На ріпак чекають «соєві правки» і невизначеність щодо майбутнього сезону

З 1 січня 2020 року почнуть діяти «соєві правки» по ріпаку, згідно з якими ПДВ при експорті ріпаку з України не буде відшкодовуватись компаніям-експортерам, за виключенням експортерів, котрі є безпосередніми виробниками цієї продукції. Дані нововведення будуть діяти до 31 грудня 2021 року. Що подібні зміни можуть принести вітчизняним виробникам? 

Виробництво ріпаку в Україні збільшується з року в рік. За останні п`ять років посівні площі під даною культурою збільшилися вдвічі та станом на 12 серпня 2019 року становлять майже 1,3 млн га. На зазначену дату виробництво ріпаку вже перевищило 3 млн т, що майже на 300 тис. т (+11%) більше показника 2018 року і є абсолютним максимумом за всю історію незалежності України.

Ріпак є експортоорієнтованою культурою, адже майже 90% насіння, що виробляється в Україні, поставляється на зовнішній ринок, а решта залишається на переробку і власні потреби підприємств. Таким чином, експорт зазначеної культури є основною статтею доходів виробників і забезпечує Україну сотнями мільйонів доларів в рік. Так, у 2018 році Україна експортувала ріпаку на 1,1 млрд дол. США, що є найвищим показником впродовж останніх 5 років. 

Основним ринком збуту для українського насіння ріпаку є ЄС, куди щороку реалізується з України від 80% до 90% культури, а головними споживачами є Німеччина, Бельгія та Франція.

За результатами першої половини 2019 року експорт насіння ріпаку з України склав 180,9 тис. т, що вже на 41% перевищує показник аналогічного періоду минулого року, а у вартісному вираженні складає 76,4 млн дол. США. Проте, активні місяці експорту ріпаку ще попереду, адже основний об’єм поставок припадає на серпень-жовтень, тож вже за декілька місяців зможемо надати реальну оцінку. З огляду на рекордний врожай у поточному сезоні, є всі шанси спостерігати новий рекорд по експорту насіння ріпаку з України.

Основний продукт переробки насіння ріпаку – ріпакова олія. Її виробництво в Україні за останні 5 років зросло на 31% і за результатами 2018 року склало 126,6 тис. т. Натомість, за перше півріччя 2019 року порівняно з аналогічним періодом 2018 року виробництво ріпакової олії на 5% менше і становить 2,1 тис. т. Проте, активні місяці переробки культури ще попереду.

Цікавим є те, що частка ріпакової олії серед олій, що в основному виробляються в Україні, є маргінальною – за результатами 2018 року становила лише 2%, проти 94% соняшникової (рафінованої і нерафінованої) та 4 % соєвої олій. Це, фактично, свідчить про незначну зацікавленість переробників у виробництві ріпакової олії і низьку культуру споживання в Україні.

Тож, якими можуть бути результати «соєвих правок»? Фактично, експортер намагатиметься компенсувати не відшкодоване ПДВ, встановлюючи нижчу закупівельну ціну для виробника. Тобто, відміна повернення ПДВ при експорті автоматично здешевлює товар на внутрішньому ринку. Ті компанії, котрі не експортуватимуть самостійно, вимушені будуть продати сировину переробникам або експортерам за заниженою ціною. Це, ймовірно, спонукатиме їх до зменшення посівів ріпаку у наступному сезоні, що у свою чергу, стимулюватиме ціну до зростання. Подібна ситуація навряд чи стимулюватиме переробку, адже ціна на внутрішньому ринку тяжітиме до рівноваги з ціною на міжнародному ринку.

В той же час, варто зазначити, що є два сприятливі фактори для нарощення поставок насіння ріпаку з України. По-перше, за прогнозами USDA на 2019/20 МР в ЄС буде посіяно на  1,3 млн га (19%) менше ріпаку ніж у 2018/19 МР, що автоматично підвищує попит на насіння ріпаку зі сторони переробників цієї культури в ЄС, а Україна, як найбільший постачальник насіння ріпаку до ЄС (за результатами 2018 року), має всі шанси наростити обсяги експорту. По-друге, ДППС повідомляє, що розпочато роботу щодо відкриття експорту сорго, ріпаку та пшениці до Китаю. Таким чином, маємо перспективи розширення географії збуту насіння ріпаку.

Крім того, стимулювання переробки даної культури доцільно починати з формування культури споживання ріпакової олії в Україні і розширення географії збуту даної продукції.

Джерело: agrovisti.biz.ua

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Інноваційний медовий порошок дасть новий стимул для розвитку бджільництва

У поліпшеному продукті мальтодекстрин-добавку з не дуже сприятливою дією через високий глікемічний індекс-замінили природним живильним середовищем-носієм з пребіотичними властивостями, що підтримує травну систему, пише agrarii-razom.com.ua.

Натуральний мед володіє багатьма корисними для здоров'я властивостями. Має бактерицидну, зміцнюючу, імунізуючу, очищувальну, регенеруючу і знеболюючу дію. Це унікальний продукт з надзвичайно багатим хімічним складом. Містить 20 видів амінокислот, ферментів і біоелементів.

Натуральний мед використовується для виробництва ліків (сиропи для дітей, таблетки від ангіни, трав'яні чаї, які підвищують життєвий тонус), косметики (гелі для душу, кондиціонери для волосся, креми для обличчя, збагачують шкіру цінними поживними речовинами) та продуктів харчування (батончики, солодощі).

Однак, у промисловості застосування натурального меду обмежене через його липкою консистенції, що ускладнює миття виробничого обладнання, а швидка кристалізація вимагає повторного розрідження. Медовий порошок є вирішенням цієї проблеми, тому сухий мед входить до складу багатьох харчових продуктів і добавок, незважаючи на присутність мальтодекстрину.

На сьогоднішній день в продаваному порошку міститься тільки 50% меду, решта становить мальтодекстрин-наповнювач, критикований вченими через високий глікемічного індексу. Мальтодекстрин призначений для підтримки процесу сушіння шляхом зменшення несприятливих явищ, пов'язаних із фазовими переходами простих цукрів, які проявляються в тому, що матеріал залишається у формі сиропу навіть при низькому вмісті води.

З цієї причини харчової промисловості поки складно відмовитися від мальтодекстрину, але польські вчені пропонують альтернативу. У своїй роботі група дослідників з Варшавського університету сільського господарства поставила перед собою мету - отримати медовий порошок з мінімально можливим додаванням мальтодекстрину, зберігши при цьому поживні властивості, характерний медовий смак і аромат. Таким чином, був створений інноваційний продукт - сушений мед, що містить до 80% меду і тільки 20% мальтодекстрину.

- Під час сушіння ми задіяли заздалегідь осушене повітря, що дозволило знизити температура матеріалу з 80 до 50 ° С, що дало можливість одночасно знизити вміст мальтодекстрину. Слід зазначити, що така сушка також набагато ефективніше традиційних методів, коли іноді втрачаємо половину порошку. При використанні осушеного повітря ефективність досягає майже 80%! Нижча температура сушіння також забезпечує кращу поведінку термолабільних сполук, і в підсумку ми отримуємо продукт, позитивно впливає на мікрофлору кишечника людини, - пояснює доктор Катаржина Самбірська.

Вчені протестували покращений сухий мед у виробництві кондитерських і навіть м'ясних виробів. Наприклад, така добавка продовжує термін придатності фрикадельок.

- Дослідження показують, що наш сухий мед може бути доданий в якості антиоксидантного компонента і має антибактеріальні властивості. Він також може функціонувати як замінник цукру. Я думаю, що є багато можливостей використовувати сипучий мед, який ми отримали. Тим більше, що набагато корисніше, ніж представлені на ринку аналоги, оскільки містить до 80% натурального меду, - додала Самборська.

Можливо, завдяки новому відкриттю, використання меду в промисловості значно збільшиться найближчим часом.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

У Парижі відкриється найбільша у світі міська ферма на даху

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Guardian.

Вона розташується у 15-му окрузі Парижа, на даху великого виставкового центру. Міський оазис, який наразі на стадії будівництва, буде займати площу близько 14 тисяч квадратних метрів. На момент відкриття він буде найбільшою у світі міською фермою.
На ділянці планують вирощувати 30 різних видів рослин. У розпал сезону, як очікується, збиратимуть близько тисячі кілограмів фруктів і овочів щодня.

За рослинами доглядатимуть близько 20 садівників. Вони будуть використовувати винятково органічні методи.

Міська ферма також матиме власний ресторан з баром на 300 місць. У меню будуть представлені сезонні продукти, вирощені на місці.

Ферма також запропонує широкий спектр послуг, пов'язаних з міським сільським господарством, в тому числі освітні тури, семінари з формування команд і спеціальні заходи.

У місцевих жителів буде можливість орендувати свої власні невеликі городи — в спеціально розроблених дерев'яних ящиках.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Як обвал цін на кукурудзу на Чиказькій біржі вплине на українських виробників

Ситуація на міжнародних біржових ринках не відображається на ціновій динаміці в Україні негайно. В Українських виробників є приблизно тиждень до того, поки результати біржових торгів в Чикаго відобразяться на їх телефонах з смс-ками від трейдерів. Про це  AgroPolit.com повідомив начальник аналітичного відділу товарної біржи КМЕ Анатолій Стоянов.

Зазначимо, що вихід серпневого звіту американського Мінсільгоспу обвалив ціни на кукурудзу на понад 6% за 1 торговий день. 12 серпня 2019 року МСГ США (USDA) опублікувало свою чергову доповідь щодо попиту та пропозиції в світі. В звіті опубліковано інформацію про збільшення виробництва кукурудзи в США на 3,42%, що було не очікувано для трейдерів. Учасники ринку очікували підтримки зростанню цін через скорочення виробництва в основних країнах виробниках, однак ці очікування не були підтверджені.

Натомість, МСГ США надало покращений прогноз по виробництву зернової в США та покращила прогноз виробництва в ЄС (+0,91%), Україні (+1,94%) та Росії (+13,89%). Інформація щодо перехідних залишків також надала сильний тиск на динаміку біржових торгів Це створило додатковий тиск на ціни надзвичайно високі перехідні залишки, скорочення обсягів експорту та розширення посівних площ. Додатковим стимулюючим фактором зниження цін стала й інформація щодо виробництва біоетанолу в США, яка також не виправдала очікування ринку.

Отримавши такі дані, трейдери масово стали закривати позиції та продавати ф’ючерсні контракти, про що свідчать обсяги укладених контрактів. Всього за півдня торгів у понеділок, ринок обвалився на 6%, порівняно з рівнем закриття торгів у попередній торговий день. 

Кукурудзяні котирування продовжили зниження й у вівторок. Ринок відкрився нижче рівня закриття торгів у понеділок, але зниження котирувань за день склало майже 3%. За оцінкою аналітичного відділу КМЕ, даний рівень зниження не є кінцевим і потенціал зниження котирувань є достатнім аби продавити ціни до рівня 370-375 центів/бушель, або $135-140 т. Існує ймовірність розвороту тренду до рівня вище 400 центів/бушель, однак це не відбудеться раніше ніж наступного тижня поки ринок перетравлюватиме інформацію та очікуватиме виходу звітів IGC чи інших аналітичних служб. Ринок торгуватиметься у ведмежому тренді найближчі 10 днів з короткими періодами корекції.

"Ситуація на міжнародних біржових ринках не відображається на ціновій динаміці в Україні негайно. В українських виробників є приблизно тиждень до того, поки результати біржових торгів в Чикаго відобразяться на їх телефонах з смс-ками від трейдерів. Ціна на кукурудзу в Україні минулого тижня вже почала обережно знижуватись в очікуванні нового врожаю зернової, а результати торгів в США тільки посилять таку тенденцію. Аналітики КМЕ рекомендуватимуть стримувати продажі або проводити реалізацію обмеженими партіями в очікуванні зміни ринкової кон’юнктури. До початку збиральної кампанії, торгівці знижуватимуть закупівельні ціни наслідуючи світовий тренд, однак глобальний дисбаланс на ринку кукурудзи стимулювати зростання цін вже через 30-45 днів після початку збиральної кампанії в Україні. Ціна протягом наступних 10-15 днів може втратити від $5/т.", — зазначив Стоянов.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Дніпропетровщині готується до запуску новий елеватор

Компанія «Зернова плюс» (Дніпропетровська область) готує до запуску елеватор у селі Світлогірське Криничанского району. 

Про це повідомили в компанії «Варіант Агро Буд», яка є виробником елеваторного обладнання. 

Зокрема, «Варіант Агро Буд» поставив «Зерновій плюс» два повнокомплектних силоси з естакадами і зачистними шнеками. 

«Контракт був підписаний в грудні 2018 року, а монтажні роботи по силосах почалися 24 червня 2019 року», – зауважили в компанії. 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Європейці підсіли на українські консервовані томати

Про це повідомляє Українська асоціація аграрного експорту, пише AgroTimes.

Основними покупцями стали  Польща — 42 % вартості, а також Чехія і Німеччина  – по 7 %.

Середня вартість консервованих томатів вітчизняного виробництва на міжнародному ринку –  806 дол/т.

В асоціації зазначають, що при експорті до Євросоюзу для України діють основна і додаткова преференційні квоти на приготовлені або консервовані томати в обсязі 10 тис. тонн і 3 тис. тонн відповідно. Але ці норми українські компанії-експортери перевищують за рахунок позаквотових поставок.

У нинішньому році українські експортери вже закрили основну квоту, а додаткова квота на консервовані томати для України у ЄС відкриється лише з 1 жовтня 2019 року.

Річний обсяг світового експорту перероблених томатів складає приблизно 5 млн тонн, а лідером виступає Італія, яка у 2018 році експортувала понад 2 млн тонн цієї продукції. Крім того, міцні позиції на ринку мають Китай, Іспанія, США, Португалія і Туреччина.


 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview