Мови

НААН відкриє насіннєвий завод на базі Миронівського інституту пшениці — МінАПК

20 червня 13:57
Генетичні можливості пшениці Миронівського інституту є одними з найкращих, і їх необхідно використовувати, вважають в НААН

Поділитися

У 2018 році Миронівський інститут пшениці ім. В.М. Ремесла планує відкрити насіннєвий завод та біотехнологічну лабораторію. Про це повідомив президент Національної академії аграрних наук України Ярослав Гадзало під час прес-конференції, повідомляє AgroReview з посиланням на прес-службу Міністерства аграрної політики України.

«Наступного року ми відкриємо насіннєвий завод і лабораторію для біотехнологій для проведення прискореної селекції генетичним методом. Адже генетичні можливості пшениці Миронівського інституту є одними з найкращих, і їх необхідно використовувати», - зазначив президент НААН.

 Так, в Державному реєстрі сортів рослин перебуває 83 сорти зернових, а на держвипробування передано ще 39 сортів селекції Миронівського інституту. Також в інституті працюють над вдосконаленням технологій вирощування пшениці. Зокрема, минулого року було створено лабораторію агротехнологій, в якій досліджуються різні прийоми та методи вирощування зернобобових культур.

Автор матеріалу: 
Agro Review
Загрузка...