170513

На ринку з’явилися перші херсонські кавуни

Ринок одразу відреагував на це – лише за одну добу ціни на кавуни на найбільшому на Півдні гуртовому ринку «Нежданий» обвалились з 25 грн/кг (0,86 €/кг)до 15 грн/кг(0,51 €/кг). Про це йдеться у повідомлені інформаційного ресурсу «Інфо-Шувар».

Враховуючи плани українських трейдерів, перші херсонські кавуни врожаю 2019 року можуть з’явитись на ринку Центрального та Західного регіонів ще до кінця поточного робочого тижня.

За даними Валерія Федоренко, фахівця з розвитку плодоовочевого ринку проекту UHBDP, поки що фермери збирають кавуни з т.з. «термосів» - плівкових міні-теплицях.  Площі під раннім кавуном є меншими цього року - українські виробники скоротили їх через низькі ціни на ранній кавун минулого року. По т.з. «багарних» кавунах, які почнуть збирати в кінці липня, ситуація дзеркальна – площі під ними збільшились завдяки рекордно високим цінам минулого сезону.

«Минулий рік показав наскільки погода може скорегувати плани виробників і трейдерів. Рік тому сезон розпочався на 7-10 днів раніше завдяки теплій весні та почату літа, і вже до середини липня ціни досягли найнижчих в той рік показників. В серпні через тривалі дощі на Півдні ціни сягнули рекордних показників, хоча зазвичай саме в цей період вони є найнижчими. Але, попре всі перешкоди, Україні в минулому сезоні вдалось експортувати найбільший за останні 4 сезони обсяг кавунів - 19 тис. тонн. Сподіваємось в цьому сезоні побачити черговий рекорд», - розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар», найбільшого в Західному регіоні України гуртовому ринку.

«Якщо погода не завадить, ми маємо всі шанси зібрати в цьому сезоні один з найкращих врожаїв «багарних» кавунів і оновити рекорд з експорту. Більший врожай може сприяти зниженню внутрішньої ціни, але водночас, завдяки цьому ми зможемо бути більш конкурентоздатними на ринку Польщі та Прибалтики. Найбільший обсяг кавунів ми зазвичай експортуємо саме в серпні», - каже пан Федоренко.

За даними «Інфо-Шувар», у 2018 році вже в середині липня виробники Півдня пропонували кавун по 1,2-1,8 грн/кг (0,04-0,06 €/кг), а в серпні ціни на український кавун вже були в 2 рази вищі.

Серед головних викликів цього сезону фахівці ринку називають нові вимоги щодо експорту в країни Євразійського Союзу - експортувати в цей регіон зможуть тільки ті виробники, які нададуть підтвердження про те, що їхнє господарство є  "вільною" від карантинних організмів ділянкою.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Акваторію Чорного моря здаватимуть в оренду для вирощування мідій

Як передає БизнесЦензор, про це голова Держрибагентства Ярослав Бєлов повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

"Пілотний проект дасть можливість суб'єкту господарювання взяти в оренду акваторії внутрішніх морських вод Чорного моря для вирощування мідій. Сьогодні це реальний напрям господарської діяльності, який може забезпечити постачання на внутрішній ринок цінних і відносно доступних продуктів. Сподіваюся, після успішного старту проекту бажаючих почати свій бізнес в цьому напрямку стане більше і розвитку марикультури в Україні бути", – повідомив голова Держрибагентства.

За словами чиновника, відповідний проект рішення зараз знаходиться на погодженні в центральних органах виконавчої влади.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Україна посилює контроль аграрного ринку

Наразі в Україні відсутній дієвий контроль та покарання за виробництво та розповсюдження фальсифікованої та контрафактної продукції засобів захисту рослин (ЗЗР). Відбувається нехтування регламентів застосування ЗЗР, що наносить нищівної шкоди екології, тваринам та суспільству. Частішають випадки стихійної утилізації тари з-під пестицидів, а також непридатної хімії. Турбота за майбутнє нації згуртувала соціально відповідальних імпортерів та виробників ЗЗР до створення Громадської Спілки «Український контроль аграрного захисту».

До об’єднання увійшли всі українські виробники та ключові імпортери ЗЗР, які забезпечують понад 30% річної потреби ринка України, зокрема «АЛЬФА СМАРТ АГРО», «КОМПАНІЯ АГРОХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ», «ТОРГОВИЙ ДІМ «АГРОСФЕРА», «ТОРГОВИЙ ДІМ «НЕРТУС», «УКРАВІТ АГРО», «ХІМАГРОМАРКЕТИНГ» та інші.

Громадське об’єднання створено з метою дієвого вирішення нагальних проблем аграрного сектору у сфері захисту рослин та впровадження механізмів посилення обізнаності, контролю та запровадження ефективних заходів впливу на безвідповідальних суб’єктів господарювання та громадян, які порушують законодавство у сфері роботи із пестицидами та, відповідно, наносять шкоду країні.

Учасники також запрошують всіх відповідальних представників аграрного ринку долучатися до об’єднання з метою впорядкування життєвого циклу обігу пестицидів та агрохімікатів.

Головою ГС «УКАЗ» обрано Кузьменка Сергія Олександровича, який останні 4 роки очолював ГС «Українська промислова асоціація захисту рослин».

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Рік тому вітчизняний абрикос коштував на 25% дорожче

Сьогодні головне зростання пропозиції відбувається за рахунок збирання абрикосів в господарствах Півдня та Закарпаття, але паралельно із тим Україна продовжує імпортувати ці фрукти. На гуртових майданчиках країни за гаманець споживача продавці українського абрикосу конкурують із постачальниками абрикосу з Греції, Іспанії, Туреччини та Узбекистану, повідомляє Інфо-Шувар.

На найбільшому в Західному регіоні гуртовому ринку ОРСП «Шувар» український абрикос пропонується по 25-35 грн/кг залежно від якості. Сезон українського абрикосу розпочався тільки тиждень тому, а ціни за цей період встигли знизитись в 1,5 рази. Але рік тому вітчизняний абрикос коштував на 25% дорожче. В порівнянні із минулим роком імпортні абрикоси теж помітно подорожчали. Абрикос виробництва Узбекистан на майданчику ОРСП «Шувар» сьогодні пропонується по 50-55 грн/кг, фрукти від європейських виробників в терміналі «Овочі та фрукти» коштують 45-50 грн/кг
Як вже повідомлялось, Україна цього року суттєво збільшила імпорт абрикосів. В травні 2019 року до країни було ввезено найбільший в цьому місяці за останні 5 років обсяг кісточкових – 1,45 тис. тонн загальною вартістю $ 1,72 млн.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні подорожчала свинина

Про це свідчать дані інфляційного барометра, передає УНН.

Станом на 19 червня цього року 1 кг свинини коштує в середньому 121,6 грн.

Зазначимо, що з початку місяця в Україні переважна більшість продуктів харчування зі списку соціальних подешевшала. Так, борошно впало в ціні на 2,8% - до 14,1 грн за кг, ковбаси - на 1,3%, до 189,8 грн за кг, масло - на 4,4%, до 203,2 грн за кг, рис - на 4,9%, до 28,4 грн за кг, сало - на 2,9%, до 128,4 грн за кг.

При цьому, з початку місяця в Україні подорожчало молоко - на 4,9%, до 24,6 грн за літр, крупи гречані - на 8,6%, до 22,1 грн за кг, цукор - на 2,5%, до 17,6 за кг, яловичина - на 1,4%, до 137,9 грн за кг.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Українські устриці смачніші за іноземні і коштують 30 грн за штуку

Про це в інтерв’ю agravery розповів Андрій Пігулевський, власник підприємства “Устриці Скіфії”.

Найближчим часом Пігулевський планує довести роздрібну ціну молюска до 15 грн за рахунок вдосконалення механізму дозрівання та нарощування бізнесу.

«Дуже важливо налагодити безперервний врожай. Щоб реалізовувати 17 т устриць щороку, потрібно щоб 20 т додаткових лежало у воді в процесі росту і 20 т ви висаджували в комерційному розмірі», — підраховує фермер.
На сьогодні виробник співпрацює з мережею супермаркетів та біля 200 ресторанів.

«Поки працюємо тільки в Україні, адже конкурувати з європейськими устрицями складно. У планах є розширення устричного виробництва і перекриття всього ринку України, бо на сьогодні ми покриваємо лише 10%», – ділиться Пігулевський.

Також думають про експорт до Грузії та Туреччини, розширення асортименту і вирощування мідій та водоростей.

Перепоною устричного виробництва фермер називає незахищеність малого бізнесу на законодавчому рівні. Приміром влітку минулого року на фермі без пояснень було вилучено 1300 молюсків місцевими правоохоронними органами.

Разом з тим, попит на устриці зростає й поступово молюск перестає бути делікатесом, перетворюючись на доступний всім продукт.

За різними оцінками, цей ринок може зростати щорічно на 30-50%.

Джерело: agro.guide

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview