LOZOVA MACHINERY в польовій агроподії – УКАБ АГРОТЕХНОЛОГІЇ

До уваги аграріїв будуть запропоновані новинки і лідери сезону ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН. Компанія готує прем'єрний показ унікального причіпного обприскувача спільного виробництва LOZOVA MACHINERY – LAND QUIP (Великобританія-Україна). Обсяг бака машини становить 3 тис. літрів, розмір штанги – 24 метри, невелика вага дозволяє знаряддю легко агрегатуватися з трактором потужністю 80 к. с. Повністю алюмінієва штанга дає можливість оптимально збалансувати машину. Обприскувач забезпечений системою автоматичного управління з GPS-навігатором.

Випробування в польових умовах пройде коротка дискова борона ДУКАТ з шириною захвату 9 метрів в новому динамічному дизайні. Крім фірмових підшипникових вузлів HARP AGRO UNIT, необслуговуваними є все шарніри рами лущильника. Роботу в полі також продемонструє машина, яка вже стала популярною серед фермерів, важка зубова шлейф борона ЛАРІ з робочою шириною 15 метрів.

На відкритій статичної експозиції буде представлена оновлена зубова борона ЛІРА-24М з транспортної шириною 3 метри. Модель відмінно підходить для обробки великих і малих площ і може успішно застосовуватися як в великих агрохолдингах, так і в невеликих господарствах.

Серед експонентів також 7-лаповий агрегат ФРАНК-3, що став продовженням лінійки глибокорозпушувачів. Знаряддя оснащене чотирма варіантами робочих органів на твердосплавних пластинах HARD-SHELL. Доступна опція надсадного бункера для внесення мінеральних добрив.

Своєчасна підготовка і підбір правильної техніки до посівної кампанії – запорука успішних врожаїв. Керуючись таким принципом, ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ пропонують фермерам широкий діапазон сільгосптехніки для осінньо-весняного періоду і запрошують всіх на демонстрацію техніки на УКАБ АГРОТЕХНОЛОГІЇ

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Ефективний захист соняшника від фомозу та гнилей

Вже сьогодні у посівах спостерігається масовий розвиток фомозу та гнилей. І якщо знехтувати їх контролем, можна втратити до чверті врожаю, попереджають експерти «UKRAVIT».

Для вирішення проблеми фомозу вони рекомендують застосовувати комбіновані фунгіциди, які забезпечать одночасно і лікувальну, й профілактичну дію. Таким чином, аграрій отримає контроль вже наявних захворювань і одночасно – зможе попередити потенційну загрозу. Цим характеристикам відповідає фунгіцид Захист (цимоксаніл, 250 г/кг + металаксил, 100 г/кг). Діючі речовини, що входять до складу препарату, забезпечують контроль широкого спектра небезпечних захворювань соняшника упродовж тривалого часу. Захист має лікувальну та антиспоруляційну дію, пригнічує активні постінфекційні стадії розвитку грибів і запобігає спороутворенню. А завдяки системній дії забезпечує захист навіть необроблених частин рослини. 

Читайте також: Контроль злакових бур'янів збереже до 30 % врожаю соняшника

Що ж до контролю гнилей, то тут краще віддати перевагу препаратам, які допоможуть швидше підготувати культуру до збирання, – адже на завершальних стадіях росту фунгіциди застосовувати вже запізно. До таких препаратів належать системні десиканти Гліфовіт (ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л у кислотному еквіваленті, 360 г/л) та Гліфовіт Екстра (гліфосат, калійна сіль, 663 г/л у кислотному еквіваленті, 540 г/л) та контактні – Десикант (дикват дибромід, 150 г/л) і Десикант Макс (дикват дибромід, 300 г/л).

Однак тут варто зважати на деякі нюанси: гліфосатом краще працювати ще коли рослини активно вегетують, у той час коли диквати діють значно швидше; однак занадто рання обробка при високій вологості рослин може призвести до втрат и у якості врожаю. Тому, обираючи десикант, потрібно брати до уваги погодні умови та стадію розвитку культури. 

Передзбиральна десикація не лише прискорить дозрівання врожаю, а й попередить розвиток білої та сірої гнилей. Крім того, цей захід також є ефективним проти гнилей кошиків соняшника. 

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Новинка LOZOVA MACHINERY – просапний культиватор

Прем'єра агрегату відбулася на Дні поля LOZOVA MACHINERY.

Знаряддя виконує міжрядний обробіток широкого діапазону культур, включаючи соняшник, сою, бобові, кукурудзу.

Машина оснащена зносостійкими робочими органами у вигляді стрілчастих лап в трьох варіаціях 150, 200 і 300 мм. Глибина обробки від 3 до 10 см, а необхідна потужність трактора – від 80 к. с.

Завдяки ряду авторських рішень, агрегат повністю задовольняє вимоги сучасного сільгосппідприємства.

Серед переваг нового культиватора: налаштування глибини за допомогою регулюючого шпинделя і наявність копіювальних коліс, що гарантують точність обробки без пошкодження рослин. Спеціальне широке опорне колесо дозволяє вести роботу навіть при сильно зволоженому ґрунті без налипання землі.

За бажанням аграріїв культиватор може бути укомплектований гребньовою бороною для розпушування всередині рядів, а також елементами для міжрядної обробки з одночасним внесенням добрив в зоні стрічки. Такий підхід забезпечує оптимальну повітропроникність до кореневої системи і зменшує дозування захисних препаратів.

Культиватор САНТІМ може бути оснащений системою внесення рідких добрив і засобів захисту з максимально точним дозуванням. Додатково процес контролюється через мобільні пристрої (доступно на Android і iOS).

Все це допоможе фермерам вийти на абсолютно новий рівень культивації ґрунту і підготовки його під посів.

Нагадаємо, День поля LOZOVA MACHINERY, який відбувся 18 липня, ознаменувався низкою прем'єр, серед яких також польовий культиватор ФЛОРІН і причіпний обприскувач спільного виробництва LOZOVA MACHINERY – LAND QUIP (Великобританія-Україна).

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«НІБУЛОН» отримав 8,3 млн гривень страхової виплати

Про це повідомляє прес-служба компанії СК «Арсенал Страхування», пише agravery.com.

Страховик відшкодував збитки, які компанія зазнала в результаті пожежі на сушарці комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових та олійних культур.

Читайте також: Погода випробовує вітчизняних аграріїв на міцність

«За даними "Арсенал Страхування" усе більше сільськогосподарських підприємств зазнають фінансових збитків як від пожеж природного і техногенного характеру, так і від інших природних катаклізмів, а їх суми обчислюються сотнями млн грн. Якщо говорити про даний випадок, то загоряння зерносушарок — поширене явище, оскільки технологічний процес сушіння насіння та зерна супроводжується появою легкозаймистого пилу. Забезпечивши страхове покриття свого нерухомого майна, підприємство не отримало фінансових збитків від пожежі, які могли повністю «лягти на плечі» підприємства, якби цього покриття не було», — відзначила Марина Авдєєва, керуючий акціонер СК «Арсенал Страхування».

Читайте також: Без врожаю: як мінімізувати збитки в сільському господарстві

Нагадаємо, що елеватор компанії «НІБУЛОН», розташований в смт Великі Коровинці, Чуднівського району Житомирської області, постраждав від пожежі в минулому році. Устаткування та нерухомість, а саме сушильна установка CIMBRIA, ланцюговий транспортер і ковшова норія, були застраховані договором добровільного страхування майна. В результаті, страхування покрила збитки сільгосппідприємства, що дозволило компанії відновити свої активи.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

МХП більше не вироблятиме фуа-гра

Про це повідомляє прес-служба МХП.

“MHP SE сьогодні оголошує про своє рішення припинити виробництво гусячого м’яса та фуа-гра на Снятинській птахофабриці до початку вересня 2019 року”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що активи птахофабрики, які складають менш як 0,5% активів Групи МХП, зараз пропонуються до продажу.

МХП вважає, що виробництво фуа-гра не відповідає стратегії і політиці компанії, яка є світовим лідером у сферах захисту навколишнього середовища, соціальної відповідальності і турботи про тварин.

Снятинська птахофабрика заснована у 2005 році. До складу МХП увійшла у 2006. Птахофабрика володіє 45 пташниками, забійним цехом, інкубаторно-птахівничою станцією, цехом готової продукції у Снятині та навколишніх селах.

У 2018 році на птахофабриці виробили 104 тонни печінки, 797 тонни м’яса та субпродуктів.

На фабриці працюють 299 людей. Середня зарплата по підприємству у 2018 році склала 7773 гривень.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Погляд очевидця: День поля ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН

Захід продовжив низку ювілеїв компанії – 20-річчя українського бренду, 20-річчя з дня випуску першого агрегату – зубопружинної борони ЛІРА і 10-річчя дискової борони ДУКАТ.

Дружня атмосфера, страви на мангалі, розіграш подарунків та розважальна програма задали святковий тон заходу. Також варто відзначити, що працівники організували дитячу зону з веселими іграми та смаколиками. Дітлахам було цікаво спостерігати за тим, що відбувається - їх задіяли у визначенні переможця, а також малюки стояли в перших рядах глядачів демонстрації техніки.

Основна дія розпочалося незвично - з параду техніки. Перед очима гостей, буквально на відстані витягнутої руки, проходила техніка в робочому положенні. Головний конструктор, Олексій Гриненко, коротко та ясно характеризував прохід агрегатів, звертаючи увагу на найцікавіші моменти.

Далі - головна частина - польові випробування. Свою роботу в полі показали близько 20 агрегатів LOZOVA MACHINERY - як новачки, так і досвідчені старожили компанії. Як я дізнався, лідером продажів цього року стала важка дискова борона ДУКАТ GOLD, вона також відкрита демонстрацію техніки. Машина чудово показала себе у справі - грунт обробила без пропусків, рівномірно по всій поверхні. Робочі органи агрегату впоралися з великою кількістю органічної маси і при цьому зовсім не забивалися. Конструктор додав, що борона орієнтована не тільки на українські, але і на світові ринки. У складеному стані розміри двох напіврам, піднятих вертикально вгору складають 3х4 метри, що повністю відповідає європейським стандартам. Мій колега, аграрій з Вінницької області, Смирнов Олександр Борисович, зазначив, що машина надійна і швидкохідна - знахідка в посівний період. Обробляє 14 км/год і по металу вони задоволені.

Особливо яскравою новинкою став причіпний обприскувач - результат спільного виробництва англійського виробника LandQuip і LOZOVA MACHINERY. Нещодавно компанія анонсувала вихід англо-української новинки, буквально перед самим Днем Поля, тим самим підігріла інтерес до ювілейного заходу. Машина повністю адаптована до українських ґрунтово-кліматичних умов.

Було дуже багато цікавого! Ми познайомилися з унікальними новинками, серед яких польовий культиватор ФЛОРИН з шириною захвату 8 метрів з додатковими опціями під конкретні потреби кожного господарства, напівпричіп тракторний-перевантажувач KELT XXL, що не має аналогів в Україні. На експозиції вперше був представлений шестиметровий просапний культиватор САНТИМ. Також продемонструвала свою роботу оновлена зубова борона ЛІРА-24М з транспортною шириною 3м, напівпричіп ALBION XL, дискові і зубові борони, глибокорозпушувачі, культиватори та інші серійні зразки машин.

Крім ґрунтообробних агрегатів LOZOVA MACHINERY, на виставці була присутня техніка зарубіжних і українських партнерів. Тракторні, комбайнові та причіпні машини розташувалися на окремій експозиції. Успішний показ агрегатів на Дні поля підтвердив, що інвестиції в українську техніку вигідні та ефективні.

Як кажуть - ГРОШІ ПАШУТЬ!
Віктор Решетняк, аграрій, Сумська область

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview