LOZOVA MACHINERY представляють оновлену зубову борону ЛІРА-М

LOZOVA MACHINERY продовжують огляд весняної техніки і представляють вдосконалену зубів борону ЛІРА М з шириною захвату 21 і 24 метри.

ЛІРА популярна на українському і на європейському ринку. Універсальний агрегат підходить як для традиційного, так і для органічного землеробства. Сьогодні в країнах ЄС у зв'язку з розширенням посівних площ, зайнятих під органічне землеробство, зросла потреба в таких знаряддях.

Оновлена борона тепер повністю адаптована під європейські дорожньо-транспортні стандарти, вона стала більш компактна і в транспортній ширині не перевищує 3 м. Безпечну перевезення знаряддя також забезпечують сучасна світлотехніка і телескопічна жорстка тяга, що запобігає мимовільному сходженню полурам при різких поворотах транспорту.

Борона оснащена спрощеною системою складання/розкладання за рахунок впровадження гідравлічного керування транспортним колесом.

ЛІРА М також відрізняє унікальний принцип «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ», що виключає точки змащення завдяки використанню незмащуванних хрестовин.

Бонусом для аграріїв стане ще одна опція – можлива додаткова установка на сниці агрегату модулів для внесення гранульованих добрив.

Зубові борони ЛІРА М вже надійшли в продаж, і фермери можуть поповнити свій парк новим знаряддям.

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Перша обробка ріпака озимого

Погодні умови, що склалися на всій території України цієї зими, забезпечили можливість добре перезимувати численним хворобам і шкідникам. І за перших же сприятливих гідро-термічних умов вони шкодитимуть посівам, що може негативно відбитися на майбутньому рівні врожайності.

«Початок вегетаційного сезону 2020 року дійсно буде доволі непростим в питанні захисту як озимих зернових культур, так й ріпака озимого, – підтверджує керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець. – Адже весняне потепління, яке наразі спостерігається, та дощі сприяють розвитку численних захворювань культури та активізації і засиллю шкідників. Тому велике значення у збереженні посівів є проведення моніторингу полів і своєчасні фунгіцидні та інсектицидні обробки: вони допоможуть ліквідувати шкідливі організми на початкових стадіях, коли ті ще не встигли нанести непоправної шкоди культурам». 

Читайте також: «UKRAVIT» запустила програму лояльності для клієнтів

Для перших обробок ріпака озимого Олександр рекомендує обрати бакову суміш препаратів Дезарал (карбендазим, 500 г/л) та Фас (альфа-циперметрин, 100 г/л). 
Фунгіцид Дезарал володіє надзвичайно сильними лікувальними та захисними властивостями і надійно захищає ріпак озимий від збудників хвороб, які успішно перезимували, а також збереглися на відмерлих рештках рослин, – від яких, за прогнозами експертів, потерпатимуть навесні посіви ріпака. Крім того, препарат можна застосовувати й як протруйник для ярих зернових колосових культур, що стане в пригоді напередодні весняної посівної.

Інсектицид Фас спрямований на контроль ріпакового стеблового прихованохоботника, капустяного стеблового прихованохоботника та хрестоцвітих блішок у посівах ріпака в ранньовесняний період. Він володіє контактною дією та надзвичайною токсичністю до різних стадій розвитку шкідників. Серед суттєвих переваг препарату – можливість його застосування від + 5 0С, що є актуальним в умовах мінливої весни, а також низька норма застосування, що в комплексі робить його економічно вигідним рішенням для аграрія.  

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

HARP Rock – надміцні корпусні підшипникові вузли для сільгосптехніки

Харківський підшипниковий завод, один з найбільших постачальників підшипників у Східній Європі, представляє лінійку корпусних підшипникових вузлів нового покоління – HARP Rock з унікальними експлуатаційними показниками. Ударна міцність, зносостійкість і ресурс збільшилися в 3 рази!

Основне застосування нові вузли знаходять у ґрунтообробній техніці: GASPARDO, KVERNELAND, FARMET, LOZOVA MACHINERY, PROSEM та інших, де потрібна надійність, висока продуктивність і економічність.

Надміцні корпусні підшипникові вузли HARP Rock розроблялися в тісній співпраці з найбільшими європейськими виробниками сільгосптехніки у відповідності з сучасними концепціями світового сільгоспмашинобудування. Техніці доводиться працювати в екстремальних умовах, швидко і ефективно справляються з важкими грунтами, підвищеною забрудненістю і вологою, витримуючи високі ударні навантаження.

HARP Rock дозволяють легко вирішити ці завдання. Вузли відрізняє принципово новий рівень зносостійкості, довговічності і надійності. Корпус підшипникових вузлів виконаний з високоміцного чавуну, що володіє високою твердістю, пластичністю і відмінними експлуатаційними характеристиками.

Вузли також оснащені підшипниками з посиленим комбінованим 6-кромочним ущільненням з підвищеною герметичністю і захистом від механічних пошкоджень – X-Shield-6.

HARP Rock не вимагають обслуговування протягом всього життєвого циклу, оскільки заправлені термостійким і водонепроникним мастилом (втім, за замовленням клієнта вони можуть бути виконані і в обслуговуваному варіанті). Кількість мастила в необслуговуваному підшипнику збільшено на 50% у порівнянні зі стандартними, що обслуговуються. У числі переваг HARP Rock також підвищена несуча здатність, збільшений ресурс використання, повна сумісність зі стандартними корпусами.

Застосування підшипникових вузлів нового покоління відкривають широкі можливості для інженерів, які створюють інноваційні зразки техніки, що дозволяє підвищити рентабельність і конкурентоспроможність сільськогосподарської техніки, забезпечуючи її безперебійну роботу.

Аграрії зможуть збільшити продуктивність, уникнути простоїв і скоротити фінансові витрати, пов'язані з ремонтами і технічним обслуговуванням агрегатів, що особливо актуально для посівної і збиральної кампаній.

Завантажити листівку можна тут

Записатися на технічну консультацію

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Державний агрогігант виплатив китайcькій компанії 4 мільйона доларів за рішенням суду

Теґи: 

Найбільший державний зернотрейдер, "Державна продовольчо-зернова корпорація", програла судовий спір на 4 млн доларів китайській компанії ССЕС у міжнародному арбітражному суді при GAFTA (Міжнародна асоціація торгівлі зерном і кормами, Grain and Feed Trade Association).

Про це в інтерв’ю Економічній правді повідомив в.о. голови правління Саймон Чернявський.

"На жаль, корпорація зайняла пасивну позицію в судовій суперечці, і вже програла перше рішення на 4 мільйони доларів. Зараз ми посилюємо юридичну позицію ДПЗКУ в цьому питанні і будемо намагатися знайти конструктивне рішення шляхом переговорів з китайською стороною", - заявляє Чернявський.

За його словами, зазначена сума вже виплачена китайській компанії.

Чернявський пояснив, що в 2015 році між ДПЗКУ та ССЕС був підписаний додаток №3 до кредитною угоди на 1,5 млрд доларів, що була підписана з китайським Ексімбанком у 2012 році.

Китайська сторона вважає, що відповідно до додатку №3, на кожну тонну зернових, експортовану ДПЗКУ не тільки в Китай, а й в будь-яку іншу країну, корпорація зобов'язана виплатити китайській ССЕС 5 доларів комісії. І це – додатково до виплат відсотків по кредиту і плати за його обслуговування.

На думку китайської сторони, ДПЗКУ не виконує цей пункт, і ССЕС звернулася в GAFTA.

"На сьогодні сума претензій ССЕС близько 82 млн доларів, але якщо додати туди 2018 і 2019 рік, які ще не входить в зазначену суму, то потенційна сума позову може скласти до 126 млн доларів", - додав керівник ДПЗКУ.

За інформацією Чернявського, на сьогодні залишок боргу по кредиту ДПЗКУ - понад 1 млрд доларів. На рахунках корпорації залишилося менше 387 млн доларів з отриманих 1,5 млрд доларів кредитних коштів.

"Цих грошей вистачить для продовження регулярних виплат за кредитним договором тільки до липня 2021 року. Бездіяльність у вирішенні цієї проблеми може призвести до активації державної гарантії і коштувати Україні понад 900 млн доларів бюджетних грошей. І це без урахування можливих штрафів і судових витрат", - заявив він.

В.о. голови правління додав, що він ще на початку лютого повідомив про ситуацію Міністерство розвитку економіки, сільського господарства і торгівлі, а також членів аграрного комітету Верховної Ради, представив можливі шляхи виведення корпорації з кризи, основний з яких - реструктуризація боргу.

Ваш вибір 'Подобається'.

«Аграрному фонду» було завдано збитків на суму 3,27 млрд грн

Внаслідок проведення внутрішнього аудиту було встановлено, що останні роки умисне приховувався реальний фінансовий стан державної компанії та розмір завданої шкоди, повідомила прес-служба ПАТ «Аграрний фонд».

Отже за підсумками 2019 року, збиток ПАТ «Аграрний фонд» склав 3,27 млрд грн.

Крім того, за результатами проведеного внутрішнього аудиту діяльності було виявлено викривлення фінансової звітності, а саме: у 2018 році було неправомірно відображено прибуток Товариства. Так, 0,17 млрд грн витрат віднесених на фінансові результати 2019 року мали бути відображені в попередньому звітному році, що фактично звело б показаний на папері прибуток у 140 млн грн. до від’ємних значень (збитку).

Звідки такі збитки:

На балансі ПАТ «Аграрний фонд» обліковувались запаси з завищеною вартістю їх придбання в попередніх періодах (вище ніж вартість їх можливої реалізації на 744 млн грн), а також запаси над якими Товариство не має фізичного контролю (406 млн грн).

Неспроможність покриття операційної діяльністю Товариства в повному обсязі витрат на обслуговування кредитного ресурсу (за рік - 388 млн грн) та адміністративних витрат (за рік - 329 млн грн). Однією з причин такої ситуації є те, що Товариство відійшло від засад статутної діяльності (підтримка сільгоспвиробника, закупівля зерна тощо) й зосередилося на непритаманних для фонду операціях на ринку міндобрив. Під цю потенційно збиткову діяльність були залучені значні кредитні ресурси.

Списано дебіторську заборгованість та сформовано резерв сумнівних боргів під дебіторську заборгованість банківських установ які вже ліквідовані або знаходяться на стадії ліквідації (ПАТ «Брокбізнесбанк» та ПАТ «Радикал банк» щодо яких Нацбанком було прийнято рішення про ліквідацію у 2014-2015 роках) у сумі 1,49 млрд грн. Таке списання фонд мав би відобразити у фінансовому звіті, починаючи з 2015 року.

На жаль, більш детальний аудит діяльності підприємства в період 2015-2018 років ускладнений й доволі тривалий процес, оскільки бухгалтерські бази в 1С за цей період в жовтні 2019 року було видалено з серверів Товариства.

Новим керівництвом фонду здійснюються заходи, направлені на відновлення повноцінної статутної та прибуткової діяльності Товариства.

Протруювання насіння – обов’язковий елемент системи захисту

«Сезон – 2020 буде доволі складним у плані контролю шкідників та хвороб, так як всі вони вдало перезимували. Тому при підвищенні температур та випаданні перших дощів варто очікувати стрімкої активізації ґрунтових та ранньопіслясходових шкідників (особливо дротяників, гусениць підгризаючих совок, жужелиць, злакових мух, клопів, чорнотілок та попелиць). Крім того, такі умови сприятимуть розвитку борошнистої роси, септоріозу, іржі та кореневих гнилей, – відзначає керівник агрономічного департаменту «UKRAVIT» Олександр Мигловець. – Тому аграріям, які планують посів ярих зернових культур, я б порекомендував заздалегідь провести передпосівну обробку насіння комплексними протруйниками. Поєднання діючих речовин із різних хімічних класів забезпечить надійний контроль широкого спектра патогенів та багатовекторну дію, а також попередить ризик виникнення резистентності».

Читайте також: «UKRAVIT» запустила програму лояльності для клієнтів

Для первинного захисту ярих зернових колосових культур Олександр радить звернути увагу на протруйники Рестлер Тріо (прохлораз, 60 г/л + флудиоксоніл, 15 г/л + ципроконазол, 6,0 г/л) та Ультрасил Дуо (тебуконазол, 60 г/л + імазаліл, 100 г/л). 

Рестлер Тріо володіє захисними, лікувальними та викорінюючими властивостями, що гарантує контроль як зовнішньої, так і внутрішньої інфекції. Кожна з діючих речовин має індивідуальний механізм дії та здатна впливати на окремі види патогенів, тому спектр дії Рестлер Тріо включає ефективний контроль збудників сажки (тверда, летюча, кам’яна, карликова), кореневих гнилей (фузаріозна, гельмінтоспоріозна, церкоспорельозна), пліснявіння насіння, септоріозу, борошнистої роси та плямистостей листя (гельмінтоспоріоз, сітчаста плямистість, ринхоспоріоз). Препарат тривало захищає первинну і вторинну кореневу систему та запобігає вторинному інфікуванню рослин. 

Читайте також: Перевірка стійкості гібридів

Ультрасил Дуо – системний протруйник подвійної дії. Тебуконазол, окрім ефективного контролю сажкових хвороб та іржі, забезпечує уповільнення синтезу гіберелінів і проявляє рістрегулюючі властивості. А імазаліл цілеспрямовано діє на фузаріозні і гельмінтоспоріозні кореневі гнилі та здатний викорінювати хвороби стебел і листя. Саме така комбінація діючих речовин забезпечує повноцінний захист як підземної, так і надземної частин рослини. 

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401