178171

На Львівщині відкрили ще одну сімейну ферму

27 грудня у с. Велика Білина Самбірського району відбулося відкриття новозбудованої сімейної молочної ферми Івана та Надії Стрелкових. Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.

Ферма розрахована на утримання 32 голів великої рогатої худоби.

На  фермі утримується  12 голів  корів, 7 голів молодняка ВРХ до 1 року, але сім'я планує розширити поголів’я корів та стати повноправними членами Кооперативного об’єднання "Рівноправність".

У будівництво ферми сім'я вклала близько 400,0 тис грн.

Сучасне обладнання для облаштування своєї ферми сім'я отримала від канадського проекту "Розвиток молочного бізнесу в Україні".

А також під час відкриття директор Львівського аграрної дорадчої служби подарувала доїльний апарат Delivery.

При будівництві ферми дорадниками Львівської аграрної дорадчої служби надавались систематичні консультації щодо будівництва та облаштування ферми.

Ілон Маск планує нововведення у селі на Рівненщині

Про це повідомляє Економічна правда.

На своїй сторінці у Твіттер Ілон Маск написав: «Supercharger охопить 100 % Європи в наступному році. Від Ірландії до Києва, від Норвегії до Туреччини».

В Україні у 2019 р. станції Tesla Superchargers збудують у селі Опарипси Рівненської області та в Житомирі.

Маск прикріпив карту пунктів підзарядки, відзначивши, що з мережею Tesla Supercharger уже зараз можна легко пересуватися на великі відстані у США, Канаді, Китаї та значній частині Європи.

Джерело: landlord.ua

Член ради директорів Укрлендфармінг увійшла до ТОП-20 бізнес-леді України

«Власть Денег» представила традиційний рейтинг засновниць, власник і керівниць українських компаній, які зуміли домогтися в своїй справі видатних результатів. До топ-20 найуспішніших бізнес-леді України увійшла Наталя Василюк, член ради директорів групи компаній Укрлендфармінг (Ukrlandfarming), генеральний директор компанії AVANGARDCO IPL.

При відборі кандидаток головними критеріями були результати (особливо за останній рік), досягнуті компаніями під їх керівництвом, включаючи організаційні рішення, технологічні інновації, інвестиційні досягнення і фінансові успіхи. Також враховувалися освіта, досвід роботи та інші професійні показники. Крім того, бралися до уваги благодійна діяльність та участь в соціальних програмах.

Найуспішніші українські бізнес-леді в ТОП-20 представлені в алфавітному порядку, без ранжирування за номерами. Це Лариса Бондарєва, заступник голови правління Креді Агріколь Банку, Ніна Васадзе, генеральний директор компанії "Фалькон-Авто", Наталя Василюк, член ради директорів групи компаній "Укрлендфармінг" та інші.


"Ефективна бізнес-стратегія, використання прогресивних технологій у виробництві і щоденна професійна робота всієї команди дозволили нам стати лідируючим виробником яєць і сухих яєчних продуктів на українському та світовому ринках", - відзначає Наталя Василюк. Підприємства компанії розташовані по всій Україні і налічують 19 птахофабрик з виробництва яєць, три інкубатора, 10 зон з підрощування молодняку, шість комбікормових заводів, склади тривалого зберігання яєць, завод з виробництва яєчних продуктів "Імперово Фудз" і біогазовий завод.Щоб задовольнити зростаючий попит і збільшити ефективність виробництва, компанія реалізувала інвестиційні проекти з будівництва двох нових, повністю автоматизованих птахокомплексів потужністю 11,2 млн курей-несучок і розширила вже існуючі потужності заводу з виробництва яєчних продуктів.

"Яйця і яєчні продукти, вироблені на наших підприємствах, - безпечні і прийнятні за ціною. Продукція відповідає чинним українським та міжнародним ветеринарним і санітарним вимогам якості та безпеки. Завдяки цьому AVANGARDCO IPL успішно веде торговельну діяльність в більш ніж 40 країнах світу. Сьогодні ми продовжуємо розширювати нашу клієнтську базу і виходити на нові ринки збуту ", - розповідає Наталя Василюк. У лютому 2018 року компанія під її керівництвом домоглася нового успіху: птахокомплекс "Авіс" отримав офіційний дозвіл експортувати столові яйця класу А в Європейський Союз. "Компанія йде до своєї мети стати виробником яєць номер один в світі і постійно вивчає можливості подальшого зростання, спираючись на свої сильні сторони", - підкреслює генеральний директор AVANGARDCO IPL.

AVANGARDCO IPL - найбільший в Європі виробник курячих яєць в складі групи компаній Укрлендфармінг (Ukrlandfarming). Група компаній налічує більше 300 підприємств, на яких в 600 населених пунктах України працюють більше 30 тис. Чоловік. Укрлендфармінг неодноразово відзначений в різних рейтингах як інноваційна компанія і один з кращих роботодавців і є одним з найбільших платників податків України.  

 

Ваш вибір 'Цікаво'.

Де в Україні найбільше корів

Про це повідомляє аналітик Асоціації виробників молока Яна Музиченко, пише agravery.com.

«Згідно зі статистичними даними за останні 11 місяців, чисельність промислових корів зменшилось на 1,2% — до 468,3 тис. голів, а у населення на 4,1% — до 1,54 млн», — говорить Яна Музиченко.

При цьому, найбільше збільшився вміст промислових корів в господарствах Миколаївської — + 6% (7,1 тис.), а також Житомирської (25,3 тис.) і Херсонської областей (6,2 тис.) — по 3,3% , відповідно.

Біобезпека ферми обходиться від $100 до $500 на свиноматку

Хоча це досить дороге задоволення – залежно від стартових умов обходиться $100-500 в розрахунку на свиноматку.

Такими даними поділилася Оксана Юрченко, віце-президент Асоціації свинарів України, пише agro.guide.

Проте для подолання АЧС в масштабах України цього недостатньо. “Боротьба з захворюванням не буде ефективною, допоки на 100% не працює ідентифікація тварин. І якщо це виконується в промисловому секторі, то про присадибний цього сказати не можна”, – говорить Юрченко.

“Уявіть собі: є підозра на АЧС. Мало того, що про трупи можуть замовчати і викинути в посадку, так ще поки встановлюється карантинна зона, селяни масово забивають поголів’я”, – додає Юрченко.

Все ж у Держпродспоживслужбі запевняють, що АЧС в Україні пішла на спад. Кількість зафіксованих випадків на 13% менша, ніж у минулому році.

Нагадаємо, з початку року через поширення вірусу знищено 32 тис. голів свиней.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

МХП отримав повний контроль над Агрофортом

Про це йдеться у повідомлення компанії на Лондонській фондовій біржі, пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення було ухвалено на засіданні ради директорів компанії в листопаді 2017 року. Кількість акцій МХП, які отримав міноритарний акціонер “Агрофорта”, було розраховано на основі EBITDA МХП і “Агрофорта”. Акції МХП були раніше викуплені компанією в рамках програми зворотного викупу акцій.

За даними в інформаційній базі НКЦПФР, 14% акцій “Агрофорта” належали директору “Зернопродукт МХП” Володимиру Онуці.

Чистий дохід “Агрофорта” в 2017 році скоротився порівняно з 2016 роком на 36%, до 258,5 млн грн, чистий прибуток – в 13 разів, до 11,5 млн грн.

За даними на сайті МХП, “Агрофорт” входить чотири тваринницькі ферми, з них дві – молочні, чотири машинно-тракторні парки і склади по зберіганню зерна. Земельний банк групи – 13,2 тис. га.

“Миронівський хлібопродукт” є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.

На європейський ринок МХП поставляє напівтуші охолоджені курей, які переробляються, в тому числі, на його підприємствах в Нідерландах і Словаччині.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк.

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.