На Житомирщині працює унікальна ферма, де вирощують еко-курей та черв’яків

Вся вирощена на фермі продукція має сертифікат органічної, пише “Агро-Центр”.

Олександр Щербина — власник та господар ферми. Зайнятися фермерством чоловікa надихнули спогади про дитинство, яке він провів у селі, де допомагав бабусі та дідусю порати по господарству.

Сьогодні на фермі вирощують близько 700 еко-курей, які несуть органічні яйця. Тут ростуть огірки, лохина і малина, окрім цього спеціальні каліфорнійські черв’яки переробляють відходи на гумус. Органічних курей від звичайних відрізняють умови утримання та харчування. Так на фермі “Дача” кури ростуть в умовах вільного вигули, а годують їх виключно органічними кормами: зерном, крейдою та морською мушлею.

“Наші курочки органічні. Ми вирощуємо їх для того щоб отримати органічне яйце. Якщо ми купуємо зерно для годівлі, ми маємо купувати його у органічних виробників, або самі органічно вирощувати. Але до цього поки що діло не дійшло”, - поділився фермер.

За стандартами органічного виробництва, курей не можна тримати в закритих клітках. На 6 курей повинно бути виділено один кв. метр. Фермер розповів, що одного півня вистачає на 10-20 курей.

Унікальними на фермі “Дача” є каліфорнійські черви, які переробляють відходи на гумус та дають спеціальний сік:

“Ми привозимо з кухні рештки від моркви, буряка, картоплі. Їх черв’яки переробляють на біологічно чистий гумус, яким ми підживлюємо наші рослини”, - розповів фермер.

АЧС вразила одразу дві області

Про це повідомляє Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

З 29 листопада по 5 грудня на території цих областей зареєстровані два випадки захворювання на африканську чуму свиней. Діагноз АЧС було підтверджено лабораторними дослідженнями.

Читайте також: Чому Україна не може подалати АЧС

"В осередках захворювання проводяться заходи щодо локалізації та недопущення поширення збудника АЧС", - уточнили контролери.

Нагадаємо, з початку року в Україні зафіксовано вже 138 випадків АЧС. Загалом, за останні три роки вірус не оминув жодну з областей.

В Україні закрився молокозавод

Як відомо, тиждень тому близько сотні заводчан просто не пустили на їх робочі місця, а потім його керівництво в особі власника більшої частки акцій Володимира Шершньова спробувало домогтися від робочих заяв про звільнення.

Закриття підприємства пов'язують з недавньою перевіркою на ньому (для усунення виявлених порушень дали термін до 5 грудня).

«Нам виплатили зарплату за минулий місяць, всі працівники її отримали, але залишилися без роботи. Завод закривають, і більше він працювати, швидше за все, не буде. В санітарній службі знайшли безліч порушень, а домовитися з ними виявилося дуже дорого», — розповіли на підприємстві.

Джерело: timer-odessa.net

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Через нестачу вагонів борошно на хлібзаводи надходить з перебоями

При середньодобовому попиті 4 000 вагонів, “Укрзалізниця” здатна забезпечити лише 23% заявок, повідомляє Українська аграрна асоціація, пише agroday.com.ua.

В УАА зазначають, що деякі підприємства за період жнив не отримали для відвантаження продукції жодного вагона-зерновоза.

До прикладу, держпідприємство «Новопокровський комбінат хлібопродуктів» та ТОВ «Столичний млин» у листопаді опинилися під загрозою зупинки роботи через переповнення складів готовою продукцію. Це, в свою чергу, призвело до перебоїв у постачанні борошна на хлібозаводи Києва та області.

Експерти вважають, що проблему із нестачею зерновозів частково можна вирішити за рахунок залучення приватних вагонів. Зокрема, для цього в бюджеті-2019 передбачена компенсація вартості вагонів для перевезення зерна.

Складнішою залишається проблема із нестачею локомотивів. Нині законодавством не передбачено залучення приватної тяги, що залишає УЗ монополістом у сфері залізничних перевезень.

Україна без риби: проблеми рибальства в Азовському морі

Зараз Азовське море генерує більшу частину українського вилову рибу. На думку експертів стабільна та безпечна робота на Азовському морі за такої ситуації не гарантована, , пише “Агро-Центр”.

“Азовське море має велике значення для вітчизняного рибного промислу. У 2017 році в водоймах України було виловлено майже 81,9 тис. т риби. На частку Азовського і Чорного морів припали 42,7 тис. т. вилову водних біоресурсів, або 52% від загального обсягу вилову. Причому 37,5 тис. т. виловили саме в Азовському морі”, -  підкреслює голова Асоціації рибалок України Олександр Чистяков.

Якщо між Україною та Росією не буде пдписаний протокол  з розподілу лімітів вилову риби в Азовському морі, кожна країна встановить собі ліміти сама в тих квадратах, де вважатиме за потрібне. Не маючи силової переваги на Азовському морі в нас може залишитися для вилову риби лише прибережна частина. За оцінками Асоціації рибалок України, за підсумками минулого року улов азовських рибалок у п’ятикілометровій прибережній частині склав 1,4 тис. т. риби — це тільки 2,7% від усього вилову в Азовському морі.

“На Азовському морі працює 45 рибопромислових суден. Якщо вони ловитимуть в прибережній зоні, то за місяць відутюжать її так, що там навіть равликів не залишиться. Буде завдано непоправної шкоди Азовському морю, і я не знаю, чи відновиться воно після цього,” - застерігає Олександр Чистяков.

Херсонські поля атакували гризуни

Про це повідомили у ГУ Держспоживслужби в Херсонській області, передає Depo.

Миші атакують посіви озимих та багаторічних трав. Кількість мишачих колоній сягає до трьох на гектар, кількість нір – до півсотні і більше. Фахівці попереджають: якщо щільність мишоподібних гризунів сягає 3 і більше колоній, то необхідно негайно приступити до їхнього знищення.