Мораторій на продаж землі: чи виправдані побоювання?

Вільно купити і продати, взяти кредит - під заставу землі. Це можливо майже в усіх державах світу, але не в Україні. За даними Світового Банку, країна - серед шести держав на планеті, де досі немає вільного ринку землі: це Південна Корея, Куба, Венесуела, Таджикистан та Конго.

Мораторій на продаж землі діє в Україні 17 років. Чи дійсно ринок землі відбере її у селян, чи продадуть її іноземцям і за копійки, і чи призведе скасування мораторію до хаосу на ринку - DW розвіює найпоширеніші міфи.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

У селі на Київщині виготовляють елітну фуа-гра

В селі Луб’янка Київської області зі старого покинутого колгоспу створюють інноваційний кластер. Тут виготовляють елітну фуа-гра, коптять рибу, вирощують птахів. А ще відкрили дві лісопилки та картонне виробництво, повідомляє shotam.info.

Щоб витримати конкуренцію і співіснувати на одній території, Євген Кожушко об’єднався з місцевими підприємцями Іваном Завірюхою і В’ячеславом Довженком в кластер “Луб’янські фермери”. Тепер створили цілий ланцюжок: і вирощують, і мають забійний цех і підготовку готового продукту для великих торгових мереж і ресторанів. До речі, крім вишуканої курятини, можуть похвалитися ще й ексклюзивної цесаркою. Зараз підприємці постачають свою продукцію в елітні київські ресторани та магазини.

А нещодавно до їхнього союзу приєднався французький фермер. Та залишився жити у Луб’янці. Підприємці разом воюють з конкурентами. А на роботу до них приїжджають зі всього району.

“Хочу платити податки у цьому селі та бачити, як вони реально працюють!”, – переконаний Євген Кожушко.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні відкрили найбільший у світі притулок для свійських тварин

Найбільший у світі притулок для свійських тварин – в Україні. Під Львовом живуть 200 тварин, які уникли бійні, пише shotam.info.

Ці корівки та свинки ніколи не підуть на м’ясо. Тут є коні, віслючки, та навіть страуси. Хазяйка притулку Олександра Левицька збирає тварин по всій країні. Тепер їх чухають та пестять.

8 років тому жінка викупила першого коня, котрого везли на бійню.

“Цей кінь важко працював усе життя, і ми просто хочемо, аби зараз він жив і насолоджувався”, – говорить Олександра Левицька.

Притулок існує коштом пожертв з усього світу. А працюють безоплатно шість волонтерів. Олександра відкрила філіали притулку у Дніпрі та Миколаєві. Жінка планує займатись зоотерапією для дітей.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Селекціонер розповів про унікальну технологію вирощування екзотичних фруктів в Україні

Український селекціонер Анатолій Патій вирощує у своїй теплиці-термосі банани, апельсини, мандарини й ананаси всього в декількох кілометрах від Києва. Причому ці фрукти можуть спокійно сусідити на одному дереві. Про свій бізнес на екзотичних фруктах підприємець розповів UATV.

За його словами, до революції 1917 року під Уманню було 1,5 км теплиць. У них росли ананаси, лимони, інжир, апельсини. Тоді Україна експортували до Європи 3 тисячі плодів ананасів на рік, але з приходом Радянського Союзу все було знищено.

Зараз же пан Патій робить все для того, щоб відновити потенціал нашої країни в цій галузі. Він побудував теплиці, де вирощує фрукти за екостандартами.

“Теплиця повністю закрита, ми не використовуємо жодних шкідливих хімічних речовин, беремо чисту воду зі свердловини 46 метрів. З шкідниками ми боремося тільки екологічно чистими біологічними препаратами. Використовуємо перегній, біогумус. У результаті отримуємо прекрасний продукт, який можемо експортувати в Європу: величезні врожаї банана, ананаса, апельсина, мандарина в Запорізькій, Дніпропетровській, Херсонській областях”, – розповідає селекціонер.

Анатолію Патію вдалося не тільки вирощувати в Україні екзотичні фрукти, а й створити унікальну технологію, 30 проектів якої вже купили за кордоном і 757 проектів – в Україні.

“Мої лимони ростуть в Іспанії і Італії на плантаціях. З Арабських Еміратів приїжджав шейх, відвіз 20 штук моїх карликових бананів в Кувейт. Практично у всіх країнах СНД є саджанці моїх цитрусових”, – говорить Анатолій.

Нашому героєві неодноразово пропонували виїхати за кордон і там розвивати свою технологію, але йому не хочеться їхати, тому що для нього цінне зробити щось в Україні й передати це людям. Українці повинні зрозуміти, що наша земля – золота, такої землі немає ніде.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Селище на Закарпатті в рік виробляє 200 тонн паприки

У Великій Добрині кожна друга сім’я вирощує перець. Це – папрична столиця України. В рік селище виробляє 200 тонн перцю. І продає по всій Україні та у сусідню Угорщину, пише shotam.info.

Один кілограм червоного золота коштує 180 гривень. Започаткували навіть власну торгову марку. З Великої Добрині перестали виїжджати на заробітки.

“Бо коли з’являється перспектива кращого життя, люди не хочуть їхати”, – пояснює підприємець Йозеф Раті.

І власним коштом тут ремонтують дороги та будують мости.

“Ми все власноруч будували, цілими сім’ями виходили”, – говорить сільський голова Іван Попка.

Тут п’ятизіркові будинки для літніх людей та лікарні. Та величезна сонячна електростанція на Закарпатті. А добринці навіть встановили пам’ятник бабусі із паприкою.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні продають скандальний китайський рис, який розчиняється у воді

В супермаркетах і на ринках Миколаєва у продажі з'явився рис, який при замочуванні розчиняється у воді, перетворюючись в кашоподібну порошкову консистенцію.

Відео спроби приготувати невідому хімічну субстанцію, яка продавалася як рис, до редакції «Новин-N» надіслали читачі.

На ролику видно, як замочений у воді рис буквально зникає, перетворюючись в білий порошок, варто лише потерти його пальцями.

Читачі відзначили, що рис даного виробника купували давно, і раніше такого не було. Разом з тим, в соціальній мережі Facebook і на YouTube відео з китайським «рисом з клею» (як його називають користувачі) з початку 2019 року виклали вже кілька десятків українців з різних міст.

«Дану продукцію використовували досить давно, але такого ще не було. Куплена була в одному з Миколаївських супермаркетів. Цей рис є у всіх супермаркетах і на ринках, так що уточнювати не буду. І тільки вчора дивився відео на Фейсбуці про такий же рис, але іншої фірми і в інший розфасовці. Їсти його якось страшнувато. І таких відео на ютубі багато. Ось і чим нас труять?», - написав у коментарі автор відео.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview