170513

Липецька фабрика Roshen заплатила понад 360 млн рублів податків і штрафів

Про це повідомив адвокат Олександр Гур'єв, який представляє інтереси підприємства, пише ТАСС.

«Вся сума податків і штрафів в розмірі 361,5 млн руб повністю виплачена. Невиплата їх могла б спричинити блокування рахунків Липецької кондитерської фабрики і повну нездатність підприємства розраховуватися за поставлену тепло, газ, воду та інші енергоресурси», — сказав Гур'єв.

За словами Гур'єва, на рішення Арбітражного суду Липецької області була подана апеляція в Дев'ятнадцяте Арбітражний суд в Воронежі, який в липні 2019 роки її відхилив, а в вересні відправлена касація до Арбітражного суду Центрального округу в Калузі.

Як пояснив адвокат, кондитерська корпорація Roshen має намір і далі оскаржити рішення про нарахування 361,5 млн руб податків і штрафів — у Верховному суді РФ і, можливо, в міжнародних інстанціях.

«Є порушення права власності, вилучили велику кількість грошових коштів в якості податків, і це може бути розглянуто як порушення статті 1 протоколу № 1 (Захист власності) Європейської конвенції про захист прав людини. Не виключаю, що скарга буде заснована і на інших конвенційних нормах», — сказав Гур'єв.

Довідка:

Корпорація Roshen є одним з активів колишнього президента України Петра Порошенка, включає п'ять кондитерських фабрик, у тому числі Київську, Кременчуцьку, дві Вінницькі (Україна), Клайпеди (Литва) і Bonbonetti Choco (Угорщина), виробляє на рік близько 450 тис. тонн продукції 350 видів кондитерських виробів.

У 2015 році по відношенню до її керівництва в Росії було порушено кримінальну справу про шахрайство з бюджетними коштами на 180 млн рублів. Басманний суд в Москві наклав арешт на майно Липецької фабрики, а саме склад готової продукції, чотири цехи, будівля підсобного корпусу і сім ділянок землі площею понад 700 тис. кв. м. Всі співробітники Липецької фабрики звільнені, провадження закрито.

Джерело: agravery.com

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Осінні «помічники» для врожайності зернових

Що потрібно озимим зерновим восени? Підвищити енергію проростання насіння та польову схожість й поліпшити ріст і розвиток кореневої системи, щоб молоді рослини могли конкурувати за світло, вологу та простір. А ще – усунути дефіцит необхідних елементів живлення, щоб вони повноцінно розвивалися. Крім того, важливо також підвищити стійкість озимини до різного роду стресових умов, особливо низьких, температур та їх різких перепадів – адже від цього залежатиме, наскільки підготованими рослини увійдуть на перезимівлю і як добре зможуть перезимувати.

Забезпечити увесь цей спектр потреб озимини не так вже й складно, запевняють експерти «UKRAVIT»: необхідно лише застосувати комплекс стимуляторів росту та спеціальні мікродобрива при обробці насіннєвого матеріалу. 

«Передпосівна обробка насіння мікродобривами є першим кроком у програмі мінерального живлення культур, який дозволяє краще реалізувати потенціал їх високої продуктивності, – відзначає керівник відділу розвитку продуктів та сервісів мікродобрив компанії Сергій Адаменко. – Метою цього заходу є підвищення енергії проростання насіння та польової схожості, прискорення росту та розвитку кореневої системи, особливо кореневих волосків, які активно споживають воду і мінеральне живлення. Крім того, споживання культурами легкодоступних сполук фосфору, кальцію та мікроелементів сприяє появі дружніх ранніх сходів і ранньому відростанню культур навесні». 

Для передпосівної обробки насіння озимих зернових він радить обрати комплексне легкозасвоюване добриво Авангард Р Старт: воно на 3-5% підвищує енергію проростання насіння та на 8-10% т – польову схожість, а також забезпечує появу дружніх сходів. При цьому воно поліпшує імунітет культур та їх стійкість до різного роду стресів, захворювань і шкідників. А активуюча дія на ріст і розвиток кореневої системи дозволяє молодим рослинам покращити процеси живлення із ґрунту.

Читайте також: Формуємо систему підживлення для озимих культур

А щоб зміцнити культуру в загальному і забезпечити їй гарну перезимівлю, Авангард Р Старт рекомендується поєднувати зі стимулятором росту Гулівер Стимул (гумат калію в перерахунку на гумінові кислоти – не менше 40 г/л, бурштинова кислота – 3 г/л, мікроелементи, інші біологічно активні елементи). Він підвищує стійкість рослин до несприятливих умов, сприяє утворенню потужної кореневої системи, прискорює ріст і розвиток рослин, покращує цвітіння і плодоношення і в загальному забезпечує прибавку врожайності на 10-50 % (залежно від культури). Тож обробка посівного матеріалу, а також позакореневі осінні підживлення мікродобривами в поєднанні із комплексом стимуляторів росту є вигідним та високоокупним рішенням для отримання щедрого врожаю.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Один з найбільших вітчизняних виробників круп змінить реєстрацію на польську

Згідно з повідомленням компанії на сайті Варшавської фондової біржі, акціонери затвердили відповідне рішення на позачергових зборах 12 серпня, передає БизнесЦензор.

Як відзначають в компанії, зараз Cereal Planet проходить процес реєстрації у відповідних органах Польщі. У планах зареєструвати у Варшаві холдингову компанію групи під ім'ям "Cereal Planet SA".

Cereal Planet випускає вагові крупи для B2B під ТМ "ОЛІМП" – чотири лінійки продукції: "Булгур", "Ридлана", "Майфайна", "Златокосица", під ТМ "Люба ферма" – кормові суміші для тварин. Експортує крупи більш ніж в 30 країн світу.

Cereal Planet, за її даними, займає до 10% українського ринку круп. Щомісячний обсяг виробництва – 4,5-5 тис. тонн.

Cereal Planet у січні-червні 2019 року отримала чистий прибуток у розмірі 26 тис. євро, що в 3,2 рази менше, ніж за аналогічний період 2018 року. Виручка за вказаний період знизилася на 4,4% – до 8,82 млн євро.

За підсумками 2018 року Cereal Planet отримала 162 тис. євро чистого прибутку, що відповідає показнику за 2017 рік, її продажі зросли на 1,5% – до 18,9 млн євро. 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«Кернел» отримає кредит на передекспортне фінансування

Чорноморський банк торгівлі та розвитку надасть аграрній компанії Kernel Group до $15 млн в рамках синдикованого кредиту на передекспортне фінансування, пише finance.ua.

Кредит буде використаний для фінансування закупівель «Кернел» насіння соняшнику в Україні, його первинної обробки, зберігання та транспортування та подальшого експорту в інші країни, повідомляє прес-служба банку.

Фінансування ЧБТР є частиною забезпеченого синдикованого кредиту на суму $390 млн, наданого групою міжнародних комерційних банків.

«Підтримка сільського господарства, переробки продуктів харчування і експорту – ключові пріоритети ЧБТР в Україні, які значною мірою сприяють економічному зростанню і державним доходам. Наша співпраця з групою «Кернел» як великим виробником і експортером має важливий вплив на розвиток країни і сприяє регіональній торгівлі», – зазначив президент ЧБТР Дмитро Чанкін.

ЧБТР налагодив співпрацю з групою «Кернел», успішно виконавши операції з попереднього експорту та фінансування капвкладень на загальну суму $45 млн. Загалом, ЧБТР підписав понад 40 операцій в Україні, виділивши 540 млн євро.

«Кернел» – провідний на українському сільськогосподарському ринку виробник і продавець, найбільший в світі експортер соняшникової олії і агропродукції з України на світові ринки, включаючи Індію, Ірак, Європу, Китай.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Кернел відправив партію соняшникового шроту в Китай

Про це повідомляє прес-служба Кернел.

"Кернел відвантажив до Китаю 63 350 тонн соняшникового шроту. Після 29 днів переходу судно M/V YANGTZE XING HUA з дедвейтом 80 тис. тонн дісталося порту призначення Machong.

Цілий тиждень тривало вивантаження шроту із семи максимально завантажених трюмі. Чотири крани цілодобово наповнювали безліч підготовленого наземного транспорту, щоб перемістити шрот до портових складів", – ідеться в повідомленні.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Нібулон спустив на воду найбільше за 15 років судно в Україні

20 вересня компанія «НІБУЛОН» в рамках відкриття міжнародного форуму Trans Expo Odesa-Mykolaiv 2019 ввела в експлуатацію найбільшого за останні 15 років незалежності України і за всю історію суднобудівного заводу компанії – судна плавкран довжиною 140 м з двома крановими частинами і зерносховищем на 10 тис. т Nibulon Max.

За підрахунками спеціалістів компанії, NIBULON MAХ дозволить підвищити річні обсяги перевалки вантажів флотом на 2-3 млн тонн на рік та збільшити обсяги перевалки вантажів безпосередньо флотом компанії до 4-5 млн тонн на рік. Будівництво здійснюється за фінансової підтримки Міжнародної фінансової корпорації та Європейського банку реконструкції і розвитку, а також Європейського інвестиційного банку, завдяки співпраці з яким і були створені умови для спуску цього судна, а саме – масштабна реконструкція суднобудівно-судноремонтного заводу компанії.

Джерело: agro-yug.com.ua

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview