170513

На Хмельниччині збудують біогазові установки з переробки курячого посліду

Трастовий фонд Фінляндії обрав два міста – Київ та Кам’янець-Подільський, де планується впровадити пілотні проекти з будівництва біогазових установок з відходів виробництва. В межах Кам’янця є два потужних переробних підприємства – ДП «Довжоцький спиртзавод» та ПАТ «Авіс», які мають відходи виробництва барду та курячий послід, тому будівництво установок є доцільним, пише atmagro.ru.

Проект попередньо погоджений із Трастовим фондом Фінляндії і через отримання гранду на суму 300 тис. євро планується розробити проектно-кошторисну документацію. В подальшому, після тендеру, на території Кам’янця–Подільського буде збудовано три біогазові установки, які вироблятимуть біогаз насамперед із курячого посліду, і вже потім барди, намулу та інших відходів рослинництва.

Для цього до міста завітали фахові спеціалісти з Гельсінкі аби обстежити ділянки виділені під будівництво. Будівництво таких об’єктів дасть можливість додатково мати не лише 8 млн кубів біогазу, а насамперед є абсолютно нешкідливим для навколишнього середовища, екології та людей, резюмують у мерії.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Укрдержфонд оголошує конкурс на отримання фінансової підтримки

Український державний фонд підтримки фермерських господарств повідомляє про проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Загальна сума коштів, що будуть розподілені, становить 244,5 млн. гривень.

Конкурс проводиться в два етапи:

  1. Прийом заявок та документів для участі в конкурсі, визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки – проводиться регіональними комісіями Фонду (за адресами регіональних відділень Укрдержфонду).
  2. Конкурсний відбір та формування реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки – проводиться конкурсною комісією з питань надання фінансової підтримки.

Заявки та документи для участі в конкурсі подаються  з 06.05.2019 р. по 04.06.2019 р. до регіональних комісій  керівником фермерського господарства особисто або уповноваженою особою. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсі, передбачений п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України № 1102 від 25 серпня 2008 р. (зі змінами). Також з ним можна ознайомитися на офіційному сайті Укрдержфонду у розділі «Перелік документів для участі в конкурсі» або отримати особисто в регіональних відділеннях.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Українські круасани експортують до ЄС

Про це розповів Дмитро Євтушенко, керівник відділу експорту компанії, передає shotam.info.

“Компанія Лігос заснована у 1997 році в місті Івано-Франківськ. Сьогодні ми виготовляємо 14 видів круасанів і продаємо їх під власними торговими марками Лігос і La Crema de Alva та приватними марками великих торгових мереж та дистриб’юторських компаній”, – розповів  Дмитро Євтушенко.

За його словами, на експорт продукція йде під ТМ La Crema de Alva і відрізняється від тієї, що продається в Україні, лише довшим строком придатності, що є важливим фактором при постачанні за кордон.

“З 2017 року наше виробництво сертифіковано за міжнародним стандартом IFS Food V6, що підтверджує безпечність та якість продукції та сприяє експорту в ЄС. Але все ж таки ми розуміємо, що окремі ринки можуть висувати свої вимоги стосовно сертифікації продукції, тому завжди готові адаптуватись до конкретного ринку”, – зауважив Дмитро Євтушенко.

Найбільшу частину проданих в ЄС круасанів становлять вироби з начинкою «крем-какао», тобто з шоколадним смаком. Але компанія не зупиняється на цьому і постійно розширює асортимент, намагаючись враховувати специфіку споживчих уподобань кожної країни.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Продажі моркви зросли в 3,5 рази

При цьому, починаючи з другої половини сезону, щомісяця фіксується чергове збільшення обсягів продажу моркви через інфраструктурні об’єкти ринку. Ще цікавішим є те, що зростання продажів відбувається навіть на фоні стабільно зростаючих цін на моркву в Україні і Європі, в цілому, пише Інфо-Шувар.

«Цьому феномену є дуже просте пояснення. Наша інфраструктура є зручним місцем для зустрічі продавців і покупців будь-яких форматів. До того ж, на нашому ринку ціни завжди справедливі, вони залежать виключно від збалансованого попиту і пропозиції, а не від бажання конкретного продавця. В цьому сезоні країна, на жаль, зібрала один із найгірших врожаїв моркви, тому, не дивно, що виникла потреба в імпорті. Збільшення пропозиції моркви з сусідніх країн ми фіксуємо ще з осені, втім, від початку весни ми почали помічати збільшення пропозиції і вітчизняної моркви від дрібних фермерів Західної України. Такі господарства, в сезони з низькими цінами, вимушені віддавати свою продукції перекупникам за безцінь. Ціна, яку виробники отримують за моркву сьогодні дозволяє їм самостійно конкурувати на «Шуварі» навіть із імпортною морквою, але головна можливість цього сезону - це налагоджування зв’язків із постійними покупцями. Сподіваємося, українські фермери скористаються цим шансом», - роповідає Іван Федишин. Керівник напрямку «Овочі та фрукти» ОРСП «Шувар».

За даними «Інфо-Шувар», від початку сезону 2018/2019 років, на ринку «Шувар» було продано 2,8 тис.тонн моркви. Найбільший обсяг, традиційно, прийшовся на жовтень та листопад, коли в місцевих господарствах почали збирати моркву. Але починаючи з січня і по квітень, обсяги продажу моркви на «Шуварі» зростали приблизно на 10% в місяць. В травні цілком можливе чергове збільшення пропозиції, за рахунок імпортної моркви з країн ЄС, де сьогодні ціни є помітно нижчими, ніж в Україні.

Про потребу в імпорті говорять останні зміни цін на вітчизняному ринку, згідно даних «інфо-Шувар», на початку травня в країні був зафіксовані абсолютний рекорд цін на моркву, коли вартість продукції досягнула 20-22 грн/кг (0,67-0,74 EUR/кг). Останній рекорд був встановлений у минулому сезоні, але тоді рекордних показників 28-30 грн/кг (0,92-0,99 EUR/кг) ціни на моркву досягнули лише в червні 2018 року. Сьогодні морква в Україні коштує майже на 70% дорожче, ніж на початку травня 2018 року.

agriculture-1851424_960_720

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні дорожчає ковбаса

Про це повідомив голова Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, пише УНН.

Так, у квітні 2019 року, у порівнянні із квітнем 2018-го, буженина по-домашньому зросла в ціні на 12% - до 270,9 грн за кілограм, пише експерт.

Також, подорожчала ковбаса сирокопчена Брауншвейгська - на 13%, до 369,7 грн за кілограм.

"Крім того, зросла в ціні ковбаса салямі варено-копчена - на 18%, до 129,4 грн за кілограм, сардельки молочні - на 20%, до 77,1 грн за кілограм, сардельки з сиром - на 22%, до 140,6 грн за кілограм, сосиски філейні - на 22%, до 123,1 грн кілограм", -  зазначив Дорошенко.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Менше гречки, більше проса: аграрії дали прогноз урожаю

Україна 2 травня 2019 року завершила посів ранніх ярих зернових культур – ярої пшениці, ярого ячменю і вівса. У той же час аграрії продовжують сівбу пізніх ярих культур – кукурудзи на зерно, гречки і проса, пише Сьогодні.

Хоча погодні умови цієї весни були більш сприятливі для ранніх ярих, ніж роком раніше, обсяги виробництва ярих зернових культур в 2019 році зменшаться на 9,9% проти 2018 року. Такі дані надали в Національному науковому центрі "Інститут аграрної економіки".

За словами директора ННЦ, академіка Національної академії аграрних наук Юрія Лупенко, основна причина зниження очікуваних показників – зменшення врожайності кукурудзи на зерно.

"У минулому році провідна яра зернова культура встановила історичний рекорд у 78,4 центнера з гектара (ц/га). Тоді як в останні п'ять років її врожайність не перевищувала 66 ц/га, а в нинішньому році очікується на рівні 68,2 ц/га. В результаті валовий збір кукурудзи очікується на рівні 31,6 млн т проти 35,8 млн тонн в 2018 році", – сказав він.

Також Лупенко допустив зниження виробництва гречки – до 122,4 тис. тонн - через зменшення посівних площ на 10,6%.

"По іншим ярим зерновим, – продовжив експерт, – очікується зростання обсягів виробництва проти 2018 року. Найбільше – у 94,2 тис. т, або на 17,1% – збільшиться виробництво проса".

Таке припущення грунтується на збільшенні посівних площ під цією культурою (на 5,1%) та очікуване зростання врожайності.

Крім того, за даними Інституту аграрної економіки, зросте виробництво гороху – на 13,3% – до 878,9 тис. тонн, вівса – на 1,5% – до 424,9 тис. тонн.

"Основним чинником зміни обсягів виробництва ярих культур в 2019 році буде зростання або зниження рівня їх врожайності", – резюмував Лупенко.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview