182818
178171

Масло масляне (Інфографіка)

Якою є світова картина виробництва олії і які особливості розповсюдження цього продукту серед споживачів та переробників - AgroReview дізналися на міжнародному семінарі "Пальмова олія. Сучасні технології виробництва здорової їжі". Місце України у виробництві олії загалом і пальмової зокрема, оцінка експорту, імпорту і реекспорту вітчизняних потужностей - у чітких даних інфографіки.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Картина маслом: семінар, присвячений пальмовій олії

Наразі в готелі Hilton відбувається міжнародний семінар "Пальмова олія: сучасні технології виробництва здорового їжі", в рамках якого розглядаються тенденції світового ринку рослинної олії та застосування пальмової олії у харчовій промисловості.

У коло означених питань увійшли такі важливі теми:

  • Огляд світового ринку рослинної олії;
  • Світовий ринок пальмової олії;
  • Ринок пальмової олії України та країн СНД;
  • Масложировий комплекс України з огляду на використання тропічної олії;
  • Застосування пальмової олії у виготовленні сирних продуктів.
  • Потенціал України у реекспорті пальмової олії до країн Східної Європи.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

Ваш вибір 'Подобається'.


Індиківництво: прогнози експерта (Інфографіка)

Голова Спілки птахівників України Сергій Карпенко прогнозує, що у 2025 році світове виробництво м'яса птиці всіх видів виросте на 16% в порівнянні із середнім об'ємом виробництва в 2013-15 роках. При цьому в Україні вже спостерігається ріст промислового виробництва м’яса птиці, яке збільшилося з 2005 по 2016 роки у 3 рази. Це говорить про гарні перспективи розвитку напряму індиківництва в Україні на найближчі роки. Сьогодні індичкою займається всього біля 20 підприємств, перші 10 з яких дають 97 % ринку м’яса індички.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReviewНайякісніше молоко українцям: «АВМ рекомендує» (ФОТО)

Повернення довіри споживача до молокопродуктів на полицях магазинів, а виробників і переробників — до кооперації у молочному секторі стало завданням прес-туру «Тернопільським молокозаводом». За підтримки Асоціації виробників молока, спільно з ФАО та ЄБРР, молочарі та переробники об’єднали свої зусилля для створення продукції під знаком якості «АВМ рекомендує». 

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

Ваш вибір 'Подобається'.


Фермерські молокопродукти з найякіснішої сировини стають доступними для українців

Від 50% до 90% - саме таку частку ринку готових молочних продуктів контролюють професійні виробники молока напряму або через свої кооперативи в більшості розвинених країн світу. Такі продукти мають високу довіру споживачів завдяки свіжості, якості та конкурентній ціні, адже на шляху молока від фермера до споживача не існує посередників.

В Україні професійні виробники молока контролюють 0% ринку готових молочних продуктів, який поділено між собою міжнародними переробниками та національними приватними компаніями. Саме відсутність «третьої сили»,  на думку Андрія Ярмака, керівника молочних проектів ФАО/ЄБРР в Україні та Грузії та економіста інвестиційного департаменту ФАО, заважає подальшому розвитку молочного бізнеса в країні.
Конкуренція на світовому ринку молокопродуктів йде між постачальниками якісних але конкурентних по ціні товарів. В Україні ж, навіть сьогодні, переробники, подекуди, платять таку саму ціну за об’ємні партію молока 1-2 гатунку, яке не відповідає найменшим вимогам до якості сировини провідних країн світу, як і за молоко ґатунку екстра, який відповідає найвищим стандартам ЄС.

Саме тому, українські виробники найякіснішого молока, за підтримки ФАО, ЄБРР та АВМ вирішили взяти справу в свої руки, і розпочати власне виробництво продуктів найвищої якості спільно з вітчизняним переробником ТМ «Молокія», який сповідує  філософію виготовлення якісних молочних продуктів з високоякісної сировини. 

Ваш вибір 'Подобається'.


ТОП-5 їстівних портретів "аграрного живописця"

Теґи: 

Відомий італійський живописець Джузеппе Арчімбольдо (1526-1593) є одним з перших сюрреалістів. Незважаючи на незвичайний стиль (портрети Арчімбольдо витримані в аграрній тематиці: складаються з зернових, овочів, фруктів, ягід, риб і тварин), художник був затребуваний і працював при дворі імператора Священної Римської імперії Максиміліана II. І треба сказати, що незвичайні полотна живописця виглядають "просунуто" навіть в наші дні.

Видання "Зерно" підготувало добірку робіт італійського "аграрного живописця".