На українських ринках майже 40% чорної ікри осетра нелегально виготовлені

Такі результати дослідження оприлюднив Всесвітній фонд природи. Таємні покупці з жовтня 2017 року по травень 2018 року збирали зразки чорної ікри та осетра в 6 містах України: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро і Херсон, пише 112.ua.

Таємні покупці брали зразки товару на ринках, у ресторанах і магазинах.

Пізніше ці зразки передали на дослідження в Інститут зоологічних досліджень ім. Лейбніц, який знаходиться в Берліні. Дослідження показали в якому місці були вирощені ці зразки: в акваріумі або дикого походження.

Всього в інституті досліджували 33 зразка чорної ікри та осетра. За результатами дослідження 13 з 33 зразків були виготовлені нелегально. Найбільше браконьєрської продукції знайшли в Києві та Одесі (50% у кожному місті). Найменше браконьєрського товару в Дніпрі, там результати дослідження зразків показали легальне походження товару.

Читайте також: Контрабанді всупереч: за яких умов можливий успішний бізнес з виробництва осетрової ікри?

Дослідження показало, що найчастіше браконьєрська продукція попадалася на відкритих ринках. Показник нелегального походження чорної ікри та осетра, які продавали на ринках, складає 60%. У магазинах 90% вилучених зразків були акваріумного походження.

Також 45% вилучених зразків товарів мали у своєму складі компоненти, які не збігалися з компонентами, зазначеними в складі.

Всесвітній фонд природи дає кілька рекомендацій:

- купувати товар в мережевих магазинах;
- купуючи чорну ікру рекомендують вибирати перевірених виробників, а також звертати увагу на упаковку і перевіряти маркування: назва і адреса підприємства, дату виготовлення і термін придатності, назва виду риби, для імпортної продукції обов'язково повинен бути код CITES;
- купуючи осетер необхідно вибирати живу рибу і не купувати занадто велику або занадто маленьку рибу, які поширені на відкритих ринках Києва та Одеси.

Осетер є найбільш уразливим видом риб Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи. 85% всіх осетрових знаходяться на межі вимирання. 6 видів риб осетрової групи занесені в Червону книгу. Їх вилов заборонений і є нелегальним. В Україні вилов цих 6 видів осетра заборонений з 2009 року. Деякі види осетрів вже мають статус зниклих, такі як осетер атлантичний і шип.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

За скільки Укрзалізниця здає в оренду зерновози на ProZorro

Напіввагони здавалися в оренду за 819 грн, ціна на них під час аукціону зросла до 1 341 грн. Підсумками перших аукціонів в Укрзалізниці задоволені.

Про це повідомляє “Магістраль”. Також дані взяті з сайту “ProZorro.Продажі”, пише landlord.ua.

На перші аукціони Укрзалізниця виставила 2 типи вагонів: напіввагони та зерновози. Всього аукціонів було 14: 7 – з напіввагонами, 7 – із хопер-зерновозами.

За зерновози боролося понад 30 учасників. Лідером стало ТОВ “Алмейда Груп”, що запропонувало найвищу ціну – 8 265 грн за вагон. Стартова ціна на напіввагони була нижчою – 819 грн. Під час торгів вона зросла до 1341 грн (на 60%). Таку вартість запропонувало ТОВ “Техно-маг”.

Переможці мають три дні, щоб завантажити вагони, що виставлялися на аукціон.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Росія забороняє ввезення з України сільгосптоварів, сировини і продовольства

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

У суботу прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову уряду про заборону на ввезення в Росію вироблених в Україні товарів, а також товарів, які переміщують через її територію.

"Підписаною постановою вводиться заборона на ввезення в Росію товарів, країною походження яких є Україна, а також тих, які переміщуються через територію України, за затвердженим списком. Основний обсяг товарів, щодо яких введено заборону, належить до категорії промислових. До списку також внесено сільськогосподарську продукцію, сировину і продовольство", – йдеться в повідомленні прес-служби.

"Уряд Росії може ухвалити рішення про скасування спеціальних економічних заходів, що вводяться, якщо Україна скасує обмежувальні заходи, введені раніше щодо конкретних російських товарів", – зазначили в прес-службі.

У прес-службі нагадали, що Україна періодично вводить санкційні обмеження як щодо російських фізичних і юридичних осіб, так і щодо конкретних російських товарів. "Із моменту введення заходів щодо заборони імпорту з Росії окремих видів сільськогосподарських товарів український "санкційний" список було розширено на 18 видів продукції, зокрема, агропромислової продукції, продукції хімічного комплексу", - йдеться в повідомленні.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Китаянка винайшла косметику з картоплі

Косметична продукція Pototaly на 100% органічна і виготовляється з натуральних інгредієнтів. Упаковка також зроблена з перероблених картопляних відходів.

Про це повідомляє AgroPortal.

Івен Хао виросла в родині, яка веде картопляний бізнес — Landun Xumei Foods. Компанія займалася виробництвом картоплі — від її вирощування до упаковки. І дівчина з дитинства використовувала картоплю не тільки за призначенням, в якості їжі, але і як засіб для догляду за шкірою. Вона висвітлювала шкіру за допомогою картопляних бульб.

Після закінчення Школи бізнесу Університету Чикаго, дівчина вигадала новий напрямок для сімейного бізнесу Landun Xumei Foods — косметичний.

Івен Хао має намір переводити 5% від прибутку бренду Pototaly на благодійні програми, які фінансують сільську освіту і захищають права жінок.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Українець налагодив виробництво крем-меду з ягодами

Про це повідомляє SEEDS.

«Зрозумів, що просто здаючи мед оптовикам, заробити на життя не зможу», ― говорить Сергій Псарьов.

Чоловік виграв грант на покупку устаткування для кремування. У мед додає годжі, брусницю, чорницю, малину і навіть фізаліс. І заснував свою справу під брендом «Rancher Green». Для крем-меду Сергій закуповує продукт по всій країні. Є мед з Карпат, а є з Волновахи.

Технологія проста потрібно повільно перемішувати охолоджений мед та додавати ягоди.

«Він дуже м’який і шовковистий з фруктовим присмаком», ― розповідає підприємець.

Джерело: kurkul.com

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Рукола дає по 2-3 врожаї за один посів

Про це пише agro.guide.

Технологія вирощування руколи відносно проста та подібна до салату. Найкращими попередниками для цієї рослини є картопля, гарбузові, бобові культури. Рукола потребує родючих легких грунтів і найкраще росте на нейтральних або слабокислих грунтах.

При цьому варто розуміти, що руколу високої якості, з низьким вмістом гірких глюкозінолатів, отримують лише за весняного й осіннього вирощування як на поливі, так і без нього. Влітку руколу слід вирощувати у невеликих кількостях, але з обов’язковим достатнім поливом у процесі вегетації.

Урожай цієї рослини збирають уже через 3-4 тижні після появи сходів, при досягненні висоти 10-15 см. Використовують лише молоде листя, старі листки досить пікантні на смак. Зрізувати листя варто не дуже низько, щоб отримати другий та третій урожай.

Певний час його можна зберігати при високій вологості повітря та низькій температурі. Оптимальні умови створюються при температурі 5-8 градусів, в перфорованих пакетах.

Урожайність руколи за весняної сівби сягає 0,8-1,2 кг/кв. м, восени — до 2-3 кг.

Ціна на ринку може коливатися в різний час від 30 до 100 грн/кг.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview