На півдні України радять вирощувати кактусові груші

Плоди деяких видів опунції можуть стати неймовірними ласощами, а для фермерів —початком прибуткового бізнесу, пише АгроЮг.

Рослину можна вирощувати як у закритому так й у відкритому грунті. Останній варіант — за умови правильно підібраної агротехнології.

Нині у дикому вигляді її часто можна знайти в Одеській та Херсонській області.

Основна складність сільського господарства в південних областях України — це засуха влітку та перепади температур в зимовий період. Проте опунція зовсім невибаглива до умов вирощування. Навіть після тривалої відсутності поливу та після в’янення стебел вона продовжить свій ріст.

Рослина, як зазначають вчені, накопичує у своїх листках-подушечках до 180 т води на гектар. Цього достатньо для утримання, наприклад, біля 5 корів, якщо використовувати опунції в якості корму.
Розмножувати опунцію легко. Краще це робити вегетативним способом, укоріненням стеблових сегментів, які легко відділяються від рослини.

Найкращий період для вегетативного розмноження — травень. У такому випадку рослини встигнуть за літо добре вкорінитися.

Проте свої переваги має і розмноження насінням. Рослина тоді більш життєздатна та пристосовується до навколишніх умов. Висівати насіння краще в березні.

Недолік способу – слаба візуалізація появи сходів. Мінімальний час проростання насіння – один місяць. Відсоток схожості насіння опунції залежить від часу і умов їх зберігання.

При розмноженні живцями важливо щоб дітки, зрізані для посадки, повністю дозріли.
Важлива особливість опунції – це можливість рости на маргінальних землях, де утруднено сільськогосподарське виробництво через грунтові, кліматичні та інші ускладнені умови.

За дослідженнями вчених, рослина має здатність очищувати грунти, воду та атмосферу. А ще чудово культивується на засолених грунтах та поглинає з них селен.

Джерело: agro.guide

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Вітчизняне пиво все більше п'ють на Заході і все менше в самій Україні

Поки українців підкорює імпортне пиво, обсяги виробництва напою всередині країни падають. Втім, експорт пива збільшується. Зараз українське пиво більше п'ють в Молдові, Білорусі та Алжирі. Потроху збільшується експорт і до Європи, пише segodnya.ua.

За рік Україна виробляє 180 млн декалітрів солодового пива, 19 млн з них випиває Європа. При цьому на світовому ринку стає все популярнішим крафтовое пиво з України.

Пивовар Сергій Гойко пояснює: масове виробництво здешевлюють, як можуть, а значить, якість і смак можуть викликати питання.

"Є концентрат солоду, його відфільтрують, і ви не дізнаєтеся його якість. Тільки за своїм самопочуттям – може бути головний біль, специфічний запах з рота, з шлунком може щось бути", – говорить Гойко.

Ціноутворення крафтового пива починається з якості обладнання. Також у вартість входить ціна хмелю, солоду і дріжджів. Плюс – витрати на електроенергію і зарплату робітникам.

"Пиво формується від варіння за 35-40 днів, півлітровий келих в результаті коштує 75 гривень", – говорить Гойко.

І це не межа. Є сорти пива, вартість яких може досягати 90 гривень за півлітра.

"Новозеландський, американський, німецький хміль – це природні консерванти, на сьогодні коштує вісім тисяч гривень за п'ять кілограм", – говорить Гойко.

Пивомани в Україні можуть зварити пиво і самостійно. Для цього продаються спеціальні домашні пивоварні вартістю від 10 тис. гривень.

До речі, у середньому в Україні одна людина випиває 54 літри пива за рік.
Для порівняння, в Німеччині і Австрії цей показник у два рази більше – по 100 літрів на душу. Але і це ще не межа. Незмінним лідером вживання цього пінного напою вже багато років залишається Чехія з показником 147 літрів на людину.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Який хліб купують українці

Українці купують мало хліба. Але перевагу віддають якісним сортам, які коштують дорожче, розповів Gazeta.ua економіст Олександр Охріменко.

"В Україні залишилося мало дешевого соціального хліба. Його якість низька. З'явилися нові більш якісні сорти. Їх продають у менших упаковках", - пояснює економіст.

За його словами, раніше люди хліб купували як основну їжу. Зараз беруть мало, але готові платити більше за якісний продукт.

"Цьогоріч отримаємо гарний врожай зерна. Однак хліб від цього не подешевшає. Його ціна залежить від вартості палива і мінеральних добрив, які відчутно подорожчали. Ніхто не продаватиме зерно нижче собівартості, скільки б його не виростили. Ціна, навпаки, буде вищою, щоб покрити витрати на дороге паливо і добрива", - додає Охріменко.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні подорожчають натуральні соки

Зниження врожаю яблук спостерігається і в Україні, пише EastFruit.

Олександр Самойленко, директор департаменту садівництва і горіхоплідних культур ТОВ АПК «Маїс», яке виробляє соки прямого віджиму (ТМ «Найсік»), повідомив, що сировиною їх компанія буде забезпечена, так як має власні сади. При цьому він вказав, що в порівнянні з минулим 2018 роком спостерігається спад врожаю яблук на 20%.

На думку експерта, зниження врожаю відіб'ється на собівартості натуральних яблучних соків, які виростуть в ціні на 5-7%. Не вдасться уникнути подорожчання і в інших сегментах соків через дорожнечу сировини в цьому сезоні, додає фахівець.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Половина українського ринку горілки перебуває в тіні

У першому півріччі обсяг українського ринку нелегальної горілки склав 15 млрд грн. Про це повідомив НВ Бізнес директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Обсяг українського легального ринку горілки за перші шість місяців року склав 5,7 млн ​​дал. Приблизно стільки ж горілки виробляється в країні нелегально, повідомив НВ Бізнес генеральний директор асоціації Укргорілка Володимир Остапюк. «За оцінками представників Всесвітньої організації охорони здоров'я і МВФ обсяг нелегального алкоголю перевищує 50% ринку. Це приблизно 12 млрд грн втрат бюджету на рік», - говорить експерт. За його словами, цей показник не змінюється. Купити нелегальну горілку можна в розливайках, на ринках і через інтернет в кілька разів дешевше в порівнянні з цінами в магазинах.

Державна фіскальна служба проводить комплекс заходів «Акциз-2019», повідомили в прес-службі відомства. Від початку року, за даними фіскальної служби, було вилучено 118,2 тис. Декалітрів спирту на суму 241,8 млн грн і 87,4 тис. декалітрів алкогольних напоїв на 134,3 млн грн. «Припинено діяльність 16 незаконних виробництв спирту і 80 незаконних виробництв алкогольних напоїв», — повідомили в ДФС у відповідь на запит НВ Бізнес.

Схоже, цих заходів недостатньо, щоб вплинути на нелегальний ринок горілки. «Кількість нелегальної продукції не скорочується», — говорить Володимир Остапюк. Придбати спиртне можна на оптових ринках, невеликих кафе і через онлайн-магазини. Як правило, це продукція без назви і продається вона за 330-350 грн в пакетах об'ємом 10 літрів. У цьому випадку ціна за один літр становить 16,5-17,5 грн, тоді як мінімальна роздрібна ціна легальної продукції — 89,4 грн. «Ми купуємо через онлайн-магазин горілку під ТМ Absolut в пакеті по 3 літри по 170 грн за пакет. Продаємо по 20 грн за 50 грам і проблем зі збутом немає», — розповідає НВ Бізнес директор невеликого кафе в Київській області, який побажав залишитися неназваним.

Виробництво контрафакту здійснюється на підприємствах-виробниках лікеро-горілчаної продукції, сказано в дослідженнях Антикорупційної правозахисної організації: «З 30 лікеро-горілчаних заводів, що працюють в Україні, мінімум 10 займаються виготовленням контрафакту".

Невисока вартість нелегальної продукції — головна причина, через яку вона користується підвищеним попитом, говорить директор компанії Вітіс Груп Сергій Мазур. «Насамперед страждають легальні виробники. Офіційне виробництво скорочується», — говорить експерт.

У 2017 році в Україні було випущено 13,6 млн дал легальної горілки, у 2018 р. — 12,6 млн дал, а за чотири місяці 2019 року — 3,3 млн дал, йдеться в звітах Державної служби статистики. У першому півріччі 2019 року, за даними Укргорілки, офіційне виробництво скоротилося на 10%. За підсумками року ситуація може стати ще гіршою, що пов'язано з планованим підвищенням мінімальних роздрібних цін. Мінекономіки опублікувало проект рішення про підвищення мінімальних роздрібних цін (МРЦ) на горілку і лікеро-горілчані вироби на 11%, бренді — на 9,1-9,5% (залежно від витримки), віскі, ром і джин — на 7,3%, а вина — на 7,4-10,2%. Підвищення пов'язане зі зростанням собівартості виробництва спиртного. Якщо ніяких заходів з боротьби з контрафактом вжито не буде, то обсяг легального ринку може знизитися ще на 5-7%, прогнозує генеральний директор компанії Pro-Consulting Олександр Соколов.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Які продукти подорожчають восени

"Сьогодні" спільно з експертами розібралися, що з продуктового кошика подорожчає восени, а що, навпаки, впаде в ціні.

Хліб, борошно і макарони будуть рости до кінця осені.

"По хлібобулочних виробах спостерігається щомісячне зростання на 1,5-2%. Пекарі планово піднімають рентабельність соціально значущих сортів хліба", – пояснює директор ЕДК Олег Пендзин.

В цілому осіннє зростання може досягти і 15%.

"Зокрема, Україна мало засіває жито, яке до того ж йде на експорт. В результаті житнього борошна може бути недостатньо. На зростання вартості борошна, макаронів впливає і можливе подорожчання палива", – пояснює заступник гендиректора УАК Наталія Зарицька.

Це означає, що восени батон може подорожчати до 16 грн (+2 грн), біле борошно – до 17-18 грн (+2,5 грн), макарони – до 15 грн (+1,9 грн).

Крупи відставати не будуть. Так, гречка може підскочити в ціні на 20%, вважає Зарицька, адже обсяги посівів скоротилися. Але Пендзин впевнений у подорожчанні на 30-40%.

"Зараз посівні площі займають до 40% в порівнянні з 2018-м. Причина – останні два роки гречка дешевшала, тому її менше засіяли", – уточнюють в ЕДК.

Не виключено, що восени за кіло гречки доведеться платити по 25 грн (+7 грн). 

Борщнабір також зростатиме.

"Дощі заважають збору і зберіганню продукції. До кінця осені помідори, цибуля і капуста можуть подорожчати на 5%, а картопля – на 10-15%", – вважає Зарицька.

Якщо прогнози економістів збудуться, то картоплю чекаємо по 22-25 грн (+ 3-5грн), цибулю – по 12 грн (+1 грн), капусту – по 11 грн (+1 грн), помідори – по 43-48 грн (+2-3 грн).

Трохи набрати – до 10-15% – можуть яблука. На думку Пендзина, на вартість товару впливає велика пропозиція з Польщі, адже якщо курс долара виросте, то яблука теж подорожчають. Тобто за кіло продукту восени, можливо, доведеться заплатити 18 грн (+3 грн). 

А ціни на соняшникову олію будуть стабільными.

"Може навіть подешевшати на 5% за рахунок хорошого врожаю і високих обсягів виробництва на експорт", – кажуть в УАК.

Значить, восени пляшка олії в акціях обійдеться в 30 грн (-1,5-2 грн).

Восени яйця можуть подорожчати до 5-20%.

"Курка в теплу пору року несе яйця краще, ніж в холод. Тому крім сезонності інших факторів зростання немає", – вважає Зарицька.

Тобто за десяток заплатимо 26 грн (+1,2 грн). А молоко, сир, вершкове масло можуть вирости на 17-25% в листопаді, уточнюють в УАК, адже молочне поголів'я скорочується. Так, літр молока обійдеться в 32 грн (+6 грн). Ще на 6% подорожчає свинина.

"Ціни на нашу свинину можна порівняти з Польщею. Тому імпорт стабілізує ціни в Україні", – каже Пендзин.

У листопаді 1 кг свинячої грудинки може коштувати 112 грн (+6-7 грн).

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview