LOZOVA MACHINERY демонструють 20-річний досвід та ефективні новинки на виставці АГРО-2019

На масштабній експозиції представлені новинки сільпхозагрегатів - результат технічних досягнень і комплексних рішень для українського і європейського ринків, який відповідає найвищим вимогам аграріїв.

2019 рік - показовий і ювілейний для компанії. 20 років ЛОЗІВСЬКИМ МАШИН і легендарної зубової борони ЛІРА (яка є практично в кожному другому господарстві в Україні).

Також в цьому році лінійка дискових борін ДУКАТ відзначає свій 10-річний ювілей. Саме десять років тому перші борони ДУКАТ вийшли із заводських цехів і були презентовані на "АГРО-2009".

Сьогодні ДУКАТ це:
10 конфігурацій машин з шириною захвату від 2,5 до майже 17 метрів;
12 оформлених патентів унікальних вузлів і рішень;
понад 2000 господарств у більш ніж 20 країнах світу;

Новий вигляд LOZOVA MACHINERY

Компанія дбає, щоб техніка не тільки максимально якісно обробляла землю і була вигідним вкладенням коштів, але і щоб аграріям було зручно, естетично приємно працювати в полі. Новий дизайн LOZOVA MACHINERY, в основі якого закладено природна досконалість форм, в повній мірі вирішує цю задачу. Динамічний і потужний зовнішній вигляд агрегатів відповідає духу і технічним характеристикам ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН: швидкісний, міцний, інноваційний, сучасний і прогресивний.

“Ми вважаємо, що техніка повинна бути ергономічною і естетичною, а всі елементи зручними в експлуатації. Тому з 2019 року робимо рестайлінг всіх агрегатів: почали з глибокорозпушувачів і дискових борін. Ми думали близько півтора років - готували сотні скетчів, дизайнів, проб і відобразили потужність, прагнення, інноваційний дух ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН" - заявляє президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд.

ПРЕМ'ЄРИ LOZOVA MACHINERY

Найбільш очікуваною аграріями прем'єрою ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН став тракторний багатофункціональний напівпричіп-перевантажувач KELT XXL. Це новітня розробка ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН - трейлер, який може перевозити вантажі об'ємом до 43 м3. А унікальна система розвантаження - з допомогою стрічкового конвеєра - розвантажує трейлер за 2 хвилини.

Чудова маневреність, поліпшена прохідність, агрегатування з різними тракторами і тягачами, економна витрата палива. KELT може оснащуватися додатковими пристроями: стрічковий перевантажувач, розкидач органічних добрив, а також інноваційною системою регулювання тиску в шинах.

«Однією з переваг і відмінних особливостей трейлера є його повна відповідність правилам дорожнього руху за габаритами і навантаженні на вісь! Він спокійно і безпечно може їздити по дорогах загального користування», – розповідає головний конструктор ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН Олексій Гриненко.

Лідер сезону 2019 - дискова борона ДУКАТ з шириною захвату-9 метрів. Борона втілила в собі оновлений сучасний стиль ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН, новий дизайн і поліпшену конструкцію. Агрегат успішно пройшов випробування і вже восени його можна буде придбати у офіційних дилерів компанії.

“Я задоволений ДУКАТ, бо швидкохідна, допомогла нам у посівній. Якщо раніше з іншими дисками ми проходили 7-8 км/год, з вашими дисками - 14 км/год - в 2 рази більше і швидше закрили площа" - зазначає власник ДУКАТ-6, Ткаченко Андрій Миколайович, ТОВ МОРІС, Чернігівська обл., Козелецький район.

ДУКАТ-GOLD-6 - важка дискова борона з мінімумом обслуговування і максимумом продуктивності! Техніка створена для роботи з залишками великостеблових культур, ідеальна при обробці площ з пожнивной масою стебел кукурудзи і соняшнику. Випробування завершені і агрегат в серійному виробництві.

Глибокорозпушувач ФРАНК-3 із збільшеною до 3-х метрів шириною захвату. Оснащений твердосплавними наконечниками HARD-SHELL, які відрізняються самим тривалим терміном служби в своєму класі. Агрегат представлений в новому дизайні, у нього посилена рама, вбудовані необслуговувані підшипникові вузли.

ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY

З цими та іншими новинками можна ознайомитися на ДНІ ПОЛЯ, який пройде традиційно, вже вп'яте, у Лозівському районі Харківської області 25 липня. Тут можна своїми очима побачити якість роботи техніки і з'ясувати всі найважливіші для вас питання по експлуатації ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН.

Агрегати, представлені на виставці, демонструють найважливіші характерні риси і всю вигоду використання техніки LOZOVA MACHINERY:
«нуль обслуговування» - коли агрегат за весь життєвий цикл практично не вимагає втручання людини для обслуговування;
мале споживання палива – що дає неймовірну економію протягом року;
максимально висока швидкість обробки грунту – в умовах скороченого агрономічного року набуває неймовірну важливість

Техніка ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН цілком доступна українським аграріям - всі агрегати беруть участь у державній програмі 25%-ї компенсації вартості (40% для фермеских господарств).

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Кернел перебудовує систему вантажних перевезень для 100% пунктуальності та прогнозованості руху

Спільно з Укрзалізницею великий бізнес структурує одну з найбільших залізниць світу, яка довгий час працює за старими стандартами. Мета – забезпечити прогнозованість та пунктуальність перевезень, у першу чергу в сезон. Яким чином запровадження відправок за графіком вплине на ефективність логістики компанії, та в чому переваги нового підходу – розповіли у прес-службі Кернел.

«Ідея курсування вантажних потягів за чітким розкладом існує давно. Наміри щодо впровадження таких графіків неодноразово висловлювали представники різних компаній, – розповідає Микола Мірошниченко, директор з логістики Кернел. – Але команда логістики Кернел разом із фахівцями «Укрзалізниці» вперше втілили це на практиці для перевезень зернових вантажів, виступивши з ініціативою реалізувати проект на базі власного замкнутого логістичного ланцюга «елеватор-вагон-порт», який ми маємо в розпорядженні компанії».

Для старту проекту було запропоновано охопити шість маршрутних елеваторів та власний потужний портовий термінал Трансбалктермінал. Сьогодні вдалося реалізувати вже три таких напрями: Старокостянтинів-2, Балин (Хмельницька область) та Лазірки (Полтавська область). Таким чином, протягом травня відбувається тестування нової системи, а з нового маркетингового року (липень-серпень 2019 року) сервіс має бути запроваджений на постійній основі.

У чому переваги нової системи?

Керівник відділу забезпечення рухомим складом Кернел Михайло Кравченко коментує так: «По-перше, у схемі перевезень за графіком вантажні вагони використовуються більш ефективно та раціонально. При русі за розкладом зерновози не проходять додаткових операцій формування/розформування, не стоять в очікуванні локомотиву – це значно скорочує період оборотності. Так, вже під час тестових рейсів вдалося досягти оборотності вагона – до 5 діб, при тому що раніше це було щонайменше 11 діб. Отже, за місяць один вагон тепер має змогу перевезти вдвічі більше вантажу.

По-друге, є експлуатаційна вигода. Завдяки графіку ми отримуємо можливість прогнозувати рух вантажу, а саме ETA (Estimated time of arrival), чого раніше взагалі не було. Тепер ми наперед знаємо конкретний час і дату, коли прибуде порожній состав, а коли – завантажений. Завдяки цьому можемо значно ефективніше планувати роботу із флотом та забезпечувати термінал необхідним вантажем.

По-третє, стратегічна вигода. Вантажоперевезення за графіком допомагають збалансувати всю систему перевезень «Укрзалізниці» та знизити навантаження на мережу в цілому, зокрема через скорочення надмірної роботи локомотивів на шляху проходження, в умовах значного дефіциту останніх».

Як будується співпраця з «Укрзалізницею» за новим проектом?

Успіх проекту базується на ефективній взаємодії Кернел з менеджментом «Укрзалізниці», відкритості та прогнозованості з обох сторін. «Ми давно звертаємося до представників УЗ із закликом працювати прозоро і зі свого боку намагаємося робити все від нас залежне, щоб система перевезень змінювалась на краще. Вірю, що це тільки перші, але важливі кроки, які ми робимо на шляху до реформування усієї системи перевезень», – зазначає Микола Мірошниченко.

Минулого року агрокомпанія підтримала запроваджену модель маршрутизації і долучилася до неї, створивши власну систему збірних маршрутних перевезень для немаршрутних елеваторівTransihub. Цього року додалася ще й графіковість вантажних перевезень, в якій Кернел вбачає великі перспективи.

По суті, «нитки графіку» для зернової логістики – це win-win проект, коли обидві сторони – і Укрзалізниця, і агрокомпанія – виграють від змін. Зменшення витрат, покращення оборотності, операційний ефект – все це актуально не лише для власника вагонів-зерновозів, а й для «УЗ» в цілому.

До того ж, щоб зробити планування більш «глибоким» та ефективним, цього року Кернел відкрив для партнерів «УЗ» свої цифри по розподілу майбутнього врожаю, дані щодо зберігання врожаю на елеваторах та планові строки вивезення продукції. Це дасть змогу ще точніше планувати графіки руху вантажних потягів.

Спільними зусиллями з «Укрзалізницею» Кернел вже досяг значних результатів у цьому процесі. Далі у планах – діджиталізація процесу. Наразі планування з боку Укрзалізниці відбувається у властивому для неї ручному та паперовому форматі, а Кернел планує будувати цифрову та автоматизовану взаємодію.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ запрошують на прес-конференцію на «Агро-2019»

У цьому році на одній з найбільших експозицій ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ представлять прем'єрний агрегат і новинки грунтообробної техніки сезону 2019:

• тракторний багатофункціональний напівпричіп KELT XXL (єдиний причіп в Україні з розвантаженням за допомогою стрічкового конвеєра)
• коротка дискова борона ДУКАТ-9 (у новому сучасному дизайні)
• важка дискова борона ДУКАТ-GOLD-6 (агрегат завершив випробування і пішов у серійне виробництво)
• глибокорозпушувач ФРАНК-3 (з твердосплавними наконечниками HARD-SHELL, з самим тривалим терміном служби в своєму класі)

2019 рік - показовий і ювілейний для компанії:
20 років ЛОЗІВСЬКИМ МАШИН
20 років легендарній зубовій борони ЛІРА (найпопулярніша борона України)
10 років дисковій бороні ДУКАТ (лідер продажів грунтообробної техніки 2018 року в Україні).

4 червня о 13-00 на стенді ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН відбудеться прес-конференція, де представники компанії продемонструють новинки та розкажуть про плани компанії на 2020 рік.

Спікери:
Гіршфельд Роман Анатолійович, Президент LOZOVA MACHINERY;
Гриненко Олексій Анатолійович, головний конструктор LOZOVA MACHINERY;
Бугров Віталій Вікторович, директор з продажу LOZOVA MACHINERY;

Стенд ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН розташований біля павільйону № 6


Прохання підтвердити вашу участь і присутність за тел. 80994181641, 80985790437 або ел.поштою [email protected], [email protected].

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Координація заради безпеки: «UKRAVIT» і UNIDO утилізуватимуть фреон і пестициди в Україні

В березні 2019 року найбільший вітчизняний виробник засобів захисту рослин і мікродобрив «UKRAVIT» виграв тендер UNIDO (Організації ООН з промислового розвитку) з реалізації української частини проекту «Скоординоване управління видаленням озоноруйнівних речовин (ОРР) і стійких органічних забруднювачів (СОЗ) в Україні, Білорусі, Казахстані та Вірменії».

Згідно з умовами проектного договору, компанія отримає технічну підтримку для створення інфраструктури для утилізації озоноруйнівних речовин і стійких органічних забруднювачів. Це буде повноцінна виробнича лінія з переробки холодильних, морозильних камер і кондиціонерів, а також інсинераторна піч. А зважаючи на те, що високі температури, необхідні для спалювання фреону, підходять і для утилізації непридатних для використання пестицидів, «UKRAVIT» першим в Україні почне утилізувати небезпечні речовини, які накопичилися в країні за роки Незалежності і упродовж тривалого часу наносять непоправну шкоду її екології.

«Забруднення і руйнування озонового шару є глобальною проблемою людства. Розвинуті країни давно боряться з нею шляхом встановлення спеціального обладнання і правильної утилізації небезпечних речовин, – коментує засновник «UKRAVIT» Віталій Ільченко. – Як компанія, яка несе відповідальність перед своєю країною та її майбутнім, ми постійно запроваджуємо новітні технології, що дозволяють мінімізувати негативний вплив людини на екологію України. І спільний проект з UNIDO стане важливим кроком у цьому напрямку. Якщо раніше для утилізації фреону доводилося звертатися до іноземних компаній, то тепер ми зможемо реалізувати це своїми силами, в Україні».

Крім того, проект дозволить Україні виконати взяті на себе зобов’язання в рамках ратифікованих міжнародних угод – Монреальського протоколу, Базельської та Віденської конвенцій, а також Паризької угоди.

Як повідомляють у прес-службі компанії, необхідне обладнання буде поставлене в Україну восени цього року. А запуск і повноцінна робота лінії планується вже у наступному році.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Прем'єри LOZOVA MACHINERY на АГРО-2019

2019 рік – показовий і ювілейний для компанії. 20 років ЛОЗІВСЬКИМ МАШИНАМ і легендарній зубовій бороні ЛІРА, 10 років дисковій бороні ДУКАТ - говорять самі за себе.

Компанія виводить на ринок ряд новинок і оновлює всі серійні лінійки агрегатів ґрунтообробної техніки. Частина з них буде представлена на виставковому майданчику ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН в Києві.

На експозиції будуть показані новинки 2019 року – тракторний багатофункціональний напівпричіп KELT XXL, глибокорозпушувач ФРАНК-3, коротка дискова борона ДУКАТ-9 і важка дискова борона ДУКАТ-GOLD-6. Агрегати втілили нові технічні досягнення і комплексні рішення для українського і європейського ринку, задовольняють найвищі вимоги аграріїв.

Прем'єрою сезону стане напівпричіп тракторний-перевантажувач KELT XXL. Це новітня розробка ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН – трейлер, який може перевозити вантажі об'ємом до 43 м3. А унікальна система розвантаження за допомогою стрічкового конвеєра розвантажує трейлер за 2 хвилини.

KELT – єдиний у своєму класі напівпричіп з повною відповідністю ПДР за габаритами і навантаженні на вісь. Він може оснащуватися шнековим перевантажувачем, розкидачем органічних добрив та іншими пристроями. Також у KELT встановлена інноваційна система регулювання тиску в шинах.

Старт продажів – літо 2019 року.

На виставковому майданчику буде демонструватися і лідер сезону – дискова борона ДУКАТ з шириною захвату-9 метрів. Борона втілила в собі оновлений сучасний стиль ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН. Агрегат успішно пройшов випробування і його вже можна придбати у офіційних дилерів компанії.

ДУКАТ-GOLD-6 – важка дискова борона з мінімумом обслуговування і максимумом продуктивності! Техніка створена для роботи з залишками великостеблових культур, ідеальна при обробці площ з пожнивною масою стебел кукурудзи і соняшнику.

Глибокорозпушувач ФРАНК-3 із збільшеною до 3-х метрів шириною захвату, оснащений твердосплавними наконечниками HARD-SHELL, які відрізняються самим тривалим терміном служби в своєму класі.

Експозиція ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН розміститься біля Павільйону № 6 на території «Експоцентр України» (м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1, ВДНГ).

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Виробник продуктів харчування «Чумак» змінює власника

Про це повідомив гендиректор "Дельта Вілмар" Юрій Голянич в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

"Чумак" - один із найбільших виробників продуктів харчування в Україні. "Дельта Вілмар" купує цю компанію повністю ", - повідомив Голянич.

Зазначається, що деталі угоди будуть відомі на початку наступного тижня.

Згідно з інформацією на сайті Антимонопольного комітету, регулятор погодив покупку компанією Flottotrade Limited компанії Crestone Investments Limited (обидві - Кіпр).

Компанія Crestone Investments володіє ТОВ "Дочірня компанія" Чумак ", кінцевим бенефіціаром вказано глава Dragon Capital Томаш Фіала.

За даними кіпрського реєстру, одним із директорів компанії Flottotrade Limited є російський бізнесмен Іван Сідорок. За інформацією на його сайті, він є співзасновником спільного підприємства Wilmar Nizhny Delta з азіатським агропромисловим холдингом Wilmar International Ltd.

"Чумак" є найбільшим виробником продуктів харчування: консервованих овочів, соусів, кетчупів, макаронів, майонезів, десертів. Також випускає продукцію для торгових мереж і HoReCa під ВТМ.

Згідно з фінансовим звітом компанії, її виручка в 2018 році становила майже 1,5 млрд грн (+ 24%), чистий дохід зріс у 3,5 рази, до 100,4 млн грн.

ТОВ "Дельта Вілмар СНД" створено в 2004 році. Спеціалізується на виробництві масложирової продукції та інгредієнтів для хлібобулочних, кондитерських виробів і молочних продуктів. До структури компанії входить два заводи - один із переробки тропічних олій, інший - по переробці олійних культур, а також комплекс із перевалки рослинних олій в порту "Південний".

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview