«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» представлять ефективну техніку для вигідного землеробства

На одній з найбільших експозицій (300 м2) компанія презентує як нові модифікації, так і моделі, які давно зарекомендували себе.

Очікуваною прем'єрою сезону стане коротка дискова борона з шириною захвату-9 метрів – ДУКАТ-9. Цим агрегатом «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» остаточно заповнили лінійку коротких дискових машин з шириною захвату від 2,5 до 16 метрів.

ДУКАТ-9 буде виконаний в сучасному футуристичному дизайні – він відрізняється прогресивними лініями і ергономічністю. Оновлений зовнішній вигляд техніки повністю відповідає ідеології компанії – висока якість і ефективність грунтообробки для ефективних господарств.

ДУКАТ-9 агрегатується з тракторами потужністю від 300 л. с. і містить масу корисних опцій для аграріїв. Серед них вдосконалений механізм гідравліки, нова система складання, функція змінних ковзанок, адаптованих під різні види та умови землеробства, включаючи екстремальні. В цілому всі оновлення створять додатковий комфорт в експлуатації, дозволять скоротити терміни польових робіт і забезпечать дбайливе ставлення до ґрунту, знизивши його ущільнення.

Ротаційна борона ДИНАР 6,4 отримала цілий ряд поліпшень і оновлень. Знаряддя стало легше на 400 кг, що дозволить агрегатувати його з легкими тракторами, знизити витрати на паливо і вивільнити більш потужні трактори для інших сільгоспробіт.

У числі експонатів «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» також передпосівний культиватор ЧЕРВОНЕЦЬ укомплектований робочими органами шириною захвату від 35 до 150 мм, які допоможуть аграріям впоратися з різними типами грунтів та забезпечити високоякісну передпосівну підготовку по заздалегідь зораному фону.

Увазі відвідувачів будуть запропоновані комбіновані багатопрофільні агрегати – комплект з важкої зубової борони ЛІРА XL і шлейф-борони ЛАРІ. Дані знаряддя є незамінними помічниками в період весняних польових робіт. З допомогою ЛАРІ можна ідеально вирівняти оранку і забезпечити якісну передпосівну підготовку. ЛІРА XL дозволяє в найкоротші терміни закрити вологу по зораному фону, при необхідності перемішати і рівномірно розподілити по полю рослинні залишки, а також підготувати грунт до посіву. Купуючи одне знаряддя на спеціальній уніфікованій рамній конструкції, фермери отримують два знаряддя за ціною практично одного агрегату, тому що з «ЛОЗОВСКИМИ МАШИНАМИ» ГРОШІ ЗАВЖДИ – ОРЮТЬ!

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Захист зернобобових культур: «UKRAVIT» виводить на ринок новий фунгіцидний протруйник

Інтерес до вирощування зернобобових культур, в тому числі й нішевих, постійно зростає. На їхню користь говорить висока рентабельність вирощування, на яку не вплинули навіть несприятливі погодні умови двох останніх сезонів: незважаючи на скорочення посівних площ під сою на 13 %, в минулому році аграрії зібрали 4,46 млн тонн бобів, що на 14, 4 % перевищує показники 2017 року. 

Однак щоб отримати здорові, дружні сходи зернобобових, необхідно, в першу чергу, подбати про якісний захист посівного матеріалу. Адже на початкових етапах розвитку ці культури є особливо вразливими до хвороб. Тому компанія «UKRAVIT» у 2019 році виводить на ринок контактний фунгіцидний протруйник для сої, гороху, соняшника та картоплі – Рестлер (флудиоксоніл, 25 г/л).

«Безпечність використання та виняткова ефективність при низьких нормах витрати роблять флудиоксоніл провідною молекулою в захисті насіння зернобобових культур, – розповідає керівник департаменту захисту прав клієнтів компанії UKRAVIT Олександр Мигловець. – Він обережно поглинається рослиною і блокує ріст міцелію гриба, внаслідок чого той гине. За рахунок такої дії препарат контролює широкий спектр патогенів – ґрунтову на насіннєву інфекцію Fusarium, пліснявіння насіння та аскохітоз і має тривалий захисний період»

Читайте також: Агровиробники з усієї України зацікавлені у співпраці з «UKRAVIT»

Препарат знищує збудників грибкових хвороб як на поверхні насіння (іекзогенна інфекція), так і всередині (ендогенна інфекція); в подальшому він ефективно захищає кореневу систему, сходи та безпосередньо рослину і навіть контролює повторне інфікування. Великою його перевагою є й те, що Рестлер можна застосовувати одночасно з інокулянтами, а також у бакових сумішах з іншими фунгіцидними (Баріон, Ультрасил) та інсектицидними протруйниками (Екзор, Матадор). А надзвичайно висока толерантність до культури гарантує безпечний повноцінний розвиток посівів на ранніх стадіях росту та розвитку.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Компанія «ТАС Агро» встановила історичний рекорд урожайності кукурудзи у 2018 році

Всього із площі 19,5 тис. га було намолочено понад 200 тис. т. кукурудзи. Середня бункерна урожайність становить 10,5 т/га, що є рекордним показником за усі роки діяльності компанії, і перевищує попередній найкращий результат на 10%, а також середній показник в Україні на 40% (за даними Мінагропроду станом на 30 грудня 2018 середня урожайність кукурудзи в Україні становила 7,7 т/га).

«Ми можемо зі всією впевненістю сказати, що у 2018 році культура, на яку ми в компанії робимо основну ставку, адже під посівами кукурудзи зосереджено значну частину всіх земель компанії «ТАС Агро», нас не підвела, і отриманим результатом ми дуже задоволені», — відзначила Ірина Вершеліс, генеральний директор ТАС Агро.

Як повідомила топ-менеджер, запорукою таких рекордних результатів стала професійна робота працівників компанії, правильно підібрана високоінтенсивна технологія виробництва, з акцентом на використанні найкращих гібридів, якісних оригінальних засобів захисту рослин та налагоджений контроль за збиранням.

Довідка: ТАС Агро – провідна аграрна компанія України, яка динамічно розвивається. На сьогодні об’єднує близько 25 тисяч пайовиків, які проживають в Чернігівській, Київській, Вінницькій, Кіровоградській та Миколаївській областях. Компанія працює в різних сферах сільського господарства (рослинництво, тваринництво, зберігання і переробка). Земельний банк ТАС Агро становить майже 80 000 га угідь.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Нова послуга «Інституту здоров’я рослин»: фітоекспертиза, як неодмінний елемент вирощування культур

«Якісне, здорове насіння – основа майбутнього врожаю. Тому розробку будь-якої системи захисту і живлення потрібно починати з дослідження посівного матеріалу, – рекомендує керівник агробіологічної лабораторії Інституту Володимир Конограй. – Адже від виявленого захворювання насіння залежить вибір протруйника (чи й навіть необхідність замінити посівний матеріал!), а від насіння – весь майбутній врожай. Тому фітоекспертиза має бути обов’язковим елементом технології вирощування для будь-якої культури».

Читайте також: Небезпечні залишки: навіщо досліджувати продукцію на залишковий вміст пестицидів?

Сьогодні фітоекспертиза – досить затребувана послуга серед українських сільгоспвиробників, констатує вчений. Однак далеко не кожна лабораторія в Україні може надавати такі сервіси. Оскільки цей тип досліджень вимагає застосування спеціального обладнання, сучасних методик дослідження і роботи вузькоспеціалізованих фахівців.

«Інститут здоров’я рослин» має всі можливості для проведення фітопатологічної експертизи насіннєвого матеріалу. З початку року ми досліджуємо насіння різних культур; з часом плануємо працювати й з рослинним матеріалом, – розповідає  біолог. – Ми використовуємо кліматичні камери, в яких методом вологих камер або на поживних середовищах проводимо стимуляцію росту патогена. Потім за допомогою мікроскопічних досліджень ідентифікуємо грибкові хвороби. Якщо в ході дослідження виявлено зараженість чи пошкодженість посівного матеріалу, фахівці Інституту надають аграрію рекомендації з використання протруйників і проведення агротехнічних заходів для зменшення розвитку хвороб у подальшому».

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В "Аграрному фонді" підозрюють, що в них вкрали зерна на 200 мільйонів

1 лютого охорона шести елеваторів, які належать до групи компаній ТОВ «Агроінвестгруп», не допустила співробітників ПАТ «Аграрний фонд» на територію підприємств для планової перевірки. Зокрема, співробітники Товариства не були допущені на ТОВ «Березівський елеватор», ТОВ «Білгород-Дністровський елеватор», ТОВ «Ізмаїльський елеватор», ТОВ «Раухівський елеватор», ТОВ «Аліягський елеватор», ТОВ «Заплазький елеватор».

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Аграрний фонд».

Між ПАТ «Аграрний фонд» і кожним із цих елеваторів укладено договори на зберігання зерна пшениці, кукурудзи та соняшнику. Відповідно до умов договору, співробітники ПАТ «Аграрний фонд» мають право здійснювати планові перевірки з 1 по 10 число кожного місяця.

Керівники елеваторів і ТОВ «Агроінвестгруп» не виходять на зв'язок. Тим часом на декількох елеваторах відбувається завантаження машин. Не виключено, що відвантажується саме зерно, яке належить «ПАТ «Аграрний фонд».

"Щоб не допустити розкрадання державного майна, співробітники ПАТ «Аграрний фонд» вже подали заяву до Головного управління Національної поліції в Одеській області з проханням розпочати досудове розслідування, оскільки вчинені дії мають ознаки кримінального правопорушення.

У разі привласнення, розтрати або крадіжки зерна будуть завдані збитки державі в особі ПАТ «Аграрний фонд» у розмірі близько 200 мільйонів гривень", - йдеться у повідомленні компанії.

Довідка:

ПАТ «Аграрний фонд» - один з провідних операторів агропромислової галузі України. Підприємство засноване в 2013 році, власником 100% акцій товариства є держава в особі Міністерства аграрної політики та продовольства. Основний вид діяльності - закупівля зернових за форвардними контрактами, продаж мінеральних добрив.

ПАТ «Аграрний фонд» входить до топ-10 найбільш прибуткових державних підприємств агросектору. Протягом 2016-2018 років ПАТ «Аграрний фонд» сплатив державі 211,5 млн грн дивідендів.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» розробили нову модель дискової борони

Агрегат стане продовженням лінійки ДУКАТ, що добре зарекомендували себе на українському і світовому ринку. У 2018 році дискова борона визнана самим продаваним сільгоспзнаряддям українського виробника.

ДУКАТ-9 відрізняє ряд технічних оновлень. Незаперечними достоїнствами борони є оптимізована система складання бічних робочих рам, що принципово відрізняється від попередніх версій. Транспортні габарити агрегату складають 3 метри завширшки і 4 метри у висоту і повністю відповідають вимогам зарубіжних ринків. Дана модель зберегла діаметр робочих дисків в 566 мм, навантаження на кожний з них складає 100 кг, що суттєво поліпшує якість грунтообробки.

ДУКАТ-9 адаптований під установку змінних ковзанок різного типу, в їх числі прутко-клітьовий, зубчастий, П-подібний подвійний гумовий, тарілчастий. В залежності від грунтово-кліматичних умов та виду землеробства фермер може оснастити дискову борону будь-яким варіантом ковзанки.

Крім того, ДУКАТ-9 більш простий в обслуговуванні за рахунок вдосконаленої системи гідравліки. Агрегатування машини здійснюється з трактором потужністю від 300 л. с.

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» постійно працюють над оновленням парку техніки. У найближчі два роки компанія планує вивести на ринок близько 10 новинок, це принципово нові позиції, так і продовження існуючого модельного ряду», – говорить головний конструктор українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) Олексій Гриненко.

Вже зовсім скоро аграрії зможуть побачити перший зразок нового лущильника.

«Прем'єра ДУКАТ-9 відбудеться на міжнародній агропромисловій виставці «Зернові технології». Планований старт продажів – літо 2019 року», – анонсує головний конструктор.

Довідка:

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – один з провідних українських виробників ґрунтообробної та посівної техніки, техніки для логістики і перевезень. Продукція компанії постачається більш ніж у 20 країн світу через офіційного дистриб'ютора – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» та мережу дилерів СНД, Близького Сходу та Європи.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview