182818
178171

На гектарі м’яти можна заробляти 100 тис. грн на рік

Такими розрахунками поділилася Людмила Баранник, директор «Спаського розплідника», передає propozitsiya.

Вона зазначає, що на одній рослині можна виторгувати мінімум 10-15 грн, навіть просто взявши його за 15 грн, адже ринкова ціна на такий товар складає 25-30 грн.

Ринок м’яти та інших пряних рослин в Україні поки не заповнений.  Якщо порівнювати з європейським, то його потенціал реалізований всього на 10%.

Разом з тим, в Україні зростає попит на свіжі напої, особливо влітку. А з ним – і попит на марокканську м’яту, яка використовується для приготування мохіто.

Також м’яту купують для прикрашання терас і підвіконь. Багато хто цікавиться яблучною м’ятою, яка є одночасно і пряною, і декоративною рослиною.

«Якщо виробник розуміє, що саме, в якій кількості і кому він збирається продавати, то це дуже легкий і швидкий старт, і тоді займатися вирощуванням і продажем м’яти вигідно», — каже директор розплідника.

Джерело: agroday.com.ua

Ваш вибір 'Цікаво'.


Вітчизняні виробники соусів та майонезів нейтралізували зарубіжних конкурентів

Вітчизняні виробники ведуть жорстку конкурентну боротьбу між собою. Постійно удосконалюється асортимент продукції, що випускається для того, щоб залучити найвимогливіших споживачів. Про це повідомляють експерти Pro-Consulting.

Учасники ринку не залишають багато шансів для імпортерів. Частка поставок майонезів і соусів з-за кордону склала в 2017 році тільки 5,9%. Ринок соусів дуже чутливий до економічних потрясінь, що призводить до зниження рівня доходів населення. Так як дана продукція не входить в перелік необхідної для життя, її купують менше в важкі часи. Таке спостерігалося в 2015 і 2016 роках. У минулому році місткість ринку соусів виросла на 2,8%, але вона все ще менше показника 2014 року на 13,1%.
Якщо розглянути показники ринку майонезів окремо, то можна зробити висновок, що зараз неможливо бути успішним в даному сегменті, випускаючи тільки традиційний майонез. Його купують все менше, як через поширення ідей здорового харчування, так і в прагненні урізноманітнити смак їжі за допомогою нових соусів. Крім того, зменшується експорт майонезів в Російську Федерацію через погіршення міждержавних відносин. В результаті, виробництво майонезів в Україні знижується, починаючи з 2016 року, а в першому кварталі 2018 року його падіння прискорилося.

За результатами проведеного дослідження ринку майонезів і соусів, можна зробити висновок про високий рівень конкуренції на ньому вже існуючих торгових марок. Ефективний вихід нових учасників на даний ринок можливий тільки в разі знаходження вільної або швидкозростаючої ніші. Драйверами збільшення обсягу ринку майонезів і соусів будуть підвищення загального рівня доходів українців, розвиток туристичної та готельно-ресторанної галузей економіки, знаходження нових і розширення наявних каналів експорту.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Як фермеру вдалося отримати рекордний врожай сорго

У цьому сезоні завдяки  «Технології Бардина-Чикалюка вирощування сорго», розробленої спеціалістами ТОВ «НВТ «УКРСОРГО» з використанням препаратів «UKRAVIT», вдалося зібрати рекордний врожай зерна сорго.

Рекорд був зафіксований 20 вересня в с. Маківка на Київщині представником Національного проекту «Книга рекордів України» у присутності спеціалістів «УКРСОРГО», преси, представників громадських організацій, державних органів місцевого самоврядування та фермерів. Якість вирощеного зерна підтвердила сертифікована лабораторія м. Рокитне.

Усього з облікової площі у 6 га було зібрано 86 580 кг, що в перерахунку на 1 гектар становить 14,43 т/га. Для порівняння, середня врожайність зерна сорго по Україні становить 3,5 т/га.

За словами генерального директора ТОВ «НВТ «УКРСОРГО», к.б.н. Ярослава Бардина, сорго – перспективна для України культура; вже сьогодні вона є найближчим конкурентом зерновій кукурудзі. Однак для досягнення максимальної врожайності цієї культури необхідно дотримуватись розробленої технологію вирощування.

