174499

На Чернігівщині успішно освоїли виробництво і переробку молока у власній сироварні

 Неподалік від міста Бахмач, в мальовничому селі Піски, що на Чернігівщині знаходиться ПСП “Пісківське”. Підприємство було засновано в березні 2000 року шляхом реорганізації радянського колгоспу, пише аgroday.com.ua.

ПСП „Пісківське» господарює на 3000 га сільськогосподарської площі. Серед 3200 загального поголів’я ВРХ в господарстві налічується 1100 дійних корів, що вироблять щоденно 30 тонн молока. Понад 2 роки тому підприємство розпочало переробку молока у власній сироварні.

На сьогодні переробляється лише 1 тонна молока. Але в майбутньому є плани розширити переробку, щоб можна було переробляти все вироблене молоко на підприємстві.

„Наша найвища мета – виробляти високоякісне молоко, для отримання відмінного сиру. Ми добре піклуємося про наших корів: вони мають завжди свіжу підстилку, чисту воду, корови себе почувають дуже добре“, – говорить Наталія Борисівна, заступник директора з тваринництва. Диктує вимоги до якості те, що молоко використовують для дитячого харчування і для переробки на сир.

Нещодавно підприємство почало займатися переробкою власної яловичини. Високоякісні, частково ручної роботи, сосиски продаються разом з власноруч виробленим хлібом та іншими випічками в селі та районі, де знаходиться підприємство.

Польща – лідер серед країн Європи за кількістю випадків АЧС

Згідно з даними Європейської комісії, у минулому році майже половина випадків АЧС, які фіксувалися в ЄС і Україні, припали на Польщу. пише УНН.

"У минулому році у 28 країнах ЄС і в Україні було зареєстровано 5 тис. 403 випадків захворювання. Майже половина з них - 2 тис. 438 - була зафіксована в Польщі", - пише видання.

Друге місце в антирейтингу займає Литва, де було зареєстровано 1 тис. випадків АЧС.

"Латвія зайняла третє місце з показником в 685 випадків захворювання", - пише видання.

Також повідомляється, що в 2018 році в Естонії було зафіксовано 230 випадків АЧС, в Румунії - 170, в Бельгії - 161, в Угорщині - 138, в Італії - 64, в Україні - 41, в Чехії -28, в Болгарії - 5.

Йдеться про спалахи АЧС серед диких тварин.

Нагадаємо, в Україні в минулому році було зафіксовано 145 спалахів АЧС. При цьому, згідно з даними Національної академії аграрних наук, вірус вражає українські фермерські господарства вже протягом останніх 6 років. При цьому, Держпрограми по боротьбі з АЧС в нашій країні досі немає.

На Черкащині у власність держави повернули хлібокомбінат

Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу прокуратури Черкаської області.

"При вивченні питання, з'ясувалось, що зміна власника комплексу нерухомого майна Потаського комбінату хлібопродуктів площею понад 43 тис. кв. м та вартістю 146 млн грн., відбулася з грубим порушенням вимог законодавства", - йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією прокуратури, рішеннями виконавчого комітету Потаської сільської ради Маньківського району Черкаської області у 2010 році оформлено свідоцтво про право приватної власності на нерухоме майно, на підставі яких упродовж серпня-листопада 2013 року здійснена державна реєстрації права приватної власності на нього за ДП ДАК "Хліб України" "Потаське хлібоприймальне підприємство". В ході розгляду було з'ясовано, що майно було безпідставно включено до статутного фонду ДП ДАК "Хліб України".

5 березня суд задовольнив позовну заяву прокуратури області та скасував вищезгадані рішення.

В українського свинарства собівартість – одна із найвищих у світі

Вони різні: для курятини вони одні – монополія у виробництві м’яса птиці, для свинини інші – собівартість свинини одна з найвищих в Європі, повідомив Микола Бабенко, генеральний директор ТОВ «Центр підвищення ефективності в тваринництві». Про це пише «Агробізнес Сьогодні»».

Конкурентність бізнесу забезпечує тільки низька собівартість. Українські виробники курятини одні із найефективніших у світі. Собівартість 1 кг живої птиці в Україні на рівні з Бразилією – 0,65 євро без ПДВ.

В тих само умовах, в українського свинарства собівартість – одна із найвищих у світі.

«Вітчизняні свинарі працюють в нуль, а то й в мінус» – з таким заголовком інформація опублікована на сайті Асоціації «Свинарі України». Далі по тексту «кожен виробник рахує собівартість виробництва згідно з даними Асоціації «Свинарі України» її середній показник по країні становить 37-41 грн».

Собівартість 37-41 гривня – це частина правди. Друга частина – це собівартість, яка мала б бути – 25 грн.

Продаючи партію свиней на м’ясокомбінат, свинарі, як правило, не знають її собівартість. В лютому, після закінчення року, коли будуть пораховані всі витрати і всі доходи може виявитися, що вирощування свиней в минулому році було збитковим.

В 2018 році середня ціна 46 грн на живих свиней врятувала свинарів від збитків. Інша справа - 2019 рік, ціни знизилися до 40 грн за 1 кг живої маси. Імпорт свинини в Україну виріс в 5 разів за рік.

Українське свинарство, за даними Держстату – це більше 600 тис т свинини в забійній вазі в рік, що приблизно складає 780 тис т в живій вазі. Ми склали перевитрати в рік всіх виробників свинини, вийшло перевитрат на корми і ветпрепарати 8 млрд грн.

Приховувати такі перевитрати щороку – те ж саме, як не помічати гостре захворювання. Хворобу потрібно лікувати, інакше може зникнути ціла галузь.

За високу собівартість свинини платять кінцеві покупці свинини. Наприклад, в Польщі мінімальна заробітна плата в 4 рази вища за українську, а в супермаркеті свинину можна купити за ціною від 60 грн за 1 кг. Дотацій в свинарстві в Польщі і інших країнах ЄС – немає.

Підняття цін на живих свиней, замість зниження собівартості їх вирощування – шлях в нікуди.

Що буде із свинарством в 2019 році? Варіанти два.

Перший. Ціни на живих свиней виростуть. Наслідки – свинина на прилавках подорожчає, її споживання встановить новий антирекорд в 2019 році. Вже за 4 роки споживання свинини зменшилося в Україні на 1/3, тобто, на 300 тис т у забійній вазі.

Другий. Свинарі в 2019 році почнуть контролювати собівартість вирощування свиней не по закінченню року, а протягом року. Впроваджувати заходи по зниженню собівартості. Наслідки – свинина залишиться на рівні цін, як є, а то і подешевшає. Виробники свинини почнуть заробляти не за рахунок високих цін в магазинах, а за рахунок низької собівартості, як заробляють їх колеги з країн ЄС, США, Канади, Бразилії.

Є ще варіант третій – масове скорочення поголів’я свиней і заміна свинини української польською, бразильською, датською та / або на українську курятину.

Що необхідно зробити, щоб вирощування свиней принесло прибутки в 2019 році? Крок перший – аудит виробництва і пошук причин високої собівартості.
Крок другий – автоматизація обліку і контроль собівартості в спеціалізованій програмі в реальному часі в процесі вирощування свиней. Крок третій – якщо виявлені перевитрати кормів, ліків, порушення технології, зловживання – потрібно їх усувати.

Для порівняння офіційні дані Євростату з ринковими цінами на напівтуші свиней з 01.01.2016 по 06.02.2019 в країнах найбільших експортерах свинини в світі. Поточні ціни від 0,94€ до 1,35€ без ПДВ за 1 кг на напівтуші. Тобто, в цінах вже є прибуток і фермера, і бійні.

 

В Україні подорожчали овочі та фрукти

Про це повідомила Державна служба статистики, передає УНН.

За даними Держстату, в цілому на споживчому ринку в лютому ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,9%. Найбільше (на 6,6% та 3,6%) подорожчали овочі та фрукти.

До 1,9% зросли ціни на продукти переробки зернових, рибу та продукти з риби, хліб, цукор, макаронні вироби, молоко та молочні продукти, масло.

При цьому, як підкреслили в Держстаті, до 3,6% подешевшали яйця, м’ясо та м’ясопродукти, рис.

У той же час ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,2%, зокрема тютюнові вироби подорожчали на 1,7%, алкогольні напої – на 0,8%.

На міні-фермі у Запоріжжі методом гідропоніки вирощують зелену цибулю

На міні-фермі методом гідропоніки у виробничих обсягах вирощують цибулю. Підприємство обладнали у орендованому напівпідвальному приміщенні, розміром 50 м². Палети з розсадою розташовують на стелажах у два яруси. Для пророщення зелені використовують додаткове освітлення, пише shotam.info.
 

 

Зелені вдається зібрати від 30 до 40% від кількості посадкового матеріалу. Від висадженого обсягу це може бути від 10 до 50 кілограмів. Урожай, з моменту посадки, можна зібрати вже за 20 – 30 днів.

 

“Зараз вирощуємо зелену цибулю. Продукція продається чудово. Маємо постійних покупців. Познайомилися з оптовиком, який закуповує нашу зелень для ресторанів Запоріжжя. Готуємо зелень і для дрібного опту”, – розповів Ілля Волошин.

Ідея відкрити такий бізнес прийшла кілька років тому. Коли Ілля ще служив у Збройних силах і перебував в зоні АТО. Рішення прийшло спонтанно. Хоча батьки займалися подібним вирощуванням, але це було більше для себе, як розвага. Вирішили, що хобі можна перетворити на бізнес. Почали цікавитися, читати. Знайшли інформацію про метод гідропоніки. Взялися за втілення ідеї в життя.

Вклали у виробництво немаленькі кошти. Виявилося, що у цьому бізнесі багато нюансів і немає такого, щоб за місяць-два він повністю себе окупив. Та за бізнес-планом, на рівень прибутковості мають вийти через два роки.

На розвиток міні-ферми підприємці отримали грант у 15 тисяч гривень від міжнародної організації з міграції. Ці гроші витратили на обладнання, освітлення.

Міні-ферма споживає небагато. Щомісяця на зрошення йде до 3 кубів води. Коли цибуля виросла, всю воду зливають, миють обладнання і саджають по-новій. На електроенергію щомісяця витрачають до 400 гривень, оскільки для освітлення використовують Led-лампи.

Зараз в приміщенні стоїть буржуйка і пелети, виходить дешевше, ніж газ. На опалення щомісяця витрачають до 1000 гривень.

“Основна проблема, яка виникла з самого початку – не було достатніх навичок і досвіду ведення такої справи. Це значно важче, ніж можна прочитати в інтернеті. Проте з кожним місяцем процес стає все кращим, нам подобається”, – каже Ілля Волошин.