170513

LOZOVA MACHINERY - новинки 2019 року на AgroExpo

Серед майже 600 експонентів техніка бренду помітно виділялася оновленим дизайном, залучаючи фермерів покупців. Аграрії з цікавістю зустріли спільну розробку LOZOVA MACHINERY і англійської компанії Land Quip – причіпний обприскувач SPRAYMARC. Знаряддя відмінно підходить для українських полів – алюмінієва рама стежить навіть за нерівним рельєфом, витримуючи точну відстань, а за рахунок невеликої ваги знаряддя агрегатується з тракторами потужністю від 80 л. с.

Дебютним став показ 7-лапового глибокорозпушувача ФРАНК-3 з системою внесення гранульованих добрив. Машина укомплектована чотирма варіантами робочих органів з твердосплавними наконечниками HARD-SHELL, які замовник може вибрати у відповідності зі своїми агрономічними завданнями.

Увазі відвідувачів також була запропонована коротка дискова борона ДУКАТ-9 – агрегат став бестселером ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН і користується підвищеним попитом у аграріїв.

Варто відзначити, що всі катки, диски і шарніри рам забезпечені спеціалізованими підшипниками HARP AGRO і обслуговуваними підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT.

Нагадаємо, 2019 рік став 20-м ювілейним для української марки, лінійка ДУКАТІВ також відзначає своє 10-річчя.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Липецька фабрика Roshen заплатила понад 360 млн рублів податків і штрафів

Про це повідомив адвокат Олександр Гур'єв, який представляє інтереси підприємства, пише ТАСС.

«Вся сума податків і штрафів в розмірі 361,5 млн руб повністю виплачена. Невиплата їх могла б спричинити блокування рахунків Липецької кондитерської фабрики і повну нездатність підприємства розраховуватися за поставлену тепло, газ, воду та інші енергоресурси», — сказав Гур'єв.

За словами Гур'єва, на рішення Арбітражного суду Липецької області була подана апеляція в Дев'ятнадцяте Арбітражний суд в Воронежі, який в липні 2019 роки її відхилив, а в вересні відправлена касація до Арбітражного суду Центрального округу в Калузі.

Як пояснив адвокат, кондитерська корпорація Roshen має намір і далі оскаржити рішення про нарахування 361,5 млн руб податків і штрафів — у Верховному суді РФ і, можливо, в міжнародних інстанціях.

«Є порушення права власності, вилучили велику кількість грошових коштів в якості податків, і це може бути розглянуто як порушення статті 1 протоколу № 1 (Захист власності) Європейської конвенції про захист прав людини. Не виключаю, що скарга буде заснована і на інших конвенційних нормах», — сказав Гур'єв.

Довідка:

Корпорація Roshen є одним з активів колишнього президента України Петра Порошенка, включає п'ять кондитерських фабрик, у тому числі Київську, Кременчуцьку, дві Вінницькі (Україна), Клайпеди (Литва) і Bonbonetti Choco (Угорщина), виробляє на рік близько 450 тис. тонн продукції 350 видів кондитерських виробів.

У 2015 році по відношенню до її керівництва в Росії було порушено кримінальну справу про шахрайство з бюджетними коштами на 180 млн рублів. Басманний суд в Москві наклав арешт на майно Липецької фабрики, а саме склад готової продукції, чотири цехи, будівля підсобного корпусу і сім ділянок землі площею понад 700 тис. кв. м. Всі співробітники Липецької фабрики звільнені, провадження закрито.

Джерело: agravery.com

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Вітчизняного виробника вина оштрафували на 758 тисяч грн

Теґи: 

Антимонопольний комітет України (АМКУ) наклав штраф у розмірі 758 тисяч грн на ТОВ "Котнар-М" за ряд порушень, пов'язаних з порушенням законодавства про захист від недобросовісної економічної конкуренції. Про це повідомили в прес-службі АМКУ, пише delo.ua.

Зокрема, "Котнар-М" оштрафований на 408 тисяч грн за три порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді подання недостовірної інформації АМКУ.

Крім того, АМКУ наклав штраф на компанію у розмірі 200 тисяч грн за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції із-за неправомірного використання без дозволу міжнародної компанії R&A Bailey&Co (Ірландія) назви і оформлення упаковки лікерів O daily, яка схожа за назвою та оформлення на упаковку лікеру Baileys.

Відомство також оштрафувало "Котнар-М" на 150 тисяч грн за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді поширення неправдивих відомостей на контретикетці лікеру "O daily Original".

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Осінні «помічники» для врожайності зернових

Що потрібно озимим зерновим восени? Підвищити енергію проростання насіння та польову схожість й поліпшити ріст і розвиток кореневої системи, щоб молоді рослини могли конкурувати за світло, вологу та простір. А ще – усунути дефіцит необхідних елементів живлення, щоб вони повноцінно розвивалися. Крім того, важливо також підвищити стійкість озимини до різного роду стресових умов, особливо низьких, температур та їх різких перепадів – адже від цього залежатиме, наскільки підготованими рослини увійдуть на перезимівлю і як добре зможуть перезимувати.

Забезпечити увесь цей спектр потреб озимини не так вже й складно, запевняють експерти «UKRAVIT»: необхідно лише застосувати комплекс стимуляторів росту та спеціальні мікродобрива при обробці насіннєвого матеріалу. 

«Передпосівна обробка насіння мікродобривами є першим кроком у програмі мінерального живлення культур, який дозволяє краще реалізувати потенціал їх високої продуктивності, – відзначає керівник відділу розвитку продуктів та сервісів мікродобрив компанії Сергій Адаменко. – Метою цього заходу є підвищення енергії проростання насіння та польової схожості, прискорення росту та розвитку кореневої системи, особливо кореневих волосків, які активно споживають воду і мінеральне живлення. Крім того, споживання культурами легкодоступних сполук фосфору, кальцію та мікроелементів сприяє появі дружніх ранніх сходів і ранньому відростанню культур навесні». 

Для передпосівної обробки насіння озимих зернових він радить обрати комплексне легкозасвоюване добриво Авангард Р Старт: воно на 3-5% підвищує енергію проростання насіння та на 8-10% т – польову схожість, а також забезпечує появу дружніх сходів. При цьому воно поліпшує імунітет культур та їх стійкість до різного роду стресів, захворювань і шкідників. А активуюча дія на ріст і розвиток кореневої системи дозволяє молодим рослинам покращити процеси живлення із ґрунту.

Читайте також: Формуємо систему підживлення для озимих культур

А щоб зміцнити культуру в загальному і забезпечити їй гарну перезимівлю, Авангард Р Старт рекомендується поєднувати зі стимулятором росту Гулівер Стимул (гумат калію в перерахунку на гумінові кислоти – не менше 40 г/л, бурштинова кислота – 3 г/л, мікроелементи, інші біологічно активні елементи). Він підвищує стійкість рослин до несприятливих умов, сприяє утворенню потужної кореневої системи, прискорює ріст і розвиток рослин, покращує цвітіння і плодоношення і в загальному забезпечує прибавку врожайності на 10-50 % (залежно від культури). Тож обробка посівного матеріалу, а також позакореневі осінні підживлення мікродобривами в поєднанні із комплексом стимуляторів росту є вигідним та високоокупним рішенням для отримання щедрого врожаю.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Один з найбільших вітчизняних виробників круп змінить реєстрацію на польську

Згідно з повідомленням компанії на сайті Варшавської фондової біржі, акціонери затвердили відповідне рішення на позачергових зборах 12 серпня, передає БизнесЦензор.

Як відзначають в компанії, зараз Cereal Planet проходить процес реєстрації у відповідних органах Польщі. У планах зареєструвати у Варшаві холдингову компанію групи під ім'ям "Cereal Planet SA".

Cereal Planet випускає вагові крупи для B2B під ТМ "ОЛІМП" – чотири лінійки продукції: "Булгур", "Ридлана", "Майфайна", "Златокосица", під ТМ "Люба ферма" – кормові суміші для тварин. Експортує крупи більш ніж в 30 країн світу.

Cereal Planet, за її даними, займає до 10% українського ринку круп. Щомісячний обсяг виробництва – 4,5-5 тис. тонн.

Cereal Planet у січні-червні 2019 року отримала чистий прибуток у розмірі 26 тис. євро, що в 3,2 рази менше, ніж за аналогічний період 2018 року. Виручка за вказаний період знизилася на 4,4% – до 8,82 млн євро.

За підсумками 2018 року Cereal Planet отримала 162 тис. євро чистого прибутку, що відповідає показнику за 2017 рік, її продажі зросли на 1,5% – до 18,9 млн євро. 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«Кернел» отримає кредит на передекспортне фінансування

Чорноморський банк торгівлі та розвитку надасть аграрній компанії Kernel Group до $15 млн в рамках синдикованого кредиту на передекспортне фінансування, пише finance.ua.

Кредит буде використаний для фінансування закупівель «Кернел» насіння соняшнику в Україні, його первинної обробки, зберігання та транспортування та подальшого експорту в інші країни, повідомляє прес-служба банку.

Фінансування ЧБТР є частиною забезпеченого синдикованого кредиту на суму $390 млн, наданого групою міжнародних комерційних банків.

«Підтримка сільського господарства, переробки продуктів харчування і експорту – ключові пріоритети ЧБТР в Україні, які значною мірою сприяють економічному зростанню і державним доходам. Наша співпраця з групою «Кернел» як великим виробником і експортером має важливий вплив на розвиток країни і сприяє регіональній торгівлі», – зазначив президент ЧБТР Дмитро Чанкін.

ЧБТР налагодив співпрацю з групою «Кернел», успішно виконавши операції з попереднього експорту та фінансування капвкладень на загальну суму $45 млн. Загалом, ЧБТР підписав понад 40 операцій в Україні, виділивши 540 млн євро.

«Кернел» – провідний на українському сільськогосподарському ринку виробник і продавець, найбільший в світі експортер соняшникової олії і агропродукції з України на світові ринки, включаючи Індію, Ірак, Європу, Китай.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview