Tempo950x100

Tempo300x100

Люди не бажають реєструвати корів, боючись втратити субсидію

Люди не бажають реєструвати корів, боючись втратити субсидію

Про це заявила голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар, пише landlord.ua. Та додала, що закон про ідентифікацію та реєстрацію тварин, прийнятий ще у 2009 році, як слід не виконується.
«Шляхом вирішення проблеми має стати внесення змін до частину 2 пункту 8 Постанови Кабінету Міністрів України №848 від 21 жовтня 1995 року «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», а саме – виключити із сукупного доходу осіб «доходи особистих селянських господарств»,  а також кооперативні виплати, якщо селяни об’єднується в кооперативи», — заявила вона.

Та додала, що іншою проблемою є недосконалість самого законодавства про ідентифікацію тварин. Процедури ідентифікації досить трудомісткі, мають велику кількість посилань до паперових носіїв і спеціалізованих бланків. Тому насамперед необхідно удосконалити законодавство з ідентифікації та максимально спростити саму процедур, яку повинна оплачувати держава.

«Без налагодження механізму обов’язкової реєстрації тварин ми не зможемо експортувати тварин до країн Європи, оскільки це є необхідною умовою ЄС. Процедура ідентифікації тварин допоможе також контролювати переміщення, забій та реалізацію тварин, що, в свою чергу, поліпшить епізоотичну ситуацію в Україні. Виробники також матимуть з цього зиск: адже отримати дотації від держави, наприклад, на відгодівлю бичків на незареєстрованих тварин, можливості немає»», — наголосила голова асоціації Ірина Паламар.

Перегляди: 0
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/lyudy-ne-bazhayut-reyestruvaty-koriv-boyuchys-vtratyty-subsydiyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    29 Березня

    Неадекватна поведінка та нервова реакція заступника міністра сільського господарства Польщі Колодзейчика завела перемовини в глухий кут

    28 Березня

    Експорт українського зерна у 2023/24 МР перевищив 34 млн тонн

    Біореактори під Гаагою стали вирощувати лабораторну свинину удвічі швидше, ніж раніше

    Кліматичні зміни треба розглядати як можливість розвитку агросектору

    Україна і Польща близькі до розв’язання зернового питання, але є нюанс

    Інформаційна довідка щодо отримання компенсацій за розмінування с/г земель – документ

    ФАО надасть українським аквафермерам 50 тонн кормів для риб

    Вінницька кондитерська фабрика “Рошен”  2023 рік закінчила зі збитком 14,7 млн грн

    Закупівельні ціни на кукурудзу в Україні активно зростають

    На Буковині планують абрикоси та черешні вирощувати у теплицях

    БІЛЬШЕ НОВИН