178171
182818

На Миколаївщині побудують корівник на 2,5 тис голів

Про це повідомили в Асоціації виробників молока, передає AgroTimes.

Пізніше господарство планує побудувати  корівник на 2,5 тис. голів.

Наприкінці 2017 року «Промінь» увів у експлуатацію нові корпуси для теличок 2-4 і та 4-6 місяців. Старших телиць і нетелей тримають у реконструйованих старих приміщеннях.

СТОВ «Промінь» утримує 4,7 тис. голів ВРХ, з них майже 2 тис. – фуражних корів. Щодня виробляє 60 тонн молока екстра-ґатунку. Стадо нарощує за рахунок власного відтворення.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


ТОП-5 компаній України за елеваторними потужностями

Про це повідомляє Elevatorist.com.

У ТОП-5 компаній України за елеваторними потужностями увійшли:

1. ДПЗКУ — 3,73 млн т;
2. «Кернел» — 2,86 млн т;
3. UkrLandFarming — 2,66 млн т;
4. «НІБУЛОН» — 1,95 млн т;
5. Держрезерв — 1,19 млн т.

 

Ваш вибір 'Цікаво'.


АгроМаркетинг 2.0 – конференція для аграрних маркетологів

Конференція «АгроМаркетинг 2.0» - це вже друга щорічна профільна конференція, що має на меті зібрати разом провідних аграрних маркетологів, директорів з маркетингу, директорів з розвитку та фермерів, які прагнуть створити додану вартість для своєї продукції.

Мета конференції – обмінятися успішним та неуспішним досвідом по просуванню продуктів та послуг на аграрному ринку, знайти нові ідеї та обговорити поточну ринкову ситуацію.

Під час конференції 9 спікерів поділяться своїм досвідом по таким питанням:

  • Digitaliзація агробізнесу 2018 - комплексні кейси;
  • Тренди ecommerce 2018;
  • Ефективні комунікації зі ЗМІ;
  • Digital-маркетинг - інструменти та комунікації в агро;
  • Участь в бізнес-івенті: як досягти цілей;
  • Побудова ефективної системи розсилок: email, sms, webpush, месенджери;
  • Бренд менеджмент в епоху змін;
  • Відеоконтент: від створення до просування;
  • Як «заволодіти» увагою клієнта: 2 кейса маркетингової комунікації в агросекторі

 

Ознайомитися з актуальною програмою та зареєструватися Ви можете на сторінці події:

http://agro.events/28-AgroMarketing-20

 

Контакти організаторів:

Юрій

+380 98 377 33 47

[email protected]

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Фермери понесли втрати через наплив імпортного буряку

Знизити ціни «допоміг» імпорт з Польщі, поставки з цієї  країни почали суттєво зростати в другій половині березня – саме так зреагували українські перекупники на сезонне подорожчання  вітчизняного буряку. За даними «Інфо-Шувар», напередодні Великодня продавці на гуртових ринках неодноразово намагались підняти ціни, але ці спроби не мали успіху, тому що і перекупники і роздрібні мережі констатували негативний вплив цінового зростання на обсяги реалізації. Тому сьогодні на найбільшому в Західній Україні гуртовому ринку ОРСП «Шувар» більшість угод  з продажу буряку здійснюються   за ціною 7,0-8,0 грн/кг (0,21-0,25 EUR/кг). Нагадаємо, ще тиждень тому на гуртових ринках України ціни на буряк піднімались до 9,0-10,0 грн/кг (0,28-0,31 EUR/кг).

Українські виробники не дуже переймаються цим фактом, тому що навіть за існуючих цін вони мають досить непогану маржу –  в порівнянні із листопадом ціни на буряк зросли в 2,5 рази. Більш того, продукція сьогодні в 3-3,5 рази дорожча ніж рік тому. А от перекупники, які спробували зірвати «джек-пот» на імпорті, зараз відчувають сильне розчарування. Польські виробники миттєво зреагували підвищенням ціни на активізацію українських бізнесменів, нагадаємо, крім українців, ціни в Польщі підігрівали гуртові покупці з інших країн Східної Європи.

Через неочікуване падіння ціни на внутрішньому ринку, сьогодні значна кількість перекупників в Україні  вимушені продавати буряк в кращому випадку з нульовим прибутком.

Ваш вибір 'Подобається'.


Аграрії пересіватимуть озимі культури на затоплених полях

Найбільше від повені постраждали Полтавська, Одеська, Дніпропетровська, Чернігівська, Сумська та Київська області, пише gazeta.ua.

Із 2 квітня у більшості регіонів температура підвищилася до +20°С. Потепління сприятиме подальшому розливу водойм, прогнозують синоптики.

Тала вода розмила 1,5-кілометровий відрізок траси міжнародного значення Київ — Суми — Юнаківка поблизу райцентру Срібне Чернігівської області. Вздовж дороги утворилося провалля. Проїзд можливий по одній смузі. Його регулює поліція.

"На території Чорнухинського району частково підтоп­лені села Луговики й Бубни та прибуває вода до сіл Вороньки, Мелехи та Загребелля. Із берегів вийшла річка Многа і маємо підтоплену дорогу між селами", — розповідає Світлана Рибалко із обласної Служби з надзвичайних ситуацій Полтавщини.

У селі Бірки Зіньківського району на Полтавщині піднявся рівень води в річці Грунь-Ташань. Вода змила міст.

У Старобільському районі Луганської області ріка Айдар затопила шість низьководних мостів. По них перекрили рух.

На Волині ріки затопили 135,5 га сільськогосподарських угідь. Ще понад 2,3 тис. га залила тала вода.

Вийшла з берегів Прип'ять у Чорнобильській зоні відчуження.

В Одесі й в обласному місті Чорноморськ море затопило міські пляжі.

У найближчі дні повінь прогнозують на Західній Україні. Вода може затопити місто Дубровицю на Рівненщині, райцентри Кам'янка-Бузька на Львівщині та Мукачево на Закарпатті.

"Талий сніг утворив на сільськогосподарських полях водні озера. Вода повільно сходить, бо земля ще не прогріта. Нанесе значну шкоду озимим культурам", — говорить заступник голови Асоціації фермерів і земле­власників Полтавщини Василь Бурлака,  — Аграріям доведеться пересівати пошкоджені території пшениці, ріпаку і ячменю. Оцінити загальну шкоду поки що не можемо, бо польовими дорогами проїхати неможливо".

Незалиті посіви живі. При гарній погоді мають дати хороший урожай.Ціни на пшеницю та кукурудзу пішли догори

Проте сьогодні бачимо зворотню теденцію. На Чиказькій біржі ціна пшениці зросла на 1,87% – до 170,59 $/т, кукурдзи – на 1,21% (151,67 $/т), пише expres.ua.

Дорожчають ці зернові і на Європейській біржі Euronext. Травневі ф"ючерси на пшеницю підвищилися на 1,53% – до 203,47 $/т, на кукурудзу – на 0,92% (202,44 $/т). Поштовхом для цього стало зростання попиту на зернові на тлі песимістичних прогнозів щодо майбутнього врожаю у світі. За даними ФАО, цьогоріч врожай зернових очікується на 1% менший, аніж у 2017 році. Причини – тривала посуха у США, негода в Аргентині та холодна дощова погода у деяких регіонах Європи.

Трохи додає в ціні й "чорне золото". Ціна ф"ючерсів на нафту Brent з поставкою у червні на лондонській біржі ICE Futures збільшилася на $0,34 (0,50%) – до $68,36 за барель. Нафта WTI з поставкою у травні на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) піднялася на $0,29 (0,46%) – до $63,66 за барель. Потягнув ціни вгору звіт Міністерство енергетики США про запаси нафти. Виявляється, за минулий тиждень вони впали на 4,62 млн барелів і це заставило інвесторів трохи похвилюватися.

А от криптовалюти – в аутсайдерах, бо і надалі втрачають позиції. Bitcoin впав на 1,55% – до 6728 $, Bitcoin Саѕh – на 3,21% (650$), Ethereum – на 0,63% (378$), Ripple – на 2,84% (0,481$). Національний фінансовий регулятор Японії зробив попередження торговому майданчику Binance, який працював без ліцензії. Це вплинуло на крипторинок, запустивши ланцюгову реакцію. Інвестори побоюються, що діяльність криптовалютних бірж буде жорстко регулюватися, а може і зовсім припинитися.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.