"Миргородська" припинила випуск негазованої води

Про це Українським Новинам повідомив представник компанії.

"Миргородська Лагідна" (негазована) - природна мінеральна столова вода з помірним ступенем мінералізації, з нейтральним смаком.

За словами представника компанії, цей вид води не користувався попитом, тому було прийнято рішення зупинити її виробництво.

Зараз в магазинах допродують старі партії.

Мінеральна вода видобувалася зі свердловини верхнього горизонту Миргородського родовища і розливалася безпосередньо на місці.

Випуск Лагідної слабогазованої і сильногазованої залишається.

Нагадаємо, IDS Group в Україні є частиною міжнародної компанії IDS Borjomi International, до складу якої також входять грузинський, російський та європейський (Литва) підрозділи.

IDS Group виробляє мінеральні води під ТМ "Миргородська", "Моршинська", "Аляска", "Старий Миргород", "Сорочинська", "Трускавецька Кришталева", імпортує в Україну воду ТМ Borjomi.

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Скільки в Україні коштує агробізнес "з нуля"

Про це в своєму блозі повідомив економічний експерт Павло Мороз, передає УНН.

Таке виробництво здатне генерувати доходи ВВП і створювати нові робочі місця, оскільки кінцевий продукт буде містити додану вартість, пояснив експерт.

"Скажімо, для виробництва 1,6 млн тонн комбікорму необхідно переробити 1 млн тонн зерна, а це вже інвестиції у виробничі потужності і створення додаткових 1,5 тис. робочих місць, які забезпечують доходи в бюджет країни у вигляді податків. Одне таке виробництво здатне генерувати до 11 млрд грн ВВП.

"Якщо продовжити цей же виробничий ланцюжок, то 1,6 млн тонн комбікорму необхідно для виробництва 460 тис. тонн м'яса. Знову-таки, без інвестицій у виробництво і створення додатково 15 тис. робочих місць не обійтися. Це ще додатково 40 млрд грн ВВП за рахунок сплати податків", - порахував Мороз.

Якщо ж спрощувати виробничі ланцюжки до банального вивезення сировини, Україна щорічно втрачатиме близько 5 трлн грн ВВП, додав він.

"За даними державної статистики за 8 місяців 2018 року, близько 77% українського аграрного експорту становить сировина.

Щорічний врожай України - в середньому 60 млн тонн зерна, з яких 40 млн тонн йде на експорт у вигляді сировини. Іншими словами, ми втрачаємо можливість працевлаштовувати по 26,6 тис. людей на рік і недоотримуємо 4,8 трлн грн ВВП", - констатував Мороз.

За його словами, найвища додана вартість генерується на безвідходному виробництві.

"Це інвестиції в переробку виробничих відходів і генерація альтернативних джерел енергії. І це вже шостий технологічний уклад, високий рівень розвитку світової економіки.

Тому, якщо ми говоримо про низьку заробітну плату, дефіцит Пенсійного фонду і погані дороги, то це наслідок популістських підходів у формуванні державної економічної політики.

Ефективність державної економічної політики полягає в стимулюванні розвитку виробництва, яке генерує високу додану вартість, а значить - створює нові робочі місця і наповнює бюджет країни", - резюмував Мороз.

Найрентабельнішими ягодами в цьому сезоні стануть лохина та полуниця

Таким припущенням в інтерв’ю east-fruit поділився Олег Босий, керуючий партнер «ФруТек».

І це незважаючи на зниження в порівнянні з минулим роком цін на ранню лохину, а також тривале просідання ціни посеред сезону.

Що ж стосується полуниці, експерт зазначає, що кілька років поспіль площі під нею скорочувалися, а це призвело до дефіциту ягоди на ринку.

«Якщо торік відчувалася нестача якісної товарної ягоди для свіжого ринку, то в поточному сезоні недобрали планові обсяги практично всі переробні підприємства», — говорить представник «ФруТек».

При цьому він зазначає, що роль України на світовому ринку ягід, як і раніше, зводиться до постачань сировини для переробників.

«Тут ми поки конкурентні в порівнянні з сусідами. Але в той же час важливо працювати над впровадженням сортів, технологій вирощування та післязбиральної доробки, для того, щоб отримати якість, яке чекають на ринку свіжої продукції», — додав фахівець.

Джерело: agroday.com.ua

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

В Україні відкриється завод з виробництва добрив

Як йдеться в повідомленні компанії, відкриття заводу поблизу міста Хмільник заплановано на середину грудня, таким чином, клієнти підприємства зможуть отримати добриво вже до початку наступного сезону. Обсяг виробництва на новому заводі складе 70 тис. т в рік, обсяг зберігання — 3 тис. т, пише agroportal.ua.

«В даний час проводяться роботи по виготовленню обладнання для заводу, далі воно пройде випробування на основному виробництві, буде перевезено в Хмільник та змонтовано. Орієнтовно ці роботи займуть півтора-два місяці. Таким чином, виробництво буде запущено до кінця 2018 року, і агровиробники цього регіону будуть забезпечені КАС вже у весняному сезоні 2019», — зазначив комерційний директор агрохімічної компанії Grossdorf Сергій Рубан.

У компанії підкреслюють, що протягом останнього року стратегія групи дещо змінилася. Якщо раніше акцент робився на залізничних перевезеннях, то зараз в компанії планують побудувати заводи в основних регіонах, де є значна потреба в добривах. Це вже третій завод, який група Grossdorf запустить в цьому році.

У 2019 році заплановано відкрити ще три підприємства по виготовленню КАС і два підприємства з виробництва добрив. Загальна потужність виробнича потужність групи в Україні до кінця 2019 року буде становити 700-800 тис. т рідких і 200-250 тис. т  добрив.

Довідка: агрохімічна компанія Grossdorf створена в 2016 році. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво, імпорт, транспортування добрив, а також надання послуг по внесенню безводного аміаку. Потужність виробництва рідких добрив КАС становить 480 тис т/рік. Частка компанії на ринку КАС України становить 15%.  Основна спеціалізація компанії — постачання основних добрив для точного землеробства.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Німецька ферма безкоштовно роздала 30 тисяч кг яблук

Про це пише propozitsiya.com.

Фруктів так багато, що врожай нікуди подіти, до того ж фермерам не вигідно їх продавати: 100 кілограмів стоять зараз близько восьми євро. Щоб не знищувати яблука, в господарстві неподалік від Боденського озера вирішили роздати їх безкоштовно. Фермери очікували, що акція триватиме всі вихідні.

Але вже в суботу, 20 жовтня більше тисячі чоловік з кошиками, тазиками та ящиками зібрали весь урожай, який склав 30 тонн яблук. Дивно, що люди розібрали той сорт, який зазвичай не користується попитом у покупців і взагалі не  розпродається.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Названі найпопулярніші алкогольні напої в ЄС

Про це свідчать дані статистичного порталу Statista, передає УНН.

"У 2017 році на частку пива припадало 37% від усього проданого алкоголю в ЄС", - йдеться в повідомленні.

Друге місце в списку найбільш популярних алкогольних напоїв в Європі займає вино. Продажі вина в ЄС в 2017 році становили приблизно 34% від усього реалізованого алкоголю.

"Сукупна вартість продажів пива у Великій Британії, Німеччині, Франції, Іспанії, Італії та Нідерландах становила понад 19,2 млрд євро, що приблизно на 4 млрд євро більше, ніж вина", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що ринок алкогольних напоїв в Європі є одним з найбільших в світі.

Так, наприклад, Західна Європа оцінила ринкову вартість своїх алкогольних напоїв приблизно в 332 млрд євро в поточному році.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.