182818
178171

Найбільший в Україні виробник помідорів завершив сезон збирання

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт компанії.

Фахівці компанії скаржаться на те, що сезон видався важким. Суха і тепла зима спричинила масове поширення совки та захворювання на бактеріоз. Затяжні дощі в липні знизили рівень сухих речовин у помідорів та затягнули строки збирання.

В 2018 році компанія виростила та переробила більш ніж 600 тис. т помідорів за середньої врожайності 92 т/га. Також компанія продовжує вдосконалювати продуктовий портфель ТМ Інагро відповідно до сучасних вимог ринку. Саме тому компанія вдвічі збільшила виробництво пасти SHB та розпочали будівництво заводу з сушіння овочів.«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» збільшують свою присутність на ринку Німеччини

У стаціонарній експозиції компанія презентувала коротку дискову борону-лущильник ДУКАТ-6 з шириною захвату 6 метрів. У лінійці ДУКАТІВ реалізований цілий комплекс унікальних конструкторських рішень, виконаних з урахуванням потреб європейського ринку.

В залежності від виду грунту і типу грунтообробки машини можуть комплектуватися змінними катками п'яти конфігурацій. За рахунок пружинної 3-D стійки і певних кутів нахилу диска знаряддя забезпечують стійку роботу на задану глибину з чудовим мульчивним ефектом. Крім того, техніка має оптимальну транспортну ширину.

Підводячи підсумки участі в Landwirtschaftliches Hauptfest, директор з продажу Агродивізіона Едуард Чудопалов повідомив, що «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» досягли низки попередніх домовленостей з потенційними партнерами. «Ми домовилися про співпрацю з найбільшим європейським дистриб'ютором Мінського тракторного заводу (МТЗ) компанією «BELARUS», що володіє розгалуженою дилерською мережею. Найближчим часом ми підпишемо дистриб'юторський договір. Передбачається, що в подальшому «BELARUS» буде представляти продукцію «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» на території Німеччини», – каже він. – Ми плануємо розширити географію присутності і продемонструвати нашу техніку на виставкових заходах північних і східних регіонів держави. У лютому з новим дилером ми намітили спільну участь в одній із наймасштабніших німецьких виставок в Лейпцигу».

Едуард Чудопалов також зазначив, що ринок Німеччини дуже перспективний, країна відрізняється за характеристиками ґрунтів і контурності полів і «ЛОЗІВСЬКИМ МАШИН» є, що запропонувати німецький аграріям.

«Ми орієнтовані на всю Німеччину, і маємо намір закріпитися на цьому ринку як надійний виробник сільгосптехніки. З сегменту ДУКАТІВ великий потенціал у борін з шириною захвату від 3 до 6 метрів. Ми також будемо розвивати серію зубопружинних борін ЛІРА, на яку сьогодні у європейських фермерів є попит», – підкреслив він.
 

Довідка:

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – один з провідних українських виробників ґрунтообробної та посівної техніки, техніки для логістики і перевезень. Продукція компанії постачається більш ніж у 20 країн світу через офіційного дистриб'ютора – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» та мережу дилерів СНД, Близького Сходу та Європи.

 

 

Ваш вибір 'Цікаво'.


«Росток-Холдинг» закликає прокуратуру розблокувати роботу елеваторів

Група компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» закликає Генеральну прокуратуру України вжити заходів для розблокування роботи елеваторів компанії, щоб уникнути самозаймання соняшника, сої, кукурудзи, що зберігаються в  силосах елеваторних комплексів. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Наразі операційна діяльність компанії заблокована (відвантаження продукції заборонено). Дана ситуація може спричинити невиконання контрактів, укладених раніше, і відсутності грошових коштів, що зрештою призведе до припинення постачання газу та відключення електроенергії. Як наслідок, ми не зможемо контролювати температуру у силосах. При виникненні осередків самозігрівання,  не зможемо їх виявити та виконати необхідні операції для запобігання їх розростання», —  коментує директор з розвитку елеваторів групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Ярослав Штика.

Крім небезпеки виникнення пожеж на елеваторах, які наразі не працюють після того як господарська діяльність всіх підприємств групи була заблокована на підставі ухвали суду смт Покотилівка Харківської області, обладнання на елеваторах псується по причині неналежного зберігання збіжжя.

«Нам залишається тільки чекати результатів розростання осередків самозігрівання з повним знищенням  зерна та частини технологічного обладнання та спостерігати як «горить» зерно та перегрівається метал. Вартість соняшника у силосах на поточний момент сягає 86 млн. грн. Орієнтовна вартість обладнання, яке просто доведеться здати на металолом становить до 1,2 млн. доларів», —  коментує директор з розвитку елеваторів групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Ярослав Штика.

Зважаючи на 100% завантаження елеваторних комплексів в Ічні (Чернігівська область) та Глухові (Сумська область) операції з переміщення зерна із силосу в силос з доробкою неможливі.

«Єдиний варіант — висипати збіжжя на вулицю під опади, адже закладати на зберігання у поліетиленові рукава заборонено судом, оскільки у такому випадку товар вивозиться за територію елеватора», —  додає директор з розвитку елеваторів групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Ярослав Штика.

Нагадаємо, 8 жовтня 2018 року робота всіх підприємств групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» була заблокована на підставі ухвали суду  смт Покотилівка Харківського району Харківської області. Активи компанії арештовані, збирання врожаю та його реалізація заборонені.

Наразі юристи групи та адвокати компанії «Ілляшев та партнери» працюють, аби робота компанії була відновлена.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажу молока. Під контролем групи близько 60 тис. га. До групи також належать 5 тваринницьких ферм, 3 елеваторні комплекси та ряд торгових компаній.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Шахраї продають добрива від імені «Аграрного фонду»

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Аграрний фонд».

Встановлено, що ТОВ «Аграрний фонд» (код ЄДРПОУ 39732451) пропонує агровиробникам добрива на вигідних умовах, просить перерахувати аванс у розмірі 50% від загальної вартості товару на рахунок компанії, однак добрива не поставляє. Зокрема, такий випадок зафіксовано у Дніпропетровській області. Всі матеріали справи передані до Національної поліції України.

ПАТ «Аграрний фонд» (код ЄДРПОУ 38926880) просить агровиробників бути уважними з вибором компаній, які продають мінеральні добрива, укладають форвардні контракти, тощо, прикриваючись назвою лідера аграрного ринку України. Просимо також ретельно перевіряти всі документи, перш ніж укладати контракти.

 

 

Ваш вибір 'Цікаво'.


ХТЗ представив трактор з двигуном від IVECO і оновлену гусеничну модель

Цей захід вважається одним з наймасштабніших в Україні - в 2018 році понад 600 компаній взяли участь, з них 100 – вітчизняні виробники. AgroExpo збирає велику кількість представників машинобудування або пов'язаних з даною галуззю компаній. І, звичайно ж, головна мета проведення подібних виставок полягає в тому, щоб українські і світові виробники представили свої новинки і їх роботу на демонстраційних показах в полі.

ХТЗ - легендарний і єдиний в країнах колишнього СНД виробник як колісних, так і гусеничних тракторів – за трохи більше, ніж рік роботи після вимушеного простою зміг не тільки наростити обсяги продукції, техніки, при цьому кардинально поліпшивши якість, але і здивувати присутніх своїми новинками. Одна з них – серійний колісний трактор ХТЗ-248К.20, який обладнаний двигуном відомого світового виробника FPT-Iveco N67. Дана силова установка - це шестициліндровий, 6,7 літровий турбодизель з системою CommonRail (паливо постійно перебуває під високим тиском в загальній для всіх форсунок паливної магістралі). Порівняно з нині встановленими на ХТЗ двигунами новий мотор від FPT-Iveco виграє за паливною економічностю (від 10 до 15%), крім того, ці моделі кращі в своєму класі по інтервалам проходження ТО – заміна масла повинна проходити кожні 600 мотогодин. При цьому, на заводі відзначають, що вибір палива грає важливу роль – на солярці сумнівного виробництва двигун працювати не буде.

Читайте також: Як фермеру придбати надійний трактор за доступною ціною

Крім силової установки, серійна модель ХТЗ отримала ряд оновлень, таких як: модернізована коробка передач 12/4 з удосконаленою системою очищення масла, де застосовано новий фільтр із збільшеним терміном служби (до 500 мотогодин). Також були винесені в доступне місце перепускний клапан і заправна горловина, а модифікована гідравлічна і навісна системи дозволяють використовувати трактор з високошвидкісним вітчизняним та іноземним сільськогосподарським обладнанням. Необхідно відзначити, що раніше кардинальні зміни відбулися і всередині кабіни: підресорене крісло тепер можна налаштувати під вагу водія,  регулюється також і рульова колонка. Для поліпшення шумоізоляції кабіни змінено розташування педалей. З'явилася сонцезахисна шторка і кондиціонер. Перероблено розташування органів керування навісним обладнанням, доопрацьований гальмівний кран.

Великий інтерес у відвідувачів виставки викликало додаткове обладнання, представлене ХТЗ - баластний вантаж (його можна замовити при покупці трактора у вигляді опції). Один варіант установки обтяжувача конструктора розмістили на задній полурамі в міжколесному просторі, а другий - у вигляді складальних частин – встановили в нішу диска колеса.

- Радує, що вітчизняне машинобудування не відстає від закордонних виробників і демонструє зовні привабливий і доступний за ціною продукт, який, до того ж, добре оснащений. У конкурентів в базових комплектаціях такого обладнання не представлено, - зазначає в інтерв`ю виданню AgroReview керівник фермерського господарства із Запорізької області Іван  Залізняк.

Але це не єдина новинка, якою похвалився ХТЗ. Для проведення демонстраційного показу з Харкова привезли гусеничний трактор ХТЗ-181.20, який також отримав ряд оновлень. Фахівці заводу встановили шестикаткову торсіонно-балансирну підвіску, що дозволило без проблем працювати в полі після рясних опадів. До речі, це єдиний гусеничний трактор з більш ніж десятка машин, який взяв участь у демонстраційному показі в зв'язці з сільськогосподарським обладнанням на AgroExpo. Не забули розробники і про збереження грунту, адже використання гусеничного рушія значно знижує питомий тиск, і при цьому відсутнє буксування. Завдяки більшій продуктивності гідравлічної системи (збільшена до 130 літрів) трактор може працювати з сучасними посівними комплексами як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Спеціально розроблений ергономічний дизайн у поєднанні з новим облицюванням дозволяє збільшити робочу зону видимості, а встановлений в кабіні кондиціонер створює комфортний мікроклімат, що знижує стомлюваність і збільшує ефективну роботу оператора.

- Мене вразило, як гусеничний трактор виробництва ХТЗ без проблем виїхав у поле з дисковою бороною, незважаючи на те, що вже який день поспіль йде дощ, а колісні в поле випускати ніхто не ризикнув. Я замислююся над придбанням такого трактора, – поділився враженнями учасник виставки Юрій Вус.

Фахівці відзначають, що повернення модернізованого гусеничного трактора на ринок України позначиться позитивно, і вже найближчим часом завод отримає на них замовлення. Тим не менш, конструкторам ще належить попрацювати над варіантами рушія з метою запропонувати покупцям ще й гумотросову гусеницю.

Представники ТОВ «ТД «ХТЗ» відзначають, що головною перевагою є низька ціна трактора, а також невисока вартість його утримання. А якщо додати до цього державну програму компенсації, яка передбачає відшкодування від 25 до 40% від вартості, то техніка Харківського тракторного заводу стає ще доступніше для вітчизняних сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств.

 

Ваш вибір 'Цікаво'.


«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» дебютують на виставці в Німеччині

Захід триватиме з 29 вересня по 7 жовтня.

На відкритому майданчику компанія представить дискову борону ДУКАТ-6 з робочою шириною захвату 6 метрів. Агрегат укомплектований двома П-подібними змінними катками, відрізняються великою несучою здатністю. За рахунок контакту «грунт» з «грунтом» П-подібний профіль забезпечує ощадливу обробку грунту, відкриваючи доступ поживним речовинам і створюючи оптимальний баланс температури і вологи. Знаряддя володіє функцією самоочищення і не потребує додаткового обслуговування.

«Такий вибір техніки не випадковий, – коментує директор з продажу Агродивізіона Едуард Чудопалов. – За відгуками нашого офіційного представника в Німеччині, саме така машина найбільш затребувана на даному ринку. Німецькі аграрії педантично ставляться до природних ресурсів і віддають перевагу органічному землеробству. Сьогодні екологічне землеробство дотується на державному рівні».

Е. Чудопалов також зазначив, що в лінійці ДУКАТІВ реалізований комплекс унікальних рішень, виконаних з урахуванням тенденцій, що переважають у європейському сільськогосподарському секторі. Залежно від способу грунтообробки, типу ґрунту і кліматичної зони дискові агрегати також можна оснастити прутково-клітьовим, гумовим, тарілчастим або зубчастим катком.

«За тематикою біологічного землеробства ми також будемо пропонувати німецьким фермерам нашу оновлену зубопружинну широкозахватну борону ЛІРУ, яка добре себе зарекомендувала і користується великим попитом у аграріїв», – говорить директор з продажу.

У Штутгарті у «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» заплановано ряд зустрічей і переговорів з клієнтами з Ганновера, з потенційними німецькими партнерами та офіційними дистриб'юторами з Угорщини, Болгарії, Сербії.

«Наше завдання домовитися з існуючими продавцями на ринку Німеччини, розширити дилерську мережу і збільшити обсяг поставок нашої техніки в Європу», – резюмує Едуард Чудопалов.
 

Довідка:

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – один з провідних українських виробників ґрунтообробної та посівної техніки, техніки для логістики і перевезень. Продукція компанії постачається більш ніж у 20 країн світу через офіційного дистриб'ютора – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» та мережу дилерів СНД, Близького Сходу та Європи.

Landwirtschaftliches Hauptfest 2018 стане 100 ювілейною виставкою. Захід проводиться у форматі ярмарку. Виставковий комплекс в 130 тис м2 щорічно збирає близько 700 експонентів і понад 200 тис. відвідувачів.