182818
178171

Лише тонкий гумор, смачна їжа та люди з повними келихами (ФОТО)

На «випити і закусити» українці знаються, як ніхто. Тож цей процес давно став мистецтвом: на етапі сервіровки – живописом, після третьої – театром, після сьомої – естрадним концертом, у фіналі – авангардною інсталяцією.
Алкомаркет 4–5 листопада зібрав на Десятинній 12 «митців» з усієї України, які пропонували оригінальне вино, крафтове пиво, авторські настоянки, хмільні меди, мольфарські бальзами та чарівні еліксири. І все це можна було продегустувати!
А до алкоголю – традиційно – м’ясо та сири, солодощі, соуси, мед і все, що в українському мистецтві вважається закускою.

Невеличкий відео огляд на нашій сторінці у facebook.

Дегустувала власною персоною Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReviewЕксперти обговорили перспективи вітчизняного АПК

Сьогодні, 2 листопада в Інституті Горшеніна відбувся круглий стіл «Чи здатний вітчизняний АПК дати поштовх українській економіці?»

Організатор круглого столу - Інститут Горшеніна за підтримки "Association4U" - проекту ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС».

Під час заходу експерти обговорили місце АПК у структурі економіки України, а також, які напрямки потребують невідкладного реформування. На круглому столі приділили увагу питанням ефективності законодавства України, експортному потенціалу українського АПК та інвестиційній привабливості та особливості приватизації підприємств АПК.

Спікери також дали свій прогноз розвитку галузі в 2018 році.

Учасники круглого столу:

Ольга Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України;
Леонід Козаченко, народний депутат України, президент Української аграрної конфедерації;
Владислава Рутицька, віце-президент фонду SigmaBleyzer;
Юрій Лучечко, в. о. директора ДП «Укрспирт»;
Валерій Свідерський, власник компанії «Орт Груп Трейд».

 АгроКомплекс 2017: головна аграрна подія осені

З 31 жовтня по 2 листопада 2017 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2Б) пройде наймасштабніша аграрна подія осені - виставка АгроКомплекс 2017.

АгроКомплекс - це міжнародний інтерактивний майданчик для обговорення актуальних трендів світових аграрних ринків та визначення найбільш перспективних напрямків розвитку агропромислового виробництва України з врахуванням реального стану та можливостей агропромислових підприємств різних форм організації та власності.

Традиційно на експозиції діятимуть наступні виставочні секції:

- Управління технологічними процесами;
- Селекція та насінництво;
- Системи живлення та захисту рослин;
- Біологічні препарати;
- Внутрішньогосподарська логістика;
- Техніка та обладнання;
- Фінансові та страхові технології.

У виставці приймають участь близько 450 компаній з 20 країн світу, а організатори очікують близько 18000 відвідувачів з усіх регіонів України, а також гостей з Білорусі, Болгарії, Вірменії, Грузії, Литви, Латвії, Естонії, Молдови, Польщі, Хорватії, Угорщини, Узбекистану. 

Цього року у рамках експозиції стартують два унікальні експериментальні проекти: 1. «Агрополігон 2017» (березень – листопад 2017), основною метою якого є показати економічний ефект від вирощування сортів та гібридів культур вітчизняної та іноземної селекцій в різних агрокліматичних зонах (Степ, Лісостеп, Полісся) в реальних виробничих умовах. 2. «Змагання технологій 2017» (березень – листопад 2017),  основна мета якого протестувати в трьох агрокліматичних зонах різні типи технологій обробітку ґрунту в процесі вирощування культур та показати економічний ефект й напрямки оптимізації витрат при раціональному застосуванні технологічних прийомів, що дають значний економічний результат у реальних виробничих умовах господарств.

Вдруге пройде «Академія аграрного успіху 2017», де вітчизняні та міжнародні виробники презентуватимуть ексклюзивні технологічні рішення (традиційні та інноваційні), що сприяли значному зростанню продуктивності виробництва та отриманого економічного результату.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до «АгроКомплекс 2017» і не просто бути в тренді розвитку агросектору, а самим створювати цей тренд!

31 жовтня - 2 листопада 2017,  ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2Б).

 

Ваш вибір 'Подобається'.


Аграрна нетворкінг-конференція (ФОТО)

AgroTalks Day - третя нетворкінг-конференція, присвячена технологічним інноваціям в агросекторі. Місія AgroTalks Day - формування стартап екосистеми і професійного ком'юніті.

Артем Бєлєнков, засновник компанії SmartFarming детально інформує про те, як безпілотники вирішують конкретні задачі агробізнесу.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReviewКоров'яче спа (ФОТО)

Дослідна станція в селі Терезине заснована 1904 року. У 1955 році була побудована ферма. Наразі площа ТДВ «Терезине» становить 4,5 га землі, де тримають ВРХ і займаються свинарством. Коровники мають 40 м ширини для забезпечення комфорту тваринам. Утримання тварин на фермі безприв‘язне, вони вільно пересуваються. Всі компоненти корму натуральні, без хімічних домішок. Дах коровників тепловідражаючий, взимку зберігається тепло самих тварин.

Побачити комфортне життя корів і автоматизоване доїння можна за посиланням.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReviewAGROIT: рішення та інновації в аграрній сфері

Сьогодні, 30 жовтня, у Києві проходить  AGROIT - конференція про ІТ рішення та інновації в аграрній сфері. Серед учасників конференції: агрохолдинги, приватні землевласники та фермери, більше 40 провайдерів технологічних рішень, консалтингові та фінансові установи.

Мета щорічної конференції - познайомити аграріїв з останніми технологічними розробками, впровадження яких сприяє більш ефективному веденню агробізнесу.

Основні теми:

- Картування та супутниковий моніторинг полів;
- Сканування ґрунту;
- Облік земельного банку;
- ERP, CRM та софт для управління підприємством;
- Спеціалізоване програмне забезпечення;
- Дрони та безпілотні літальні апарати;
- Трекінг техніки та облік пального;
- Облік ресурсів підприємства;
- Контроль зрошення;
- GPS-навігація.

Ваш вибір 'Подобається'.