LOZOVA MACHINERY провели з'їзд дилерів

Дилерів познайомили з новими машинами 2020 року. LOZOVA MACHINERY анонсували вихід на ринок більше 10 новинок і модифікацій агрегатів, серед яких ґрунтообробна техніка, обприскувачі та техніка для логістики.

За результатами 2019 року LOZOVA MACHINERY провели і прийняли участь в більш ніж 100 заходах по просуванню бренду на світових ринках. Пріоритетними для компанії, як і раніше, є Україна, країни Європи та СНД, а також напрямок Північної Америки.

У наступному році, для досягнення амбітних показників, компанія має намір посилити роль дистриб'юторів в реалізації техніки. Крім того, ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ продовжать зміцнювати взаємини з великими агрохолдингами.

У 2020 році компанія додатково посилить роботу сервісної служби за рахунок розширення технічного потенціалу дилерів, а також проведення навчання для сервісних фахівців.
В рамках зустрічі, була представлена нова комерційна політика, яка поліпшить формат спілкування з партнерами і збільшить продажі.

«Ми прагнемо максимально задовольнити потреби аграріїв, і націлені на те, щоб гасло «ГРОШІ ПАШУТЬ!» було актуальним для всіх, для наших клієнтів, покупців, фермерів, менеджерів і дилерів», – зазначив президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд.

Офіційна частина зустрічі завершилася урочистим врученням сертифікатів дилерів.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ХАРП проведе щорічний з'їзд дилерів

На зустріч запрошені керівники та представники партнерів заводу, найбільших постачальників підшипників в Україні та за кордоном.

Учасники заходу традиційно підведуть підсумки спільної роботи в 2019 році та окреслять плани на 2020 рік, обговорять стратегію маркетингових активностей ХАРП на онлайн та офлайн каналах, а також популяризацію бренду та виведення його на новий рівень.

В рамках ділової програми підприємство презентує нові типи підшипників, представить технологічні новинки і досягнення поточного року.

Крім того на заході відзначать роботу кращих менеджерів з продажу підшипників ХАРП від компаній-дилерів.

«Ми дякуємо працівникам наших дилерів за високий професіоналізм, активну сумлінну працю і великий внесок у просування продукції ХАРП. Ми впевнені, що згуртованість і цілеспрямованість наших колег - це запорука процвітання нашої компанії», – зазначила керівник департаменту продажів Олена Славіна.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Дбаємо про захист та живлення посівів заздалегідь

Зараз гаряча пора закупівлі засобів захисту рослин і добрив. Й навіть якщо ви роками співпрацюєте з перевіреними брендами, фахівці рекомендують не нехтувати лабораторною експертизою і додатково впевнитися в якості придбаної продукції.

«Ситуація з підробками засобів захисту рослин і добрив сьогодні на ринку склалася критична, – відзначає керівник сервісно-технологічного напрямку компанії «UKRAVIT» Сергій Сальніков. – За деякими даними, близько третини пестицидів та агрохімікатів є фальсифікатом. Причому йдеться як про завезення такої продукції з-за кордону, так і про локальне виробництво підробок. Тому купуючи засоби захисту та добрива, важливо бути певним в їх якості».

Читайте також: Експертиза насіннєвого матеріалу забезпечить високу врожайність культур

«Щоб не витратити кошти даремно, перевірку на оригінальність засобів захисту рослин варто довірити науці, – підтверджує керівник агробіологічної лабораторії «Інституту здоров’я рослин» Володимир Конограй. – Ми визначаємо близько 300 діючих речовин у препаратах, а також їх концентрації. В результаті досліджень аграрій отримує протокол, де вказаний перелік діючих речовин та їхня концентрація. Таким чином, якщо заявлені діючі речовини не відповідають знайденим, аграрій може повернути препарат, або ж комбінувати його з іншим – у випадку, якщо повернути його з різних причин неможливо».

Досліджують в «Інституті здоров’я рослин» і добрива.

«Ми досліджуємо мінеральні, органічні добрива, а також мікродобрива на цілий спектр показників, що визначають їх якість та оригінальність – вміст діючої речовини, вологу, густину, лужність, рН, азот, інші, – розповідає вчений. – Адже сьогодні на ринку чого тільки не пропонують – і дешевше, і дорожче, і ефективне, й не дуже. Якісні та оперативні дослідження можливі завдяки сучасному обладнанню від найкращих світових виробників та застосуванню передових світових методик. Тож аграрій може бути певним, що придбав якісні добрива, і без сумніву застосовувати їх на своїх полях та очікувати позитивну їх дію».

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Аграрний фонд має виплатити 88 млн грн за понад 1 мільярд гривень простроченого кредиту

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Аграрний фонд».

В.о. Голови правління ПАТ «Аграрний фонд» Іван Баришев заявив, що підприємство має прострочену заборгованість за банківськими кредитами на суму понад 1 мільярд гривень, що призвело до нарахування підприємству штрафних санкцій понад 88 мільйонів гривень.

Крім того, станом на початок грудня поточного року Аграрним фондом укладено форвардних контрактів лише на 10 тис. т. зерна, що може становити загрозу продовольчій безпеці держави (для порівняння, в період з січня по листопад 2015 року було законтрактовано понад 400 тис. т. зерна). На балансі самого підприємства залишилося всього 200 тис. т. зернових, значна частина яких є заставою за отриманими кредитами, а частина знаходиться в незадовільному стані. При цьому, ціна на більшу частину продукції на складах перевищує ринкову на 10-30%.

Вказані обставини відбулися внаслідок діяльності попереднього керівника Аграрного фонду Андрія Радченко, тому, з метою встановлення законності вказаних дій, визначення кількісного та якісного стану зернових, спеціалістами проводиться відповідна перевірка.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY представили на AGRITECHNICА-2019 техніку, яка потребує обслуговування

Це принцип, при якому техніка не вимагає змащування підшипників і вузлів і технічного обслуговування протягом усього життєвого циклу. Такий підхід максимально орієнтований на індивідуальні вимоги аграріїв і зручність використання знарядь.

«Наша техніка вдосконалюється і стає більш автономною, ефективною і комфортною в роботі. Ми прагнемо допомогти фермерам вирішувати складні агрономічні завдання, зберігати і підвищувати врожаї, справляючись з кліматичними катаклізмами і дотримуючись високих екологічних стандартів. Тому ми повністю виключили точки змащення на наших агрегатах, щоб їх власники могли концентруватися на своїй роботі, не витрачаючи дорогоцінний час на обслуговування техніки», – коментує головний конструктор компанії Олексій Гриненко.

За його словами, раніше це стосувалося знарядь з малою шириною до 4 метрів, а на решті новій техніці ще залишалися точки змащення на кулях гідроциліндрів. До кінця нинішнього року компанія завершить роботи над виготовленням оновленої короткої дискової борони ДУКАТ з шириною захвату 8 метрів, яка не матиме жодної точки змащування, в тому числі і на шарнірах гідроциліндрів. З 2020 року всі широкозахватні машини LOZOVA MACHINERY будуть володіти такими перевагами.

Необслуговуванність досягається за рахунок застосування в підшипникових вузлах HARP AGRO UNIT поліпшених мастил і міцних багатокромочних ущільнень, надійно захищають підшипники від пилу, бруду та інших факторів агресивного середовища.
Крім того на всіх рухомих механізмах сільгоспзнарядь прості втулки замінені на підшипники ковзання, виконані з високоміцних зносостійких полімерів. Добавки армуючих матеріалів і особливих мастил зменшують тертя і повністю виключають змазування конструкцій протягом усього життєвого циклу техніки.

Завдяки таким рішенням аграрії знизять експлуатаційні витрати і мінімізують непродуктивне використання часу на простої, ремонти, технічне обслуговування, додаткове регулювання і налаштування агрегатів, що особливо актуально в посівний і збиральний період.

«На даний момент аналогів концепції «нуль обслуговування» немає ні у одного виробника. ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ стали першим і єдиним брендом, який запровадив таку унікальну систему», – зазначає президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд.

Зауважимо, що ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ не вперше стають новаторами галузі, причому не тільки в Україні. Так одним з перших в світі бренд почав серійне виробництво коротких дискових борін ДУКАТ (10-річний ювілей якої пройшов в цьому році) з індивідуальною ресорною 3 D стійкою.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Кернел оновлює ERP-систему на платформі Microsoft

Цифрова трансформація бізнесу є частиною глобальної стратегії Кернел. Одним з таких проектів стало впровадження ERP-системи Microsoft Dynamics NAV 2018 для керуючої компанії Кернел. Проект стартував на початку 2018 року, на той момент компанія вже більше 10 років використовувала і розвивала одну з попередніх версій системи.

«Для фінансового департаменту цей проект є ключовим на шляху підвищення ефективності бізнес-процесів, функції контролінгу та автоматизації бухгалтерських операцій. Вже на першому етапі впровадження ми змогли підвищити якість аналітичної інформації, яку надає система, і таким чином забезпечили можливість глибокого аналізу ефективності операцій закупівлі с/г продукції», - відзначає Анастасія Усачова, фінансовий директор Кернел.

Впровадження ERP-системи в компанії такого масштабу, як Кернел, вимагало системного підходу та поділу на етапи. Першими були реалізовані відносно невеликі проекти: «Управління ДДС» – централізоване управління рухом грошових коштів в компанії на рівні планування, і «Управління ризиками контрагентів» – інтеграція з сервісами YouControl і YouScore для перевірки контрагентів.

Після успішної реалізації цих проектів стартував наступний етап – впровадження процесів «Управління закупівельною діяльністю». Їх ядром стала унікальна бізнес-модель по роботі з постачальниками зерна: від формування бюлетеня цін і управління взаєморозрахунками з постачальниками до управління заявками на кредитування та інтеграцією з системою електронного документообігу KernelEDocs. Також була розширена функція управління платежами при розрахунках з постачальниками – створені ланцюжка затвердження платежів в залежності від різних умов.

Для формування технічних вимог і тестування прототипів були залучені десятки внутрішніх експертів з різних департаментів компанії. При всій складності і комплексності завдань, проект був виконаний в досить короткий строк – 9 місяців. Період стабілізації системи після запуску зайняв ще два місяці.

«Колеги з компанії Кернел поставили амбітні цілі за проектом впровадження Microsoft Dynamics NAV, які припускали ефективну роботу великої команди. Взявшись за реалізацію цього проекту, ми розуміли, що знадобляться всі знання і компетенції, накопичені нами в інших проектах. Великий обсяг завдань та стислі строки на реалізацію вимагали максимального рівня самовіддачі, вміння злагоджено працювати в команді і, звичайно, найвищої якості. Раді, що наш досвід і знання були затребувані і ми виправдали очікування замовника», - розповідає Таїсія Бондар, партнер Innoware.

«Перед об'єднаною робочою командою Кернел і Innoware стояло завдання по-новому подивитися на вже налагоджені процеси і знайти можливість удосконалити їх. Завдяки новим підходам процеси стали більш ефективними і контрольованими. Для закупівельної діяльності ми інтегрували ERP-рішення Microsoft Dynamics NAV з системою документообігу KernelEDocs на базі SharePoint, що дозволило компанії автоматизувати формування, узгодження, підписання договорів з допомогою КЦП, а також їх зберігання. В рамках впровадження процесів управління платежами ми оптимізували ланцюжки узгодження платежів, а їх обробку передали в підрозділ «Фабрика платежів», в результаті чого зросла швидкість і якість взаєморозрахунків з постачальниками. У процесі реалізації першого етапу ми виробили власний підхід, який дозволить ефективно впровадити наступні етапи проекту і мінімізувати ризики», - зазначає Олександр Рачиба, керівник служби управління ІТ проектами фінансової функції Кернел.

На даний момент команди Кернел і Innoware впроваджують наступний модуль – «Управління запасами і продажами», який включить в себе процеси продажу зернових, соняшникової олії наливом і бутильованої продукції. Таким чином всі співробітники підрозділу трейдингу Кернел будуть працювати в одному інформаційному середовищі, яка заснована на єдиній ERP-платформі. Система допоможе ефективно управляти процесами закупівель і продажів, забезпечувати співробітників різних рівнів необхідною інформацією, при цьому вирішуючи одночасно завдання управлінського та бухгалтерського обліку.

Довідка:
Кернел – найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає близько 15% світового експорту соняшникової олії. Свою продукцію Кернел поставляє в більш ніж 80 країн.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview