186395

На Львівщині відкрили представництво та дилерський центр компанії «Агросем»

26 жовтня відбулося відкриття Львівського представництва та Дилерського центру компанії «Агросем. А це вже третє представництво, яке «Агросем» відкриває в цьому році! Два попередні було відкрито в Одесі та Луцьку. Крок за кроком, реалізовуючи свої стратегічні плани, компанія розвивається та рухається вперед активними темпами.

Територіально нове представництво розташовується в селі Кам’янопіль, Пустомитівського району, Львівської області.
Львівське представництво – це не просто офісне приміщення з майданчиками для техніки та складами для запчастин, насіння та добрив. Це те місце, де аграрій віднайде дієве рішення для отримання якомога кращих показників врожайності на своїх полях. Адже команда «Агросем» забезпечить кваліфікований консультаційний супровід на усіх етапах, починаючи від висіву насіння та закінчуючи збором урожаю.

Як зазначив директор компанії Олексій Кулик, Львівська філія розвиватиметься надалі, адже в майбутньому вона стане ключовою базою в Західній Україні. Саме тут буде розташовуватися найбільший у Західному регіоні склад запасних частин, звідки відбуватиметься логістика до партнерів та філій компанії. Також заплановано розширення спеціально оснащених складів для зберігання насіння та добрив, щоб забезпечити ще оперативніше відвантаження продукції.

На відкриття заходу завітали більше 130 аграріїв регіону. Хтось співпрацює з компанією вже не перший сезон, хтось лише розпочав, але всі одноголосно не приховують своєї радості тому, що «Агросем» став ближчим. Фермерам дуже важливо, щоб зворотній зв'язок був швидким, не простоювала техніка на полях. А новий сервісний центр з усім необхідним обладнанням, запасними частинами та командою професіоналів зможуть задовольнити ці потреби.

 

Ваш вибір 'Подобається'.


АгроКомплекс 2017: головна аграрна подія осені

З 31 жовтня по 2 листопада 2017 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2Б) пройде наймасштабніша аграрна подія осені - виставка АгроКомплекс 2017.

АгроКомплекс - це міжнародний інтерактивний майданчик для обговорення актуальних трендів світових аграрних ринків та визначення найбільш перспективних напрямків розвитку агропромислового виробництва України з врахуванням реального стану та можливостей агропромислових підприємств різних форм організації та власності.

Традиційно на експозиції діятимуть наступні виставочні секції:

- Управління технологічними процесами;
- Селекція та насінництво;
- Системи живлення та захисту рослин;
- Біологічні препарати;
- Внутрішньогосподарська логістика;
- Техніка та обладнання;
- Фінансові та страхові технології.

У виставці приймають участь близько 450 компаній з 20 країн світу, а організатори очікують близько 18000 відвідувачів з усіх регіонів України, а також гостей з Білорусі, Болгарії, Вірменії, Грузії, Литви, Латвії, Естонії, Молдови, Польщі, Хорватії, Угорщини, Узбекистану. 

Цього року у рамках експозиції стартують два унікальні експериментальні проекти: 1. «Агрополігон 2017» (березень – листопад 2017), основною метою якого є показати економічний ефект від вирощування сортів та гібридів культур вітчизняної та іноземної селекцій в різних агрокліматичних зонах (Степ, Лісостеп, Полісся) в реальних виробничих умовах. 2. «Змагання технологій 2017» (березень – листопад 2017),  основна мета якого протестувати в трьох агрокліматичних зонах різні типи технологій обробітку ґрунту в процесі вирощування культур та показати економічний ефект й напрямки оптимізації витрат при раціональному застосуванні технологічних прийомів, що дають значний економічний результат у реальних виробничих умовах господарств.

Вдруге пройде «Академія аграрного успіху 2017», де вітчизняні та міжнародні виробники презентуватимуть ексклюзивні технологічні рішення (традиційні та інноваційні), що сприяли значному зростанню продуктивності виробництва та отриманого економічного результату.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до «АгроКомплекс 2017» і не просто бути в тренді розвитку агросектору, а самим створювати цей тренд!

31 жовтня - 2 листопада 2017,  ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2Б).

 Аграрна нетворкінг-конференція (ФОТО)

AgroTalks Day - третя нетворкінг-конференція, присвячена технологічним інноваціям в агросекторі. Місія AgroTalks Day - формування стартап екосистеми і професійного ком'юніті.

Артем Бєлєнков, засновник компанії SmartFarming детально інформує про те, як безпілотники вирішують конкретні задачі агробізнесу.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

Ваш вибір 'Цікаво'.


Коров'яче спа (ФОТО)

Дослідна станція в селі Терезине заснована 1904 року. У 1955 році була побудована ферма. Наразі площа ТДВ «Терезине» становить 4,5 га землі, де тримають ВРХ і займаються свинарством. Коровники мають 40 м ширини для забезпечення комфорту тваринам. Утримання тварин на фермі безприв‘язне, вони вільно пересуваються. Всі компоненти корму натуральні, без хімічних домішок. Дах коровників тепловідражаючий, взимку зберігається тепло самих тварин.

Побачити комфортне життя корів і автоматизоване доїння можна за посиланням.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

Ваш вибір 'Подобається'.


AGROIT: рішення та інновації в аграрній сфері

Сьогодні, 30 жовтня, у Києві проходить  AGROIT - конференція про ІТ рішення та інновації в аграрній сфері. Серед учасників конференції: агрохолдинги, приватні землевласники та фермери, більше 40 провайдерів технологічних рішень, консалтингові та фінансові установи.

Мета щорічної конференції - познайомити аграріїв з останніми технологічними розробками, впровадження яких сприяє більш ефективному веденню агробізнесу.

Основні теми:

- Картування та супутниковий моніторинг полів;
- Сканування ґрунту;
- Облік земельного банку;
- ERP, CRM та софт для управління підприємством;
- Спеціалізоване програмне забезпечення;
- Дрони та безпілотні літальні апарати;
- Трекінг техніки та облік пального;
- Облік ресурсів підприємства;
- Контроль зрошення;
- GPS-навігація.AgroTalks реформує агробізнес України (ФОТО)

В рамках 10 аграрної нетворкінг-конференції, яка відбувалася в просторі UNIT.CITY, експерти говорили і демонстрували унікальні та надсучасні технології, рішення й тренди агросектору.

Доповідь Артема Бєлєнкова, засновника компанії SmartFarming про те, як безпілотники вирішують конкретні завдання агробізнесу, і навіщо агро потрібні дрони і квадрокоптеры, доступний за посиланням. Також ви можете ознайомитися з ним на нашій сторінці в facebook.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

Ваш вибір 'Подобається'.