«У розробці технології вирощування сорго ми використали препарати виробництва ГК «UKRAVIT», а саме – гербіцид Варяг, інсектицид Хлорпірівіт-Агро та десикант Десикант. Вони відповідають найвищим світовим стандартам якості і забезпечують культурі максимальний захист від шкідливих організмів. Господарства, які частково або повністю перейшли на цю технологію вирощування, вже сьогодні отримують врожай від 6 до 12 т/га. Однак ми не збираємося зупинятися на досягнутому: мета ТОВ «НВТ «УКРСОРГО» спільно з «UKRAVIT»  – досягти врожайності не менше 20 тонн з гектара вже у 2019 році. Для цього ми спільно продовжуємо працювати над інноваційними системами захисту цієї культури», - зазначає Ярослав Бардин.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Ваш вибір 'Подобається'.


Подорожчання алкоголю: самогон знову в тренді

Горілка щодня дорожчає, і ніби-то українці стали менше пити, пише Сегодня.

А за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, зловживають менше, ніж сусіди з Польщі або Росії. Але на цьому гарні новини закінчуються. Згідно того ж джерела, серед європейців тільки українці і росіяни вибирають не традиційні алкогольні напої – тобто вино або пиво – а самогон або навіть бояришнік. Відсоток українців, які вважають за краще такі напої, – в дев'ять разів менше, ніж росіян. Які органи першими відмовлять, коли ми вип'ємо чарку горілки або келих вина, і скільки випиває за рік українець, а скільки поляк?У п'ятницю вночі кияни та гості столиці занурюються в алкогольні квести. Хоча заборона на вживання алкогольних напоїв в громадських місцях і існує, камера журналістів вихоплює з тіней Майдану Незалежності чарки і пляшки.
Цим проявом любові народу до спиртного обурені депутати Київради. Навздогін державній забороні розпивання спиртних напоїв в громадських місцях, Київрада приймає рішення заборонити продаж алкоголю після 23:00.

Журналісти провели свій невеличкий експеримент – зайшли в відомий мережевий магазин о пів на дванадцяту ночі і спокійно купили пляшку вина. Хоча відповідне рішення повинно було вступити в силу ще 27 вересня. Тобто, майже місяць тому.Так. Українці іноді вживають спиртне. Без алкоголю життя може здатися не таким яскравим. Але крім веселощів, яке доставляють витівки п'яниць на Ютубі, алкоголь – це ще зруйновані долі, сім'ї. Це проблема суспільства і навіть загроза нації. Можливо, справа в підході до споживання і кількості. Але у Всесвітній організації охорони здоров'я вважають інакше.

"Алкоголь, почнемо з того, що він не може принести користь. Нікому. Безпечна доза алкоголю - це нуль. Все інше - це небезпечна доза алкоголю", - говорить Анна Борщевська, фахівець з комунікацій бюро ВООЗ в Україні.

У 2008 році за даними сайту WORLD HEALTH RANKINGS Україна була на шостому місці за кількістю споживання алкоголю з понад 120 країн. Сьогодні українці втратили темпи споживання і опустилися на дев'яте місце.

У ВООЗ є просте пояснення такого спаду темпу вживання алкоголю.

"Підвищення цін на алкогольну продукцію є одним з таких ефективних втручань, яке допомагає знизити рівень споживання алкоголю, зловживання алкоголю і цей метод, і ця інтервенція вона дуже вітається Всесвітньою організацією охорони здоров'я", - відзначає експерт.

У 2008 році півлітрова пляшка коштувала в середньому п'ятнадцять гривень. Це при курсі вісім гривень за долар. Тобто, дещо не дотягувала до двох зелених. Сьогодні середня ціна - дев'яносто гривень. При курсі - 28 гривень за долар це вже більше трьох доларів.

За десять років ціна збільшилася на третину в доларовому еквіваленті. А українці поступилися кільком країнам в алкогольному змаганні. Але це цифри міжнародних організацій. А місцеві лікарі бачать дещо іншу картину.

"Якщо говорити з точки зору практичної медицини, то немає ніякої кореляції між підвищенням цін на алкоголь і зниженням кількості звернень пацієнтів з алкогольною залежністю", - зазначає Владислав Сова, лікар-психіатр, головний лікар клініки "Петра і Павла".

Фахівці запевняють, що першою причиною постійного і систематичного вживання алкоголю є стрес. Зараз Україна переживає стресові часи, але алкоголь не вихід, а вхід в ще більший стрес.

 "Стандартна доза алкоголю це десять грамів етилового спирту. Тобто, це 330 мілілітрів пива, наприклад, це сто грамів вина. Або маленька чарка міцного алкоголю. І ми повинні пам'ятати, що помірне вживання алкоголю - це для чоловіків не більше трьох стандартних дози за один раз", - говорить експерт.

Повернемося тепер до українських реалій. Отже, всесвітні організації бачать зниження споживання алкоголю в країні. Українські лікарі бачать лише зростання.

"Якщо раніше спостерігалася сезонність, або, скажімо, післясвяткові збільшення потоку звернень, то зараз немає істотної різниці. Багато звернень як і під час свят, так і після них, так і без них. Тобто, відсоток досить високий. І багато важких"- говорить експерт.

Чому така розбіжність? Можливо, тому, що українці, коли бачать, що ціни йдуть угору, дістають із засіків свої чудо-апарати?

Наталя не з тих, хто цікавиться алкоголем. Велика родина, величезне господарство. Спиртне потрібно тільки на свята. Але, якщо ціни на алкоголь ще підростуть, Наталя, як і тисячі інших українців, витре пил з самогонних апаратів. І жоден сайт цього не зафіксує.

Сьогоднішня ціна пляшки горілки дорівнює вартості тижневого абонемента в невеликій спортзал. Або чудового букета квітів. Або квитка в сусіднє місто з прекрасним старовинним замком. Вибір є.

Ваш вибір 'Подобається'.


Що можна посадити восени в саду

Але виявляється, що осінь це відмінний час для посадок різних плодових, ягідних і декоративних культур. Найголовніше – всі посадки і пересадки дерев і чагарників треба закінчити не пізніше ніж за місяць до промерзання грунту. У нашому регіоні стійкі морози і відповідно промерзання ґрунту починається в грудні, значить, до початку листопада з посадками треба закінчити.

До передзимової посадці годяться всі звичайні на наших ділянках плодові дерева: яблуня, слива, вишня, груша, алича, персик, абрикос, черешня, горіх, шовковиця. За той місяць, який залишився до перших морозів, їх коренева система зуміє відновитися після посадки і адаптуватися на новому місці.

Але не тільки плодовими деревами живий садівник, багато хто любить красу і висаджують на ділянці або біля нього декоративні листяні дерева: каштан, ясень, тополя, березу, дуб, клен, іву, липу, вільху, рябину. Робити це теж можна в осінній період.

Саджати дерева необхідно в стані спокою, коли воно припинило рости Посадка дерев у таку пору, сприяє швидкому і правильному утворенню нових коренів. До настання весни, звичайно, при правильному догляді, дерева встигають приготуватися до початку вегетації.

Ягідні чагарники - агрус і смородину з відкритою кореневою системою можна садити і навесні, і восени. Якщо вибрали осінь, то в кінці жовтня. Саджанці червоної смородини, яка любить сонячні місця, захищені від холодних вітрів, і родючий грунт, найкраще висаджувати ранньою осінню, на початку жовтня.

Для любителів троянд, середина жовтня – напружений період життя. Потрібно встигнути вибрати і придбати саджанець бажаного сорту і встигнути його посадити. Багато садівників бояться осінньої посадки, вважаючи, що кущ до зими не встигне прижитися. Не варто вважати троянди такими вже «тепличними». Якщо троянди посаджені вчасно, то перед тим, як ви їх вкриєте на зиму, вони вже укореняться і навесні швидше рушать в зростання.

Глід не просто прикраса ділянки. З нього можна створювати живоплоти. А плоди глоду – відмінний засіб проти серцевих хвороб. Правда, пересаджувати його потрібно в молодому віці (не старше 5 років) через глибоко йдуть в грунт коренів. І робити це найкраще восени. Так само, як і жимолость. Рослини, посаджені навесні, приживаються гірше.

Часто у садівників клематиси вважаються неженками, тому їх варто посадити трохи завчасно, давши їм додатковий час, приблизно кінець вересня – початок жовтня. На відміну від клематисів, невибагливі і дуже декоративні барбарис і калину можна садити з кінця вересня по початок листопада.

Багаторічні рослини краще всього ділити й пересаджувати саме восени в жовтні. В цей час зазвичай ділять півонії, дельфініуми, флокси, багато видів примули та інші. Найпростіший і найпоширеніший спосіб розмноження півоній трав’янистих – поділ куща. Кращі строки для цього – кінець вересня – середина жовтня. Оптимальний термін для пересадки і посадки лілій – жовтень.

Взагалі то все багаторічники можна садити й пересаджувати досить довго, навіть коли температура стабільно «коштує» на позначці 0 С, але в цьому випадку доведеться добре замульчувати і вкрити рослини на зиму. Якщо ви посіяли навесні насіння двулетников, то ближче до жовтня підрослу розсаду висаджуйте на клумби, у відкритий грунт. Приблизно в цей же час (кінець вересня) починається посадка мелколуковічних і цибулинних рослин. Першими садять крокуси і нарциси. Приблизно через тиждень за нарцисами – гіацинти. Останніми, ближче до середини жовтня, висаджують тюльпани.

Буквально «до останнього» можна висаджувати конвалії. Але якщо морози почалися, а снігу все немає, посадки треба буде замульчувати торфом або компостом, інакше кореневища можуть постраждати від вимерзання.

Більшість багаторічників прекрасно розмножується передзимового посівом. Вирощування багаторічників з насіння - це можливість значно заощадити на покупці готової розсади і одночасно отримати багато рослин, причому сильних і загартованих. Сіють восени насінням: примули, аквілегію, гейхеру, мак східний, рудбекію шорстку, язичники, аконіт, дельфініум, діцентру.

Ну, вже якщо декоративні квіти краще вдаються передзимового посівом, то, як йдуть справи з овочами? По-перше: зійшли насіння, навесні будуть набагато «сильніше», ніж посіяні в квітні – позначається зимова гарт. По-друге: урожай ви отримаєте на 1-2 тижні раніше. По-третє: осінь – найкращий час для перевірки насіння на схожість. У багатьох садівників залишаються насіння минулих років, ось восени їх і посійте. Не зійдуть, бог з ним, навесні пересієте. Зійдуть – відмінно! Та й замовити насінню в умовах сухого повітря теплої квартири навряд чи піде на користь. Але відразу обмовимося: мова, звичайно ж, йде про морозостійки види рослин.

Доведено, що рослини, посіяні під зиму, відрізняються більшою стійкістю до несприятливих погодних умов, легше переносять пізні весняні заморозки, швидко ростуть і розвиваються, стійкі до хвороб. Під дією низьких температур, рослина шукає вихід зі сформованої ситуації і намагається вижити, формуючи більш глибоку кореневу систему, здатну добувати воду з глибоких не промерзлих шарів. Посіяні і посаджені під зиму рослини менше потребують поливу і більш витривалі.

Джерело: прес-служба Держпродспоживслужби

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Найбільший вітчизняний агрохолдинг знизив чистий прибуток втричі

Про це повідомляє БизнесЦензор.

Згідно з річним звітом холдингової компанії групи Kernel Holding SA (Люксембург) в понеділок, її виручка за цей період зросла на 10,8% - до $2,403 млрд, EBITDA скоротилася на 30,3%, до $222,5 млн.

"Кернел" – найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, а також провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку "Кернел" припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії.

Земельний банк "Кернел" в Україні становить 560 тис. га, виробничі потужності – 2,5 млн тонн зернових і олійних в рік. Акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі з 2007 року.

Найбільшим акціонером "Кернел" через Namsen LTD є Андрій Веревський, який у жовтні-грудні 2017 року збільшив свою частку з 38,13% до 39,47% (32,34 млн акцій).

Cascade Investment Fund (Кайманові острови), бенефіціаром якого виступає співголова депутатської групи "Відродження" Віталій Хомутинник, володіє 6,59% акцій "Кернела".

Ваш вибір 'Подобається'.