178171
182818

Міленіали звільняються з офісів і стають фермерами

Принаймні, так стверджує Кімбел Маск (Kimbal Musk), підприємець і ресторатор, молодший брат «того самого» Ілона Маска (Elon Musk).

Про це пише imena.ua.

Більш ніж десятиліття Кімбел відпрацював у галузі технологій, а потім зосередився на тому, що було його справжньою пристрастю — місцевим виробництвом продуктів споживання. Цього року він вперше бере участь в Міжнародному економічному форумі в Давосі, Швейцарія, і, відповідаючи на запитання про food-тренди 2018-го, стверджує наступне: все більше молоді змінює роботу в офісі на зайнятість у сільському господарстві нового зразка.

Сьогодні Кімбел Маск робить все для популяризації самостійного вирощування продуктів харчування, збільшення кількості місцевих виробників і постачальників їжі. Він керує мережею ресторанів The Kitchen, а також масштабною програмою з будівництва навчальних садків у загальноосвітніх школах. Неприбуткова кампанія Big Green має на меті привчити дітей до розуміння того, звідки береться їжа, а також перевести школи на більш здорове харчування.

« Останні 20 років технології давали нам можливість розвиватися багатьма новими і цікавими напрямками. Однак, таке життя, сповнене технологіями, є відірваним від загального життєвого циклу. Соціальні зв’язки між членами однієї спільноти слабнуть через технології. Але тепер ми бачимо, що фермери-урбаністи продають напряму свої продукти споживачам, таким чином, долучаються до спільноти.»

Можна сказати, що своїми програмами Маск-молодший власноруч виховує наступне покоління американських фермерів. Він стверджує, що вже відбувається зростання кількості фермерських спільнот у містах, які таким чином відновлюють стосунки між собою та зі своїми сусідами. Кімбел Маск також започаткував у Нью-Йорку акселератор Square Roots для розвитку міського фермерства у приміщеннях. Молоді підприємці розвивають вертикальне землеробство, вирощують рослини під LED-лампами та впроваджують нові технології, без використання шкідливих хімікатів.

Однак, Кімбел не єдиний у таких спостереженнях — його слова підтверджують звіти по зайнятості населення США. Вдруге за останні 100 років зафіксовано збільшення кількості фермерів у віці 25-34 роки, — такі дані наводить Департамент сільського господарства США у своєму звіті «Census of Agriculture». В окремих штатах, включаючи технологічну Каліфорнію, кількість нових фермерів за останні 10 років збільшилася на 20%. Майже 69% молодих фермерів мають диплом про вищу освіту — цей показник приблизно в 2 рази перебільшує загальний серед населення США.

Налагодження зв’язків зі спільнотою — це тільки перший, найочевидніший результат збільшення кількості фермерів-міленіалів. У виданні The Washington Post переконані, що цей тренд вплине на всю систему харчування країни. За даними того ж Департаменту сільського господарства, молоде покоління фермерів більш схильне обробляти менші ділянки землі, застосовувати нові розробки, вирощувати органічні продукти. Кімбел Маск переконаний, що люди, одного разу спробувавши їжу від місцевих нових фермерів, вже не захочуть повертатися до мас-ринку. Можливо, образ фермера стане новим модним трендом серед розвинутої IT-спільноти вже найближчим часом.

Ваш вибір 'Подобається'.


Корпорацію Roshen звинуватили у "війні" із вдовою

Теґи: 

У вдови дистриб’ютора компанії Roshen Ігоря Кісліцина вже два роки триває конфлікт із кондитерською компанією президента Порошенка.

Про це під час прес-конференції в інформаційному агенстві УНІАН повідомив адвокат Андрій Кінаш, передає UA1.

За словами адвоката, через представників Roshen Валентина Кісліцина два роки не може успадкувати бізнес свого чоловіка.

"Представники корпорації Roshen звинуватили Валентину у вбивстві свого чоловіка. Перед смертю в нього був конфлікт з керівництвом Roshen, йому пропонували віддати його бізнес. Корпорація Roshen оголосила війну вдові менеджера, який пропрацював більше 20 років. Нотаріус, проти якої відкрито 5 кримінальних справ, відмовляється видати Валентині свідоцтво на право власності спадкового майна", – заявив Кінаш.

Адвокат заявив, що доступ вдови Кісліцина до її підприємства блокується шляхом підробки документів. Крім того, з підприємства виведено всі активи та техніку. Сама Кісліцина сумнівається, що смерть її чоловіка випадкова.

"Вищі керівники корпорації Roshen, зокрема Костянтин Май, вдаються до свавілля, що не вкладається в голові", – наголосила Валентина.

Натомість топ-менеджер корпорації "Рошен" Костянтин Май заявив, що Roshen у цій ситуації не винен, а мова йде про сімейні конфлікти вдови Кісліцина та його мами.

"Дійсно, Ігор Кісліцин довго працював у корпорації. Дистрибуція була передана йому у власність. Коли він помер, співпраця з цим підприємством, власник якого помер, неможлива. На рахунку компанії зараз є 8 млн грн, техніка передана в оренду", – сказав Костянтин Май.

Народний депутат Віталій Купрій, до якого звернулась вдова загиблого, ініціюватиме депутатське звернення до президента Петра Порошенка та Генерального прокурора Юрія Луценка з проханням втрутитись у ситуацію.Дронами користується кожна десята агрокомпанія

Такою інформацією поділився Валерій Яковенко, співзасновник DroneUA, пише agroday.com.ua

Причина полягає в тому, що дрони необхідно застосовувати паралельно з комплексом технологій, а не відокремлено. А впровадження цих технологій обходиться в кругленьку суму.

«Дрони — це частина великого комплексу. Це десятки доларів, які дають сотні доларів повернення інвестицій. Не всі підприємства впроваджують ці технології комплексно, вони роблять це частково. А ефекту синергії ті ж дрони з іншими інструментами в цьому випадку не мають», — цитує Яковенка «Інтерфакс-Україна».

Останнім часом все більш активно використанням дронів цікавляться виробники з земельним банком від 1000 до 10 000 га. Таких — більшість.

Швидкість впровадження технологій з використанням дронів в невеликих компаніях блискавична. Вони є надійними споживачами послуги — впроваджують і використовують її так, як потрібно, розповіли в DroneUA.

Нагадаємо, в Україні дронами здійснюється моніторинг близько 500 тис. га полів. З їх допомогою аграрії також складають теплові карти полів, вносять ЗЗР. Однак досі залишаються проблеми з пілотуванням — щотижня на українських полях падає 50 літальних апаратів.

Ваш вибір 'Подобається'.


На Чернігівщині запустять потужний мультикультурний завод

Про це AgroPortal розповів член наглядової ради Ніжинського жиркомбінату Олег Волощук.

За його словами, новий завод перероблятиме 1,2 тис. тонн насіння соняшнику на добу.

Крім соняшнику, підприємство зможе також переробляти насіння сої, ріпаку та льону.

Джерело: AgroTimes

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Як ефективно управляти земельними ресурсами в умовах глобальних кліматичних змін

Як це загрожує аграрному виробництву  України та які перспективи відкриває  правильний менеджмент ґрунтів?

В рамках міжнародної виставки «Зернові технології 2018» 21 лютого  2018 р. з  13:30 по 17:00  світові експерти поділяться унікальним для України досвідом та розкажуть про ключові аспекти змін.

м. Київ,  Броварський  проспект, 15

Міжнародний виставковий  центр, конф.-зал №11, вхід 2А, 3 пов

ПРОГРАМА Міжнародної конференції “Менеджмент ґрунтів та земельних ресурсів в умовах глобальних кліматичних змін”, м. Київ, 21 лютого 2018р

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Максимальну ціну платять лише за молоко екстраґатунку

Про це повідомляє прес-служба Асоціації виробників молока.

Ще рік назад переробники платили вищу ціну тому господарству, яке здасть більшу кількість молока, не зважаючи на його якість.

На сьогоднішній день ситуація змінилася і максимальну ціну можна отримати лише за молоко екстраґатунку. За підсумками 2017 року господарства АВМ забезпечують 19% промислового молока та 50% екстра. Це дає свої переваги — закупівельні ціни на молоко для учасників АВМ вищі на 20 копійок, ніж в середньому по ринку.

Час коли ціну за молоко формував лише обсяг зданої партії минув, і зараз для того, щоб отримувати європейську ціну — потрібно представити європейську якість. Вимоги до господарств ростуть і тільки кращі зможуть тримати цю планку.