170513

На Сумщині вибухнула пекарня – є постраждалі

Про це повідомляє УНН з посиланням на відділ комунікації обласної поліції.

Як повідомили в поліції, у приміщенні працювала чергова робоча зміна у складі трьох людей: дві жінки віком 48-ми та 47-ми років, та 21-річний юнак.

Спалах газоповітряної суміші стався в той момент, коли найстарша з працівниць пекарні відкрила двері до туалетної кімнати. У результаті вона найбільше постраждала від опіків: лікарі діагностували у неї ураження 15% площі тіла, вона перебуває у реанімації. Її колега також зазнала опіків, і доправлена до хірургічного відділення місцевої лікарні. Юнаку медична допомога надана без госпіталізації.

Також в результаті спалаху в приміщенні пошкоджено шибки вікон, частково зруйновані міжкімнатні перегородки та туалетна кімната. Виниклу пожежу ліквідували викликані рятувальники.

В рамках відкритого кримінального провадження поліцейські призначили низку експертиз для з‘ясування причин та обставин події.

"По даному факту в поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 194 КК України (умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу, вибуху чи іншим загально небезпечним способом), в рамках якого проводяться всі необхідні слідчі дії, спрямовані на з‘ясування причин та обставини даної події", - повідомили в поліції.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Хмельниччині збудують біостанцію на соломі

Про це пише kurkul.com.

«Ділянка під будівництво розташована поруч з с.Печеське. Паливом для електростанції буде солома. В радіусі 50 км щорічно заготовлюється 1,4 млн т соломи, що більше, ніж необхідні для електростанції 270 тис. т в рік. Вироблена енергія буде подаватися в локальну мережу і продаватися за «зеленим» тарифом», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що біомаса — легкодоступний в Україні ресурс. Використовуючи солому як біомасу, можна генерувати поновлювану електроенергію і тим самим збільшити енергонезалежність України від імпорту енергії, а також зменшити викиди парникових газів і підтримати місцевий розвиток і зайнятість.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

76-кілограмового гарбуза виростили на Кіровоградщині

У конкурсі «Гарбуз – велетень» Покровського ярмарку, що відбувається у рамках Міжнародної агропромислової виставки з польовою демонстрацією техніки “AgroЕxpo-2019”, загалом брали участь вісім учасників із різних регіонів України.

Однак, перемогла мешканка Кіровоградщини – Олена Горлова із села Осикувате, Кропивницького району, що виростила гарбуз вагою 76 кг. За таке досягнення жінці вручили в якості призу телевізор.

Олена Горлова розповіла журналістам, що працює з юного віку – з 15 років.
Гарбуз-рекордсмен вирощувала разом із своїм чоловіком. Ні до яких особливих хитрощів не вдавалися: «Посадили, посапали, насіння з року в рік однакове – кормовий сорт». Ріс гарбуз-переможець, як і всі його родичі, з квітня по вересень.

«Для нас перемога несподівана, адже вирощували на звичайному городі. Секрет такого велетня простий – ростити з любов‘ю», – говорить переможниця конкурсу.
Отже, цьогоріч Олега Горлова змогла побити трирічний рекорд, який у 2016 році  встановив Сергій Куценко, тоді його гарбуз важив 63 кг.

Найменший гарбуз-велетень, що брав участь у конкурсі нинішнього року, важив 29,5 кг.

Джерело: landlord.ua

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Надмірна пропозиція курятини на світовому ринку провокує зниження цін

Основними проблемами є тривала ситуація із надмірним постачанням на багатьох світових ринках, таких як ЄС, США та Південна Африка. Насправді лише уражені хворобами тварин Китай, Мексика та Бразилія (завдяки поєднанню скорочення пропозиції та покращеному попиту на експорт) працюють досить добре. Інші ринки страждають від надмірної пропозиції, пише Meat-Inform.

Таким чином, більш урегульовані поставки повинні стати ключем до підвищення прибутковості світової галузі птахівництва в другому півріччі 2019 року.

У цей період на ринку очікується пожвавлення, пов’язане з АЧС та підвищенням цін на свинину й інші види м’яса. “Споживачі почнуть замінювати свинину на більш доступну курятину. Утім ця тенденція не буде тривалою”, – стверджує Нан-Дірк Малдер, старший аналітик м’ясного ринку в Rabobank.

Китай купує порівняно невеликі обсяги птиці на світових ринках – в основному це субпродукти, ноги та крила. Філе переважно не цікавить китайських імпортерів, і хоча попит на це м’ясо на місцевому ринку може зрости, зростання імпорту не передбачається, тому що, згідно з даними звіту, різниця в цінах занадто велика.

Країни, які мають доступ до ринків Китаю та В’єтнаму, які постраждали від АЧС, побачать деякі позитивні зрушення, але слабкий світовий попит на філе залишається ключовим питанням для глобальних компаній, оскільки для багатьох галузей промисловості це є основним джерелом прибутків.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ТОП-10 молочних продуктів, яких найбільше виробляють в Україні

Про це, опираючись на дані Держстатистики України повідомляє аналітики Асоціації виробників молока (АВМ) Володимир Андрієць.

«Найбільша частка в готовій продукції належить групі молока та вершків ― 47,4% Їх, за звітний період було виготовлено 572,2 тис. т., Молока з жирністю до 1% ― 262,1 тис. т, молока вище 1% жирності ― 274,8 тис. т. Загальні об’єми виробництва вже протягом року залишаються стабільними та суттєво не відрізняються від таких у минулому році», -  повідомляє аналітик АВМ.

На другому місці виробництво кисломолочних продуктів ― йогурти, кефіри, сметана та ін. ― 20,4%. Їх у цей період було вироблено 246,7 тис. т., що на 1,2% менше, ніж в минулому році.

Третє місце, із часткою у загальній структурі виробництва ― 10,7% ― займає морозиво. Його за звітний період виготовили 129,6 тис. т., що на 6,3% більше, ніж минулоріч.

Четверте місце, із часткою у структурі виробництва 9,3%  займають сири. Їх за 7 місяців поточного року виготовили 112,3 тис. т., що на 1,3%, більше, порівняно з минулим роком. Зростання у липні відбулось за рахунок нарощування виробництва плавлених сирів ― на 7,8% до 2,4 тис т. та кисломолочного сиру ― на 6,7% до 41,9 тис. т. А от виробництво твердих сирів продовжує знижуватися. Так  скорочення за 7 місяців склало  9,6% ― до 50,3 тис. т., порівняно з липнем минулого року. Протягом липня  їх виробництво скоротилося на 15% до 6,9 тис. т, ніж в аналогічний період минулого року.

П’яту сходинку, у структурі виробництва, займає виробництво вершкового масла, якого за звітний період виготовили 52,4 тис. т, що на 19,3% менше ніж за звітний період  у минулому році.

 На шостій позиції виробництво сироватки, якої в період січня-липня  виготовили 35,6 тис. т., що на 12,8% менше, порівняно з минулим роком.

На сьомому місці – виробництво сухого знежиреного молока. Його у період з січня по липень 22,3 тис. т.,  що на 18,9%, менше порівняно з звітним періодом минулого року.

Молоко згущене, якого виготовили за 7 місяців поточного року 19,5 тис. т., що на 3,2% менше, ніж у минулому році, займає восьму позицію. Варто заначити, що у липні відбулося пожвавлення виробництва, в результаті місячні обсяги зросли на 14,1%, до 3,2 тис. т.

На дев’ятій позиції, у структурі виробництва молочної продукції сухе незбиране молоко. Його в цей період його було вироблено 12,7 тис. т., що на 71% більше ніж у 2018.  Так, лише у липні обсяги його виробництва склали 1,9 тис. т., що на 93,6% більше, ніж у липні минулого року

І замикає десятку структури виробництва ­ ― казеїн. Загальні об’єми його виробництва знизилися на 23,5%, до 3,8 тис. т., порівняно з цим же періодом минулого року, а липневі об’єми ― впали до 774 т., що на 33,5% менше, ніж у липні 2018 року.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Рівненщині запрацював сучасний елеватор потужністю 30 тисяч тонн

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Підприємство за шість років інвестувало в область 154 мільйони гривень. За ці кошти кілька років тому вдалося відкрити елеватор у Березнівському районі, а віднині – ще й у Костополі. Його потужність – 30 тисяч тонн одноразового зберігання зерна.

Зараз компанія працює на території 22 сільських рад трьох районів – Березнівського, Костопільського та Сарненського. Орендує майже 10 тисяч гектарів землі та вирощує сільськогосподарські культури. Окрім того, на виробництві повністю налагоджений технологічний процес по очищенню, сушінню, зберіганню та відвантаженню зерна. На підприємстві працевлаштовано 135 робітників.
 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview