanta-RomAgroTec-2019) українська компанія продемонструвала дискові борони ДУКАТ.
За словами начальника відділу продажів Марини Каменєвої європейські фермери цінують агрегати ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН за їх універсальність і економічність, а також відзначають надійність необслуговуваних підшипникових вузлів і ресорних стійок.

«У нас оптимістичні очікування щодо збільшення частки продажів в Румунії, це дуже перспективний ринок. Тут переважають невеликі господарства, що використовують трактори малої і середньої потужності. У нас в асортименті представлено цілий ряд ґрунтообробної техніки з відповідними параметрами», – говорить вона.

Великий інтерес у румунських аграріїв викликав ДУКАТ з шириною захвату 3 метри і комплекс з системного носія ТАЛЕР з двома навішеними на нього 4-х-метровими боронами ДУКАТ. Крім того, цікава опція змінних катків, реалізована в лінійці дискових машин. Фермери можуть вибрати будь-який з 5 варіантів катків, орієнтуючись на тип ґрунту і спосіб його обробки.

Марина Каменєва також прогнозує зростання ринку Болгарії. «Крім наших ДУКАТІВ є попит на зубопружинні борони і глибокорозпушувачі. Місцевих аграріїв приваблює незмінно висока якість нашої техніки і здатність працювати з будь-яким видом ґрунту, включаючи важкопрохідний, що особливо актуально для кам'янистих полів Болгарії», – зазначає вона.
Найближчим часом болгарські фермери зможуть побачити агрегати ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН в роботі, вже влітку за підтримки офіційного дилера стартують демо-покази LOZOVA MACHINERY.

 Компанія VITAGRO PARTNER запрошує аграріїв на щорічні Дні Поля

Дні поля – це чудова можливість для сільгоспвиробників на власні очі побачити унікальні системи вирощування, захисту і підживлення різних культур, з перших вуст дізнатися про корисні речі цікаво і доступно від агроекспертів. І ще одне. Це нагода зустріти старих друзів та зав‘язати нові знайомства, щоб поспілкуватись на професійні теми і не тільки.

Компанія VITAGRO PARTNER  запрошує аграріїв на щорічні Дні Поля, на яких створить атмосферу Дикого Заходу. Незабутні враження, нові знання та яскраві емоції всім присутнім гарантовані! 

Дати днів полів:

31.05.2019   Харківська обл. Красноградський р-н, с.Наталіно.  вул. І.Сенченка 124. Готельно - ресторанний комплекс "Лісний"

07.06.2019  с. Лісоводи 

14.06.2019  смт. Клевань, Рівненської обл. вул. Б. Хмельницького, 41 а , ресторан "Коливань" 

22.06.2019 м . Козелец, вул. Московськая, 110 , р-н "Московський", Координати  демополігону: N50°51.226', Е31°07.118'

Програма заходів:

10.00- 11.00 Реєстрація

11.10- 11.20 Вступне слово

11.20-12.20 Погодні виклики. Особливості захисту озимих культур в умовах вегетації 2019 року.

12.20 - 12.40 Роль гуматів у підвищенні рентабельності вирощування сільськогосподарських культур

12.40 - Відвідування заводу Semelita. Огляд новітнього обладнання. Нова лінія протруювання, нова лінія  колібрування насіння. (День поля у с. Лісоводи)

13.00 - 14.30 Огляд демонстраційного поля:

Новинки 2019: пшениця, горох, ячмінь. Нові високоврожайні сорти від европейських  та канадських оригінаторів.

14.30 - 15.00  Обговорення демонстраційних посівів, обмін інформацією

15.00 - 19.00  Обід, розважальна програма.Штучний інтелект іде в поля: нова ера в логістиці агробізнесу

Сучасний світ вимагає швидких рішень і гнучкості у мінливих умовах ринку. Рік тому компанія Kernel взяла курс на оптимізацію логістики врожаю від поля до порту призначення. Все це привело компанію до рішення створити імітаційну модель ланцюга поставок на базі програмного забезпечення AnyLogic.

Імітаційна модель поставок вже використовується в світі, але в агробізнесі компанія Kernel стала першою, хто вирішив перекласти всю логістику на діджитал-рейки. Втілити в життя концепцію smart-логістики допомогла компанія Business Logic. Ідея полягала в тому, щоб штучний інтелект розраховував весь ланцюжок транспортування врожаю, починаючи від поля і закінчуючи вантаженням в порту.

Інноваційна імітаційна модель – це мозковий центр всього процесу постачань. На основі наявних даних облікових систем вона дозволяє проаналізувати минулий і майбутній сезони, допущені помилки, врахувати зміни і скласти кілька варіантів руху зерна від поля до порту всього за півдня! Це ноу-хау в аграрному секторі.

«Від ідеї до фінального етапу реалізації програми пройшло близько року з різною інтенсивністю, – розповідає Микола Мірошниченко, директор з логістики Кернел. – В результаті отримали автоматизовану систему, яка самостійно пропонує різні альтернативи, а ось прийняття рішення командою лежить в площині обраної стратегії: мінімізація логістичних витрат, пріоритетність у завозі власного зерна на елеваторах компанії, швидкість доставки зерна в порт та ін.»

Проаналізувавши всі показники, імітаційна модель Kernel пропонує кілька логістичних сценаріїв, включаючи дату, поле і на який склад з нього краще везти зібраний урожай, і скільки необхідно відвантажити зі складів, щоб прийняти весь урожай і максимізувати оборотність елеватора.

Читайте також: Як вивезти зерно в порт швидше та дешевше – досвід «Кернел»

«Імітаційна модель – це серце всієї логістики, яка дозволяє прораховувати різні сценарії і вибирати найбільш оптимальні та вигідні рішення. А значить, робить компанію ще більш фінансово успішною і рентабельною на світовому ринку агроіндустрії. Вона дозволяє виявити вузькі місця і заздалегідь прорахувати варіанти, як уникнути колапсу або перерозподілити транспортні потоки, щоб не створювати надмірного навантаження, – коментує Микола Мірошниченко. – Також програма враховує технічні та інші обмеження, бере до уваги наявні дані, і в результаті вносить рекомендації з підготовки компанії до початку сезону. Наприклад, побудувати елеватор або впровадити нове обладнання, або збільшувати приймання, очищення, сушіння та інше».

Зараз імітаційна модель пройшла тестування і в новому сезоні вступає в роботу. В перспективі її зможе використовувати не тільки Департамент логістики, але й інші структурні підрозділи компанії. Наприклад, фінансова служба – для розрахунку видатків на наступний період і бюджетування автомобільних і залізничних перевезень врожаю, а Департамент зберігання – для складання планів заготівлі по елеваторам.

Довідка: Компанія Kernel – світовий лідер з виробництва та експорту соняшникової олії, ключовий постачальник агропродукції на світові ринки, обробляє 550 000 га землі, управляє 39 елеваторами з загальним обсягом одноразового зберігання зерна 2,67 млн тонн і портовими терміналами, що дозволяють здійснювати перевалку 6,5 млн тонн продукції на рік